Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Interneten létrejött barátságok fórum

Interneten létrejött barátságok (beszélgetős fórum)


2010. júl. 7. 19:08
Timike, a hokedlin én is jót mosolyogtam.
2010. júl. 7. 19:07

Sziasztok Csajszik!!!

Visszatért az életem a régi kerékvágásba. Apa horgászik, a gyerekek a barátaikkal töltik az időt, már megint egyedül vagyok. Régebben szomorú voltam ilyenkor, de most itt vagytok ti, az én kedves Macáim, nincs több szomorúság.:)

98. a0aecda338 (válaszként erre: 94. - Vörös trófea)
2010. júl. 7. 19:04

Szia vörös trófea!


Nyugodtan bekapcsolódhatsz ám a beszélgetésünkbe,mesélj magadról,vagy csak írj arról,ami éppen foglalkoztat.Ha szomorú vagy megvígasztalunk,ha éppen jó a kedved akkor Veled örülünk.

97. a0aecda338 (válaszként erre: 89. - 1d8984f9f3)
2010. júl. 7. 18:57

Szia Évi!


Kel hogy legyen megbocsájtás,de szerintem nagyon kevesünkben van meg erre a képesség.Én sajnos nem azok közé tartozom,akik gyorsan túllépnek dolgokon,apró sérelmeken is sokáig tudok tépelődni.Ha a szeretteimet megbántják,én azt is örökre megjegyzem,lehet,hogy hónapok vagy évek elteltével iparkodok nem utálatos lenni,de a tüske megmarad.


A hormonpótlásról nem beszéltetek az orvosoddal?Hogy érzed Magad,vannak kellemetlen tüneteid?

96. a0aecda338 (válaszként erre: 87. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 18:38

Basszus,ezt észre sem vettem,a hokedli nálunk is egy ülőalkalmatosság.A pörihez nokedli volt.

A hosszú körmöm a hibás.

95. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 93. - Rezeda63)
2010. júl. 7. 18:10

Dehogy sértődöm. Szerintem nem jó, ha az ember a szívére vesz lényegtelen dolgokat. Az megbetegít.Ezt nem szabad felvállalni olyan emberekért, kik téged bántanak, hisz ha bántanak, akkor nem érdemlik meg a szereteted, vagy hogy rágódj a hülyeségükön.

Fáldalmat akart neked okozni? Hát majd bumerángként száll vissza hozzá.


Persze a szívünknek fontos emberek, az már más megítélés alá esik, mint említettem.


Régen mindenkinek meg akartam felelni, azt szerettem volna, hogy mindenki szeressen. És aszerint viselkedtem, nem szóltam vissza. Sokat szenvedtem lelkileg akkor. Még a postásnő véleménye is fontos volt. ...

Ma már tudok különbséget tenni fontos, és nem fontos között.

Azt nézem, ki mondja.

Lelkileg felszabadít.

94. vörös trófea (válaszként erre: 93. - Rezeda63)
2010. júl. 7. 17:39
Igazad van!
93. Rezeda63 (válaszként erre: 92. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 17:34

Szia Jucika!

Szerintem az már a bosszú kategóriája. A bosszú pedig önmagáért való és nem visz sehová. De most meg ne sértődj!!!!

Üdv: Eda

92. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 91. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 14:57
Háromszor adom vissza!
2010. júl. 7. 14:55

Szia Évi!!

Elöször annak a vizsgálata a nagyon fontos, hogy ki bántott meg. Ez az illető milyen szerepet tölt be az életedbe. Nagyon fontos-e számodra az a valaki, cvagy csak egy felületes, felejthető viszony van köztetek.

Van egy mondás, miszerint: nem azt nézem, hogy mit mondott, hanem, hogy ki mondta.

És ez tényleg fontos.

Kiért érdemes megbántódnunk, rágódni a szavain, tettein. Ki az aki megérdemli??? Ki miatt emésztjük magunkat?

Ha a sarki fűszeres, vagy a szomszédasszony, azt el lehet intézni egy fölényes mosollyal, lesajnálva.Nyilván direkt akart cseszegetni, életünkben nem nagy szerepe van az illetőnek, nem kell rá energiát pazarolni.


Ha közelálló???? Az már nehezebb. Mondjuk egy családtag.

Még ott is vannak fokozatok. Ha a gyerekünk bánt meg, az fáj a legjobban. Az nagyon. De holnapután már nem is emlékszünk rá, elfelejtjük, hisz a gyerekünk.

Ha a férjünk...Attól függ, mivel bánt meg. Mindent meg kell beszélni, mit miért tett, vagy mondott.

Ha az anyukánk bánt, akkor azt úgyis tudjuk, hogy nem rosszindulatból bánt, csak nyilván más a véleménye a világról, mint nekünk.


Szóval, azt nézd, hogy ki bántott, és azerint "bántódj" meg.

Ha engem egy, az életembem nem meghatározó szerepet betöltő ember sért meg, akkor csak felmegy a pumpa, és Lúdas Matyi módszerét követem. Nem veszem a lelkemre.

Ez csak egy vélemény a sok közül.

90. Rezeda63 (válaszként erre: 89. - 1d8984f9f3)
2010. júl. 7. 13:22

Szia Évi!

Az Én hozzáállásom az ilyen dologhoz, hogy bármennyire is szeretnék nem tudok megbocsájtani, ha valaki olyan bántott meg akitől a legkevésbé várnám. Sajnos e tekintetben igen konok temészet vagyok. Nehezen sértődöm, de ha igen akkor az számomra végleges. Én úgy gondolom a bizalom nem jön önmagától, ha Te megbízol valakiben és szereted, és csalódnod kell benne, hiába próbálsz újra bízni az illetőben, ehhez idő kell. Ez nem akarat kérdése. Ez vagy van vagy nincs. Ugyan olyan mint a szeretet vagy van vagy nincs, de akarni nem lehet.

Az hogy van e megbocsátás?????? Biztosan van, de idő kérdése, és attól is függ az illető mekkora hibát vétett ellened, mennyire gázolt bele a lelkedbe. Ez az Én véleményem, ettől még lehet másképp, mert az Én véleménnyilvánításomból hiányzik az érzelmi beállítódás. Én csak a racionalitást tudom leírni, de az ész és az érzelmek gyakran nincsenek összhangban.

Üdv: Eda

2010. júl. 7. 13:11

Ja!!!!!!!!!!

Szeretném Tőletek megkérdezni,szerintetek van megbocsátás????????? Mármint, ha Valamelyikőtöket nagyon mélyen megbántják,Ti hogy reagáljátok le,könnyen túlléptek rajta,megbocsátotok,sosem felejtitek,esetleg vmi más???

Várom a válaszokat,véleményeket!!!!!!

B./Évi/

88. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 85. - A0aecda338)
2010. júl. 7. 12:52

Sziasztok,köszi!!!!!!

Örülök Nektek!!!! Kicsit tartottam tőle, h elutasitotok,mivel egy klubba már jelentkeztem,és ott közölte a hölgy,hogy ők megbeszélik,kit "vegyenek be"....Ez olyan fura...

No,26.-án kell visszamennem, mert közben elmegy a doki bácsi pihizni,addig a dolgom a pihenés....Meg a "változásokat" figyelni,hááát,az van egy pár,de én nem tudom,a műtéttel függ -e össze.

Meséljetek,ki mit "művel" éppen!!!!!!

Pusz.B./Évi/

2010. júl. 7. 12:31

Szia Timike!

Nekem már szereztél egy -két derűs percet!

Aranyos vagy, elírtad a nokedlit.

Nem tudom, hogy a hokedli az ilyen szegedi tájszólás-e, vagy mindenki ismeri?

Nálunk a hokedli háttámla nélküli szék:):):):)


Kellemes szépítkezést!!! Puszi

2010. júl. 7. 09:15

Sziasztok Lánykák!


Legyen szép napotok.


Ma nagyon ügyes voltam,kész az ebéd,marhalábszárpöri hokedlivel.Rendet raktam,teregettem,szóval a házimunkával végeztem.Nem volt véletlen ez a nagy igyekezet,ugyanis ma kényeztető napot tartok,kozmetika,manikűr,pedikűr.


Este jövök,legyetek jók,puszi:Timi

85. a0aecda338 (válaszként erre: 84. - 1d8984f9f3)
2010. júl. 6. 17:53

Szia Évi!


Gyere mesélj,bármiről,ami éppen az eszedbe jut.Remélem holnap találtok megoldást a dokiddal,várni fogom a beszámolódat.


Puszi:Timi

2010. júl. 6. 15:53

Szép Napot!!!!!!!!


Csatlakozhatom?????

B./Évi/

83. a0aecda338 (válaszként erre: 81. - Kamilla62)
2010. júl. 6. 15:24

Köszönöm szépen, Kamilla!


Puszi

2010. júl. 6. 15:10

Sziasztok Lányok!

Ma szabadnapos vagyok. Délelőtt ügyintéztem: posta, könyvelő, főztem, most pedig pihi.

Ebédre a meggy leveshez palacsintát sütöttem, holnapra rizses hús készült, vacsorára pedig indiai tejszínes zöldség.

Apa dolgozik, kint van Ausztriában, a gyerekek elmentek fürödni, enyém a pálya:)

2010. júl. 6. 14:18

Szia, Timi!

Örülök, hogy visszatértél, boldog szülinapot !Jó, hogy már újra itt vagy.

80. Ildikó 67 (válaszként erre: 79. - A0aecda338)
2010. júl. 5. 21:03
Egyetértek.
79. a0aecda338 (válaszként erre: 77. - Ildikó 67)
2010. júl. 5. 20:59
Livial témában is indítottam egy fórumot,de még senki nem találta meg.Jó lenne először tapasztalatot gyűjteni.
78. 289fab1d6b (válaszként erre: 75. - A0aecda338)
2010. júl. 5. 20:51

Vigyázzon Dániel a vadulással, vadász van a háznál:)


Puszi, jó éjt, és szép napot holnapra:)

77. Ildikó 67 (válaszként erre: 74. - A0aecda338)
2010. júl. 5. 20:49
Ne kínozd magad,próbáld ki hátha mindent helyrehoz.Puszi jó éjt.
2010. júl. 5. 20:48
Dániel nem vad,itthon van.
2010. júl. 5. 20:47

Szilvike,olvastam,hogy Józsi horgászik,apa meg vadászni ment.Dániel itthon vad,hamarosan vissza kell adnom a gépet,még ki kell teregetnem,az összes ágyneműt hazahoztam,az első adagot már ki is mosta a csodamasinám.

Megyek fürödni,hajat mosni,holnap árúért megyek Szegedre,korán szeretnék indulni.


Jó éjszakát,puszi!

74. a0aecda338 (válaszként erre: 72. - Ildikó 67)
2010. júl. 5. 20:42

Nagyon remélem,hogy még valami kis bizsergés visszajön,mert így nem lesz jó.Már gondolkodom azon,hogy el kellene kezdenem szedni a Liviált.Nem csak a szex miatt,aludni nem tudok,és hogy elégek,naponta megszámlálhatatlanul jelentkezik.


Legyen szép estétek,puszi!

73. 289fab1d6b (válaszként erre: 72. - Ildikó 67)
2010. júl. 5. 20:39
Örülök, hogy örülsz!!!:)
72. Ildikó 67 (válaszként erre: 70. - A0aecda338)
2010. júl. 5. 20:36
Timi szerintem lehet több idő kell neked,hogy túltedd magad teljesen ezen az egész műtéten.Lehet csak idő kérdése.Még helyrejöhetnek a dolgok.Hazajött a párom,feltöltődve vidáman.
71. a0aecda338 (válaszként erre: 69. - Ildikó 67)
2010. júl. 5. 20:29
Én fiatalon sem voltam függő,de most azt gondolom,ha apa férfiassága elmúlna,nem keseregnék miatta.Nem esnék kétségbe,hogy most mi lesz.Azt hiszen jól meglennék nélküle,de hát Ő még igényli.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook