Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Il-makiage sminktanfolyam-vagy egyéb sminksuli- megéri? fórum

Il-makiage sminktanfolyam-vagy egyéb sminksuli- megéri? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. nov. 8. 12:22
Én ma megyek hozzájuk tanácsadásra. Holnap írok a tapasztalataimról,kíváncsi vagyok most már.. :)
29. k.lucia (válaszként erre: 26. - Ruby97)
2011. nov. 8. 10:54

Te rögtön vezető pozícióban kezdtél a munkahelyeden? :) Minden karriert el kell kezdeni az alapoktól.

Aki elég szorgalmas és ügyes az jól tud keresni sminkesként az Il-Makiage-nál,ez tény.

28. k.lucia (válaszként erre: 27. - 18e79e1970)
2011. nov. 8. 10:47

Még új felhasználó vagyok, el fogok jutni más topikokba is,nem kell ezen elgondolkoznod:) Csak ha az én véleményen ennyire markánsan különbözik pl e tiédtől,akkor annak szeretnék elsődlegesen hangot adni.

A Next cég és az Il Makiage között nincsen kapcsolat,nem tudom mivel tudnád ezt alátámasztani.

Kipróbáltad az alapozót? Az én tapasztalatom szerint valóban eltünteti a bőrhibákat.

Egyébként pedig hogy érted a különb sminket készít 2000 forintosból mint 50.000ből? Ha valaki ügyes és tehetságes akkor valóban tud jó sminket csinálni,de az elkészült szép smink lehet nem lesz olyan tartós,és a bőrödnek sem fog jót tenni...ennyi különbség.

Egyébként mikor voltál sminkelésen? Lehet ki kellene próbálnod újra, és megváltozna a véleményed.

27. 18e79e1970 (válaszként erre: 26. - Ruby97)
2011. nov. 8. 07:39

És az Il Makiage ha jól tudom a Next cég vagy divatiskola volt... azzal pedig, mint tudjuk nagyon sok baj volt.


Utolsó előtti: igen, hívtak utána.... de mikor is?? ESTE 10-kor vasárnap. Kicsit vicces. És, ha kinyomom - mert volt, hogy rejtett számról kerestek - akkor még erőszakosabbak.


Mi is csak a saját véleményünket mondjuk el, amit ott tapasztaltunk az Andrássy úton. Nekem speciel nem kommentálta a kishölgy mit miért tesz az arcomra. És nekem ne akarja bemagyarázni, hogy az alapozó majd eltünteti a pattanásaimat.

Az egyik ismerősöm különb sminket készít 2000ft-os felszerelésből, mint ott az 50ezresből. Ja, és önszorgalomból tanulta, csupán videókból.


A másik problémám: miért van az, hogy Te, kedves Lucia, és az előtted szóló, csak az Il Makiage-os fórumok miatt regisztráltok? Máshová egy darab hozzászólást nem írtatok. Azért ez elgondolkoztató.

26. ruby97
2011. nov. 7. 23:28
il-makiage egy átverés,be etetik az embereket munkaajánlattal,annak fejében hogy tanfolyamot járjon több százezer forintért,aztán ha nem ad el a sminkesük legalább napi 100ezerft termékeket nincs szükségük rá,és természetesen előre nem közlik vele,csak utólag,ráadásul 500ft/óradíjban.És be sem jelentik az még plussz.Na ez igazi lehúzás!!
2011. nov. 4. 13:21

Sziasztok!


Nekem egy barátnőm dolgozik sminkesnként az Il-Makiage-nál. Cáfolnám azokat az állításokat miszerint nem fizetik ki őket időben, és nincsen rendes munkaszerződésük. Tényleg első kézből tudom az információt.

Mivel tőle hallottam a cégről, és pozitív benyomást keltett, ezért úgy döntöttem én is megnézem. Tanácsadásra jelentkeztem a Westendbe. Már másnap hívtak is. A légkör tényleg olyan jó, mint azt hallottam, igazán exluzív környezet. Nem a barátnőmhöz kerültem, így objektív képet kaptam magáról a sminkelésről is. A sminkes lány nagyon kedves volt, végig kommentálta mit használ hogyan és miért. Nem erőszakoskodott a vásárlást illetően. De én mégis megajándékoztem magam egy palettával (mivel épp közelgett a születésnapom). Mikor hazamentem és összegeztem az impulzusaimat, úgy döntöttem én is megpróbálom. Szeretnék megtanulni sminkelni, annyira izgalmas, hogy teljesen más nő lehet nap mint nap. Másnap visszamentem és beiratkoztam a tanfolyamra. Túl vagyok az elméleti órákon, és nagyon sokat tanultam. Nem gondoltam volna, hogy ennyi mindent meg kell és meg lehet tanuli. És kezdődnek a gyakorlati órák.

Szóval mindenki próbálja ki tanácsadást szerintem. Lesz egy órája, amikor a belvárosban egy nagyon szép környezetbe csöppen. Személyre szabottan foglalkoznak vele, választ kaphat a sminkeléssel kapcsolatos kérdéseire. Nők vagyunk, ennyi jár nekünk!

24. AncsaEver (válaszként erre: 21. - MajaMagyar)
2011. okt. 12. 19:25
Én ma voltam mammutban, jól bevásárolni! továbbá.. tényleg tényleg, tanfolyam! én is végeztem, de nem emlékszem már a pontos összegre! nem volt kevés, de abszolút megérte, elégedett voltam/ vagyok! de ha konkrétabban érdekel, javaslom neked bemenni az Andrássy úti központjukba! ott tutira fognak segíteni ;)
23. Pillangó85 (válaszként erre: 22. - Gabllee)
2011. aug. 3. 09:11
Én az első két szintre fizettem közel fél millió forintot. Ez két éve volt kb. A jelenlegi árakat nem tudom. Hívd fel őket vagy menj be személyesen és segítenek Neked! Ha érdekel a 2 szint, én odaadom a sajátomat olcsóbban. Szerintem megtudunk egyezni :-)
2011. aug. 1. 13:12
Meg tudná nekem mondani valaki h az Il-makiage-nél mennyibe kerül a tanfolyam?? :)
2011. jún. 27. 18:00
Igen, igen, már nyitva van! Gyönyörűszép, és vettem is már néhány szépséges nyári színt! ;))
2011. jún. 22. 13:57
21-e tegnap volt. 22-e ma van. Akkor ma lesz?
2011. jún. 20. 18:17

Nyit az Il Makiage a Mammutban is! Ide süssetek! Mit Találtam: Örömmel értesítünk mindenkit, hogy 2011. 06. 21-én kedden megnyitja kapuit a Le Makiage a Mammut Bevásárlóközpontban. Rengeteg meglepetéssel, színes programokkal, akciókkal várunk Benneteket! :):):)


Én odabattyogok nyitásra úgy érzem, tuti lesz egy-két akció :))

2011. máj. 23. 12:51
Sziasztok! Én csak ajánlani tudom az Il-makiaget! Valóban nagyon szinvonalas és az oktatókkal is elégedett voltam. Én az I+II szintre jelentkeztem. Viszont magán okokból csak az I. szintet sikerült megcsinálnom. A II. szintet pedig szeretném valakire átruházni (eladni) 5-10 % kedvezményt tudnék adni. Ami kb a jelenlegi tanfolyam árából -20-30 ezer forintot jelentene. Akit érdelek mindenképpen keressen meg, mert szerintem megtudunk majd egyezni!
2011. máj. 18. 12:27

De ha konkrét infók érdekelnek, én mindig vagy a honlapjukat nézem, vagy pedig a Facebookos új oldalukat:

(bemásolom, ezt keresd)


Il Makiage- LM Neoprofessional Makeup (ilyen rózsaszín kép van kint!)


Ott én eddig minden infót megtaláltam!

2011. máj. 18. 12:26
Mixben és a Creolban szoktak lenni!!! :) meg egyéb nagy rendezvényeken, mint például én most a Budapest Essential Lookson láttam őket április végén!
2011. márc. 22. 15:08
:) melyik buliba volt ez???:)
2011. márc. 20. 13:59
Minket egyszer egy buliba állítottak meg, hogy kifestenének és egyeztessünk időpontot. Aztán elmentünk és ingyen gyönyörű szépen kifestettek.
2011. márc. 20. 13:55
Ügyesen! Aztán várjuk a beszámolót! Ha meg kell modell, vállalom, mert egyszerűen imádom ha festenek :)) Az Il Makiage színeibe pedig egyszerűen szerelmes vagyok ;)))
2011. márc. 16. 19:44
Sok sikert:D!
2011. márc. 14. 11:24
Köszönöm a biztatást, belevágok az Il-makiage tanfolyamba:) nagyon várom:D
2011. febr. 27. 16:29
Én is csak öregbíteni tudom a jó hírét az Il Makiage tanfolyamnak. barátnőim is imádták! hajrá, hajrá, főleg, hogy jön a tavasz, így bátran válogathatsz a gyönyörű élénk Il Makiage színekből, valami igazán vadító tavaszi smink megtervezéséhez! és nem ámításnak mondom, hanem saját tapasztalat: a tanfolyam elkezdése után alig pár hét, és már alkothatsz is valami csodásat! :)
9. Szabina24 (válaszként erre: 9. - MajaMagyar)
2011. febr. 26. 19:37
ugye milyen gyönyörű az Andrássy úton??!:) jajjj én nagyon szeretem... én Il-makiage fun vagyok:D sok sikert a tanfolyamhoz:) nagyon jó lesz:)
2011. febr. 23. 11:43

Nekem nem volt kérdés, hogy hol végezzem a sminktanfolyamot. Barátnőm is az Il-makiage-nál tanult, az ő ajánlására kezdtem el én is. Rendkívül színvonalas az oktatás, az oktatók hatalmas szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Én itt szereztem referenciát, és azóta is a szakmában dolgozom. Kaptam egy baromi jól felszerelt táskát, a tanfolyam árában, amit ha külön kellett volna megvennem nagyon drága lett volna. Az Il-makiage tanfolyam megéri ezt a befektetést, ennek a cégnek van jövője:)

ja és ha megismered a termékeket, szerelmese leszel:)

2009. dec. 17. 15:48
Én a Tombor Sarolta-féle sminkanfolyamokra járok, mondhatom, ő nagyon profi és korrekt szakember. Csak jót tudok mondani. És nem kell milliós nagyságrend ahhoz, hogy a szakmát megtanuld!
2009. okt. 27. 11:50

Húúúúú....köszi Nektek csajok!!!!

Pedig milyen szépen előadják! :(

És nem tudtok esetleg olyan sulit, ahol korrektek is?

5. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - 18ba5935e0)
2009. okt. 26. 17:10
Ez igaz! Nehogy belefogj, pénzlehúzás az egész! Én dolgoztam a Next+-nál mint hostess, de 2 hétig bírtam, mert aztán nem az én világom ez az utcán megállítunk fiatal lányokat, hogy beszéld rá a szüleidet..........úgyhogy ott is hagytam őket!!! Az egyik discoba szoktak járni, ott kisminkelik a lányokat buli előtt és meghívják őket egy előadásra...........
2009. okt. 26. 15:18

Szia!

Az Il-makiage-féle "sminktanfolyamot" nem más szervezi, mint a Next+ Modellügynökség, amire nyugodtan rá lehet keresni a neten, mennyi rossz vélemény van róla, mennyi feljelentés készült már ellenük és mennyi per van folyamatban az átveréseik miatt.

Ez a topik is erről szól:

[link]


Minket megpróbáltak lehúzni egyszer a lányaink miatt, modellkarriert ígérve, de persze előtte százezreket nekünk kellett volna fizetni. Na addig álljanak fél lábon!

Aztán volt pofájuk még egyszer felhívni ezzel az Il-Makiage-féle sminktanfolyammal kapcsolatban, hogy menjek el oda. Azt hittem, hogy ott kapok agyvérzést, mikor meghallottam, mit akarnak már megint. Arról van szó ebben az esetben, hogy van egy tanfolyam, ahol sminkcuccokat vetetnek meg a résztvevőkkel horribilis összegekért. Szóval itt nem a tanfolyamon, a megszerzett tudáson van a hangsúly, hanem azon, hogy eladják a sminkfelszereléseket. Ügyes...

Megmondtam a hölgynek, hogy verjenek inkább át mást, erre csak makogni tudott, de nem érdekelt.


Azóta próbálok figyelmeztetni mindenkit, nehogy egy fillért is adjon ezeknek!

3. berbe (válaszként erre: 2. - Tiduj30)
2009. okt. 26. 14:10
Köszönöm szépen!
2009. okt. 26. 14:07

[link]

olvasd el ezt...

2009. okt. 26. 14:02

Sziasztok!

Nagy vágyam egy sminktanfolyam elvégzése, de mivel elég drága, nem tudom, h be merjem e vállalni...

Van köztetek olyan, aki ezzel foglalkozik?

Vagy hallottatok már vmit az Il-makiage tanfolyamáról?

Előre is köszönök minden segítséget!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook