Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa, a mindentudó... :D fórum

Hoxa, a mindentudó... :D (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 9. 14:32

2009-ben regisztráltam. Szerintem is jó és hasznos. Megtudhatunk értékes információkat adott dolgokról. Amiről véleményem van és vagy tudom hozzászólok, amit nem ahhoz nem. Az is igaz, hogy sokat "gyengült", és sok rosszindulatot, észosztást érzek egyes hozzászólásokban. Kár érte.

Mindenesetre számomra még több az előnye mint a hátránya.


Mi az a stop tábla?:)

2015. jan. 9. 14:31

:DDD



Kiveri a biztosítékomat a napi terhes vagyok-e, nem értem, miért nem lehet egy pisiteszttel ezt otthon elrendezni. Senki nem tud még interaktív ultrahangot csinálni szerintem, se vérvételt.


Kedvelem a szabad fantáziájú fórumokat. Ott játszhat a bennem élő gyermek. :)

2015. jan. 9. 14:30

Én szeretem, véletlenül kerültem ide.Mikor a keresőbe beírtam kérdéseket, egészséggel, arcápolással kapcsolatban, mindig ideirányított válaszokért. Csak később jöttem rá, hogy lehet regisztrálni, így sok előnyét megismertem.:)

Egy emberrel már személyesen is megismerkedtem, aminek én nagyon örülök DDD

S van még3-4, akivel szívesen találkoznék, de a távolság.......:(De legalább levelezünk.

Olyan is van, aki már nem tag, személyesen nem találkoztunk, de neten tartjuk a kapcsolatot.

Sokak válasza azért nem tetszik, mert buzdítják a kérdezőket a szülők vagy társ elhagyására, tehát olyan a Hoxa, mint az élet:kevés a türelem az emberekben, ha valami nem tetszik, hamar odébbállnak .

A tényleg buta kérdéseket; barnázás, terhes lehetek-e, vajon megcsalt-e ? , inkább megmosolygom.

Úgy érzem, nm vagyok közkedvelt, de ez nem tévécsatorna, hogy rajtam múlna a nézettsége. DDD


Eddig 1 ember van, akivel kifejezetten nem szívleljük egymást, próbálom kerülni, de a téma miatt néha nem megy.:(

De ez nem lomboz le.

Összefoglalva; szeretek idejárni .

Szeretnék hasznos tagja lenni a Hoxa-társadalomnak.DDD

17. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cd806f661e)
2015. jan. 9. 14:06
Nekem is lett egy-két "virtuális barátnőm". :)
16. moonlight13 (válaszként erre: 11. - 2cc786c515)
2015. jan. 9. 14:04

Én olyan kérdésre nem szoktam írni, amire nem tudom a választ.

De láttam már olyan választ is, hogy "fogalmam sincs, nekem még nem volt..., stb." ezzel úgysem tudnál mit kezdeni! :D

15. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Miss Poppy)
2015. jan. 9. 14:02
:)
14. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Miss Poppy)
2015. jan. 9. 14:01
Nálam az veri ki a biztosítékot, hogy az FB-n törölt az ismerősei közül, akkor most azt mit jelent, és ha like-ol valakit, engem meg nem like-ol... Rosszul vagyok! Az egész élet az FB-n zajlik!
2015. jan. 9. 13:59
Pont a minap volt 5 eve, hogy regisztraltam erre az oldalra, aminek a mai napig huseges tagja vagyok. Sokat adott ez az oldal a szamomra. Itt sok jo embert emgismertem, megha csak virtualis is az ismeretseg, de egymas naploibol talan jobban ismerjuk egymast, mint mas kozeli ismeros, akivel akar nap mint nap talalkozik az ember. Csatlakoztam klubokhoz es olyan jo volt megosztani egymassal a terveket, mikor keszultunk az eskuvonkre, vagy amikor egyszerre vartuk a babakat es a terhesseg mindn apro lepeset kitudtuk beszelni es izgultunk a vegen egymasert. Szoval tobb jo baratom lett, akikkel majd tervezek talalkozni szemelyesen is, ha egyszer ujra Magyarorszagon elek majd. A forumozas resze nem mindig fog meg, lenyegeben csak a bal felso sarokban felugro cimajanlot nezem meg, es ha felkeltette az erdeklodesem, esetleg belekukkantok, de csak rintkan szolok hozza. Pl ez az eset is egy kivetel. :) Egy szo mint 100, szeretem a Hoxat es remelem meg sokaig elvezhetjuk!
12. mothertiger (válaszként erre: 10. - Miss Poppy)
2015. jan. 9. 13:57

A "napok óta barnázok" kiveri a biztosítékot... :/


Néha egy hozzászólással robbantani tudnék egy topikot, ha úgy őszintén odavágnám a véleményemet egy-két embernek. Nagy a kísértés, de hát ki vagyok én, hogy ítélkezzek? :) Én sem vagyok tökéletes, és nem szeretek ezzel szembesülni. :)


Én még nem kaptam STOP-táblát, bibíí! :D

2015. jan. 9. 13:54

Másodjára regisztem vissza, tehát használom. Van mikor konkrét témára rákeresek és találok is rá választ.

Ami viszont bosszant, ha felteszek egy kérdést és még a kutya sem vakkant rá vissza - mert érdektelen vagy mert .... na mindegy.


Régebben biztosan, hogy más volt az itt levő emberkék hozzáállása ill. hozzászólása is. Gondolok itt a segítőkészségre :(

10. Miss Poppy (válaszként erre: 9. - Mothertiger)
2015. jan. 9. 13:48

Azt hiszem,a saját érdekemben én jobban járok,ha csak olvasgatok..csak néha elszakad a cérna...

mondom ezt a sokadik STOP tábla tulajdonosaként:)


A kedvencem:orvost ne ajánljatok,mert nem akarok menni:)

9. mothertiger (válaszként erre: 6. - Miss Poppy)
2015. jan. 9. 13:45

Ne is mondd...

Nekem azoktól a fórumoktól áll a szőr a hátamon, ahol egymást diagnosztizálják, aztán "kezelik" az emberek. Az oké, ha pl. egy egyszerű problémáról van szó, de ha a tünetek durvák, akkor az illető mi a búbánatért nem megy inkább orvoshoz, könyörgök???


Nem vagyok álszent, mert néha én is elkattanok hozzászólás tekintetében, és nem mondom, hogy soha nem cikiztem valakit - de az szigorúan csak azért volt, mert az illető pl. megpróbált hülyére venni, esetleg sértegetett...stb. Inkább csak olvasgatok, azt' csá.

2015. jan. 9. 13:36
Régen jó volt,ma már kevésbé.
2015. jan. 9. 13:33

Hasznosnak találom, bár általában csak olvasgatok. Már nagyon régóta ismerem az oldalt, és igaza van annak, aki írta, hogy eléggé felhigult. Régen családiasabb volt, normálisabban viszonyultak egynáshoz a tagok.


Ami idegesít, hogy sokan itt élik ki magukat, személyeskednek vagy éppen nagyon "jófejek" és egy-két szavas vicceskedéssel verik szét az értelmes fórumokat is.

6. Miss Poppy (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2015. jan. 9. 13:28

Még ha olyan jellegű kérdések lennének,de egyszerűen annyira együgyűek,hogy csak a fejemet fogom..

A másik,ami nem is igazán idegesítő,hanem,inkább csak értetlenkedve fogadom,a"Miért nem hív fel?",Szerintetek,mire gondolhatott?"A képem alapján,mit gondoltok rólam?"ááááááááááá

És van itt olyan nagykislány is,aki kétnaponta ír ki fórumokat,és tényleg semmiről nincs halvány gőze sem!


Inkább olvasgatok...

5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Miss Poppy)
2015. jan. 9. 13:21

:)

Lehet, hogy némelyik tini otthon nem meri feltenni ezeket a kérdéseket. Bár vannak tényleg unalomból, szórakozásból feltett kérdések.

2015. jan. 9. 13:19

Egyébként,igen,hasznosnak tartom.



Ami kiakaszt folyamatosan..a sok,éppen hogy tinikorból kicseppent fiatal,akik semmire,de tényleg semmire nem tudják a választ(ezek között van,jó pár troll is)a hipochonderek,a terhes vagyok-e,és a fogyi fórumok:)

3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cd806f661e)
2015. jan. 9. 13:15
Én szeretem. Már nem emlékszem, hogy tévedtem erre az oldalra, de itt ragadtam. Ha annakidején lett volna ilyen fórumozási lehetőség, sok mindentől megkímélte volna magát az ember, mert sok ember tapasztalatai gyűltek itt össze az évek folyamán. Persze külön kell választani az unaloműzésből, meg pletykálkodásból induló fórumokat a tényleg komoly problémákról érdeklődőktől.
2015. jan. 9. 13:04

9 éve regisztráltam. Szeretem az oldalt, "függő" vagyok. Egy ideje nem igazán fórumozok - túl sok a negatív, kötözködő hozzászólás. Néha én is hozzászólok ilyen módon, nem tagadom...de jobban szeretem elkerülni a konfliktusokat.


Szerintem picit "felhígult" a topikok stílusa-jellege. Sok a semmitmondó, semmilyen értékkel nem bíró topik. Néha olyan, mintha pletykálkodó vénasszonyok közé csöppenne az ember. Persze van olyan, akinek épp ezért tetszik... :)

2015. jan. 9. 12:40
Hasznosnak találjátok az oldalt?Mi volt az a kérdés,téma ami kiakasztott?Vagy amit kedveltek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook