Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Igénytelenség vagy megalázás? fórum

Igénytelenség vagy megalázás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
45. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 15:11

Ha a férjed ennyire elhagyta magát, annak oka lehet a pajzsmirigy probléma, esetleg cukorbetegség. Ha nem akar orvoshoz menni, beszéld meg a háziorvossal, hogy jöjjön ki ő és beszéljen vele ő.

Én ilyen egyszerűen nem mondanék le a férjemről. Ha te ilyen sportos vagy, próbáld meg magaddal hívni/vinni. Mondd el neki, hogy így nem mehet tovább és ő erről mit mond?! Mondd el neki, hogy segítesz neki, de neki magának is tennie kell magáért. A gyerekek még kicsik és apa kell nekik, mert még sokára nőnek fel. De ha így folytatja, a gyerekeinek pár év múlva már nem lesz apjuk, mert teljesen tönkre teszi magát!

Persze, ha nem akarod megmenteni a házasságod, akkor egyszerűen és simán váljatok el.

44. NomNom (válaszként erre: 39. - 5bab5193e7)
2016. ápr. 15. 15:06

Attól, hogy orvoshoz megy még nem fogja ápolni a lábát és nem fog gyakrabban fogat mosni...

A kirepedt sarok és gombás köröm még nem cukorbetegségre utal, azért azt nem írta, hogy fekélyesedne...

Ez szimplán igénytelenség. Ha a száradó, be-berepedő sarkot nem kezeli az ember, ilyen lesz.

43. 871383ddcb (válaszként erre: 41. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 15:05

Ja, hát ez a mentegető, vagy vigasz duma. Az iszákos feleségének azt mondjàk, örülj, legalább nem ver, a verekedősének meg örülni kell, hogy nem csalja. Te meg örülj, hogy nem zavargál műkörmöshöz.

Vinném orvoshoz.

42. 871383ddcb (válaszként erre: 38. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:59
Hogy látod? Érdekelné, ha azt mondanád, ha nem változtat a szokásain elválnak útjaitok? Azt leszámítva, hogy fizikailag viszolyogsz, szereted őt? A gyerekei szeretik. Miattuk sem hajlandó összekapni magát? Alázást én nem gondolok mögé, ami ellened irányulna, inkább olyasmit, hogy valami kiváltotta ezt a nagyfokú érdektelenséget saját magával (is) szemben.
2016. ápr. 15. 14:55
Egyik ismerősöm ezt mondta: gondolj bele, mi lenne ha egy olyan pasid lenne aki minden nap cseszegetne, mert nem tetettél fel új műkörmöt, nem festetted be a hajadat, nem vagy eléggé barna, miért nem voltál tegnapo is a szoliba, hogy áll rajtad ez a ruha stb stb. Neked ugyanilyen rossz lenne, mint neki, mert te nem szetrenél szoláriumba járni. " .... tudom, hogy vannak olyan férfiak akik elvárják, h plázacica legyen a felesége...de az én elvárásaim szerintem a minimumok lennének.....
40. Channa* (válaszként erre: 14. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:53

És milyen volt ez az ember 12 évvel ezelőtt? Szerintem pont ilyen, csak nem vetted észre? Olyan nincs, hogy egy ember, aki megfelelő higiéniás igényekkel rendelkezik, egyszer csak úgy dönt, hogy innentől megváltozom.


És, hogy mit tennék én? Én már az elején észre vettem volna és már akkor sem érhetett volna hozzám, nemhogy 12 éven át bármikor. Ha az én férjem változna ekkorát, bár ilyet el sem tudok képzelni, pedig a férjednél már több mint 10 évvel idősebb, akkor tuti, hogy én lazán megaláznám. Addig tuti nem jöhetne be a lakásba sem, amíg nem fürdik rendszeresen, nem váltja a ruháit, nem mos fogat, nem teteti rendbe a lábait. A férjem 60 éves, de még annyi bőrkeményedés sincs a lábán, mint nekem. Igaz, ő nem is hord magassarkút:D

A körmeit naponta ápolja, már sokallom is időnként, naponta borotválkozik és a fürdést nem is említem, mert van, hogy naponta nem "csak" egyszer. Ő sem irodában ül, de szerintem leégne a képéről a bőr, ha véletlenül izzadság szaga lenne, de ő még arra is képes, hogy váltó pólót vigyen magával. A környezetére meg még igényesebb. Az autója tisztább, mint sok embernek a lakása. És ez mindig így volt, a sok-sok év alatt, amit együtt töltöttünk eddig egy fikarcnyit sem változott lefelé, csak felfelé.


Vagy komoly rendszabályokat vezetsz be neki, ha még akarod ezt a kapcsolatot vagy kidobod. Menjen az anyjához az ilyen, bűzölöghetnek együtt, ahogy megszokták....

2016. ápr. 15. 14:53
Szerintem is előfordulhat cukorbetegség.Utolsó próbálkozásként küldd el a háziorvoshoz,bár ha ennyire igénytelen magával szemben,akkor ez rohadt nehezen fog sikerülni.Nincs mese,állítsd válaszút elé:vagy megy orvoshoz,vagy elválsz tőle!Nem kényszeríthet rá téged,hogy olyan emberrel oszd meg az életedet,akitől undorodsz.Nem értem,hogy nem szégyelli...Persze ha betegség miatt van ez ,akkor más a helyzet.Ezért kell a dolognak a végére járni,egy próbát megér!
38. kártyaváár (válaszként erre: 36. - 871383ddcb)
2016. ápr. 15. 14:52
nagyjából semmi, 1 hónapig kh-ban voltam...őt meg az anyja istápolta....semmi extra, fokozatosan lett ilyen...sokat gondolkodtam már de nem tudom :(
37. kártyaváár (válaszként erre: 35. - Zebracsikó)
2016. ápr. 15. 14:50
próbálkoztam már hasonlóval, 2 napig oké volt aztán újra nem....
36. 871383ddcb (válaszként erre: 29. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:49

Mi történt 3-4 éve? Azt írtad, akkor kezdett igénytelenné, nemtörődömmé válni.

Erről beszéltetek, illetve kérdezted. Olyan furcsa, hogy minden ok nélkül az ember ennyire elhanyagolja magát, ne törődjön a higiéniával, a túlsúllyal és annak minden következményével.

2016. ápr. 15. 14:46

Írj neki egy levelet , amit akkor talál meg, amikor Te nem vagy otthon, így át tudja olvasni, át tudja rágni magát rajta.


Írd le a gondolataid neki. Hogy mennyire kellemetlen, hogy szaga van, ápolatlan...hogy Te még fiatalnak érzed magad és nem tudod elképzelni, hogy egy büdös ember mellett élsz majd még 10-20 évig.

34. Channa* (válaszként erre: 13. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 14:45

Szerintem meg puszta igénytelenség.

Nálunk sok cukorbeteg van a családban, a bátyám idén lesz 50 és 48 évesen lett I-es típusú cukorbeteg, de sosem volt gombás a körme, sosem büdös a lába. Ok, nem vékony, sőt!, de ettől függetlenül a higiéniás szokásai megmaradtak.

33. zebracsikó (válaszként erre: 20. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:43
hanem fáj neki annyira, akkor könnyen lehet, hogy cukros!
32. MZsanett (válaszként erre: 31. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 14:42
Vagy telefonnal van:D
31. túrógombócka (válaszként erre: 25. - MZsanett)
2016. ápr. 15. 14:41
sztem csak kötözködik, hagyd. :P
30. MZsanett (válaszként erre: 29. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:40
Én először azt hittem, valami elírás.:D
29. kártyaváár (válaszként erre: 25. - MZsanett)
2016. ápr. 15. 14:39
szerintem azt kérdezi amit a 28 hsz be beírtam
28. kártyaváár (válaszként erre: 21. - Ab61752c45)
2016. ápr. 15. 14:39

Kb 3-4 éve feltünt, hogy a férjem egyre alább ad magával kapcsolatban, a környezetével szemben régebben sem volt igényes. Kellemetlen szájszag ( a fogkefe az ellensége), kellemetlen lábszag, nem megfelelő gyakoriságú ruhaváltás. A lába és legalább 5 lábkörme gombás, orvoshoz nem megy. Mindkét sarka oly mértékben ki van száradva, h sokszor vérzik.... tegnap pl. ipari csiszolóvászonnal ( !!!!! ) reszelte, holott vettem neki habkövet. Extrém fokban elhízott. Régebben sem volt vékony alkat, de most legalább 40 kilot cipel magán. Dolgozik, közepes fizikai munka, H-P napi 9 órát. Mindene az evés, de az ételekkel szemben sem támaszt igényes követelményeket, megelégszik a kenyérrel....

A szexuális kapcsolattal kb 1 évvel ezelőtt felhagyott, addig sem túl gyakran, kb. havi 2szer. Őszintén, nem is bánom, mert az utóbbi időben nem lenne gusztusom hozzá.

27. túrógombócka (válaszként erre: 23. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:38
akkor éljen az anyjával.
26. MZsanett (válaszként erre: 23. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:38
Ebben igaza van. De neked is jogod van úgy élni, ahogy akarsz:)
25. MZsanett (válaszként erre: 21. - Ab61752c45)
2016. ápr. 15. 14:37
Bocs, de nem értem a kérdést:D
24. túrógombócka (válaszként erre: 20. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:37
ez az elhízásával és egészségtelen táplálkozásával is összefüggésben van, amíg ilyen, csak felületi kezelés a krém...
23. kártyaváár (válaszként erre: 19. - MZsanett)
2016. ápr. 15. 14:37
pont ez mondta az anyja :( mármint a joga van úgy élni ahogy akar....
22. michelle.r (válaszként erre: 5. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:37

Ha az anyja szerint magas követelmény, hogy lábat mosok, fogat mosok, és nem hagyom a lábaimat a gombától lerohadni, akkor még rosszabb a helyzet :((

Kérdezd meg az anyjától, hogy komolyan olyan qva magasan van a léc szerinte??


Jézus, te szegény :/ Neked van esetleg hova menned? Lehet , hogy csak érezted, hogy a gyerek orrol. Ne utáld magad, attól nem lesz jobb.

21. ab61752c45 (válaszként erre: 10. - MZsanett)
2016. ápr. 15. 14:37
leírnádkköszi
20. kártyaváár (válaszként erre: 13. - Túrógombócka)
2016. ápr. 15. 14:36

rengeteg pénzt kiadtunk már gombaellenes készítményre ( kiadtunk : megvettem, felírattam stb stb), majd muszájból 2-3 napig használta aztán semmi

Pedig ha vérzik

fájhat is, és még sem érdekli..

19. MZsanett (válaszként erre: 14. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:35
Mindenkinek joga van úgy élni, ahogy jól érzi magát...ha ő nem szeret fürödni, ne fürödjön, magának árt, nem neked. Itt csak az a fontos, hogy te hogy érzed magad és hogy boldog vagy-e.
2016. ápr. 15. 14:35

örülnék ha megváltozna, legalább olyanná , mint volt

Sokszor úgy érzem, hogy úgy él, mit egy 80 éves bácsi...akinek már minden mindegy.....

17. ab61752c45 (válaszként erre: 10. - MZsanett)
2016. ápr. 15. 14:33
milyen,
16. túrógombócka (válaszként erre: 15. - Kártyaváár)
2016. ápr. 15. 14:29
a kérdés az, Te mit szeretnél?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook