Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció és mégis pozitívan? fórum

Inszemináció és mégis pozitívan? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
220. ivi26 (válaszként erre: 218. - Amanda J. Harrys)
2013. jún. 10. 21:49
Sok sikert kívánok :)
219. ivi26
2013. jún. 10. 21:48

Sziasztok lányok!

Nekem 06.07-én volt az első inszeminációm Bp-i Kaáli intézetben.

Nagyon izgatott vagyok :)

2 hét múlva tesztelhetek :)

2013. jún. 10. 20:28

Na sziasztok lányok :)


Holnap lesz az én nagy napom :)

Holnap 11 órára megyek, és inszem.Egy ügyes kis petesejtem érett meg ma 18, 8 mm volt,nyálkah.7, 8 mm a repesztő beadva és holnap nagy imádkozás hogy minden rendben menjen :)...majd 14 nap múlva teszt.

Igazából én sejtettem hogy ma még nem reped meg, mert érezni szoktam egy pici szurkát az alhasamban és ez még nem volt.Végülis azt mondta az orvos hogy lehet hogy magától is megrepedne, de menjünk biztosra, ezért lett repesztő.

217. Shaunie (válaszként erre: 215. - Rita333)
2013. jún. 10. 09:56
Az inszem ára attól függ, hogy tb támogatott intézményben csináltatod-e, illetve, hogy milyen gyogyikat kapsz a stimuhoz, repesztéshez. Az inszem ára 40 000 Ft a Kaáli intézetekben, kórházakban 6 alkalom ingyenes. A gyógyszerek olyan 8 000 Ft-tól, akár 50 000 Ft-ig terjedhetnek egy alkalomnál.
216. Shaunie
2013. jún. 10. 09:54
Nem tudom, hogy mennyire igaz ez a megfázás. Az előző inszemnél én nagyon megfáztam az előtti napon, ahogy csinálták...Aztán végig fújtam az orrom 2 hétig és aggódtam is, hogy a hasamnak nem jó, hogy ennyit erőltetem a fújásnál...Viszont én sehol nem olvastam olyat, hogy ez számítana.
215. Rita333
2013. jún. 10. 09:03
sziasztok!volt valakinek inszem-ja Miskolcon?ki csinálta?egyáltalán kik csinálnak ilyet?mennyibe kerül 1 inszem. összesen?
214. SziReni
2013. jún. 9. 17:58
tényleg ez okozhat vetélést? Mert most tényleg nagyon beteg vagyok. Igaz talán már ma jobb egy kicsit de most nagyon gázul éreztem magam. Nagyon régen volt ilyen.Hát remélem legközelebb nagyobb szerencsém lesz.
213. VendrinerPiroska (válaszként erre: 210. - SziReni)
2013. jún. 8. 23:57
Akkor, sajnos, nagyon valószínű, hogy ettől nem lett baba. Én a babámat szinte 100% biztos, hogy egy nagyon csúnya lázzal járó influenza miatt veszítettem el. Az ilyeneket nagyon nehéz kivédeni és nagy kárt okozhatnak, különösen fiatal terhességek idején. A következőnél biztosan nagyobb szerencséd lesz.
212. SziReni
2013. jún. 8. 22:52
nekem ez az első ilyen vetélésem. Volt egy vetélésem azzal már viszont 10 hetesvoltam, csak nem fejlődött mert hamar lettem terhes a fogamzásgátló után azonnal. A második meg méhen kívül volt, ő szépen fejlődött. Szóval ez volt az első ilyen. Vagyis az első amiről tudok.De köszönöm ha esetleg úgy alakul rá fogok kérdezni a dokimnál mindenképp. Kedves vagy. :)
211. 221b085699 (válaszként erre: 210. - SziReni)
2013. jún. 8. 18:46

SziReni!


Nem akarsz elmenni valamilyen spec vizsgálatra? Tudtommal az ilyen korai vetéléseknek is vannak okai (főleg, ha többször előfordult),és többségük megoldható. Ismerősömnek sok-sok korai vetélés (pozi teszt és megjött kis késéssel) derítették ki, hogy valami immunprobléma, kapott gyógyszereket, és most félidős terhes, minden rendben náluk!


Én nem tudom, hogyan kell ebben elindulni, de érdemes lenne utánanézned.

210. SziReni
2013. jún. 8. 10:02
sziasztok.szépen elállt a vérzésem 5 napra, így nem fog kelleni a műtét szerencsére. Napok óta nagyon erős hányingerem van enni se bírok. Nem tudom ez mitől van. Még meg is fáztam. Arc homlok és légcső gyulladás. Kaptam tegnap gyógyszert. Lehet ennek a betegségnek az előjele volt, a hányinger is. Remélem hamarosan jobban leszek. Nem lakik senki ugye árvizes részen? Nálunk férjem győrbe dolgozik, most szerencsére itthon van, nem is akarom hogy vissza menjen amíg nincs biztonság.
2013. jún. 7. 05:42
Igen azt jelenti :) sőt ha szerencsém lesz repesztő sem lesz,ha magától reped hétfőn.
208. cebuczo (válaszként erre: 206. - Amanda J. Harrys)
2013. jún. 5. 12:51
szia! Miért spontán ciklusban? ez azt jelenti, hogy nincs stimu előtte?
207. Shaunie (válaszként erre: 206. - Amanda J. Harrys)
2013. jún. 5. 11:59
Teljesen megértelek. Egy lány, akit nagyon nem szeretek, mert beképzelt és rosszindulatú, most várja a második babáját a FB-os ismerőseim között. Én már oda sem szeretek felmenni, mert mindig csak azt látom, hogy valamelyik ismerősöm terhes vagy megint terhes vagy feltölt valamilyen cuki fotót az éppen aktuális babájáról...Én is szeretnék már ilyen boldogságot!De majd most a lúgosító tea és a relaxáció meghozza a várt eredményt! :)
206. Amanda J. Harrys (válaszként erre: 173. - SziReni)
2013. jún. 5. 02:39

Reni én úgy megértelek :(

Én már lassan az utcára sem merek kimenni mert ha terhes nőt látok egyszerűen rosszul vagyok...és igazságtaéannak tartom hogy nekem miért nem jön össze...

hugom kisfia már lassan 3 éves...nagyon aranyos meg minden, de valahogy már a rokonok is csak irritálnak...milyen aranyos hugod babája neked mikor lesz? és ezt kapom mindenhonnan...én már nem magyarázkodok...egyszerűen nem megyek a közelükbe...a munkahelyemen sem mondok nagyon sokat csak amennyit feltétlen muszály mert nem érdekel senkinek a sajnálkozása, de az együttérzése sem...nem kellenek a mű bíztatások...ezt senki nem tudja átérezni csak aki benne van.Én ezzel küzdök a legjoban.

Histen már lassan 9 éve szeretnék babát...:(

Egyébként csütörtökön megyek Uh-ra és vérvételre, és jövő héten inszem...de spontán ciklusban, amiben én egyáltalán nem bízok :((

205. SziReni
2013. jún. 4. 22:44
Vendriner Piroska Köszönöm a gólyát. :) Nekem nem inszemes baba hanem spontán baba volt, illetve lett volna. De sajnos igen ez nem ritka dolog. Hát nem baj kövi hónapban újult erővel kezdünk neki. :) Hátha most sikerült. Amúgy azt mondják egy vetélés után könnyebben szokott megmaradni a következő remélem a mi esetünkben is igaz lesz ez.
204. cebuczo
2013. jún. 4. 21:44

Sziasztok! SziReni ugy sajnalom!:( Nekem is igy volt az 1 inszem utan...

Shaunie mi a kovetkezo lepes?

Andela koszi a golyat, hozzank ide is koltozhet!:) 3 het mulva jovok a + teszt hirekkel!:)

203. VendrinerPiroska (válaszként erre: 195. - Shaunie)
2013. jún. 4. 21:41

Nem értem félre véletlenül sem. Én is babaért küzdök és jó tudni, hogy még évek után sem érdemes feladni a reményt, mert lehet, hogy pont akkor jön össze.


SziReni: tesóméknál is ilyen volt az előző inszem. Mire pozitiv lett, megjött, de ezek a mostaniak, úgy tűnik, jobban kapaszkodnak.

202. SziReni
2013. jún. 4. 16:57
összedobunk a gólyának egy gps-re ha csak ez a gond. :)
201. Shaunie (válaszként erre: 198. - Andela)
2013. jún. 4. 15:10
Többünknek nem volt túl jó ez a hónap, de majd a következő... :) Jó ötlet ez a GPS! :)
200. Shaunie (válaszként erre: 199. - SziReni)
2013. jún. 4. 15:09
Szurkolok nagyon!Írj majd a fejleményekről!
199. SziReni
2013. jún. 4. 14:30
Hát ez van. Most abban reménykedem, hogy teljesen tiszta leszek a kövi vizsgálaton, mert ha nem és műtét kell akkor az a baj hogy 6 hónapig azt hiszem nem lehet próbálkozni.Azt meg nagyon nem szeretném. Na remélem minden rendben lesz, és övi hónapban megint lehet próbálkozni.
198. Andela
2013. jún. 4. 13:24

Sziasztok Lányok! Rég jártam erre, kicsit hazajöttem a szüleimhez, nem nagyon jutok gép elé itt, lefoglal minden más. Most viszont benéztem hozzátok egy kicsit, és sajnos nem túl jó dolgokat találtam. :-( Sajnálom Lányok a sikertelenségeteket.

Mi jól vagyunk, csak a víz és a gyomorsav kínoz, de nem panaszkodom, majd elmúlik.

Nektek továbbra is nem feladni, kicsit keseregni szabad, de csak kicsit, aztán tovább csinálni. Nekünk még egy jó hónapunk van, a szülésznőnket megkerestem, terhesgondozásra már nem kell járnom, felváltják a gondozást a rendszeres szülés előtti vizsgálatok. Amikor még a Kaáliba jártunk, mindig néztem, mennyi babakép van a falon kirakva, akik inszemes vagy lombikbabák, és lassan mi is csatlakozunk a falra egy képecskével. :-)

Kitartás mindenkinek! Lányok, ahogy 1-2 hete írtam, szülés előtt szeretnék tőletek pozitív tesztről hírt hallani!!! Megígértettem Veletek, hogy így lesz! :-) Még van egy hónap 10 napotok rá! Úgyhogy hajrá! (és mindenki gólyájának küldök egy jól működő GPS-t, ne keringjen mostmár annyit, szálljon le hozzátok is!)

197. Shaunie (válaszként erre: 196. - SziReni)
2013. jún. 4. 08:51
Annyira sajnálom... :( Nem is lehet ilyenkor mit mondani...Írj majd, hogy hogy vagy, mi a helyzet veled!!
196. SziReni
2013. jún. 3. 19:52
halljátok 3-4 napja volt egy kis pecsételő vérzésem de mivel nem jött meg rendesen csináltam egy tesztet pozitív lett, és később mentem ki wc re és kijött valami darabka azóta ömlik a vér belőlem. Rohamtam dokihoz hasi uh-n nem látnak semmit, hüvelyit meg nem tudtak csinálni annyira vérzek, így most várunk ha elmúlik megnézik,hogy minden tiszta e ha nem akkor műtét. :( Ezt én már nem bírom elhinni. Mi a franc van hogy velem mindig történik valami?
195. Shaunie (válaszként erre: 194. - VendrinerPiroska)
2013. jún. 2. 17:37
Azért jó hallani, hogy vannak olyanok, akiknek nem sikerült elsőre, vagy másodikra, de később igen. Ne érts félre, tesódéknak persze közel sem volt jó, úgy értettem, hogy így nekünk is van némi remény...
194. VendrinerPiroska (válaszként erre: 186. - Shaunie)
2013. jún. 2. 11:05
Persze, hogy ne lenne esély. A tesóméknál a 4. jött össze. Csak nem elkeseredni!!!! Igaz ők kihagytak egy pár hónapot a 3. és 4. között mindeféle navalyák miatt.
193. cebuczo (válaszként erre: 191. - Shaunie)
2013. jún. 1. 16:42

Igen! Igen! Igen! a harmadik a nyero!! :)

amugy neked nem csinlatak hormont Pecsen? mert engem megint elkuldott doki, es akkor lattam, hogy a sima hormonvizsgalatben volt vmi D-vitamin valami is... gondoltam ez akkor biztos rutin? Vagy doki kerte kulon nemtom. azt sem, hogy mennyire fontos ez ad vitamin, es hogy ezzel azt mertek-e

192. SziReni
2013. jún. 1. 15:04
nekem csináltak inzulinos vizsgálatot azzal nincs gond. D vitamint nem tudom néztek e. De mondjuk szedek D vitamint.
191. Shaunie (válaszként erre: 187. - Cebuczo)
2013. jún. 1. 14:41
Akkor mondjuk azt, hogy most mindkettőnknek sikerül!!!!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook