Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen pasikkal találkoztam fórum

Ilyen pasikkal találkoztam (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. Guruljka (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2017. jún. 29. 14:59

No én meg egyszer megyek a Körúton, nagyon nagy tömeg nem volt... de valaki rálépett a sarkamra. Elég keményen, a cipőmet is féltettem. Oké, megigazítom,biztos véletlen volt, megyek tovább. Megint letapossák. Hátrafordulok: egy pasi áll mögöttem, magas, vékony, és merev tekintettel elnéz a fejem fölött. Éppen nem volt jó kedvem, beleüvöltöttem tőlem telhetően a képébe, hogy "Takarodj!" -visszafordultam, indulok tovább... még halottam a mély, indulat nélküli megállapítást, szinte szótagolva ejtette ki:


- Idegbeteg.

42. 10cc61fb5a (válaszként erre: 32. - Pengő Gyöngyi)
2017. jún. 29. 10:14

Hát nem :D :D

De nem is voltak szerelmi bánataim soha életemben. ;)

41. 10cc61fb5a (válaszként erre: 30. - Fincsi5)
2017. jún. 29. 10:13
Teljesen ;) Talán ezért nem is volt kapcsolatom a férjem előtt, csak egy elhúzódott gimis borzalom. Úgy vélem nem is volt ez rossz, ha újrakezdeném, nem tenném másképp, csakis egyéjszakásokat próbálnék ki. Mert azt hiszem nincs annál borzasztóbb érzés, mikor valakibe beleszeretünk és utána derül ki hogy rossz az ágyban. :(
2017. jún. 29. 07:43

Ő is csak hapiból van:

Ifjú házasok voltunk, elromlott a garanciális tv, anyósom megadta a "család" szerelőjének nevét, telefonját, és intézzem.

A szerelő jön, bemutatkozunk, (a házban éppen akkor rajtunk kívül senki!!), mondom neki, hogy bekapcsolás után néhány perccel elkezd zúgni, és a végén még a kép is elmegy... no nézzük. Nézzük, hiba sehol! Szerelő elmegy. Este a hiba jön! Másnap a szerelő ismét jön.... nézzük, nézzük, várjuk, hogy a hiba jöjjön, de nem jön, szerelő el. A hiba este jön! Szerelő másnap ismét... végignézünk kettecskén egy egész foci meccset, hiba sehol, mire a szerelő: mondja már drága asszonyom, mit akar maga tőlem? Legyünk már túl rajta!!! :)))

Amikor látta rajtam a felháborodást: no ezt vártam magától. A készüléket most magammal viszem, és a szervízben előbb-utóbb majd csak kiderül, hogy mi a gond!

Azt mondta utólag, hogy közel 8 órát ment a készülék, mire előjött ismét az a hiba, amit mondtam neki.

Persze, elvihette volna hamarabb is, de azért bepróbálkozott!

39. 12d083b51b (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2017. jún. 29. 07:15

Igen, ma már ez a természetes: 1 sör = 1 dugás!

"Bezzeg az én időmben..."


Változik a világ: (=helyszín még az átkosban, amikor a Tsz-ben jól dolgozókat jutalomüdülésre küldték a SZU-ba!)


Hazajön a fiatal lány, élménybeszámolót tart az édesanyjának. .... + jajj édesanyám, képzelje ültem a trojkán! Mi az a trojka? Orosz fa szán csengővel! Hogy' változnak az idők! Én is ültem orosz fa@..án, de csengő nélkül!

38. 124637ff9b (válaszként erre: 35. - 8a70657a11)
2017. jún. 29. 06:48
Mindennek meg van az oka, hogy miért történik.
37. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2017. jún. 29. 06:41

Erről jut eszembe egy másik sztori:

Leszálltam a buszról, megszólított egy pasi. Tetszem neki, meg igyunk meg valamit. Nem voltam vevő a dologra, úgyhogy mondtam, hogy kösz, nem, és mentem tovább. Jött utánam, és hangosan beszélt hozzám. Végül azt mondta, hogy el ne menjek csak így, mert nála az első randin után már szex van, úgyhogy menjek fel hozzá. Tehát nála az, hogy leszólít, már első randi... Itt már kicsit megijedtem, mert még mindig jött utánam, úgyhogy bemenekültem a trafikba, mert ki tudja, mire képes az ilyen. Utánam jött, beszélt még hozzám, de nem feleltem, úgyhogy lek.rvázott, és szerencsére lelépett.

36. Guruljka (válaszként erre: 25. - 12d083b51b)
2017. jún. 29. 05:16

Nem feltétlenül. :D


Egyedül üldögéltem valahol, egy pasas meghívott egy sörre. Amíg megittam, beszélgettünk, csak úgy.

Kiderült, hogy autóval van, én meg már hazafelé igyekeztem volna. Mondta, elvisz.


Igen ám, de szó szerint bevitt volna az erdőbe, ha el nem kezdek balhézni, hogy kiszállok. Megállt kitett, és dühösen utánam ordított, hogy őt nem lehet csak úgy levenni egy sörre.


Persze, engem meg lehet d.gni egy sörért, mi? :D


Közel volt egy buszmegálló, ott az erdő közepén is, az utolsó járat sofőrje a sztorit hallva elvitt odáig, ahol már kiismertem magam, és hamar hazajutottam.

2017. jún. 29. 00:48
Én milyennel találkoztam! Már feledésbe is merült az a sok szenvedés ,de most akadt pár történés ami eszembe juttatta az egészet. Aki szét facsarta a lelkem minden irányból,aki semmibe vett,csak a látszatot tartotta fen,de nem is akarok erről többet írni. Írtam forumot róla. Mire volt ez jó csak ezt tudom kérdezni.?
2017. jún. 28. 21:15

De jokat rohogtem!

Jo ez a forum! 😄

Majd holnap en is irok, telefonrol nem szeretek potyogni.

De jojjenek még a sztorik! 😊

33. 31bc25d879 (válaszként erre: 30. - Fincsi5)
2017. jún. 28. 18:46
Hát, én már semmin nem csodálkozom, mégis remélem, hogy annyira nem :)
32. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 29. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 28. 18:33

:DD

Téged se a romantika fog megölni. :)

31. gyöngy:) (válaszként erre: 29. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 28. 18:31
Én azt is elhiszem mikor azt mondják, hogy gyönyörű a szemem:D
30. fincsi5 (válaszként erre: 29. - 10cc61fb5a)
2017. jún. 28. 18:21
Ez komoly?
29. 10cc61fb5a (válaszként erre: 25. - 12d083b51b)
2017. jún. 28. 16:06
Nem hiszem,hogy olyan nagy gond,hogy nem futjuk le a régebben oly szokásos köröket. Én sosem voltam híve a bájolgásnak. Nagyon is utaltam,ha egy srác a 'gyönyörű a szemed' közhely parádeval közelített. Inkabb mondja hogy 'de megdugnálak' ezt legalább elhiszem. 😃😃
28. Epresturmix (válaszként erre: 27. - 12d083b51b)
2017. jún. 28. 14:15
Rendben! Megírom majd, bár hosszú lesz, hogy lehessen érteni! ;)
27. 12d083b51b (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2017. jún. 28. 14:14
Naná! Az is érdekel minket! Jöhet, várjuk a sztorit!
2017. jún. 28. 14:13
Csak a gáz randik számítanak, vagy a szépek/jók is is? :)
2017. jún. 28. 14:09

Mikor híre ment a városban, hogy szabad vagyok, zsinórban jöttek be az akkori munkahelyemre a régi ismerősök, kollégák, vígasztalni, meg felajánlották barátságukat, stb. stb. Két hétig számoltam, az idő alatt kb. 35-38 emberke jelentkezett. Már a vége felé csak annyit mondtam, oké, felírlak a listába, majd szólok amikor sorra kerülsz. Pedig egyiket sem hívtam vissza.


Az egyiket sehogy sem tudtam lerázni, mindenáron el akarta nálam érni, hogy fogadjam el barátjának. A végén azt mondtam neki: oké, de teljesen egyenlő feltételekkel. Hát persze! mondja ő. Erre én: amikor nekem van ...hatnékom, és hiába várlak, akkor felöltözök, és én csöngetek be hozzád. Hát hogyan képzeled, otthon van a feleségem??? Ja, akkor hol vannak az egyenlő feltételek? Erre szó nélkül felállt, és kiment az ajtón! :))


Másik: nem voltunk tegező viszonyban, ő eléggé magas beosztásban dolgozott, én valahol a létra legalján, de megkeresett. Beszélgettünk erről-arról, egyszer csak kibökte: Felmennék én magához egy este! Meglepetésemben elkezdtem csuklani! :)) Mire kinyögtem: Bocsásson meg, de én "egy estés" vendégeket nem szoktam fogadni! Felállt, elment, azok után ha találkoztunk az utcán, még csak nem is köszönt.


Gondolom ma már nem csinálnak ilyen búcsújárást a férfiak, hiszen (sajnos) elég csak egy piára meghívni egy csajt, és a dolog "túl van tárgyalva"! :))

2017. jún. 28. 13:07

Amikor nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon:


1 Baráti társaságban volt egy srác. Kicsit furcsának tartottam, és mindig zavarba jöttem, ha véletlenül ketten maradtunk pár percre az asztalnál, mert semmi közös témánk nem volt, egyszerűen nem tudtam vele miről beszélgetni. Telt-múlt az idő, egyszer csak összeszedte a bátorságát, és elhívott randizni. Azt mondta, hogy mindig olyan jól elbeszélgetünk, annyi közös témánk van, és nagyon szeret velem beszélgetni, ezért gondolta úgy, hogy találkozzunk kettesben is. Sajnos nemet kellett mondanom.


2 Első randi. Mindvégig nagyon kellett összpontosítanom, hogy értsem, miről beszél a partnerem, mert valahogy nem csak hogy nem egy rugóra járt az agyunk, de túlontúl sok metakommunikációt használt konkrét szavak helyett. Egész végig próbáltam kitalálni, hogy tulajdonképpen miről is beszél éppen. A randi végén azt mondja nekem: Nem tudom, hogy észre vetted-e, de nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Szinte mindig befejezzük egymás mondatait... Nem volt második randi.

23. missjuti (válaszként erre: 7. - Gabesz55)
2017. jún. 28. 12:19
gabesz!Biztos addig is csudaság volt,de még nem rontotta el a renoméját a csalfaságával!Ha már nem szép,de legalább jo lett volna! :)
2017. jún. 28. 12:18
Nekem még igazi randim se volt sose. :D Pedig maholnap elér a 35. Viszont én már a jól megfogalmazott "diszkó után dugunk" generáció lettem, így pasijaim se voltak, csak sok dugidugó. :D Még a férjem is így akadt "horogra" 14 éve.
2017. jún. 28. 11:34
Chaten ismerkedtem meg egy sráccal anno. Mivel a flörtölési fázisban elég szórakoztatónak tűnt, felvettem msnre is. Itt már kezdett önmaga lenni. Előadta, hogy ő egy fotómodell, küldött is magáról képeket. Hát nem volt egy Adonisz. Majd mikor elmeséltem neki, hogy én egyetemre járok, akkor közölte, hogy neki is felsőfokú végzettsége van --> OKJ. Majd azt kezdte ecsetelni, hogy épp mesterképzésre készül, mert ő elég okos hozzá, hogy kihagyja az alapképzést és egyből a mesterrel kezdjen. Persze mikor elmagyaráztam, hogy ez nem így működik, akkor nem akarta elhinni. Kérte, hogy küldjek neki képet magamról. Nem voltam egyedül a képen. Közölte, hogy nem rossz, de neki a barátnőm jobban bejön. Napokkal később megint rám írt és randira hívott. Mondtam neki, bár finoman, hogy ez köztünk nem fog működni és nem akarok vele randizni. Órákon át győzködött, majd a végén kijelentette, hogy látja hogy én nem tudok dönteni, ezért dönt helyettem, nem megyünk randira. :D
2017. jún. 28. 11:18
Én egyébként a férjemmel anno úgy jöttem össze, hogy találkoztunk egy bárban, én a baràtnőimmel iszogattam. Ő odajött, bemutatkozott, mocskosul jóképű és határozott volt, elmondta, hogy régóta figyel, nagyon megismerne és elkérte a számom. Én megadtam neki, de akkor úgy voltam vele, hogy egyrészt sose jöttek be a szépfiúk, másrészt biztos voltam benne, hogy Ő az a tipusu férfi, aki majd darabokra töri a szívem. Pár napig mentek az sms-ek, de én közben megbeszéltem egy randit egy másik faszival. Szóval ott vagyunk, megérkezünk, bemutatkozunk, leülünk az asztalhoz és megcsörren a telefonom. A férjem hívott. Nem akartam felvenni, de a masik pasi mondta, hogy nyugodtan, Ő addig kimegy a mosdóba. Felvettem, mondta, hogy szeretne velem találkozni, lebeszéltünk egy randit. Viszont annyira próbáltam rövidre és lerázósra venni, hogy a telefont a zsebembe dugtam de nem tettem le. Szóval visszajött a pasas, szia, ennyi idős vagyok, itt dolgozom, ezt csinálom, stb stb. A férjem csak kb 3 hónap ismerkedés után mondta el, hogy Ő azt a beszélgetést legalább 5 percig hallgatta :)
2017. jún. 28. 11:04
Közös ismerősi kör, egy-két házibuli, ahol mindketten ott voltunk. Telefonban elkezdi ecsetelni, hogy tudja, mennyire odáig vagyok érte, csak félek a nagyságától, ezért nem akarok vele találkozni. De a nők ilyenek, félnek az intellektuális férfiaktól, és én is csak egy ilyen hülye nő vagyok, stb. Ezt már kiabálva mondta, és nem tudom, hogy mikor vette észre, hogy már lettem. Visszahívott, kinyomtam, kikapcsoltam a telefonom. Reggel nézem, 60-szor (nem túlzok) próbált hívni. Hívásblokkolón letiltottam a számát. Hónapokon keresztül napi 10-20 alkalommal próbált meg felhívni. Egyszer másik számról keresett. Felvettem. Mintha mi sem történt volna belekezd, hogy "Na, csak azért hívtalak...". Kinyomtam. Végül csak akkor szállt le rólam, amikor odaadtam a telefonom az egyik férfi kollégámnak, hogy vegye fel, és mondja azt, hogy ez az ő száma, és ne hívogassa már.
2017. jún. 28. 10:54

Inkább meséljetek ti is, mint most itt nyelvtani, stb. stb. fejtegetésben elveszne a fórum lényege!

Mi is szeretnénk apró kis emlékeket olvasni, nevetni, és ha lehet, élcelődni. :))

17. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Globus)
2017. jún. 28. 10:50
😉
16. .Charlotte (válaszként erre: 13. - Gabbbicica)
2017. jún. 28. 10:50
Neee ez a legutolsó nagyon durva
2017. jún. 28. 10:48
Ez egy nagyon jó forum lesz :)
14. globus (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2017. jún. 28. 10:48
Nem írtam, hogy van. Ha valakinek nem kell hozzá érzelem, csupán testgyakorlat, biológiai szükséglet, ami ott és akkor kielégítést nyer. Ha neki jó, nekem a kilenc is páros :) Csak reagáltam Hópihe régies történetére.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook