Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa fórum hozzászólások fórum

Hoxa fórum hozzászólások (beszélgetős fórum)


1 2
7. Soufflet (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 12:49

Ide nem ertekezni jonnnek.


Feltelezem, hogy a legtobb ember dolgozik, es olyan, mint a TV nezes, agy kikapcs. Miert kellene masokeval foglalkozni?

6. aileron44 (válaszként erre: 4. - Barai)
2023. ápr. 2. 12:47
Valamire jó a SOK pont??
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 12:43

Amennyiben egy téma komoly, a kérdésre megkapja a választ, nincs mit beszélni róla tovább.

A másik, amit Vigyefene ír, pontgyűjtés, már aki ad erre, engem pl. nem érdekel.

Bennem is felvetődött már a kérdés, miért fontos megosztani pl. mikor szexelt, de lehet legalább írásban megadatik neki az élvezet.

Már felvetődött bennem, ha kiírnám : Volt-e ma székletes, tuti arra is lennének válaszok.

Amíg van lószar, veréb is lesz.

2023. ápr. 2. 12:43
??? Ha leírom a véleményem, biztosan nekem esnek és elharapják a torkom. Az a színvonal drágáim. Nem ma jöttem ide, nem is kötekedni! Nem az egerek hordták össze a pontjaimat. Irigyeim akadnak... rám írnak... átlépem őket, semmibe veszem az irományukat. Nem vagyok ponthajhász. Barátokat találtam.
2023. ápr. 2. 12:38

Kinek mi a komoly kérdés. Sokan csak unalomból indítanak fórumot, ami akár komolynak is tűnik. Sokszor olyan a kérdés, amihez nem mindenki tud válaszolni.

Az egy szavas fórumokra pedig Vigyefene megadta a választ.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Wunder)
2023. ápr. 2. 12:03
Azt hiszem azok akik pontokat gyüjtenek, azoknak az egy szavas fórumok a legjobbak.
2023. ápr. 2. 12:00
Miért van az hogy ezen az oldalon általában ha a komolyabb kérdésekre, fórumtémákra nem érkeznek olyan sok választlok. Viszont az ilyen együgyű, egyszerű semmit nem mondó fórum témákra meg esetleg több ezer is, mint például Milyen idő van, Fájt ma a fejed, Hogy vagy ma, Megmostad a fogad, Ittál ma kávét és társai..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook