Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Interneten létrejött barátságok fórum

Interneten létrejött barátságok (beszélgetős fórum)


220. szofi99 (válaszként erre: 204. - Rezeda63)
2010. júl. 10. 16:46

Oldja a görcsemet, a meg nem oldott problémáimat elraktároztam a tudatalattimba, és azok ott csak gyültek, gyültek, és ő segitett a felszinrehozni. Eszméletlen milyen, még kisgyerekkori problémák is jöttek elő.

Hallgasd meg személyesen magát a kinezt. megtalálod a www.alternativterapia.info/blogger/ cimnél a Média fejrész alatt a Prima rádió SSzinesórák müsorában.

219. szofi99
2010. júl. 10. 16:39
Ja, ez nagyon jó ez a só téma ! Én bevásároltam piacon uborkát kovászolni, és pici cukkiniket szintén kovászolni, és mikor üvegbe raktam őket, akkor jöttem rá, hogy nincs itthon só ! A guta ütött meg majdnem, irány vissza a boltba :):)
218. szofi99 (válaszként erre: 207. - Rezeda63)
2010. júl. 10. 16:37
A válasz nem tudom. Leginkább arra gondolok, hogy mindent az ösztrogén hiányra fognak. A hormonter. pedig minden problémát az ösztrogéndominanciára fog. HA akarsz tőle olvasni, akkor őt ugy hivják hogy Nora Igloi Sylversen.
217. szofi99 (válaszként erre: 216. - Ametiszt73)
2010. júl. 10. 16:28

Azt hittem egyedül töltöm az estém majd itt veletek, mert a fiaim a Balatonon, apuka zenélni megy, közben én pedig meghivást kaptam, a barátainkkal koncertre , KORMORÁN koncertre, imádom őket !:)


Ametiszt: Nagyon jó a kérdés hogy minek egymás mellett élni csak ugy két embernek. Hát csak azért mert én pl. igy éltem le az eddigi életem, hozzáköt sokminden, egyedül mi a fenének költözködnék, és pocsékolnám el amink van. Lehet egymás mellett barátságban is élni, én sem gondoltam volna akár még 10 évvel ezelőtt sem.

2010. júl. 10. 15:09

Milyen érdekes,a pasi témád Jucika... Én volt5am úgy,hogy visszahallottam,hogy nem létezik,hogy mi ennyi év után így élünk,szerelemben stb...Savanyú a szőlő szindróma!

Mindig kiröhögöm az ilyen irigyeket,de azért nem fogom visszafogni magam és kevésbé boldognak látszani,mert van aki boldogtalan és rosszul esik neki... Igazán sajnálom ,de nem én tehetek a boldogtalanságáról !

A másik,milyen sokan élnek úgy hogy csak úgy vannak egymás mellett ... Kérdem én: MINEK ????

Lehet rosszul gondolkodom?

2010. júl. 10. 15:03

Mennyire igazad van Jucika...elgondolkodtam ezeken én is:))

Édes Apócád:))) Enyim is ilyen,mindig mondja: Szerelmem neked tettszik,jól érzed magad így ? Akkor nekem is jó ,mert akkor örülsz és így én i9s örülök:)))

Néha elgondolkodom,mikor ébredek fel? Remélem soha:)))))

2010. júl. 10. 14:24

Nem hülyeség, higgyétek el, az ember a legbelsőbb érzéseit magán hordja, megmutatja másoknak is.

Nézzük csak a frizuránkat. A hossza: minél hosszabb, annál jobban kifejezzük nőies gyengeségünket, férfiak felé azt sugározza: segítségre szorulok. Rövid a haj: Vagány vagyok, nem kell segíts, megoldom magam is.

A hajszínünk szintén sokat elárul. Szőke: simulékony, konfliktust nem keres, olyan kis nőcike.

Vörös: Ide az oroszlánt is, igen éljünk, szexeljünk, habzsoljunk, élvezzünk mindent.

Fekete: titokzatos, megközelíthetetlen, fájdalmat cipel, de nem beszél róla.

Barna: a megállapodott, a megbízható, a megtestesült nyugalom.


Ha csak magamat nézem is, igaz az állítás. Volt már fekete hajam, Brigi akkor szerezte be ezt a komoly udvarlót, én nagyon féltem tőle. 5 éve tart, úgyhogy tévedtem.

Aztán égő vörös lett a hajam, 40évesen. Ez egy mérföldkő egy nőnél, úgyhogy érthető is.

Most többnyire szőke a hajam, enyhe barna és vörös csíkkal.

Ez az életérzés jellemző most rám.

Születetten viszont barna vagyok.


Ti gondolkodtatok már ezen?? hogy a tudatalatti mennyire befolyásolja a külsőnket????

2010. júl. 10. 13:44

Megjöttem a műkörmöstől, hú nagyon ráérzett a csaj, milyet szeretnék. Türkiz kék-zöld, csilámmal variálva,üveghatású, gyönyörű, mármint nekem.

Kisfiam nagyon csúnyának látja, azt mondta ez túlzás, olyanok a körmeim, mint egy diszkógömb:)

Nekem most ez kellett.

Apa természetesen gyönyörűnek látja, mint mindent, ami velem kapcsolatos.

Hihetetlen, de két nap alatt két olyan mondatot hallottam, hogy huh, olyan férjet szeretnének az asszonyok, mint az enyém.

Ma a körmös csaj mondta:

Megcsörrent a telefonom, apa hívott, hogy látja össze van készítve a töltött paprika, megfőzze-e, mire hazaérek. Kedvesen mondtam neki, ne drágám, te nem tudod besűríteni. Reggel akartam én készre főzni, de az a sós kávé letaglózott.

A körmös csaj el volt ájulva, azt mondta neki is ilyen pasi kellene,ő semmi kedvességet nem kap a párjától. Mondtam neki, ezt már nem adom, de hasonlót meg nem tudok ajánlani.


Tegnap meg egy sajnálatos dolog történt, akaratomon kívül. A munkahelyen a dohányzóban egy szó szerint kisiklott életű hölgy kérdezte meg, hogy hova megyünk nyaralni. Neki tényleg szomorú az élete.

Éreztem, ragyog az arcom, mikor elmeséltem, hogy a férjemtől kapom jutalomként a királyi kényeztetést, az all inclusive wellnest, a műtét miatti fájdalmakért.

Szegény sírva fakadt, azt mondta, hogy irigy rám, jó értelembe véve, hogy neki ennyi szeretet soha nem jutott. Lehet, nem kellene ennyire kimutatni a boldog életemet, mert látjátok, másokban rossz érzést vált ki, szomorúságot, akár irigységet.


A műkörmösnél találkoztam egy csajjal, két házzal lakik tőlünk arréb. Görbülő szájjal mesélte, hogy ma 41 éves, és milyen öreg. Nevetni kezdtem, mondtam neki, nézz már rám, 42 leszek, és mily fiatal!

Bevallotta, hogy a harmadik szomszédasszonnyal azt beszélték, hogy minél több idő telik el rajtam, annál jobban virulok, annál jobban nézek ki, fiatalosabban. Mondjam el, hogy mi a titkom.

Elmondtam, hogy a családom tart ilyen fitten. Szokta hallani, ahogy óriásiakat nevetünk, mikor a cseresznyefa alatt ülünk. Mondta, jó hallani, de figyeltem a szemét, szomorú volt. Nem jó a házasságuk....


Na jól elkanyarodtam az eredeti témámtól, de ez a fórum ezért van.


Most jövök rá, hogy én az életemet festettem rá a körmömre!!!!!!!!!!!! Ragyog és csillog.

212. szofi99
2010. júl. 10. 07:54

Jó eggelt mindenkinek !

Képzeljétek elaludtam , ill sokkal később ébredtem mint szoktam. Mot ugy látszik rámtört az álomkór! Most megyek a piacra, majd jövök még ma ! Jók legyetek, puszi

211. Rezeda63 (válaszként erre: 203. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 10. 07:47

Szia Jucika !

Egészségedre a kávét!!! Lesz az még jobb is. Nekem a férjem még alszik, így kihasználom az időt és leírom a tegnapi terméssel kapcsolatos gondolataimat. Este nem nagyon tudok gép elé kerülni, mert foglalt. Igaz a fiam Nekem adta a régi laptopját, de azt valahogy nem tudom megszokni. Most meg már sietek ebédet főzni, mert utána megyünk egy kicsit pihenni.

Szép napot!!

Üdv: Eda

210. Rezeda63 (válaszként erre: 199. - 289fab1d6b)
2010. júl. 10. 07:44

Ez tök jó:))))))))))

Üdv. Eda

209. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 206. - Rezeda63)
2010. júl. 10. 07:42
Köszönöm Rezeda, hogy megfogalmaztad, és helyettem is. Ugyanúgy gondolom, mint Te.
208. Rezeda63 (válaszként erre: 196. - A0aecda338)
2010. júl. 10. 07:42

Szia Timi!

Mi időnként komoly " csatákat" vívunk dolgokon. Ez nem veszekedés, mert a párom nagyon jó természetű, vele veszekedni nem lehet. Vitázni viszont jókat. Általában mindíg megtaláljuk a mindkettőnk számára megfelelő megoldást. Egyébként Ő is egy eléggé határozott és erős jellem, Én úgy szintén, ebből adódik hogy sokszor kell egyeztetnünk a nézeteinket. Ráadásul Ő vállalkozó Én meg közalkalmazott és mivel más az érdeszféránk gyakran folytatunk ebből kifolyólag nagy "ideológiai" eszmecseréket. De élvezem a vele folytatott vitákat, sokat tanulok is Tőle, az Ő nézőpontjából. Ráadásul Ő nagyon beosztó ember (még akkor is ha van mit aprítani a tejbe) Én meg hamarabb elengedem magam. És sokszor meggyőzött már arról, hogy mennyire nem visz sehová ahogy a pénzzel kapcsolatban gondolkodom. De hát ki micsodás....tudjátok. A családban a fiam a harmadik határozott jellem. Kitől is örökölt volna??? Na már most ha Ő is beszáll akkor élvezetes igazán a dolog, mert Ő (nyilván korából és más jellegű tapasztalatából adódóan) teljesen másképp látja a világot. Sokszor mi ketten apával fújunk visszavonulót.

Üdv. Eda

207. Rezeda63 (válaszként erre: 184. - Szofi99)
2010. júl. 10. 07:31

Szofi!

Ha abból indulunk ki, hogy az ösztrogénünk megvan akkor hogyan állhat elő az ösztrogén hiánya következtében a csontritkulás, érelmeszesedés, magasvérnyomás, bőröregedése, hugyutak sorvadása, és minden ami az ösztrogén hiányának köszönhető, és ami csak a nőkre jellemző. Vagy időközben kimerülnek ezek a raktárak? Mert valahol termelődnie is kell valamennyinek nem? Röstellem egészséügyi szakközépben érettségiztem, de nem tudom. Tuti utána fogok nézni. De ha Te tudsz erről valamit oszd már meg velünk.

Üdv. Eda

206. Rezeda63 (válaszként erre: 183. - A0aecda338)
2010. júl. 10. 07:23

Szia Timi!

Most vitatkozni fogok veled, de nem a személyednek szól, mert ha Neken lehetőségem lenne 20 év szolgálat után nyugdíjba menni Én is elmennék. DE!!!! Nagyon sok munkahely van ami legalább annyira strapás lehet mint az elítéltettel dolgozni. Gondolok itt a szakmámon belül pl: aki a kisebbséggel dolgozik, aki a sérült gyermekkkel dolgozik, aki a kamaszokkal nevelőotthonokban dolgozik, de említhetném azt aki a gyárban szalag mellett dolgozik, vagy a mezőgazdasába jár napszámba (még ha legális is) De gondold el Szilvi hogy fog 62 évesen napirenden ablakot tisztítani, és ingázni a megélhetésért. Ne higgyétek nem az irígység beszél belőlem (illetve az is) inkább az igazságtalanság. Pl: rendőrség!!! Mennnyivel veszélyesebb üzem, mint egy vegyi gyárban dolgozni napirenden veszélyes vegyszerekkel, amik még az egészséget is károsíthatják, vagy az egészségügyben a röntgen géppel dolgozók, akiket az átlagosnál nagyobb mennyiségű sugárzás ér. De a sor végtelen. Mert az, hogy a hivatásos sorkatonákat akik kinnt vannak Afganisztánban stb. idő előtt leszerelik Én is azt mondom Ok. 62 évesen hogy néznének ott ki? És az biztos, hogy veszélyes üzem. De Én igazságtalannak tartom egy-egy szakma privilegizálását a többi ellenében.

És mégegyszer ne haragudj nem a személyednek, hanem a helyzetnek szólt amit írtam.

Üdv. Eda

2010. júl. 10. 07:18

Szép napot :)) Jucika, ha pozitívan nézzük,az nem az élet sója volt?:))))) Bár az talán nem okozna hányingert:)))))

Szilvike ez jó :A férfi a család feje, az asszony a nyaka. A fej arra fordul, amerre a nyak fordítja. :)

Nagyon találó:))

204. Rezeda63 (válaszként erre: 182. - Szofi99)
2010. júl. 10. 07:12

Szia Szofi!

Mit csinál az a kineziológus, Miben tud Neked segíteni? Bocs ha tudatlan vagyok.

Üdv: Eda

2010. júl. 10. 06:54

Főztem újabb kávét, figyelmesen a cukortartót vettem elő. Szerencsére bele is néztem, biztos jól látom-e, hogy az cukor.

Hát mi volt a cukor tetejére öntve?? Só.

Ezek szerint ez tegnapi alkotásom volt. Emlékszem, ahogy eltettem a téli vödrös savanyúságot, maradt egy kevés só a zacskóban, gondoltam beleöntöm a tartóba. Csakhogy a cukorra öntöttem.....

Biztos a fáradtság. Vagy a kor?:):):):)

Mindegy, megalapozta a mai napomat:):)

2010. júl. 10. 06:43

Szép jó reggelt!

Kívánom, jobban induljon a reggel, mint nekem.

Cukor helyett sót tettem a kávémba!!!!!

Annyira álmos voltam, összekevertem a tartókat, pedig nem is egyformák.

Csak egy kicsi korty szaladt le, de nagy hányingert csinál.

Jól kezdődik a hétvégém....

2010. júl. 9. 23:39

Jó éjszakát,aludjatok jól,nekünk indulnunk kell.

Puszi,szép álmokat!

200. a0aecda338 (válaszként erre: 199. - 289fab1d6b)
2010. júl. 9. 22:59
Ez így igaz!!!!!!!!!!!!
199. 289fab1d6b (válaszként erre: 198. - 289fab1d6b)
2010. júl. 9. 22:56
A férfi a család feje, az asszony a nyaka. A fej arra fordul, amerre a nyak fordítja.:)
198. 289fab1d6b (válaszként erre: 196. - A0aecda338)
2010. júl. 9. 22:55
Én azt mondanám: Okos asszony:)
2010. júl. 9. 22:36
Lehet,hogy papucs,de hiszem,hogy két erős akaratú ember nem fér meg egymás mellett.Nem nyomom el,szerencsére irányítható.
196. a0aecda338 (válaszként erre: 195. - 289fab1d6b)
2010. júl. 9. 22:32

Egy példa a sok közül.Autóvásárlás,két szalon,két különböző autó.Apa választása bordó kombi,enyém fehér jó nagy fenekű autó.Dilemma, melyik legyen.Ötletem,nem kell elkapkodni,aludjunk rá egyet,másnapig várhat a vásárlás.

Romantikus éjszaka,másnap megvettük egyikünk álom autóját.

Kitalálod?

Biztos lesz aki azt mondja,hú de számító nőszemély,de nálunk ez nem egyedi eset.Nem volt még olyan döntésünk,ahol ellent mondott volna.

195. 289fab1d6b (válaszként erre: 194. - A0aecda338)
2010. júl. 9. 22:15

Én nem is siettetem...

Egyébként az én Józsim is kezes bárány szex után:)

Szerencsére nálam nincsenek problémák, sőt aktívabb vagyok mint valaha...

194. a0aecda338 (válaszként erre: 192. - 289fab1d6b)
2010. júl. 9. 22:09
Igazán nincs miért sietniük,nagyfiamnak ez a második hosszú kapcsolata,rövid nem is nagyon volt.23 éves,és attól félek,hogy túl korán lehorgonyoz.Jobb lenne,ha kalandozna,ne hogy későn jusson eszébe,hogy mi mindent hagyott ki.
193. a0aecda338 (válaszként erre: 189. - Rezeda63)
2010. júl. 9. 22:05

Tudom,hogy fontos,ezért is bánt,hogy nem megy.Apán tapasztalom a jótékony hatását,ha sex van akkor kenyérre lehet kenni,még a hülyeségeimet is támogatja.

Viszont én nem tudok színészkedni és jótékonyan füllenteni,ha nem érzek vágyat azt meg is mondom,sőt azt is,hogy nem volt jó.

192. 289fab1d6b (válaszként erre: 181. - A0aecda338)
2010. júl. 9. 22:05
Dávidunk 19 lesz augusztusban, de még neki sem volt hosszútávú barátnője:(, és nem az ő hibájából
191. Rezeda63 (válaszként erre: 179. - Szofi99)
2010. júl. 9. 22:04

Szia Szofi!

Majd írdd le egyszer!

Üdv.Eda

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook