Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2010. febr. 26. 17:37
Sziasztok! Na csökkent a trigliceridem 2.25-ről 1.89-re. Koleszterinem sajna csak egy fokkal 6.1 helyett 6.0. Szóval a doki elkérte a régi leletem, mert nem jók ezek az eredmények annyira, összehasonlította a régivel, és mivel azért csökkentek az eredmények, felírta a bogyót. Azt ígértem diétázok stb. A májam, meg cukrom jó. A májam jobb is mint volt:) A pattikra azt mondta, nem olyan vészesek, és ha befejezem a kúrát, max. 1-2előfordulhat, egyéni. Alterbubus: ugye írtad, nehogy az legyen, hogy olyan, mintha újra kellene kezdenem a kúrát, mert szüneteltem. A doki azt mondta, nem hagytam ki, raktároztam, olyan lesz, mintha folytatnám. Megnyugtatott, mert volt egy betege, akinél 4hónapot hagytak ki a nyár miatt, és befejezte külön a 2hónapot, és most max. 1pattija, ha kijön.:) Szóval most diéta, de csak szerdán tudom megvenni bogyót. Na rmeélem minden oké lesz. Kösz, hogy szorítottatok.
2010. febr. 26. 17:17
tűkön ülök! mi volt? :)
2010. febr. 26. 11:41
na nagyon kiváncsi vagyok /kiváncsiak vagyunk, hogy mit mondd a doki! 5kor várjuk a jelentést!!!!!!! :) kéz és lábtörést
2010. febr. 26. 10:49
Köszi nektek!:) Nagyon izgulok, messze még a 16.00... Amúgy megint kijött valami. De csak azt nyomom ki, ami fehér. Kíváncsi vagyok mit szól, hogy állítólag nem jönnek vissza, nekem mégis elkezdte...
574. vedit25 (válaszként erre: 571. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 26. 10:02
Drukkolok Neked! Aztán megírni ám, mi történt!
573. alterbarbus (válaszként erre: 571. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 25. 15:48
szurkolunk! első dolgod legyen hogy leírod ide mi a helyzet. =)
2010. febr. 25. 15:47

hát nem mindenkinek rosszabbodik, szerintem ha eddig nem lett rosszabb, akkor most így egy hónap után már nem is lesz, megúsztad.

igen nekem még kb fél hónap van hátra a fél évből. nekem most az arcomon nincs egy pattanás se, ami nagyon jó érzés, mondjuk a bőröm kicsit száraz, kicsit heges, kicsit foltos, de nem vészes, ezek csak közelről látszanak, és még mindig jobb így, mint mikor messziről virított a sok vörös pattanás. szóval jól vagyok köszönöm, elégedett vagyok. én végig csak porpúdert használtam a kúra alatt, mert az elvileg szárít valamennyire, meg kevésbé tömít, mint a folyékony alapozók mondjuk. voltam szoliban, igaz csak 5 percre, de jelentem még élek.

571. 07e4d2b91a (válaszként erre: 568. - Vedit25)
2010. febr. 25. 14:02

Szia!


Nekem a triglicerid túl volt a szélső értéken eléggé, 2.25 volt és 1.60-ig mehetett. A koleszterin 6.1 és 5. valamennyi lehetett volna. Most azt mondta a doki, hogy akkor kapok bogyót, ha nem csillagosak az értékek. 2hónap alatt legalább 1értéket menjen le!!!! Nekem már első éjjel jöttek a hatások, szárazság, szomjazás. Az első héten piros volt a fejem, mintha megégtem volna, több pattanás nem volt, szerintem nekem nem rosszabbodott a bogyótól. Az arcomon kevés mitesszer van, egységes, hamarabb gyógyul. így is megérte eddig. Hiszek, remélek!!!!:)

570. 07e4d2b91a (válaszként erre: 565. - 29)
2010. febr. 25. 13:59
Köszi, bizakodom! Ma levették tőlem a vért, és fájt megint. Mi van ott már? Multkor két hétig lila volt a karom, most csak az fájt, ahogy beszúrták. Most szédülgetek...holnap 4-re megyek dokihoz.
2010. febr. 25. 12:13

Sziasztok!

Én a 2o napnál járok. Magam sem hittem, de ti is ezt irjátok. Nekem is szebb a homlokom már. Vannak azért rajta problémás miteszerek...és közel sem mondanám hibátlannak, (az alapozó még mindig a legjobb barátom:) ) de nem olyan csunya mint 1 honapja. A mellkasom meg a hátam sajna még kinlódós. Nekem sincsenek durva mellékhatások, csak minimális szárazság.

A régi motorosokat kérdezem. Létezik, hogy még ezután fog rosszabbodni? Én bizom abban, hogy ez a periódis jelen ezetekben kimarad. :)

568. vedit25 (válaszként erre: 562. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 25. 11:42

Szia!


később kapcsolódtam be, melyik értéked nem felelt meg a dokinak ami miatt abba kellett hagynod? És addig amíg szedted milyen volt a tendencia a javulás terén?


Ne foglalkozz ám a többiekkel! Higgy abban hogy jobb lesz és menni fog!

Üdv

567. vedit25 (válaszként erre: 564. - 29)
2010. febr. 25. 11:26

Hello!


Na én pont egy hete. Hámlik az orrom :) Arcomon szinte semmi új pattanás, a homlokomon most több pici van de nem vészesek. Eddig mindig fordítva volt az orca részen volt több gyulladt. Még nem szárad a bőröm vészesen, kontaktlencsét már nem kényelmes viselnem. Be kell szereznem műkönnyet. Más mellékhatás eddig nincs, néha cserepes a szám. Összességében rohamosan javult egy hét alatt is. Nem fénylik, és sokkal simább. Félek, hogy annál csúnyább lesz majd pár hét múlva... Bár titkon reménykedem, hogy nem.


Üdv!! Szép napot :)

566. 29 (válaszként erre: 559. - Alterbarbus)
2010. febr. 25. 10:11

Neked már nincs egy hónapod igaz, mármint a gyógyszerből:-)

Milyen a bőröd most?

565. 29 (válaszként erre: 561. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 25. 10:10

Tudom nem könnyű de próbálj ne ráparázni, a stresssz még jobban rontja a helyzetet. Magamon abszolut észrevettem, hogy akkor ezerrel pattanásosodom!

Arra gondolj, hogy minden renben lesz!! Felírja a doki a gyógyszert, és szép bőröd lesz!:-)))

szúúúszáááá;-)

564. 29
2010. febr. 25. 10:07

Hello


Ma két hete és 2napja:-)szedem a bogyót.

Az arcom még mindig fénylik..jó lehet nem kéne rá alapozó:-(, de én használok.

Arcom száradása eddig abszolut türhető, ma épp a szám sem szárad.

Ar arcomon jönnek elő a patik, de kop-kop még türhető, alpozóval aránylag eltüntethető.

Kicsit talán fáradékonyabb, szétszórtabb vagyok, de akár ez rengeteg melónak is köszönhető.

Ja és tegnap este mostam hajat, láttam hogy már korpásodik a hajam/kiszárad a fejbőröm, naggyon nem örülnék neki,mert majdhogy fekete a hajam:-(nem mutat jól benne:-)


Veletek mizu, csajok??

2010. febr. 25. 09:13
hát mennjen mindenki a sunyiba a makulátlan bőrével együtt, aki be mer szólni arra, aki kinlódik a bőrével. Elképesztő. Télleg vannak ilyenek, akik beszólnak? Még jó, hogy velem nem találkoztak. Nem igényteleségből ilyen az ember bőre, elég istencsapása ezzel együtt élni, nem kell még a kést is forgatni az emberben... grrrr
562. 07e4d2b91a (válaszként erre: 560. - David18)
2010. febr. 24. 23:10
Nekem is volt, aki beszólt, hogy miért nem megyek kozmetikushoz, vagy vegyek lemosót...pff...akiknek szép a bőrük, sokszor lekezelőek.
561. 07e4d2b91a (válaszként erre: 559. - Alterbarbus)
2010. febr. 24. 23:09
Jaj ne:( a doki azt mondta, tartalékol a szervezet, meg anyukám ismerősei a kórházból is ezt mondták, hogy ha kihagyom, és még szedem az hozzáadódik. Remélem így van. Mondjuk még mindig jobb 5patt, mint 20. Reménykedem.
560. david18 (válaszként erre: 556. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 24. 22:48

Szegény... én is nagyon sajnállak, gondolom ez a lányoknak még kellemetlenebb, mint a fiúknak :S


Én is utálom ahogy szinte érzem h az emberek arra gondolnak, h miért ilyen igénytelen, miért nem kezelteti, holott nem tudják, h évek óta szenvedek vele és mennyire elveszi ez az ember energiáját, ezt tényleg csak az érti meg aki átélte már :(

559. alterbarbus (válaszként erre: 558. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 24. 20:28
jaj én nem akarlak elszomorítani, de én azt hallottam meg olvastam nagyon sok már roás fórumon, hogy mivel a gyógyszer hatása kumulativ, egy hétnél tovább nem ajánlott kihagyni különben az egész kúrát elölről kell kezdeni. 7-10 nap még belefér, de annál több nem, különben annyi az egésznek (vagyis amit addig beszedtél az hat, de utána nem tudod folytatni, max újrakezdeni, mert az adagok egymásra épülnek, valami ilyesmi ez a kumulatív hatás, úgy olvastam). de remélem, hogy ez nem igaz, és semmi bizonyíték nincs arra, hogy ez tényleg így van! csak én ezeket olvastam, és gondoltam megosztom veletek/veled, de nagyon remélem, hogy csak rémisztgetések. majd utánanézek :/
558. 07e4d2b91a (válaszként erre: 557. - Zizmó25)
2010. febr. 24. 19:29
Igen ennek ellenére szeret:) De jó volt felébredni mellette, hogy nem kellett kiszaladnom a mosdóba, hogy nézek ki. Most meg...ááá:( Igen, szerintem pénteken megyek eredményért a dokihoz, közel lakok hozzá. Jaj remélem rendben lesz, és szedhetem. Bár olyan sokat nem csökkenhettek az értékek, remélem csak azt nézi csökkent-e legalább. 2hónap sokat számít szerintem, remélem ha beszedem, végleg elhagynak a csúnyák:) De gáz, hogy 4hónapot akart, közben nem is lenne jó. Köszi, hogy szurkolsz! Én meg kívánom, hogy szépülj!
557. zizmó25 (válaszként erre: 556. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 24. 18:23

szegénykém... :((( De hidd el a barátod nem a bőrőd milyenségéért szeret!!! A pattanás elmulik, de azok amik miatt szeret nem. :)

Nagyon drukkolok holnap, hogy minden rendben legyen. holnapután lesz eredményed? mindenképpen szolj, hogy mi van

2010. febr. 24. 15:06
Na holnap megyek vérvételre, szurkoljatok léééci:) Annyira félek, már a barátomra se merek nézni, nehogy lássa milyen az arcom:( Úgy jöttem haza az utcán, mit akit bámulnak...
2010. febr. 24. 14:56

Hát remélem,és azt is h elmúlik!!!!

Neked biztosan el fog mert nemrég hagytad abba!!

Én is kipattogtam az első két normális ciklus alatt.Utána normalizálódok a helyzet!

Köszi a választ amúgy!!

2010. febr. 24. 14:39
Talán a bogyó elhagyása miatt van. Vagy allergia, ami így jön ki. Tényleg elfelejtettem írni, a nyakam fele is bújnak elő pattik:(
2010. febr. 24. 14:19

Sziasztok!!!!

Nem tudjátok véletlenül,h mitől pattanásosodik csak a nyakam????

Hormonálisan minden rendben nálam,a fogaim jók,egészségesen eszem,mozgok stb.A fogigátlót augusztusban hagytam abba és kb.3 hónapja ragyásodik ki a nyakam.Kis csoportokban jönnek elő szintelen kis csomócskák mintha zsirmirigy lenne de valamelyikből gyulladt göb keletkezik és hetekig ott van.Már nagyon ki vagyok!!!A bőrgyógyász férfihormonra tippel,h az több, de miért pont most.Eltelt fél év!!!

Ha valaki tud segitsen!!!

Nagyon köszönöm!!!

552. 07e4d2b91a (válaszként erre: 551. - Zizmó25)
2010. febr. 24. 13:53
Nem ettem olyat, és ez egy folyamat volt, amit észrevettem, de nyugtattam magam. Pár hete reggel kijött 1fehér, pár nap mulva megint aztán most olyan helyen ahol nem volt a bogyó szedése óta. Ugye nem szedtem végig, mert rossz volt a vérképem:( 4hónapig szedtem, a doki azt mondta 2hónap szünet, aztán a maradék 2havit beszedhetem. De ő alapból 4hónapig akarta velem csak szedetni, látod mi lett volna? Én erőltettem, hogy be akarom fejezni. Remélem nem lesz gáz a véremmel, mert ezt nem akarom!!! Annyira szép volt már, miért kellett ez? Azt mondta a doki semmi nem jöhet ki a szünetben. Erre most vagy 6pattim van.
551. zizmó25 (válaszként erre: 550. - 07e4d2b91a)
2010. febr. 24. 13:31

basszus ez nem hangzik jol.... :S nem ugy van, hogy elméletileg ez a gyogyszerkura megszünteti a problémákat a bőrrel? vagy ha teljesen nem is, nagyjából tünetmentesek leszünk tőle? Sajnálom, hogy így jártál. Nem ettél valamit tegnap amitől ilyen rohamszerűen kijöhettek? Vagy esetleg a hormonok? Mennyi ideig szedted eddig amugy?

Remélem nem jön ki több!!!

Kitartást!!!

2010. febr. 24. 12:23
Ráadásul fehérek:( Ilyenem sose volt
2010. febr. 24. 12:23
Csajok!:( 2hónapja lassan, hogy nem szedem...ugye szünetelek. Addig volt max 1-2 patt, ma reggel sírva jöttem el a páromtól, mert 7-8 patti van:( Jövő héten lenne a vérvétel de én felhívom a dokinőt, hogy holnap megyek, mert nem bírom ki ha még 1hétig nem szedem, mi lesz?????????:(
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook