Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Il-makiage sminktanfolyam-vagy egyéb sminksuli- megéri? fórum

Il-makiage sminktanfolyam-vagy egyéb sminksuli- megéri? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
60. Bilbao (válaszként erre: 25. - K.lucia)
2013. júl. 10. 02:28

lucia, te vagy a legbénább és leggátlástalanabb pr-os, akit valaha olvastam.

és valóban munkaszerződés nélkül dolgoztatják a hostesseket, ezt meg én tudom első kézből.

mikor mentek már csődbe?

59. tereza28 (válaszként erre: 53. - Regin_a)
2013. jún. 10. 15:18

szia.

ha te ismered a céget akkor gondolom karriered megvan náluk vagy nem?

2013. jan. 25. 12:52

Sziasztok :) Túl vagyok életem első és utolsó Il makiage ingyen sminkjén. A történet a szokásos, üzletközpontban leszólítás, 40 perces ingyen smink, ha nem most, semmi baj, a központjukban is megcsinálják. Nekem van valamennyi sminkelési gyakorlatom és tapasztalatom, a barátnőm unszolására mentem bele, hogy elmenjünk, mert hogy ne menjen egyedül és milyen jó lesz, ingyen kisminkelnek, stb... Egyeztettünk időpontot és elmentünk. Persze előtte felhívtak többször is, hogy biztos megyünk-e és pontos érkezést szeretnének. Megérkeztünk, kezünkbe nyomtak egy kérdőívet, amin szinte mindenre kiváncsiak voltak, majd következett a várakozás. Az előttem szólokhoz képest viszont minket csak 20 percet várattak. Maga a sminkelés kb. 15 percet tartott, közben beszélgettem a nagyon kedves sminkessel, akinek rögtön az volt a kérdése, hogy milyen termékeket használok, három márkát említettem neki (alapozó, púder, pirosító) amiket egyből hát magyarán mondva lefikázott, pedig ezek amiket használok tényleg minőségi termékek. Elkészült a smink, borzalmas lett, hozzáértem az arcomhoz és éreztem ahogy ragad a bőröm, szemfesték semmi extra, egy kezdő is meg tudta volna csinálni. Majd szépen odakisértek a pulthoz, egy szintén nagyon kedves hölgy sorban kirakta elém azokat a termékeket, amiket használtak és rögtön azzal indított, hogy most 20% kedvezménnyel meg tudom vásárolni őket, sőt még egy ingyen sminkoktatáson is résztvehetek akkor, ha most vásárolok, közben meg bőszen dicsérte az elkészült sminkemet. Megkérdeztem milyen árba kerülnek így a termékek és eléggé meglepődtem, hogy egy sima, egyszerű szemhéjpúder akciósan is 6000Ft. Ezek után megköszöntem szépen a lehetőséget és megmondtam nekik, hogy én most nem szeretnék vásárolni. Mire a válasz: "Nem???" Mondanom sem kell a kedvességük egyből elszállt, maradt a hideg, lenéző, kimért modor.

Korábban jártam egy illatszerüzletben (nem akarom reklálmozni a nevét) ahol is alapozót szerettem volna venni és miközben nézelődtem, odajött hozzám egy hölgy, aki az egyik márkát képviselte, megkérdezte hogy segíthet-e, mondtam hogy mit keresek. (Ezt csak azért írom le, hogy hogy is néz ki egy ingyen sminkelés.) Felajánlotta, hogy segít kiválasztani a megfelelő színt és ha van kedvem és időm nagyon szívesen ki is sminkel. Volt rajtam persze valamennyi smink, így hát úgy csináltuk, hogy csak az arcom egyik felét sminkelte ki először, hogy lássuk a különbséget, ahogy volt és amilyen lett. Szépen leültetett a tükörrel szembe (hogy mindent lássak mit hogy csinál) és végig mindent elmagyarázott. A végén persze az arcom másik felét is ugyan úgy kisminkelte. És most jön a lényeg: felírta egy papírra a termékeket, amiket használt, megadta a névjegykártyáját, ha kérdésem van nyugodtan hívjam és ennyi. Nem pakolt elém semmit és várta, hogy ugyan vegyek már valamit, nem éreztette velem azt, hogy szinte ciki, ha ezek után nem veszek semmit tőle.

A sminkes sulival kapcsolatban meg szerintem az a legjobb, ha keresel egy ismert sminkest, felveszed vele a kapcsolatot és ha vállal, akkor elmész hozzá tanulni. El lehet menni drága sminkes tanfolyamokra is, ahol kiadsz egy csomó pénzt, de szerintem ha meg akarsz tanulni jól sminkelni, azt csak közvetlen egy profi sminkestől, aki csak veled foglalkozik.

2013. jan. 15. 10:10
Sziasztok Visszatérve az eredeti témára, végzett valaki máshol sminktanfolyamot?MEnnyibe kerül, megérte, tudtátok hasznositani?
56. Zoa1
2012. nov. 11. 15:49

még valami.., kiváncsi lennék, hogy más is járt-e így. Nem tudom van-e összefüggés, de elég érdekes, hogy amióta voltam olyan hülye, hogy megadtam a telefonszámomat, azóta folyamatosan spam sms-ek jönnek a telefonomra.., nyertem ipad-ot, meg a zöldlottó reklám stb. Iszonyatosan idegest, azt sem tudom hol lehet letiltani

más is tapasztalt ilyet ilmakiagéék után???

55. Zoa1
2012. nov. 8. 23:06

Én ma sétálgattam az Árkádban, és ott szólítottak le, hogy nem lenne-e kedvem kisminkeltetni magamat, nincsen semmiféle vásárlási kötelezettség stb. pont volt időm.., gondoltam miért ne? Végül is a sminkes csaj kedves volt, sok újdonsággal nem tudott szolgálni, mivel még hajdanában danában megtanították nekem az alapokat, tehát tisztában vagyok vele, hogy milyen szín áll jól, hogyan kell sminkelnem magam stb. A sminkelés közben folyamatosan nyomatta nekem a tanfolyamukat.., nem is értettem, de nem is érdekelt.., én a termékekre voltam kiváncsi inkább. Végzett, nem mondom, hogy valami extra dolgot kaptam.., úgy én is bármikor kisminkelem magam :-) vagy még jobban :-), de a termékük így első blikkre tetszett. De az áruk? hát majdnem dobtam egy hátast, hogy 10 ezer forintért árulnak egy alapozót. Nagyon kedvesen és határozottan kipakoltak mindent ami az arcomon volt a pultra.., kb. 40-50 ezer Ft lett volna. Mondtam mosolyogva, hogy nem.. akkor kérdezték mi tetszett nagyn.., mondom a selyemfény meg a korrektoruk.., erre gyorsan kiszámolták, hogy akkor csak 13 ezerért már mehetek is az ingyenes tanfolyamukra.., mondtam, hogy nem. most biztosan nem veszek semmit. Egyből átváltottak lenéző üzemmódba :-) igazából azon voltam felháborodva, hogy hogyan képzelik a mai világban, hogy valaki csak úgy sétálgat egy plázában, és vesz egy komplett sminkkészletet 50 ezerért., ha sokallod, akkor na jó legyen csak 13 ezer.. De végül is hazafelé azon gondolkodtam, hogy csak meg kéne majd szépen lassacskán venni a cuccokat..

Aztán elkezdett viszketni az arcom.., egyre jobban, aztán a szemhéjam, végül szám! Soha de soha, semmilyen (még vacak minőségű, kínainál vásárolt) szemfestékre, alapozóra, rúzsra nem voltam allergiás, soha semmi nem irritálta bőrömet..., azért az elég durva, hogy ezek a csak természetes anyagból készült cuccoktól meg igen..

Ja, és jut eszembe.., a kiscsaj szerint a max factor az egy szar :-) viszont elkérték a telószámomat, én hülye meg megadtam., pedig nem szoktam.., most akkor hívogatni fognak engem is??? ááá, nem baj, majd megunják ha mindig kinyomom majd őket

54. Kontra
2012. okt. 30. 15:10
Mesélj
53. Regin_a (válaszként erre: 52. - Kontra)
2012. okt. 30. 14:48

Höhö

Ismered azt a viccet hogy a vadász megint megy az erdőbe....?


Kicsit ismerem belűlröl azt a céget, illetve korábbi tevékenységét

52. Kontra
2012. okt. 30. 14:14

Sziasztok!


Én kétszer voltam az Il-makaige-nél sminktanácsadáson, és sminkelésen. Az első alkalommal 3/4 órát várakoztattak, részt vettem egy közöstájékoztatón, majd újra várattak, nekem kellett szólni, hogy jöjjön már valaki sminkelni, mert maguktól nem jöttek. Akkor tetszett a smink, meg a sminkelős csaj is aranyos volt, utána jött a rátukmálás, hogy vegyem meg horror összegért, nem tettem, nem örültek neki..

Majd rá 1 évre ismét felhívtak, vasárnap délután!!!, hogy hétfőn elmehetek újra és mik a tapasztalataim. Mondtam, hogy nem tetszett, hogy megvárakoztattak, elég kellemetlen volt, de smink jó volt. Erősködött a nő, hogy most nem fognak megváratni, és szeretettel várnak, menjek, meg nem kötelező vásárolnom majd, stb. Mondtam, hogy ok. Majd a sminkelés napján felhívtak nyolcszor is rákérdezve, hogy biztos jó-e az időpont és oda fogok érni, mondtam hogy igen. Azért még smsben is elküldték az infót, nehogy elkéssek. Ok, odamentem 3 előtt, 3ra voltam beírva. Azt hittem most nem fognak megvárakoztatni. Csak hittem! :) Fél óra várakozás után, mikor már 2 olyan hölgyet is elhívtak sminkelni aki később jött mint én, jeleztem a sminkesnek, hogy ne haragudjon, de már fél órája várok, azt mondta, hogy kis türelem. Ok, eltelt 3/4 óra, kezdtem unni, kiszóltam a recepciós lánynak, hogy már mindenki sorra jutott aki utánam jött, én még sem, azt mondta várjak még, erre fel egy másik lány is oda jött, hogy ő meg fél órája vár, kezdi ő is unni, mondta a recepciós lány, hogy intézkedik. Aztán oda hívott minket, és mondta, hogy sajnos még várni kell, de tud másik időpontot adni (akkor már 1 órája vártam), mondtam, hogy ezt még egyszer nem akarom eljátszani, úgyhogy inkább várok most még egy kicsit, mint hogy máskor jöjjek, a másik lány is ugyanezt mondta, de ő sokkal finomabban. Eltelt újabb 15 perc, végre jön egy sminkes, és kit hív? Azt a lányt aki utánam jött! Kicsit kezdtem ideges lenni, de gondoltam, hogy ok, utána úgy is én jövök. Hát nem így lett! Kimentem a recepcióshoz, szóltam, hogy ne haragudj, ő erre elfordult és elkezdett a számítógéppel szórakozni. Szóltam még egyszer, akkor jött valaki más is, érdekes a másik nőtől megkérdezte, hogy segíthet-e neki. Na akkor lettem full idegbeteg, és közöltem vele, hogy akkor most intézkedjen, mert már 2 órája!!! itt vagyok, és nem azért jöttem végig a városon smink nélkül, hogy úgy is menjek tovább. Na akkor megerőltette a kis kacsóját és felhívott valakit, azt mondta, hogy ok, jön a sminkes. És láss csodát, jött. :) Kérdezte, hogy hogy érzem magam itt, mondtam, hogy elég rosszul, mert 2 órát kellett várnom, hogy sorra kerüljek, ő meg csodálkozott, és mondta, hogy ő nem tehet róla, stb. Mondtam, hogy tudom, hogy nem te tehetsz róla, aztán hagytam is a témát, kedves voltam vele... Elkezdett sminkelni, majd megjegyzéseket tett az arcbőrömre, hogy milyen csúnya, és hogy minden nap kéne alapozót használnom. Kicsit ledöbbentem, hogy ilyen tuskó, de ennek ellenére továbbra is kedves voltam vele. Végre elkészült a smink, megnézhettem a tükörbe, hát nagyon szar lett!!!! De nem mondtam meg neki, azt mondtam, hogy tetszik, nem akartam már problémázni, tök ideg voltam így is, amit igyekeztem leplezni. Alapozóból jó sokat rakott rám, ami így sem tüntette el az egyik sebemet, és iszonyú hülyén csinálta meg a szememet!!! A szempillámat csak a csukott szememmel festette, de nyitva már nem!!! Hát egyáltalán nem látszott, hogy ki lenne spirálozva. Jó, gondoltam leszarom, a napomat már úgy is elb*szták, mondják az infókat. Akkor a kedves pénztáros lánnyal kezdték a tukmálást, türelmesen végig hallgattam őket, kérdezték hogy akkor melyik cucc érdekel, mondtam, hogy melyik, akkor mondták, hogy ez akkor ennyi és ennyi lesz, én meg mondtam, hogy köszönöm nem kérem, nincs pénzem. :) Na akkor már nem voltak olyan kedvesek, sőt, de én az maradtam ennek ellenére, elköszöntem és eljöttem. Ja, amúgy sminktanácsadást egyáltalán nem kaptam!!! A sminkes csaj semmit nem mondott, hogy mit hogy kent fel, ami végül is nem is baj, mert irtó szar lett. Ja, és még azt is elfelejtettem le írni, hogy mondták, hogy ha vásárolok, akkor egy 3 órás ingyenes smink tanfolyamon vehetek részt, ahol megtanulhatom magam profin kisminkelni. 3 óra alatt??? Teljesen hülyének nézik az embert! Én mondtam is, hogy nekem rossz a kézügyességem, azt mondták, hogy az nem baj, ők akkor megtanítanak. :D :D :D

Na hát ez történt, úgy megutáltam őket, és igyekszem ezt hangoztatni is, nehogy más is így ráfázzon mint én meg sokan mások! amúgy ide és meg sok más fórumra is az il-makaige emberei írogatnak pozitív dolgokat a cégtől, ne dőljetek be nekik!

2012. szept. 28. 11:32

Nem kell ismerős

Te jártál a cégnél, tedd meg a bejelentést

Amugy az árcédula és árkérdés nem NAV hatáskör

2012. szept. 28. 08:35
Ja, és valaki, akinek ismerőse van az NAV-nál (exApeh) felnyomhatná őket. Tilos ugyanis árak feltüntetése nélkül árut kínálni, na főleg nem különböző árakat mondani minden delikvensnek. Nem is értem, hogy nem kapták még el őket.
2012. szept. 28. 08:34
A termékek csapnivalóak. Az alapozótól (azon túl, hogy 10 perc után izzadtam bennük 20 fokban) teljesen kipattogott a bőröm :(, és ami ennél is rosszabb, hogy a számon seb lett a valószínűleg ötvenszer használt és ki nem mosott rúzsecsettől. (vagy a rúzs volt rossz?) Mindenesetre menekülj, amerre látsz, hatalmas átverés, erőszakos marketinggel, amely csakis a pszichológián alapszik.
2012. szept. 3. 18:39
a termékekkel nekem nagyon jók a tapasztalataim (a céggel kevésbé...) van néhány szemfesték és pirosító palettám, amiket nem nagyon használok ki. tapasztalatom szerint (és a modellek, fotósok szerint is, akikkel együtt dolgoztam), nagyon jó minőségűek, de én inkább az egydarabosokkal dolgozom, és persze van két kedvenc palettám, azokról nem mondanék le. :) de mivel én kicsit másfelé mentem, ritkán sminkelek, a többire nincs szükségem. tehát ha érdekelnek paletták, írj. nem vadonat újak (ez csak azt jelenti, hogy van olyan szín, aminek a felszínén látszik, hogy már hozzáértem, de egyébként majdnem új, a legtöbb elemet egyáltalán nem használtam), ezért természetesen sokkal olcsóbban adom, mintha újonnan vennéd meg. ha ismered ezeket a palettákat hallomásból vagy látomásból, akkor információ lehet számodra: van kék, lila, zöld, narancs és piros-bordó palettám. írj, ha érdekel valamelyik! :)
47. tereza28 (válaszként erre: 46. - 18e79e1970)
2012. júl. 31. 16:30
szegénykém,akkor neked is rossz tapasztalataid vannak...jól tetted hogy nem vettél semmit ilyen árban sokkal jobbakat is találsz máshol.
46. 18e79e1970 (válaszként erre: 43. - Dodom)
2012. júl. 25. 16:31
juj, én is így voltam a sminkkel: lefolyt rólam :) Pedig áprilisban voltam náluk, ha jól emlékszem, és nem is volt meleg. De a szembeszelet én sem éreztem.
45. 18e79e1970 (válaszként erre: 41. - Kynch)
2012. júl. 25. 16:28
Úristen! Ez azért nem semmi, kell hozzá egy pofa, hogy ilyet megcsinálnak.
44. tereza28 (válaszként erre: 43. - Dodom)
2012. júl. 25. 12:17

Kedves Dodom.

Ezek izreai fönőkök tudják hogyan kell lopniuk,igen az emberek többsége rájött már,de mégis találnak még akiket átverhetnek.Ne is vásárolj tőlük,jobban jársz ha elkerülöd.ezek a hírek amik rólúk vannak nem véletlenszerűek.és neked mi a terved,célod?ha szabad megkérdeznem.

43. dodom (válaszként erre: 28. - K.lucia)
2012. júl. 24. 16:39

Az alapozo eltunteti a borhibakat, meg az egesz arcot is. Tele vannak a termekeik koolajszarmazekokkal es allergen vegyuletekkel. Mikor felkente a sminkes az arcomra es en kozoltem vele hogy eltomiti a porusokat kinevetett. Aztan kileptem az utcara es folyt az arcomrol a viz (22Cfok), nem ereztem a szembeszelet..:):):)

A tanacsadas nyilvan csak addig kedves amig ra nem jonnek, hogy nem fogsz penzt otthagyni. Egyebkent is kesesben vannak (tobb mint fel orat), pedig a telefonon egyeztetett idopontra kerik hogy idoben erkezz, mert csak miattad van ott a sminkes..pf ekkora hulyeseget.

Kotelezettseg mentes, vagy megsem?? Professzionalis, vagy megsem?? Akkora atveres onnantol kezdve hogy felhivnak, igen, vasarnap delutan:).

Egyszer mar jartam naluk, akkor sem hagytam ott penzt, csak akkor meg nem foglalkoztak velem szemelyesen a shopnal (nyilvan ezert valtottak taktikat, hogy ugy erezd kellemetlen nem megvenni a draga de annal kevesbe minosegi termekeket). Aztan hivtak kb. negyszer, en mindig leraztam oket, majd mikor otodjere is hivtak, ugy dontottem (ha ennyire kellek) elmegyek, de hogy tolem penzt nem csikarnak ki az biztos:)

Szomoru hogy meg mindig megy a szeker az atvereshalmazzal a hatan. Vagy lehet hogy annyira megsem? Hiszen engem is sokadjara hivtak. Az emberek kezdenek rajonni, hogy atveres, es nem szeretik ha hulyenek nezik oket.

Egy szo mint szaz, kifogynak lassan a telefonszamokbol..

2012. júl. 5. 09:14
átverás igérgetés lehuzás il-makiage jó helyen jársz ott ezt mind megkaphatód.Ha te is így érzed,tudod vagy jártál így szóljál nyugodtan tudok segíteni.
41. Kynch
2012. febr. 12. 23:15
Sziasztok, Én nemrég voltam az IL Makiage-nál az Andrássy úton. A smink ezúttal jól sikerült, így (sajnos) kedvet kaptam, ahhoz hogy vásároljak tőlük egy-két terméket. A fizetésnél végtelenül inkorrektek voltak. Megállapodtunk egy árban, - amit gondolom mindenkinek hasra ütés- szerűen mondogatnak be- majd mivel nem volt nálam készpénz, a bankkártyás fizetést választottam. Érdekes módon náluk nem kért pin kódot a gép, eddig akárhol, akármilyen boltban jártam még mindig meg kellett adnom a pin kódomat vásárláskor. Ez eddig egy dolog, de a megbeszélt árhoz képest 3 000 Ft-al többet szedtek le a kártyámról, engedély nélkül. (És még akkor szerencse, hogy ennyivel megúsztam.) Az összeget sem mutatták meg, amit beírtak, csak helyettem okézták le. Én meg csak pislogtam mikor a pin kód kérés helyett már a blokkot adták a lehúzott összeggel. Ilyen még sosem fordult velem elő. Mikor rákérdeztem, hogy 1. miért nem kérték a pin kódomat, 2. miért húztak le 3 000 Ft-al többet, ahhoz képest, mint amit megbeszéltünk. Csak hebegtek-habogtak, majd rávágták, hogy ők ezt az összeget mondták nekem először is, ami persze hazugság. Rendkívül tisztességtelen eljárásnak tartom, arról nem beszélve, hogy haza érvén tapasztaltam, hogy a szemfesték mennyisége (vastagsága) például L’oreal termékhez viszonyítva harmad mennyiség. Persze ez ott nem látszik… Úgyhogy még az árát sem éri meg... Nagyon vigyázzatok, vagy inkább oda se menjetek, mert lehúzás az egész...
2012. jan. 12. 21:42

A termékeik nagyon jók, de nem átlag fizetésre vannak kitalálva.

Ismerek olyat aki csinálja (de csak mellékállásba) de olyat is aki befürdött vele.

Az Andrássyn voltam náluk én is, a lány kifestett lila-rózsaszínre, és a pasim azt kérdezte mikor hazaértem hogy mennyiért vállalok szopást :) szóval ennyit a próbanapról. El vannak szállva a tudásuktól. A lány aki sminkelt totál lekezelôen beszélt velem (mint kozmetikussal) mert én nem tanultam "mester" szinten sminkelni.

Arról nem is beszélve hogy a tanfolyamuk egy valag pénzbe kerül. Olyan ne menjen a tanfolyamra szerintem akinek ez az összeg megterhelô vagy hitelt kell miatta felvenni, mert annyira nem biztos ez a meló.

39. syrene
2012. jan. 3. 13:37
Szerintem a Maki termékek tényleg minőségiek,és ezt úgy mondom hogy sokat dolgoztam velük,ott,az Andrássyn.(Nem mindegyik,de pl.a folyékony alapozója szenzációs.)Mindent összevetve csajok,tényleg átverés az egész,szívből ajánlom megtekintésre "Az ördög pradát visel" c.filmet,és akkor világosabb lesz,hogy miért:-) Gályázni,csicskázni egy kizsákmányoló főnöknek éhbérért,reggeltől estig - nem,köszi.Ha bejelentenének,sem. De nem jelentettek. ENNYI!:-)
38. Camuflage (válaszként erre: 29. - K.lucia)
2011. dec. 10. 15:49
"karriert az alapoktól"!!?? Az ügynöki munkára gondolsz ugye?! A sminkesek ilyenfajta futtatásáról egy egészen más szakma jut eszembe!
37. 18e79e1970 (válaszként erre: 36. - Moncsa23)
2011. dec. 8. 16:00
Na, akkor nem csak én látom így a helyzetet!
2011. dec. 7. 13:24

Il Makiage - fuss, amerre látsz!

beautyka 2010.12.13. 16:43

Ide pl. nem is lehet commentelni, mert itt önmagukat dícsérgetik a kikeleti genyókák, pfúj!

Ez aljasság. Konkrét történetem is van: egy nagymama az utolsó 400.000 forintját adta oda a kis unokának, azt hidvén, hogy vesz neki egy szakmát. Nos a pénz el lett muzsikálva, a nagymama ki lett fosztva, a gyerek meg ott áll egyszem magában a világban szakma nélkül, tudás nélkül, pénze nélkül egy halom szarral /bocsi a szalagcím helyesen nesze szar!/, szégyen-gyalázat!

2011. dec. 7. 13:06
A 25. commentelő k.lucia az Il Makiage dolgozója és talpnyalója..hihi...minden szentnek maga felé hajlik a keze /nagy dolog!/
2011. dec. 7. 13:02

Nincs olyan, aki szerint ez nem átverés!NINCS OLYAN! Megvetetnek egy halom szemetet, szó szerint SZEMETET, vastag, közönséges lotyó sminkeket gyártanak és gyártatnak, a tanfolyamuk igénytelen, arcápolás, bőrelőkészítés nincs, tanács hozzá annyi, hogy mindenki kenje a kőolajat, a tartósítószereket, a színezékeket, az illatanyagokat, nem baj, ha a modellnek belángol a feje....Micsoda felelőtlenség ez a vendéggel szemben!? És igenis rémülj meg, TE SZEGÉNY ÁRTATLAN KEZDŐ, DE FŐKÉNT MENEKÜLJ!

Van egy jó link: Il Makiage - fuss, amerre látsz! - Nesze!szer Ird be a Goggle-ba és megtalálod.... nagyon tanulságos.... Ennyi.

2011. nov. 27. 19:34

Sziasztok,

Van olyan aki szerint nem átverés ez a tanfolyam? Én most kezdtem el és kicsit megrémültem, amikor elolvastam a beírásokat.

Leginkább a munkalehetőség érdekelne...

2011. nov. 22. 14:15

Sziasztok Lányok!


Elvégeztem a kezdő tanfolyamot, hogy megtanuljam magamat sminkelni; jelenleg gyesen vagyok a kisbabámmal itthon, ezért nem igazán tudom kihasználni a sminkkészletem :(


Eladnám teljesen felszerelt Il Maki.ge sminktáskámat, ecsetkészlettel, 2db palettával! Akit érdekel írjon priviben!

31. 18e79e1970 (válaszként erre: 28. - K.lucia)
2011. nov. 8. 16:30

Április végén voltam tanácsadáson. Nekem nem jött be. Olyan volt, mintha max lett volna rajtam.


[link]


És tessék. Hogy mi közös a kettőben.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook