Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen pasikkal találkoztam fórum

Ilyen pasikkal találkoztam (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. jún. 28. 10:48

- A legemlékezetesebb első randi (társkeresős) az volt, aki javasolta, hogy találkozzunk az egyik Starbucks előtt.

Odaértem, megtaláltuk egymást, majd mondta, hogy na, akkor ide nem megyünk be, mert ő nem ad ennyit egy kávéért :D :D :D :D Nem gond, de akkor miért ott taliztunk?


- Következő jelölttel a konditerem szaunájában ismerkedtünk meg, párszor dumáltunk, aztán elhívott randira. Hát az első randin ilyen részletes beszámolót más ember kakálási szokásairól azóta se kaptam :D :D :D Mikor, hol, milyen állagút stb.


- szintén társkereső, első randin menjünk moziba... Na, gondoltam, ebből mi lesz? Moziban nem igazán lehet ismerkedni. Előtte beszélgettünk kb 10 percet a nachos felett, megnéztük a filmet, hazavitt. 1 órával később írt, h jól érezte magát, van még 3 film, amit megnézne :D :D :D


- munkahelyi kolléga, ismerkedtünk, chateltünk, voltunk párszor borozni, vacsizni. Az egyik vacsi után megkérdezte, h felmegyek-e hozzá. Felmentem, szex után ellátogattam a fürdőszobába, ami roskadásig volt csajos dolgokkal :D Kérdezem tőle, h ez így mi? Ja, neki van barátnője, csak nem jó a kapcsolatuk... Mondom ezt az elmúlt 3 hónapban is mondhattad volna.... Mivel messze volt otthontól és nem volt kedvem 10 000ret elszórni taxira, aludtam egy jót. Reggel csinált nekem reggelit, mondta, hogy nyugodtan sminkeljek a fürdőszobai készletből :D :D :D Aztán csodálkozott, hogy nem akartam folytatást.

12. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Globus)
2017. jún. 28. 10:43
Nincs azzal semmi baj.
11. 12d083b51b (válaszként erre: 9. - Globus)
2017. jún. 28. 10:41

Igen, avítt történet.

Te sem lehet mai csirke, ha ilyen szavakat használsz! :)))

10. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 10:37
Nálam ezt egy pasi egy szórakozóhelyen csinálta, de ugy hogy ott volt a barátnője. Mikor a nő nem figyelt, jött oda hozzám, hogy adjam meg a számom vagy menjek ki vele beszélgetni. Hát még mit nem :D
9. globus (válaszként erre: 8. - 12d083b51b)
2017. jún. 28. 10:35
Avítt történet... hosszasan bámulás, tánc, sapkacsere?? Ma már úgy kezdődne, hogy "aznap dugtunk" :D
2017. jún. 28. 10:33

Apró kis történet, de ha eszembe jut, mindig elmosolyodok rajta:

Még középsulis voltam, a suli mellett volt az u.n. tiszti klub, ahova a katonatisztek bejártak, okításra, eligazításra, ki tudja mire a seregből.(Akkor még 2 laktanya volt a városunkban).

Az épület előtt álltak a dzsipek, benne a kiskatona sofőrökkel, és várták a tisztet, mikor jön ki az épületből.

Egyszer, amikor ott mentem el, az egyikből kiszól a kiskatona: "kislány, cseréljünk sapkát!"

(A sulinkban a kötelező egyensapka u.n. csákó alakú volt, és hát az ő fején is valami hasonló!)

Röhögtem, és tovább mentem.

Pár hónappal később a városban átadtak egy nagy cégnek új telephelyét, az összes dolgozó és annak családja ott volt az avató bulin, így ezen az alapon, családtagként én is. No meg a városi vezetők, pártvezetők, stb. díszvendégként. Ebéd után buli, tánc. Odajött hozzám egy kiskatona, felkért táncolni, és ahogy elindultunk a táncolók felé, megszólal: "kislány, cseréljünk sapkát!"

Megismert, azt mondja, hogy számtalanszor látott, figyelt engem a suliból kijönni, sokszor szeretett volna megismerkedni velem, de hát ugye ő az autót nem hagyhatta el... Jóképű srác volt, néhányszor randiztunk, moziba mentünk. Utána pár hónappal később leszerelt, és hazament kukutyinba.

Ártatlan kis történet, de abban az időben az ilyeneken mi csajok, jókat kuncogtunk.

7. gabesz55 (válaszként erre: 5. - Missjuti)
2017. jún. 28. 10:18
Addig jó volt míg meg nem dőlt!?
2017. jún. 28. 10:07
Nálam is hosszú a lista! 😁
5. missjuti (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 10:01
Huha!Sem szép, sem jó ember az ilyen!Pofátlan kis csudaság volt! :)
4. gabesz55 (válaszként erre: 3. - 8a65af67ce)
2017. jún. 28. 09:57
Story?
2017. jún. 28. 09:54
Érdekes alakokkal. :D Volt köztük jó is, rossz is.
2. gabesz55 (válaszként erre: 1. - Nincsnekem)
2017. jún. 28. 09:53
Várom a történeteket!
2017. jún. 28. 09:29

Az egyik kiírt fórum alatt írtam egy hozzászólást, hogy annyi tahó pasival talalálkoztam már, hogy arról könyvet kéne írni. Hópihe14 őtlete volt, hogy inkább indítsak fórumot, hát tessék:


Szóval arra lennék kiváncsi, hogy milyen férfiakkal hozott össze az élet titeket. Én inkább nevetni szoktam utólag az ilyen történeteken, úgyhogy nem arról szól a fórum, hogy a saját exeinket szapuljuk, sokkal jobban arról, hogy információt cseréljünk.


Az egyik exem és köztem volt 10 év korkülönbség, Én a huszas éveim elején jártam. Fiatal, csinos, okos lány, beleszerettem egy hozzám kicsit öreg, nem tul jóképű, pocakos, kopasz pasasba. Nagyon jó humora volt, talán ettől volt annyira vonzó. Rengeteget nevettünk együtt, nagyon jól éreztem vele magam. Aztán kiderült 1 év együttlét után, hogy neki párhuzamosan van egy kapcsolata már 2 hónapja. Az új barátnő hívott fel, miután Ő rájött. Elég kicsi városban laktunk, nem is értem, hogy volt pofája. Én akkor a szakdolgozatommal voltam nagyon lekötve, a másik nő meg új munkahelyen kezdett, úgyhogy egyikőnknek sem volt épp ideje azzal foglalkozni, hogy hol van a másik.

Szakítottunk, lediplomáztam, újra előkerült, de olyan határozottan és szemtelenül jól csinálta, amit csinált, hogy újra elkezdtünk találkozni. Csak ezúttal Én voltam a másik nő. Elég hamar kiderült ez is, azóta egyszer sem beszéltem vele, ez 6 éve volt. Azóta 3x kérte meg a kezem.. Máig ír, ha valamilyen ünnep van. Én az elmúlt 6 évben egy üzenetére sem válaszoltam

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook