Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
788. zizmó25 (válaszként erre: 787. - Alterbarbus)
2010. jún. 6. 22:20
jesszus!!!! de mi történt? mi a gond? remélem semmi komoly!!! elvileg nem idézhetne elő hormonzavart, mert nincs benne hormon egy szemernyi sem. a számos mellékhatást leirták. gondolom ezt is leirták volna ha összefügg vele nem???? Remélem nem lesz semmi bajod! Mindenképp mesélj, hogy mi van!
2010. jún. 6. 16:49
két és fél hónapja álltam le a gyógyszerrel. hegek vannak bőven, de pattanásom egy sincs, a bőröm és a szám nem száraz, tehát minden jó meg boldogság lenne, csak hát egy apró probléma mégis akad, konkrétan az hogy valószínűleg a gyógyszer idézett elő egy hormonzavart. de ezt még nem merem így konkrétan kijelenteni, amíg nincsenek meg a pontos eredmények, de elég valószínű hogy attól van. azért ez kicsit aggaszt és most eléggé "kiábrándultam" a roából, függetlenül attól hogy az arcomat szépen rendbehozta.
2010. jún. 5. 22:09
Végre valami ami használ! Látható a javulás, a szteroid lehúzta teljesen a gyulladásokat...
2010. jún. 1. 13:08

Sziasztok!Én a 12. doboznál járok és eddig szerencsére semmi problémám nem volt!Az arcom gyönyörűen kitisztult.A szájszárazság jelentkezett de kenőcsökkel orvosolható.20mgosat szedek , egyik nap 1et másik nap 2őt.Már csak az utolsó doboz van hátra amit már szedhetek napi 2vel.

ÉN mindenkinek csak ajánlani tudom akinek más nem jött be és nagyon zsíros a bőre. 18/F

784. bulllsith (válaszként erre: 783. - 07e4d2b91a)
2010. máj. 31. 11:29
Igen, de nem emlékszem, hogy volt pontosan, azt hiszem elkezdtem szedni először, 10mg-al, aztán jött a nyár, abbahagytam, utána meg ősszel megint, csak akkor már 20-al. Szedtem valameddig, nem emlékszem, elmúlt és utána vagy 1,5 - 2 évig nem volt bajom. Tavaly télen kezdtem megint egy kúrát, mert akkor jöttek elő újra (mellkasomon mitesszerek meg 1-2 gyulladás, ill. arcomon, hátamon is 1-2). Gondolta a dokinő h lehúzzuk gyorsan 3 hónap alatt azt kész. A többit már leírtam. :D
783. 07e4d2b91a (válaszként erre: 781. - Bulllsith)
2010. máj. 31. 11:24
Értem, csak fura, hogy a 3.. kúránál jársz, mikor egyre írják, hogy elég. Nálunk a családban csak én szenvedek az érzékeny bőrömtől, hála apámnak:(
782. bulllsith (válaszként erre: 778. - Jebbentil)
2010. máj. 31. 11:06
Gondolom te sem azért kezdted szedni, mert annyira szép volt a bőröd. Vannak olyan esetek, amikor már nem lehet mást alkalmazni, csak ezt a gyógyszert. De neked sem volt kötelező szedni szerintem. Pl. anyumnak mikor elfertőzte egy kozmetikus a bőrét, utána csak a roa tudta helyrehozni. Azóta sincs semmi baja. Én is rosszul jártam az utolsó kúrámmal, és már nagyon elegem van, de tűröm. Egyébként meg vegyél máriatövismag olajat (ezt mindenkinek ajánlom) olyan 1200 ft körül van, és az helyrehozza a májadat. Olvass utána.
781. bulllsith (válaszként erre: 779. - 07e4d2b91a)
2010. máj. 31. 11:00
Ez örökölt hajlam. Nincs ételallergiám. Ráadásul pl. egy lisztérzékenységnek nem ilyen tünetei vannak a bőrön. Most úgy néz ki gyógyulok. :) Végre látok javulást.
2010. máj. 31. 10:05
Nem sokára megyek vérvételre, kiváncsi leszek...tuti nem lesznek valami jók az eredmények, de megérte. Száraz a bőröm, néha kiütéses de nem vészes, viszont patti mentes:)
779. 07e4d2b91a (válaszként erre: 774. - Bulllsith)
2010. máj. 31. 10:03
Sajnállak:( De nem biztos, hogy a gyógyszertől jöttek ki megint. Nem lehet, hogy ételallergiád van, vagy valami amivel fürdesz? Nem lenne szabad megint begyulladni a bőrödnek.
2010. máj. 30. 18:00

Azért majd ha végeztetek a kúrával nézzétek meg a májfunkciótokat! Az szép meg jó hogy elviszi a pattanásokat, csak az a baj, hogy jól szétkeni a szerveidet.

Ez saját tapasztalat. Ja meg ez óta a retek gyógyszer szedése után izzadok. De szedjétek csak......

2010. máj. 28. 19:50
Nah voltam dokinál, kaptam szteroidot, remélem ez már tényleg segít...
776. bulllsith (válaszként erre: 775. - Zizmó25)
2010. máj. 28. 11:20
Apum hozott nekem haza sterril tűket meg kenőcsöt. :) Szóval nem fertőzöm el. Kozmetikus ehhez nem érhet hozzá. :D Még saját magamnak, ha csinálom akkor is rendesen össze kell szorítanom a fogam. Mindjárt megyek bőrgyógyászhoz. Kíváncsi vagyok mit mond, mert 1 hónapja sztem nem javult semmit. Nem értem, hogy hogy lehet az, hogy az arcom szinte makulátlan, a hátam, mellkasom meg szörnyű? 1 hónap múlva megyek balatonra, de így még esélyét sem látom h be tudnék menni a vízbe... Ha ez helyrejön az biztos, hogy én soha többet nem csinálok roaccutanos kúrát.
775. zizmó25 (válaszként erre: 774. - Bulllsith)
2010. máj. 25. 21:01
ó szegénykém.... ez nagyon szarul hangzik... :S de vigyázz a tűvel, mert fertőzést vihetsz be vele a sebbe. nem probáltad kitisztittatni kozmetikussal?
2010. máj. 25. 16:43
Akik most kezdik majd el szedni azoknak 2 tanácsom van. Az egyik, hogy előtte menjenek el egy arctisztításra illetve, aki bírja az a hátát, mellkasát is tisztíttassa ki kozmetikussal. főleg a miteszerekre gondolok. A másik pedig az, hogy vigyázzatok azzal, ha 30mg-ot akar adni a bőrdoki rögtön, mert én most a kb. 3-adik kúrámat így szívtam meg. 1 év kihagyás után kaptam 30-at, de a mellkasom rosszabbul néz ki mint mielőtt elkezdtem. Sőt a hátam is. Ha 10-et kaptam volna akkor valószínű mostanra már eltűnt volna minden... Ugyanis a 30-as adag az belobbantotta a pattanásokat, nagyon gyorsan begyulladtak a miteszerek. Most úgy állok, hogy naponta tűvel próbálom kiszedni a lassan tájogos sebekből a bőr alatt maradt nagydarab gyökereket (azt a fehér cuccot). Amikor sikerül kiszedni akkor begyógyul. Amíg nem, addig jön a genny és nagyon fáj. Nem azt mondom h mindenkinél ez lesz, csak előfordulhat... Az a baj, hogy 3 hónapja javulást sem látok... Kicsit tele van a hócipőm, de ez mind nem lenne, ha nem 30-as adaggal kezdtem volna... Szóval óvatosan, fokozatosan. Üdv.
773. 29
2010. máj. 21. 15:18

Hallo!


Engem nem vitt el a víz:-)még szerencse mert úszni sem tudok:-))

Én is remekül vagyok, az arcom sima mint egy babapopsi:-)és olyan puha is.

Este jobban igényli a krémezést, de ennyi.


Pusz

2010. máj. 21. 14:40

Na hogy vagytok? Remélem senkit nem vitt el a víz...

kivel mi ujság? ki hogy javul?

Én köszönöm szépen nagyon jol vagyok (ha nem rendetlenkedek és nyomkodok) nagyon szép a bőrőm! Halleluja!!! :)

Remélem veletek is minden rendben.

ja amugy én nem kenegetem magam, mert sosem határozom el hogy na most kimegyek a napra, de azért mindig lát egy kicsit a nap és szerencsére semmi bajom.


pusza mindenkinek

771. david18 (válaszként erre: 771. - Alterbarbus)
2010. máj. 16. 00:25

Igen több mennyiséget szedtem, de fokozatosan. Tehát a kezelés elején napi 10-et, majd 20at, végül az ideális 30at. Most ugyan ez megy, csak visszafelé. Egyébként a hátam most nagyon hirtelen kezdett el javulni, mindig is tele volt ronda gyulladtakkal és mégis teljesen tiszta lett, még hegek sem maradtak. Ellentétben az arcommal, ami sajnos elég csúnyán heges maradt :S Fel is töltöttem egy képet, ha akarjátok nézzétek meg kíváncsi lennék, h csak nekem maradt ilyen problémás vagy másnak sem tisztult le rendesen.

Itt a kép: www.tinyurl[PONT]com/2bkuvhp


Sajnos csak ilyen hülyén tudtam elküldeni, a fórum nem engedte máshogy :P

2010. máj. 7. 09:49
Sziasztok. Velem semmi érdekes nincs, miután megpirultam másnapra eltűnt a pirosság. 1hete nem szedem a bogyót, de a szám még ugyanolyan száraz, meg az arcom is. Majd jobb lesz:)
769. zizmó25 (válaszként erre: 768. - Bulllsith)
2010. máj. 6. 17:17

szia! na örülök, hogy javul veled a helyzet!!! Csak így tovább. Nekem amugy a neoganormommal az a tapasztalatom, hogy az a seb amit azzal kezelsz heges lesz. Legalábbis nekem minden azzal kezelt sebem látszik.

Én ma voltam dokinál, holnap kezdem a 4. hónapot. És képzeljétek ma nekem a gyógyszet 37oo-ba került. ... pff... fene sem érti komolyan. Tök fura amugy, hogy már a 4. honapot kezdem... mintha tegnap kezdtem volna, mondjuk nekem nem fél év lesz a kura, hanem mininum 1 év a 1o mg miatt. Egyébként meg meg lát a napocska és minden rendben velem ezen a téren is.

Többiek veletek mizujs?

pusza mindenkinek

2010. máj. 6. 16:43
Végre úgy veszem észre, hogy elkezdett javulni a helyzet. Jó ötlet volt csökkenteni az adagot. Hámlasztásról nem tudok semmit, nekem anno a lézeres kezelés eléggé bevállt a hegekre. Különben Neugranormon és Alsol is hámlaszt. :) Sebekre szokták meg babapopsira használni. :D
767. david18 (válaszként erre: 761. - 07e4d2b91a)
2010. ápr. 30. 22:04
Köszi szépen:) Egyébként az utolsó két hónapra úgy állította be az adagomat, h egy hónapig szedjek 20mg-ot, aztán pedig egy doboz 10-est(eddig naponta 30mg-ot szedtem). Nektek is így lecsökkentették a végére? Egyébként valakinek esetleg van valami tapasztalata ezzel a hámlasztással kapcsolatosan? Mennyire hozza rendbe szerintetek a hegeket? Az interneten sok pozitívumot olvastam róla, szóval eléggé bizakodó vagyok.
766. 07e4d2b91a (válaszként erre: 764. - Zizmó25)
2010. ápr. 30. 15:15
Nekem elejétől végéig napi 40mg volt. Sok mi?:D mégis túléltem, bár elég gyengének érzem magam... de örülök és bizakodom. Nekem van lámpám, most elkezdek megint heget eltüntetni vele:) Nem múlik el, de halványabb lesz legalább. Nekem is kijött 2kiütés, de sajna a pollentől van:( Köhögök, a szemem fáj, meg folyik az orrom:(
2010. ápr. 30. 14:05
jajj gyagya vagyok.... nem sokat alszom:) nem Dávidnak akartam irni, hanem bullsithnek. nézzétek el nekem. :) bocsesz
764. zizmó25 (válaszként erre: 763. - 07e4d2b91a)
2010. ápr. 30. 14:03

Na drukkolok nagyon, hogy holnaptól is minden rendben legyen veled!!!! Örülök, hogy végeztél! ja és igen bioptronos lámpával kezelik a homlokom, hátam, mellkasom.

Sajnos most van 3 sebem is a homlokomon, miteszerek voltak de megnyomkodtam őket, mert csunyák voltak. Végülis ki kell annak is jönni. Gondolom hamar el fog múlni csak most zavarnak. :S

Dávid lehet 1o-el kellett volna kezdeni és akkor nem lett volna rosszabbodás sem. :S Remélem mostmár hamar rendbe jössz!!!!

Anita, Edit ti hogy vagytok?

pusza mindenkinek!

2010. ápr. 30. 13:35
Reggel vettem be az utolsó szemet! Remélem holnapra nem lesz olyan száraz a szám(ugye anno mikor szüneteltettem már másnapra jobb volt). Remélem azt is, h a bőröm marad ilyen. Hámlik és vannak hegek, de nem vészes nagyon örülök:)
762. 07e4d2b91a (válaszként erre: 759. - Bulllsith)
2010. ápr. 30. 13:34
Ne aggódj, hatni fog, csak változó, kinek meddig tart a rosszabbodás, és van-e egyáltalán.
761. 07e4d2b91a (válaszként erre: 757. - David18)
2010. ápr. 30. 13:33
Látod, mondtam ne aggódj:) Gratula!
760. 07e4d2b91a (válaszként erre: 756. - Zizmó25)
2010. ápr. 30. 13:32
Szia! Milyen fénykezelésről van szó? Bioptron?
2010. ápr. 30. 13:18
én is elmentem ma bőrgyógyászhoz. valószínűleg a nagy adag roaccutanra most úgy reagált a szervezetem, hogy még több gyulladás lett rajtam, de sajnos ezek ugye nagy gennyes sebekké változtak, amiknek az alján még mindig ott van a pattanáss gyökere. Először 30-cal kezdtem, aztán lett 20, és ma ismét változtatni kellett. 2 naponta kell szednem 10 mg-ot, most csinálni egy 3 napos antibiotikum kúrát, aztán hetente még 1 db antibiotikumot beszedni... Remélem mostmár helyrejön a mellkasom és a hátam is. Egyébként látok talán vmi kicsi javulást, csak hát ezeket a sebes cuccokat végre el kell távolítani! miteszer meg alig van rajtam hálisten.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook