Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Interneten létrejött barátságok fórum

Interneten létrejött barátságok (beszélgetős fórum)


280. ametiszt73 (válaszként erre: 277. - 289fab1d6b)
2010. júl. 12. 17:47

ÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!!!! Vasalás 40 fokban ,mamáááááááámmm.....

Szegényke és ennyi sok?

Most aztán pihenés !!!!

279. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 277. - 289fab1d6b)
2010. júl. 12. 17:40

Kipurcantál, gondolom. De ugye semmit nem kell már otthon ténykedni????


Habár, ahogy téged ismerlek,amennyi energia benned van, Te még ma kiforgatod a sarkából a lakást, és háromfogásos vacsorát készítesz.

2010. júl. 12. 17:32

Sziasztok!!!

Már csak pihegek.

Az irodában van légkondi, de néhány kolleganő nem bírja, így csak ritkán lehet bekapcsolni.

Csak a strandkendő van rajtam átkötve, de így is elviselhetetlen a meleg.

Készítettem egy sütés nélküli nyalánkságot.

A neve: citromos álom. Lehet, hogy ismeritek, nekem új.

A krémje valami isteni, de kicsit pihentetni kell a hűtőben, hogy a babapiskóta megpuhuljon.Szerintem én nem várok reggelig, még késő este nyalakodni fogok.


Aki már evett ilyet, azt mondja, hogy pont olyan lesz, mint az olasz citromos fagyi, és valami Isteni. Kíváncsi vagyok.

Most megyek, és a lenti konyhában nekiállok palacsintát sütni, ezt kívánják. Hurrá! Szerencsére gulyás leves volt a fagyasztóban, legalább arra nincs gond.

Puszi, igyatok sokat ebben a melegben! Jéghideg citromos Gössert ittam, hát eszméletlen jól esett.

2010. júl. 12. 17:16

Lányok, ma a vasalós helyemen voltam. 6 órán keresztül vasaltam úgy, hogy közben ment a mosógép, és a szárítógép...

Megittam vagy 4 liter vizet:)

Még jó, hogy az autómban van légkondi:)

276. 289fab1d6b (válaszként erre: 272. - Ametiszt73)
2010. júl. 12. 17:13
Aki folyton a nagy csodára vár, elmulasztja a sok kicsit!
275. 289fab1d6b (válaszként erre: 271. - Rezeda63)
2010. júl. 12. 17:12

Én nem kértem semmi ennivalót, elég volt amit a kórházban adtak, sőt még sok is...

Három napig ebédre csak a levest bírtam megenni, már azzal tele voltam. Egyáltalán nem volt étvágyam.

De így legalább lement 4 kiló. És nem híztam vissza semmit!!!!!:):):)

274. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 273. - Ametiszt73)
2010. júl. 12. 08:48

Az algától nagyon szép lett a bőröm, puha bársony.

Vicceltem is apával, mondtam neki,hézze meg, az öreg tyúk hogy megpuhult....

273. ametiszt73 (válaszként erre: 266. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 12. 08:16
Jucika,nem lehet a puszi azért nem ment,mert te voltál zöld és nem a béka?:)))))))
272. ametiszt73 (válaszként erre: 265. - 289fab1d6b)
2010. júl. 12. 08:13
Ez aranyos....apró örömök?:)))))))
271. Rezeda63 (válaszként erre: 262. - 289fab1d6b)
2010. júl. 11. 20:49

Szia Szilvi!

Egy dologért szoktam irigyelni más nőket, ha a párjuk tud jeleskedni valamit a tűzhelynél. Az enyém még egy teát sem tud megfőzni. Érdekes, hogy a tág családban minden férfi szeret főzni, főleg kinn, a fiamról meg nem is beszélek, Ő egyenesen imád, de a párom...... Mielőtt bevonultam a kórházba mondtam Neki jöjjön már egy kicsit legalább alapvető dolgokat tanuljon meg, de azt mondta hogy inkább hordani fogja az ebédet. Na persze nem kellett Neki hordani, mert Én is főztem, meg a sógornőm ellátta ennivalóval őt is meg engem is. Nem tudom Ti hogy voltatok vele, de Én a kórházban ha nem hoznak enni, éhen haltam volna. Mikor már megláttam azt a dobozt amiben az étel volt már akkor forgott a gyomrom. A reggeli meg a vacsi még hagyján, de az ebéd.... Mikor megéreztem az otthoni étel illatát már attól jobban lettem. Ilyen szempontból nagyon utálatos természetem van. Úgy vártam a délutánokat, amikor a férjem jött, mint egy éhező etióp.

Üdv: Eda

Ui: Amúgy ma délután is nagyon kellemesen elfáradtunk. Leúsztunk jónéhány hosszt, (Én személy szerint 30-at) voltunk szaunába, meg masszázson. Olyan jó érzés most, hogy tökre el vagyok fáradva, de ugyanakkor lazulva is.

Szép estét Nektek!

270. 289fab1d6b (válaszként erre: 269. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 11. 19:14

Á, az én Józsimat nem érdekli a foci, meg Dávidot sem. Én előbb megnézek egy meccset, mint ők.


Én is nagyon sajnálom Margarétát. A baj sosem jön jókor, de egyszerre két műtét azért durva.:(

2010. júl. 11. 19:09

Vajon mi újság lehet szegény Margarétáéknál. Annyira sajnálom szegényt, ilyen lelkiállapotban kell magát alávetnie a műtétnek.

Ugye jól emlékszem, holnap vonul?

Bízom benne, hogy ma este jön még ide.

Férjed akkor nem is nézi a vb döntőt?

Az én fiúim készülnek, ki vitték a kis tv-t az udvarra, közben megy a kerti locsoló, van hideg sör, micsoda élvezetek!!

2010. júl. 11. 18:50

Jucika, én irigyellek a kertes ház miatt.

Én egy kis faluban nőttem fel, nagy füves udvar, árnyat adó barack fával, hatalmas kert van a ház körül.

Nekünk itt a város közepén hiába van udvarunk, nem lehet kiülni, most a napon 50 fok van:(

267. 289fab1d6b (válaszként erre: 266. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 11. 18:46

Nahát, nahát, szégyelljék magukat:)


Van olyan, hogy Dunasziget, jól emlékszel:)

266. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 264. - 289fab1d6b)
2010. júl. 11. 18:30

Ajánlgattam magam, de senki nem akar megpuszilni:):):)

Tegnapelőtt a Ti városotokban volt a Vő-jelölt. Van olyan falu arra, hogy Dunasziget? Ott is volt, valami céges sportrendezvényen. Lehet nem jól emlékszem a névre??? Ciki.

2010. júl. 11. 17:58

Már megint egyedül vagyok:(

Apa horgászik...:(

Dávid a barátaival strandolni ment...:(

Évike elment a barátnőivel sétálni...:(

Enyém a laptop!!!!!:):):)

264. 289fab1d6b (válaszként erre: 263. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 11. 17:54
Most te vagy az elvarázsolt hercegnő. Kapsz egy csókot a hercegedtől, és visszaváltozol:)
2010. júl. 11. 17:46

Szia!

Fincsi lett a husi,a cukkini az kevésbé, az olyan lötty lett. Degeszre ettem magam,pedig annyira félek, hogy ez a 4 kiló visszajön rám. Délután aludtunk egy hatalmasat.

Most meg ha látnál, hogy hogy nézek ki, ahogy írok neked...

Egy strandkendő van rajtam áttekerve, a hajam egy pánttal hátratűzve, a nyakamon az arcomon dekoltázsomon pakolás, algás, csupa zöld vagyok. Haha, mint egy béka.....

De utána szép leszek:)::)

2010. júl. 11. 16:33

Jucika!!! Hogy sikerült a sütögetés? Biztos minden nagyon finom lett. Egyszer voltunk egy tárcsán sütős partin, nagyon ízletes volt a husi.

Mi inkább grillezni szoktunk, a férjem nagyon érti. Amúgy nem egy konyhatündér, de nagyon jó halászlét tud főzni, és bárhol grillezünk, előbb utóbb mindig az ő kezében köt ki a grillcsipesz:)

261. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 150. - Rezeda63)
2010. júl. 11. 15:15

Szia!!!!!!!!!!!

Megvolt!!!!!!!!!

Nem is akartam hazajönni.......

Évi

260. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 257. - Rezeda63)
2010. júl. 11. 14:05

Szia Rezeda!

A mai fiatalokon,- az ismerősök között is, meg amit az újságban olvasni, tévében hallani,- el vagyok szörnyülködve.

Megházasodnak, rosszabb esetben születik egy gyermek, valamilyen apróságon összevesznek, és kész elválnak. Anyuka újra kapcsolatba kerül egy másik férfival, megint születik egy gyermek, de lehet a pasi is hoz magával egyet. És ez még csak bonyolódhat, már senki nem tudja, ki az apja, ki a nagyanyja, gyökerei hol találhatók.

Szegény gyermekek nem tehetnek róla, hogy szüleik felelőtlenek.

A gyermek, mivel a gyökereket sem ismeri, hogyan tapasztalhatná meg a talajt. Hol van neki a biztonságérzet? Hol a meghitt családi élet, mikor azt látja, anyuka már megint másik férfival van,és megint elhagyták, és megint sírógörcsöt kapott?

Kihez fordulhat az a gyermek, aki már nem bízik még a saját anyjában sem, mert a stabilitás érzését az anya, (apa) nem tudja megadni? És az esti meghitt beszélgetések szerintem ritkák, mint a fehér holló. Szemben lakó szomszédasszonyom óvónő, sokat szoktunk erről beszélni. Mondta, vannak kivételek, de egyre kevesebb.

Nagyon féltem a most felnövő legénykéket, leánykákat.

Rezeda, Te a munkád folytán mindennap látod, érzed.

Én nagyon bízom benne, hogy magatartásunkkal példát mutatunk gyermekeinknek. Ahogyan Ametiszt rávilágított erre.

2010. júl. 11. 13:23

A párkapcsolatban, csak úgy mint az élet más területein nagyon fontos a tolerancia.

Mi tulajdonképen úgy házasodtunk össze, hogy szinte nem is ismertük egymást. Az évek során összecsiszolódtunk, megtanultuk elfogadni egymást.

Nagyon sok házasság felbomlott körülöttünk, olyanok is akik esküvő előtt évekig együtt jártak, mi együtt vagyunk, és együtt is maradunk!!!

2010. júl. 11. 11:56

Sziasztok!

Én ebédre halászlevet, rántott halat, zöldséges rizst és cukkini salátát, és habrolót készítettem. Szerintetek délután az uszodában nem fogok elmerülni??? Tegnap is voltunk, szaunáztunk is, meg masszázs, tök jó volt. Ma nálunk melegebb van mint tegnap. Szép délutánt mindenkinek. Üdv: Eda

257. Rezeda63 (válaszként erre: 241. - Ametiszt73)
2010. júl. 11. 11:30

Hát.....azokból már Én sem csinálok problémát. Nekem is vannak olyan alllűrjeim, amiről ha megfeszülök sem tudok lemondani, illetve nem tudom őket másképp csinálni. Ez fordítva is így van. De ez a tolerancia. Amit el kell viselni ahhoz, hogy a mási és Te is jól érezd magad. Ezek olyan semmiségek, ahhoz képest amit az élet produkálhat. No ezt nem értik (tisztelet a kivételnek) a mai fiatalok.

ALKALMAZKODÁS!!! Mindenki az indetitását keresi, és közben elfelejti, hogy nem egyedül van a világon.

Üdv. Eda

256. Rezeda63 (válaszként erre: 240. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 11. 11:26

Tuti így van!!!!!!!!!!!!!

Üdv: Eda

255. Rezeda63 (válaszként erre: 239. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 11. 11:25

Szia Jucika!

Az utolsó bekezdéseddel maximálisan egyet értek. Egy párkapcsolat nem pusztán jó! Azért, hogy jó legyen mind két félnek nagyon meg kell dolgoznia. A módszer már nem egyetemleges, hanem kapcsolat függő. Tudod az anyósom jut mindíg az eszembe aki azt mondta " kislányom sose feküdj le haraggal a lelkedben" Én ezt maximálisan betartom, de szerintem a párom is így nevelkedett, ezért vannak azok az eszméletlenül jó eszmecserék, amellyel tulajdonképpen irányt is mutatunk egymásnak. mert ha Én előre tudom, hogy Neki az nem tetszene nem is provokálom. Mondjuk az a szerncse, hogy nagy vonalakban egyezik az ízlésünk, a gondolkozásunk már kevésbé.

Üdv: Eda

2010. júl. 11. 10:18

Nagyon várom már az ebédet, tárcsán fogunk sütni.

Tegnap este bepácoltam a csirkecombokat, azok most ott dideregnek a hűtőben, várják a forró olajat:)

Korán reggel készítettem salátát, uborka, paradicsom, feta sajt. Az öntet: joghurt, krémsajt,kapor és pici olivaolaj keveréke.

Cukkini és krumpli is fog sülni.

Az ilyen kinti főzőcskéhez szoktam készíteni mártogatóst, míg sül a husi, addig jó egy kis előétel, felszívja a sört, fiúkáknak így nem árt meg.

Pirítok kenyeret, rézsutosan feldarabolom, kosárkába teszem. A mártogató: Tejföl, joghurt, zúzott fokhagyma, só bors, hmmm, isteni.


Sokszor soktam zsörtölődni, hogy én úgy szeretnék emeletes tömbházban lakni, mert ott nem lenne ennyi munka.

Ilyenkor, mikor az életünket az udvaron, a fa hűvösében éljük, dehogy cserélnék én senkivel.

Ezeket a kinti sütögetéseket sem adnám semmiért, nagyon szeretem, különös a hangulata.

253. ametiszt73 (válaszként erre: 252. - Szofi99)
2010. júl. 11. 08:25
Ez tényleg nagyon szép:))
252. szofi99
2010. júl. 11. 08:17

Ez nem egy hagyományos kereszt, ez egy Atlantiszból származó forma, más jelentése - energia , erő, örök élet.


Ha megnézed ugy hogy élet kulcsa, láthatod majd tulajdonképpen egy babára emlékeztet.

251. ametiszt73 (válaszként erre: 250. - Szofi99)
2010. júl. 11. 08:11

Naháááááttttttt.........

Na de nem a Jézus? Ezt nem értem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook