Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció és mégis pozitívan? fórum

Inszemináció és mégis pozitívan? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
10. 5ed73a72bc (válaszként erre: 6. - Shaunie)
2013. febr. 15. 16:41
Egy ilyen dologban csalódni éveken keresztül semmivel sem összehasonlítható.
9. 5ed73a72bc (válaszként erre: 8. - 35b1fcdad2)
2013. febr. 15. 16:40
Igen ma
8. 35b1fcdad2 (válaszként erre: 4. - 5ed73a72bc)
2013. febr. 15. 15:57
ne már:-(voltál vv-n?
7. Vándorló_Szellem (válaszként erre: 5. - Shaunie)
2013. febr. 15. 15:29

Hát én egyelőre várok arra, hogy megjöjjön, és utána kezdem csak el. Még az elején vagyok eléggé. :-)

Szerintem még kb. 2 hét.

6. Shaunie (válaszként erre: 4. - 5ed73a72bc)
2013. febr. 15. 15:28
Szia!Tudom, milyen egyfolytában csalódni, sajnos nem volt könnyű életem eddig sem fiatal korom ellenére. Sajnálom, hogy ilyen dolgokat kell átélned. Ezért félek, hogy túl pozitív vagyok és nagyon meg fog viselni, ha nem jön össze...
5. Shaunie (válaszként erre: 3. - Vándorló_Szellem)
2013. febr. 15. 15:26
Mi is túl vagyunk már másfél év próbálkozáson és minden hónapban sírtam, mikor megjött. Most azért érzem magam furcsán, mert olyan megmagyarázhatatlan pozitív érzésem van, pedig alapvetően realista ember vagyok, nem szoktam a fellegekben szárnyalni. Viszont hiszek az agykontrollban, úgyhogy végülis csak nem baj az, ha pozitívan állunk hozzá. :) Mikor lesz az inszemed?Nekem még kell egy vérvétel, ha minden ok, akkor márciusban startolunk.
2013. febr. 15. 15:22

Nézd, azt mondják pozitivan kell hozzá állni.

És igy is van.

De ha spokszor nem sikerül akkor eljön mad az idő , hogy már azért nem mert pozitivan hozzá állni mert már félsz a csalódástól, hisz ha csal bele mersz godnolni hogy sikerül már akkor összeszorul majd a gyomrod hogy mi van ha mégse...


Nem akarlak elkeseriteni, énis mindig pozitiv vagyok, ugy is állok hozzá, de sajnos 4 inszem és 1 lombikon vagyok tul. Ma tudtam meg hogy nem sikerült.


Legyen ember a talpán aki magyarázatot tud adni rá, hogy mi a jó.

Ha pozitiv vagy és aztán csalódsz mert a pozitivság=beszélsz a beültetett embrióhoz, ergo ha nem sikerül csalódsz VAGY nem foglalkozol a dologgal és ha nem sikerül nem csalódsz.


Nem lehet okosnak lenni ebben.


Sok sikert!

2013. febr. 15. 15:22
Nyilván elkeserítő, ha az embernek x-edszerre sem sikerül, de én pl. már túl vagyok másfél év "sima" próbálkozáson, úgyhogy innen csak jobb lehet. :-)
2013. febr. 15. 15:21

Szia!

Nekem is nemsokára lesz az első! Megértelek, én is sokszor hallom, hogy csak a sokadik sikerül, ha egyáltalán sikerül, nagyon ritka, hogy rögtön elsőre. De én is úgy vagyok vele, hogy hátha mégis! :-) Szerintem megéri pozitívan hozzá állni, de azért a realitás talaján maradva.

2013. febr. 15. 15:18
Sziasztok!Most kezdek felkészülni lelkiekben az első inszeminációra. Sokszor olvasom, hogy nem sikerül több alkalommal sem a beavatkozás, mégis annyira jól érzem magam, valahogy tudok pozitívan gondolkodni. Viszont félek, hogy a nagy pozitivizmus után még nagyobbat fogok csattanni, ha nem sikerül, ami azért elég rendesen benne van a pakliban. Hogy készüljek fel lelkileg az egészre?Szerintetek normális vagyok?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook