Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezdő körmösök mindentudója fórum

Kezdő körmösök mindentudója (beszélgetős fórum)


3. Ezti (válaszként erre: 2. - 6924d8a23f)
okt. 31. 18:51

Szia Bolyka!


Köszi a választ! A Crystalt többen dícsérik, a Brillbird amit látok még, hogy igényes márkának tűnik.

Brill csiszológépet és 2 led lámpát vettem, egy LS asztalt amiben van elszívó is.

Az anyagokat most kezdem gyűjtögetni majd.

2. 6924d8a23f (válaszként erre: 1. - Ezti)
okt. 31. 17:24

2004-ben kaptam meg a szakmunkás bizonyítványom kéz-és lábápoló-műköröm építőként. Azt elmondhatom,hogy már akkor több mint 100.000 Ft volt mire mindent megvettem,hogy maximálisan dolgozni tudjak. Én porcelánnal is dolgoztam,az plusz költség. A Crystal Nails termékekkel ruháztam be,bele se merek gondolni manapság ez mennyi lenne! Csiszológépből is van vagy 15 fajta,a lámpákról nem is beszélve! Géllakkok? Abból ezernyi szín van és legyen mint készleten,ha akrillal festesz akkor abból kell minden szín! Nem beszélve az ecsetekről,mindenből más kell,a sablonok,a reszelők,az építő zselék,a fénylakkal bezárva,határ a csillagos ég! Szóval több százezer,mire minden megvan!

Sok sikert hozzá!

1. Ezti
okt. 31. 16:47

Kedves Körmösök!


Kozmetikus vagyok, egy lehetőség okán most kezdem ingyenesen a Manikűrös - körömdizájner képzést.

Márka-független felnőttképző, így van lehetőségem magamnak összeállítani az anyagcsomagot.

Amim van az csiszológép és 2 led lámpa.


Kérlek írjátok le, mikre lesz szükségem még, illetve nagyon örülnék, ha géllakk / alapanyag márkát, céget is ajánlanátok és megindokolnátok az okát a választásotoknak.


Egy elitebb szalonban dolgozom most is, nem ár-érzékenyek a Vendégek, így inkább a minőség és nem az ár az elsődleges szempont!


Mindenkinek nagyon köszönöm: Eszter

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook