Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 4 hét alatt megszerezhető a jogsi? fórum

4 hét alatt megszerezhető a jogsi? (tudásbázis kérdés)


dec. 21. 06:08
jobb nem.itt volt ra pelda,de mindennek ido kell!
dec. 19. 19:22
kizárt, hogy 4 hét alatt letedd a jogsit. Minimum a 8 hét, de inkább több. plusz ha olyan helyen vizsgázol ahol országosan rossz a hire a vizsgabiztosoknak,minimum fél év. Itt (Kecskemét) annyi embert küldtek már fel Pestre pávra, hogy meglátják honnan küldték őket, már nem is veszik komolyan a papirt
17. Imisz
dec. 17. 06:39

Így is, úgy is megvan a kötelező óraszám, és teljesen mindegy, hogy azt 4 hét vagy 4 hónap alatt vezeti le a tanuló. A fiam most szerzett jogsit 6 hét alatt, heti 3x ment vezetni és azóta is napi szinten vezet. Nem esett ki a "gyakorkatból" A lányom elhúzta, volt, hogy 2-3 hétig nem ment (egyetemi vizsgaidőszak miatt, betegség miatt), hát saját bevallása szerint is "mintha előről kezdeném". Ő a kötelezőn felül vett még órákat, hogy biztos legyen magában.

Szóval meg lehet tanulni -vizsgázni- 4 hét alatt szerintem.

dec. 17. 06:28
nem és talán nem is lenne jó
dec. 17. 04:31
Nem
dec. 17. 02:49
Remélem, nem lehet... Tanulás alatt kell megszerezni egy minimális gyakorlatot, amitől nem vagy ön- és közveszélyes, és négy hét alatt azt lehetetlen megszerezni...
13. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Simple)
dec. 16. 22:18
Azért 3-4 hónap alatt meg lehet. Nekem 15 éve annyi volt(plusz órákkal együtt), közben volt karácsony, amiatt volt 2-3 hét szünet a folyamatban.
12. Karmol
dec. 16. 19:40
Egyaltalan hogy jon ilyen kerdes?
dec. 16. 19:38
nem.
dec. 16. 19:37

Masé igen.

4 hét alatt a nulláról nem tudsz megtanulni vezetni.

9. Karmol (válaszként erre: 8. - Karmol)
dec. 16. 19:20
Es senkit nem erdekel a rallizasod, csak ne kozteren.
dec. 16. 19:18
Az onjelolt, "tudok vevetni" fajtat mindenki utalja, mert nem tudsz.
7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 19:16

10 hét alatt sikerült megszerezni a jogsit.

Elmélet és gyakorlat is minden elsőre sikerült úgy, hogy vezetésből vizsga előtt vennem kellett még 10 órát.

Elméleti oltatás 4 hét volt.

6. Karmol (válaszként erre: 4. - Andi6020)
dec. 16. 19:14
Igaz.
5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 19:03
Teljesen kizárt. Ha minden sikerül elsőre, akkor is legalább fél év. Alig van oktató, hiába tudsz menni bármikor, akkor sem tudnak több időpontot adni. De ez már 20 évvel ezelőtt is így volt, amikor én tanultam. Azóta még rosszabb a helyzet, ahogy hallottam.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 18:51
Nem. Hacsak nem veszel egyet. Akkor 2 perc.
3. Karmol (válaszként erre: 2. - Karmol)
dec. 16. 18:48
...elirt.
2. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 16. 18:47

Ha letezek minden vizsgat es a jog engedi.

Nullarol? Kb lehetetlen, mert nem lesz oktato, akinel ennyi szabad orakat lesz (es atenged).

dec. 16. 18:41
4 hét alatt meg szerezhető a jogsi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook