Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Interneten létrejött barátságok fórum

Interneten létrejött barátságok (beszélgetős fórum)


130. Ildikó 67 (válaszként erre: 126. - A0aecda338)
2010. júl. 8. 19:39
Szia Timi?Ha nem használ,mégis el kezdesz hormont szedni?
2010. júl. 8. 19:25
Nem szedtem hormont és a libidóm szintje a béka s...ge alatt jár.
128. Ildikó 67 (válaszként erre: 125. - Kamilla62)
2010. júl. 8. 19:20
Szia Kamilla!Ne haragudj,de nem emlékszem az esetedre.Nem szedtél hormont és valami következménye lett?
2010. júl. 8. 19:15
Indulok sportolni,este még benézek,legyetek jók!
2010. júl. 8. 19:13

Most egy hónapot adtam a homeopátiás tablettának,ha nem segít akkor lépek.


Puszi

2010. júl. 8. 19:04

Nekem is gondoskodott a nőgyógyászom hormonpótlásról,egy évig fogamzásgátlót kellett volna szednem, de trombózisveszély miatt nem szedtem(a háziorvos tanácsára)Lehet lehet ennek az árát fizetem most két év után.Szerintem okulnod kéne az esetemből és válassz egy megfelelő készítményt amit rendszeresen használsz.Más magyarázatot nem tudok az én gondomra.

Válaszul a kérdésedre: 2-3 hónapon át szedtem egy gyógynövény alapú készítményt (gynex)de csak a hőhullámok csökkentésére.Hormonpótlás gyógyszeresen nem volt.

124. a0aecda338 (válaszként erre: 123. - Kamilla62)
2010. júl. 8. 18:34
Te nem próbálkoztál hormonpótlással?Nekem az orvosom olyan lelkesen ajánlotta,mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne,hogy petefészek eltávolítás után ez az egyetlen segítség.
2010. júl. 8. 17:36

Szia Timi!

Nagyon jól állsz a dologhoz, ha önbizalomat növelő dolgokkal kényezteted magad, csak pozitív hozadéka lehet ,,más" tér

en is.Sajnálom, hogy ezek a klassz csajok a másik fórumból nem voltak nekem, nagyon sokat segíthet mások tapasztalata.Rendszeresen olvasom őket, de mivel nálam már nem aktuális a friss varrat-hasfájdalom, gyenge erőnlét , nem igen veszem a bátorságot, hogy beleszóljak.Az állapotomban van némi változás , de hazudnék ha azt mondanám minden OK., de azért nem adom fel, tudod fontos,hogy pozitiv legyen a hozzáállás, biztos van abban valami, hogy a fejben dől el sokminden.

Puszi:Kamilla

2010. júl. 8. 17:16

Szia Szilvike!


Még ha dolgozni is kell,nagyon klassz lehet egy kastélyban jönni-menni,kávézni.A Szelidi kastélynak is leírom a történetét,de most mennem kell.


Puszi:Timi

2010. júl. 8. 17:12

Szia Jucika!


Én ahhoz béna vagyok,hogy képet tegyek fel,kicsifiam tudna ebben segíteni,de filmet forgat,hogy mikor jön haza nem tudom.

Körömötletekért nézd meg a NAILS.hu-n a képgalériákat.Szebbnél-szebb körmöket találsz.

Az enyém,most bordó üveghatású,benne bordó csillámokkal,fekete kontúrral,csipkemintával.


Csak megsúgom,tegnap szempilla hosszabbításon voltam.Fekete szemceruzával macskásra húzott szemmel,hosszú sűrű szempillákkal,visszajelzés:hú de dögös.

Ma volt egy önbizalom növelő sztorim,majd elmesélem.

Puszi:Timi

120. a0aecda338 (válaszként erre: 104. - Kamilla62)
2010. júl. 8. 16:54

Szia Kamilla!


Még semmi biztatóról nem tudok beszámolni,naponta megszámlálhatatlanul érzem,hogy elégek,aludni nem igazán tudok,apa terén sincs bizsergés.Régen sem voltam túl lelkes,de ügyesen lehetett hangolni.Még arra is volt példa,hogy "hangyácskák"szaladgáltak a hátamon.A bogárkák is elpártoltak tőlem.


Ma vettem Klimakt-Heel tablettát,reménykedem,hogy a tüzet csökkenti,és az alvásban is segít.Ha ez sem jön be akkor jön a hormon.


Te hogy vagy?


puszi:Timi

119. szuzi 78 (válaszként erre: 114. - 289fab1d6b)
2010. júl. 8. 16:05
Köszi:)
2010. júl. 7. 22:13
Jó éjszakát mindenkinek!
117. 289fab1d6b (válaszként erre: 116. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 21:19
meglesz
116. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 113. - 289fab1d6b)
2010. júl. 7. 21:17
Szerdán reggel meséld el a kávé mellett, hogy van egy csaj, aki.......
115. 289fab1d6b (válaszként erre: 112. - Szuzi 78)
2010. júl. 7. 21:07
Ha rákattintasz az adatlapjára, van olyan, hogy: kedvencnek jelölöm.
114. 289fab1d6b (válaszként erre: 112. - Szuzi 78)
2010. júl. 7. 21:05
Kedves Szuzi! Szerintem a kedvenceknél tudod bejelölni.
113. 289fab1d6b (válaszként erre: 111. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 21:04

Christiane főállású anya. Főz, mos, mosogat,vasal, a három gyereket viszi iskolába, óvodába, zeneórára, balettra, úszásra, teniszre stb. Hétköznap ugyanúgy öltözik mint bármelyikünk-farmer, póló, de vannak nagyon elegáns és finom holmijai. Nagyon vallásos, minden étkezés asztali áldással kezdődik, és végződik.

Nagyon kedves, közvetlen csaj, nincsenek arisztokrata allűrjei.

Szerda reggel, ha megyek, kávéval vár, elmeséljük egymásnak az elmúlt hét eseményeit.

2010. júl. 7. 21:00
tudnátok segiteni?hogy tudom bejelölni a barátnömet?
111. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 109. - 289fab1d6b)
2010. júl. 7. 20:56

De Szilvi! Milyen egy mai grófnő???

Dolgozik? Finom ízlésű? Halk szavú? Vékony? Mosogat, főz? Vagy nem??? Vagy éppolyan mint mi?

Annyira kíváncsi vagyok.

2010. júl. 7. 20:53

Timike!

Milyen lett a körmöd, teszel fel képet???

Szombaton megyek a körmöshöz, nincs ötletem, csak azt tudom, hogy csilli-villi legyen, és a türkiz szín nagyon cseszi a fantáziám....

Azért nem írom, hogy türkiz kék, vagy türkiz zöld, mert ez egyéni, hogy ki látja zöldnek, ki látja kéknek. Én zöldnek látom.

109. 289fab1d6b (válaszként erre: 108. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 20:50

Nem is kellene segíteni, tudod én már 6 éve oda járok, meg van a "menetrendem" mit mi után, hogy csinálok.

Látnivaló az van bőven. Tényleg nagyon szép hely, szeretek oda járni, és a háziak is nagyon kedvesek.

108. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 107. - 289fab1d6b)
2010. júl. 7. 20:47
Istenem, úgy elmennék, segíteni nem tudnék, mert én el lennék varázsolódva. Elmerülnék a gondolataimban, hiába is szólongatnál, hogy"Jucika, vegyem valami hasznodat is", nem is hallanám. Ó, Istenem, de kevéssel is örömöt tudnál nekem szerezni, ha elmehetnék!!!!
107. 289fab1d6b (válaszként erre: 106. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 20:28

Szia Jucika! Igen, egy régi kastélyban dolgozom, a neve: Ober Gassling, de mea culpa, nem érdeklődtem, hogy mikor épült. Azt tudom, hogy az előző tulajdonosok 1945 tavaszán, húsvét előtt nagy pénteken hagyták el a kastélyt, menekültek a szovjet katonák elől. Aztán hosszú évekig üresen állt, az állaga romlott a körülötte lévő gyönyörű parkot belepte a gyom, tiszta őserdő volt. Aztán a jelenlegi tulajdonosok-egy grófi család- Aichelburg-Rummerskirch- megvették az államtól, hitelt vettek fel, meg kaptak támogatást az osztrák műemlék védelmi hivataltól is. 10 éve költöztek be, több lakást alakítottak ki, amik ki vannak adva bérbe, én háromba takarítok. A tulajdonosoknál és két másik családnál.

A felújítás során igyekeztek megőrizni az eredeti állapotot. A parketta, az ablakok, minden az eredeti. Van egy kápolna is a kastélyban, annak is folyamatos a restaurálása.

Minden szerdán és minden második hétfőn oda megyek, ha akarsz, jöhetsz velem:)

106. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 103. - 289fab1d6b)
2010. júl. 7. 20:14

Szia Szilvi!

A múltkor is írtad már, hogy kastélyban dolgoztál. Ha tudnád, hogy én milyen szívesen elmennék veled!!!

Imádom a kastélyokat,lenyűgöz a világuk. Na nem ezek az újgazdagék kacsalábon forgó palotája, az ellenszenvvel tölt el. Hanem a régiek. Megigéznek.

Mindig elgondolkodom, mikor épülhetett, kik lehettek a lakói, hány ember nőhetett ott fel, kinek jelentette a szabadságot, kinek az aranykalitkát. Milyen volt az életük, mennyi örömöt, mennyi bánatot láthattak már azok a falak, micsoda titkokat őriznek.

Ha ilyen régi kastélyban dolgozol, ugyan mesélj már nekem egy kicsit.

Jelenleg kik a kastély urai,van-e valami régi legenda a kastéllyal kapcsolatban, meg mindent, ami csak eszedbe jut. Jó?

105. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 95. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 20:05

Hú, Rezeda, most olvasom vissza, amit írtam.

Ez nagyon félreérthető, nem neked írtam, olyan hülye vagyok, mert akár így is gondolható lenne,pedig nem, csak a témához szóltam hozzá, hogy milyen voltam régen, és most.


Basszus, a gyomrom remegett bele, ahogy visszaolvastam, csak nehogy félreértsd az írást.

Úristen, remélem nem gondolod, nem gondolod, ugye nem?????

2010. júl. 7. 19:49
Szia Timi!Hogy érzed magad, vannak bíztató jelek az ,,olyan vagyok mint régen"-hez?
103. 289fab1d6b (válaszként erre: 101. - A0aecda338)
2010. júl. 7. 19:29

Eléggé. A kastélyban voltam megint. Lépcsőházat söpörtem, takarítottam, mostam, vasaltam, meg főztem magamnak ebédet- nem voltak otthon a háziak.

5 re értem haza, megfőztem holnapra az ebédet: borsos pulyka tokány, krumplival. Vacsiztunk, aztán ki ki ment a maga útján.

2010. júl. 7. 19:21
Sziasztok!Érdeklődnék,hogy tudom a barátnőmet megtalálni és bejelölni?
2010. júl. 7. 19:19

Szia Szilvike!


Vissza is olvastam,mégsem vettem észre,hogy hülyeséget írtam.

Nehéz napod volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook