Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kábítószerek világa fórum

Kábítószerek világa (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. de Luca (válaszként erre: 23. - Sz.Izolda)
2012. febr. 11. 19:38
Ki tudja?! Lehet, hogy beállsz rockzenésznek, jobb az ilyenre mentálisan időben felkészülni :-D
25. 0ee2179e64 (válaszként erre: 20. - Guzmi)
2012. febr. 11. 19:35
Ez valóban így van ,mert az alkoholista lenézi a drogost ,a drogos pedig leminősíti az alkoholistát:)
24. Sz.Izolda (válaszként erre: 21. - Spinneli)
2012. febr. 11. 19:35
Remélem, valóban így lesz. Ne legyünk már drogos társadalom, annyira undorító, s valaki még pártolja? :-(
23. Sz.Izolda (válaszként erre: 17. - De Luca)
2012. febr. 11. 19:33
Na, de kérem! :) Én is zenész vagyok, Zeneakadémián szereztem diplomát, s van rendes családom, babám, férjem:) De abban igazad van, hogy a turnézást nem vállalnám, az nem családcentrikus dolog. De zenélni és tanítani miért ne?
22. 0ee2179e64 (válaszként erre: 19. - De Luca)
2012. febr. 11. 19:33

Még a magyar egyen is volt.

Nézz utánna.

21. spinneli (válaszként erre: 18. - 0ee2179e64)
2012. febr. 11. 19:29
Nyugi, hamarosan visszatérnek ezek a remek rendelkezések.
20. guzmi
2012. febr. 11. 19:29
A drogost csak a drogos, a piást csak a piás tudja megérteni, illetve a társaságát élvezni. Mindenki mást kiver a víz tőlük.
19. de Luca (válaszként erre: 18. - 0ee2179e64)
2012. febr. 11. 19:28
Szerintem egy fogyasztó sem kapott letöltendőt, max. a dílerek.
18. 0ee2179e64 (válaszként erre: 14. - Moncsa85)
2012. febr. 11. 19:27

EZERKILENCSZÁZKILENCVEN NYOLCBAN behoztak egy drogtörvényt,és fiatal főiskolás embereket csuktak le egy szál marihuanaért.

Letöltendő szabadságvesztésre !!!!!!!!!!!!!!

17. de Luca (válaszként erre: 15. - 0ee2179e64)
2012. febr. 11. 19:24
A profi "zenészség" egy életforma, szerintem ott már sokminden bekavar, gondolok itt a normális párkapcsolat hiányára (tudom, vannak kivételek), az éjszakázások, az utazások, a rajongók, a nyüzsgés... kiégettség, fáradtság. Ilyen helyzetekben többen ütik ki magukat, és többen csúsznak le a lejtőn. (Én is közelről ismerem a fajtátokat) :-)
16. guzmi (válaszként erre: 9. - Bced2fcc4a)
2012. febr. 11. 19:21
Ez a mi példánkban nem igaz, minden normálisan folyt az életünkben amíg a rossz társaság meg tette a hatását. Persze ehhez egy erre való hajlam is kell nyilván, nekem aztán mondhatná bárki, hogy igyak vagy drogozzak. Mi csúnyán ráfáztunk erre, mert a fiunkban sajna van hajlam. Pedig átlagon felül normális családi életet élünk, ezt nyugodtan állíthatom, ami perszer nem tökéletes, mert olyan nincs, de normális. Ő mégis bele keveredett.
15. 0ee2179e64 (válaszként erre: 12. - De Luca)
2012. febr. 11. 19:21
Hivatásos zenész vagyok,és bátran állítom hogy csak és kizárólag romboló hatással van az alkohol is ,és a kábítószer is a művészi telyesítményre,ugyanis a legfontosabb dolog vész el az önkontrol ,mindkét esetben.
2012. febr. 11. 19:20

Sziasztok!

Ez egy nagyon érdekes téma. Én is részese voltam annak a világnak. Azt vallottam akkor is (persze:D) meg most is hogy az alkohol konkrétan durvább mint néhány drog.Persze nem a heroinra kokainra gondolok.

Az alkohol rengeteg családot tesz tönkre,és rengeteg gyereket az alkoholista szülők által.

A 'lájtos drogok a fiatalok "eszköze" , benő a fejük (fejünk) lágya és többnyire ennyi... Persze vannak kivételek.


Más részről ott van az hogy elmész egy "sima" buliba,piálnak,részegek, AGRESSZÍVAK, balhéznak, vandálkodnak.... Elmész egy drogos partyra, "béke" van, "szeretet" van:) Mindenki "boldog".. Aztán haza mennek,kitisztultak...

Vagy elszívnak egy spanglit valahol, jókat nevetnek, kielemzik a világot és ennyi... (ja meg esznek:DD)


Nem pártolom a drogokat mielőtt még valaki ezt gondolná, de néhány drog közel nem okoz akkora károkat mint a pia...

Nem lesz legalizálva sosem, ebben szinte biztos vagyok.És ez nem is baj!! Inkább a pián kellene szigorítani... Szerintem :)

13. 1560f47887 (válaszként erre: 1. - 0ee2179e64)
2012. febr. 11. 19:18

Az alkoholt lehetne mondjuk %-os alkohol tartalomhoz kötni. És csak a rövid italokat betiltani.

Egy csomó sznob háboroghatna.

12. de Luca (válaszként erre: 6. - 0ee2179e64)
2012. febr. 11. 19:16

Igen, ebben teljesen igaza van mindenkinek, hogy a jellemgyenge emberek nem ismerik a határokat, és ezzel még nem is volna baj, de nyilván adott esetben a családot is belerántják. Azt hiszem, hogy az átlag ember aszerint dönt ilyenkor, hogy a két oldalt (alkoholisták, alkalmi/élvezeti ivók) megpróbálja egymás mellé állítani, és mérlegel, hogy nagyobb-e az ártalmatlan élvezet, mint a kártékony mellékhatás. Az meg idehaza külön nehezítés, hogy bortermelő és pálinkaivó nemzet vagyunk, ez a kultúránk része.

Egyébként a könnyűdrogokat ugyanezen okból nem engedném, amiért esetleg Te már az alkoholt is tiltanád. (Abszolút magánemberként jegyzem meg, hogy főleg művész beállítottságú emberek kreativitását biztos, hogy elősegíti pl. a zöldike. De miután abban is biztos vagyok, hogy diákok 10 ezrei nem tudnák betartani a mértéket, így sosem engedném a legalizálását, legalábbis a következő pár 10 évben biztosan nem)

11. 0ee2179e64 (válaszként erre: 7. - Ami.)
2012. febr. 11. 19:15

Ha jóltudom ,maga a drog szó hatóanygot jelent egész pontossan.

De téged nyilván az illegális hatóanyagok "érdekelnek".Akkor felsorolnám a legközismertebbejket amit nyilván te is ismersz.

marihuana

L.S.D

Amfetamin,és származékai.

Kokain

Opium

Morfium

Heroin

10. guzmi
2012. febr. 11. 19:15
Nem örülnék ha megint kamasz gyerek anyja lennék, mert mégegyszer nemtudnám végigcsinálni, beleőrülnék, én ezért is mondom vesszen minden drog, bár még a drogambulancián is azt mondták, hogy a fű az olyan mintha valaki "csak " inna. Nem tudom, nem próbáltam, szerintem aki nem kezdi el annak nem is hiányzik és pont.
2012. febr. 11. 19:14
ha alappillér biztos alapokon állna családon belül, és társadalmon belül nem lenne szüksége senkinek alkoholra, vagy drogokra, semmilyen bódító dologra. az ember azért nyúl valamihez, mert nincs meg a biztos pont önmagán belül.
8. 1c92396beb (válaszként erre: 3. - Guzmi)
2012. febr. 11. 19:13
Milyen értelemben vagy érintett?
7. Ami.
2012. febr. 11. 19:09
Mi minősül drognak?Van amit engedélyeznék,mert ha tiltják is hozzáférnek a fiatalok.Én vannak amik más országban legálisak,pl Amszterdamban a fű..
6. 0ee2179e64 (válaszként erre: 2. - De Luca)
2012. febr. 11. 19:09

én megértem a te álláspontod is csak az a nagy gondom hogy a kocsmák meg telivannak menthetet emberekkel akik pont annyira függnek az alkoholtól mint mások a herointól.

A fizetésüket pedig a kocsmákba viszik ,és még lopnak is az otthonukbol.

2012. febr. 11. 19:07

Vélemény lehet. Attól még nem változik semmi.

A legnagyobb profitot az államnak továbbra is az alkohol, cigaretta, gyógyszer/kemoterápia, benzin, fegyver marad. A drog is, csak illegálisan...

A keresztapák -fehér kesztyűben- mindig megússzák.

4. 0d567c3aa5 (válaszként erre: 1. - 0ee2179e64)
2012. febr. 11. 19:06
Atoll függ melyikek??
2012. febr. 11. 19:04
Hali!Érintett vagyok sajna, és nem tudom mi lehetne a megoldás. Nyilván az volna a jó, ha egyáltalán nem lehetne beszerezni, de ilyen nincs és nem is lesz. Aki akarja megveszi valahonnan így is úgy is. Én személy szerint eltörölném mindkettőt a föld színéről, de én nem vagyok mérvadó. Aki csak kicsit iszik és kicsit drogozik azt mondja nincs abban semmi rossz, hát nem tudom.A baj csak az, hogy mértéket tartani nagyon kevesen tudnak. Szerintem nem túl jó dolog függni valamitől, azon golyózni, hogy lesz-e rá pénz stb. Azután az egészség is romlik tőle, szóval mint mondtam érintett vagyok és hiudd el gondolkoztam ezezn már épp eleget, de nincs okos ötletem. Ha valakinek van írja meg!
2. de Luca (válaszként erre: 1. - 0ee2179e64)
2012. febr. 11. 19:03
Drogok maradjanak tiltólistán, alkohol maradjon legális és korhatáros.
2012. febr. 11. 18:52

Érdekel kinek mi a véleménye a drogokkal kapcsolatban.

Legalizálni?Vagy az alkoholt is betiltani?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook