Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa fórum hozzászólások fórum

Hoxa fórum hozzászólások (beszélgetős fórum)


1 2
37. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 3. 13:23
Mert azokról a témákról beszélgetni, nem lesz vita, sértődés, és nem lesz pletyka. Hálás beszélgetős témák. A többivel óvatosan kell bánni. Ha valakinek eltér a véleménye az éppen "irányadó" többségtől, könnyen földbe döngölik. :))
36. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 35. - Michelle.r)
2023. ápr. 3. 12:01
néhány google huszár....:-DDDD
35. michelle.r (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 3. 11:36

Például azért, mert valaki kiír egy szakmai hozzáértést igénylő kérdést, pl. ingatlanvásárlás, öröklés, ilyen-olyan jogi esetek. És mindenki írja a hülyeséget, még a jogászt is "felülírja" néhány google huszár. Nem engem, mert én már beleuntam, de van, aki még szokott segíteni. Ez csak egyetlen példa, egészség témákról már ne is beszéljünk 😎


A legtöbben csak próbálják a saját nézőpontjaikat a másikra tolni, az meg nem igazán segítség.

34. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 3. 07:53
Milyen komoly témára gondolsz? A méheltávolítás és a lombik számomra elég komoly téma, és mindkét topik szép számú hozzászólást ért el. De a világgazdaságról szóló mély beszélgetéseket ne erre keresd.
33. sanyinak (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 18:55
Vannak itt egyáltalán komolyabb témák?! Szerintem a legtöbb csak fikció.
32. Channa* (válaszként erre: 29. - Globus)
2023. ápr. 2. 18:32

Nem segítettél sokat. Jó, nem is akartál.

Ezt értem.


De, ezt a hozzászólást sem sikerült teljesen megértenem.

Pl. ezt a részt:

"A mellettem ülőt meg második mondat helyett rázni kellene, mint Krisztus a vargát."


Ezt meg főleg nem: Na...vasárnap van?


De mindegy.



Én sokszor azt gondolom, hogy itt sokan úgy tudnak választ adni kérdésnek vélt írásszerű valamire, mintha sikerült volna megérteniük valamit, pedig a válaszokból ítélve, szerintem lehetetlen volt.


Azért mennek el a fórumtémák egyéb irányba, mert értelmetlen kérdésre, értelmetlen válaszokat írnak a magukat okosnak képzelők. Meg azt gondolják, hogy attól lesznek empatikusak, hogy még annak is drukkolnak, veregetik a vállát, akik egyértelműen nem erre szorulnak.


A színvonal itt ilyen. Senki nem tesz fel érthető kérdést, így ne várja, hogy érthető választ fog kapni.


Egyébként FI-nek sem sikerült érthetően kérdeznie.

31. apeeng (válaszként erre: 26. - Vigyefene)
2023. ápr. 2. 18:28
8366? Ez hogy?
30. K-né Zsóka (válaszként erre: 28. - Vigyefene)
2023. ápr. 2. 18:21
Ugye? Szerintem is szép kék :)
29. globus (válaszként erre: 22. - Channa*)
2023. ápr. 2. 17:44

Éppen azért írtam így, hogy itt ne lehessen senkihez kötni. Csak kapcsolódik FI által felvetett témához. Felesleges lenne most konkrét példákat hoznom, ha felsorolnék hirtelen ötvenet, kicsinyesnek lennék titulálva, de hidd el, tapasztalat.

Néha elhatározom, hogy átveszem a letojó mentalitást, sajnos nehéz megváltozni.

Például most erre stílusosan nem írtam volna semmit...🤣 de hát ez a közlés is valami. A mellettem ülőt meg második mondat helyett rázni kellene, mint Krisztus a vargát.

Na...vasárnap van?

28. vigyefene (válaszként erre: 27. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 2. 17:41
Nem csak a koronád csinos, hanem a kék hajad is.
27. K-né Zsóka (válaszként erre: 25. - Vigyefene)
2023. ápr. 2. 17:39
Köszi, közben rábukkantam. Igazán csinos kis koronám van :)
26. vigyefene (válaszként erre: 24. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 2. 17:39
Törzspontok száma: 8366
25. vigyefene (válaszként erre: 24. - K-né Zsóka)
2023. ápr. 2. 17:38
A profilodon, a törzspontjaid száma.
2023. ápr. 2. 17:36
Elnézést, nem a témához szólok, csak kíváncsi vagyok. Hol tudom megnézni azokat a pontokat?
23. Channa* (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 2. 17:26
Mert óvodás szint is.
22. Channa* (válaszként erre: 14. - Globus)
2023. ápr. 2. 17:26

Ezt: "Miért van az, hogy tiszteletteljes kérdés senki füléig nem jut el egy csoportban?"


Hol kérdezted?


Én teljesen őszinte leszek. Nem értem a kérdést. A szavakat értem, de a mondat értelmét nem.


Ahhoz, hogy egy ilyen kérdés megválaszolható legyen, kellene egy kis pontosítás!

Hol kérdezel tiszteletteljesen?

Kitől kérdezel tiszteletteljesen?

Milyen csoportról van szó?


Ha válaszolsz a kérdéseimre, vagy írsz egy konkrét példát, akkor lehet, hogy megértem és válaszolok valamit, de ezek ismeretében, én nem tudok válaszolni a kérdésre.

21. apeeng
2023. ápr. 2. 17:16

hogy miért van ennyi, jobbnál jobb kérdés?...


Nos aki követi annapi háborús híreket, az tudja, hogy a katonáktól(először az ukránoktól)elvették a mobilt, mert fórumoztak, ismerkedtek,stb...aztán kilőtték őket..


...ehhez a tudatlansághoz képest a hoxa egy nászágy

20. apeeng (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 17:12
nálad a pont. Én ezt, így nem mertem volna megkérdezni. Egyszer próbáltam, hát amit kaptam...nem tettem a kirakatba.
19. Bichi (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 2. 16:27
Én nem csak a sajátomat nem nézem sosem, de másét sem jutott még eszembe megnézni, de hogy irigykedni, hát ezt elképzelni sem tudom. Szerintem sokan itt kicsit többet látnak bele a dolgokba, mint ami valójában...
18. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 16:26

Sokaknál ez a színvonal.

Kíváncsiságból én is belenéztem ilyen fórumokba.

Nem is értem, hogy miért kell ilyeneket nyitni és ezekre válaszolni.

17. Soufflet (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2023. ápr. 2. 16:24

Tok mindegy, hogy kitol. De ez az az alapja az ilyen fajta fuggosegnek. Nekem meg nincs jogom itelkezni alkohol es nikotin fuggoseggel.

Amugy en 10+ ev utan azt sem tudom, hogy mi mindenre kapunk pontot. Belepes, X szamu bejegyzes, meg valami mas(ok?).

16. globus (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
2023. ápr. 2. 14:05
Semmi 🙂 Kenyeret nem adnak érte a boltban.
15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. ápr. 2. 14:04

De mire jó az a pontgyűjtés?

Mi annak az értelme?

Tiszta óvodás szintnek érzem ezeket a kérdéseket.

14. globus (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 13:58

Tegnap délután tettem fel ezt a kérdést:


Miért van az, hogy tiszteletteljes kérdés senki füléig nem jut el egy csoportban?


Természetesen nem hallotta senki, sem az előzőt, az előzőt, az azelőttit sem, Istvánig vissza, se messengeren, sem mellettem ülve. Na, ezért nem járok közösségbe. Minek, magamban remekül elvagyok, ha nem kérdeznek, valaszolni sem kell.

13. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 13:55
A szívemből beszéltél..-)
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Barai)
2023. ápr. 2. 13:46

Azt hittem, irónia, de aztán megláttam a pontjaidat 😅 (Nem irigykedem!!!)


FI-nak válaszolva amúgy kinek mi, szerintem azok az egyszavas fórumok ilyen játéknak vagy ilyesminek vannak. Plusz egy csomószor azért halnak el pár hozzászólás után az "értelmesebb" fórumok, mert eltűnik a FI aki feltette a kérdést.

11. barai (válaszként erre: 6. - Aileron44)
2023. ápr. 2. 12:58
Ezt kérdezd a főnökasszonytól.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2023. ápr. 2. 12:57
De kitől jön visszajelzés? Sosem nézem mennyi pontom van, ha befejezem meg is nézem.
9. Soufflet (válaszként erre: 8. - Secret8)
2023. ápr. 2. 12:53

Fuggogeg.

Jon a visszajelzes, es jol esik.

8. secret8 (válaszként erre: 6. - Aileron44)
2023. ápr. 2. 12:49
Semmire. Ezért nem is értem, hogy mire gyűjtik, gyűlik az magától is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook