Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igénytelenség vagy megalázás? fórum

Igénytelenség vagy megalázás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. kártyaváár (válaszként erre: 13. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 14:28
sem a túlsúlyról nem vesz tudomást, sem másról...neki jól van így, mindig ezt mondja
14. kártyaváár (válaszként erre: 12. - MZsanett)
2016. ápr. 15. 14:28
az anyja is végtelenül egyszerű ember... 21. század, fürdőszobás házban él és sajnois ő sem látogatja minden nap :(
13. túrógombócka (válaszként erre: 11. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:27
mondjuk egy kezdődő cukorbetegség sanszos, a lába állapotáról, amiket írtál.
2016. ápr. 15. 14:27
De amúgy tényleg ez az általános felfogás, úgy vettem észre...anyám is így gondolkodik. Nagyon lent van a mérce:(
11. kártyaváár (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2016. ápr. 15. 14:26
nem örülök, csak elfelejtettem leírni, hátha valakinek megfordul a fejében, hogy az alkoholtól ilyen
10. MZsanett (válaszként erre: 5. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:26
Az azért elég szomorú, ha már az is magas követelmény, hogy ne igyon, ne dohányozzon...ezért van manapság annyi magányos ember. Nekem ilyen férfi nem kéne, inkább maradnék vén lány.
9. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:24

"nem iszik, nem dohányzik"


ÉS? ennek már örülni kell?? De hiszen ez a normális!

8. polivinilklorid (válaszként erre: 1. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:24
Olvasd el még kétszer amit leírtál!
7. túrógombócka (válaszként erre: 5. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:23
ha elválnátok, még az apja maradna a gyerekeknek. meg lehet egyezni, h bármikor láthatja őket. te meg kereshetnél magadnak egy ápolt pasit.
2016. ápr. 15. 14:23

borzalmas....



még csak 40 vagy!!! nehogy így éld le az életed!!!!

5. kártyaváár (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2016. ápr. 15. 14:22

az a baj egyre jobban utálom magamat...pont ez miatt, mert nekem is felfordul a gyomrom... egyszer kb 3 hétre visszaköltözött anyukájához, "nem bírta minden nap hallgatni, h mosson lábat stb stb" úgy éreztem, h a kisfiam nagyon megorrolt rám...minden nap az apját kereste, el is ment hozzájuk, többször, mint az apja jött.... az anyja is engem hibáztat, mert minek állítok magas követelményeket

ja, nem iszik,nem dohányzik, elfelejtettem írni

2016. ápr. 15. 14:18
ha undorodsz tőle, akkor csak magadat kínzod, ha vele élsz.
3. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:18

Azt nem tudom, hogy te mit tegyél.

Én nem tudnék egy ilyen fickóval élni, és főleg nem nevelném a gyerekeim arra, hogy jól van ez így. Komolyan mondom, felfordult a gyomrom, mire a leírásod végére értem.


12 év nagy idő, de még csak negyven vagy. Megéri így folytatni?

2016. ápr. 15. 14:17
Tök mindegy, mi a baj, egy olyan kapcsolatban nem érdemes benne maradni, ahol nem érzed jól magad, mert azt a gyerekek is érezni fogják, és akkor is hatással lesz rájuk, ha minden nap mosolyt erőltetsz az arcodra.
2016. ápr. 15. 14:15

Kedves Olvasó!

12 év házasságon vagyunk túl. Én 40, férjem 47 éves. 2 gyermekünk van.

Magam jellemzői: szeretem a rendet, tisztaságot mind a környezetemben, mind magammal szemben. Egyszerű életet élek. Ragaszkodom a megfelelő higiéniához, járok fodrászhoz, de nem járok manikűröshöz, szoláriumba, kozmetikába . Ritkán sminkelek, inkább csak alkalmakra. Sportolok, legalább 3szor hetente 1 órát. Sportos testalkat vagyok, nem vékony, nem kövér, olyan átlagos. Főiskolát végeztem.

Kb 3-4 éve feltünt, hogy a férjem egyre alább ad magával kapcsolatban, a környezetével szemben régebben sem volt igényes. Kellemetlen szájszag ( a fogkefe az ellensége), kellemetlen lábszag, nem megfelelő gyakoriságú ruhaváltás. A lába és legalább 5 lábkörme gombás, orvoshoz nem megy. Mindkét sarka oly mértékben ki van száradva, h sokszor vérzik.... tegnap pl. ipari csiszolóvászonnal ( !!!!! ) reszelte, holott vettem neki habkövet. Extrém fokban elhízott. Régebben sem volt vékony alkat, de most legalább 40 kilot cipel magán. Dolgozik, közepes fizikai munka, H-P napi 9 órát. Mindene az evés, de az ételekkel szemben sem támaszt igényes követelményeket, megelégszik a kenyérrel....

A szexuális kapcsolattal kb 1 évvel ezelőtt felhagyott, addig sem túl gyakran, kb. havi 2szer. Őszintén, nem is bánom, mert az utóbbi időben nem lenne gusztusom hozzá.

Leírtam , visszaolvastam...és saját magamtól undorodok, hogy mindezt minden nap megélem.

Egy dolog tart vissza: a gyerekek ( 3 és 10) imádják. Velük szemben sem támaszt túl sok követelményt. Nincs iskoláról kérdezés, játék pakoltatás stb stb. Viszont mindig ráér focizni velük, mindig kaphatnak édességet stb stb.

Szüleim, bátyjám szerint nem kellene már vele lennem......őszintén sajnálnak, mert szerintük ez megalázó....

Beszélgettem vele többször, de semmi eredménye..... Mit tegyek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook