Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan nem szabad szakítani, vagy mégis? fórum

Hogyan nem szabad szakítani, vagy mégis? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. 25d4b44717 (válaszként erre: 4. - Micimaci87)
2012. jan. 8. 14:10
Tökéletesen.A becstelenség jutalma így kiegészült egy kis fizikai fájdalommal. Ami fájni fog neki /( ha ffi?)/,hogy a nő volt az igazi " férfi '':-):-)
2012. jan. 8. 13:44

Sziasztok!

A teljes igazságot már úgy sem fogom megtudni, mivel ebben az egy-két hónapban túl sokat hazudott nekem. Így hogy mikor mond igazat azt már nem fogom tudni.

Elég férfiatlanul intézte az egészet.

Mindvégig mindenben engem hibáztatott. Mintha én tettem volna valami rosszat.

Ez az árulás jobban is fáj mint a megcsalás.

Talán 7 év megérdemelt volna ennyit,hogy ne így keljen elválnunk.

Ő alakította az új kapcsolatát, de még nem volt benne biztos, ha már úgy nem is voltunk együtt, még nem költözött el tőlem és még engem is hülyített.

Ezek tudatán kívül, ha ezt nem tudom meg akkor még talán bármikor vissza tudott volna táncolni, de 2-3 naponta rendes körülmények között beszéltünk egymással.

Aztán jött valami ez a megérzés.

Majd erről is írok.

2012. jan. 8. 10:42
Szerintem is megérdemelte, de a lelke fáj neki jobban nem a monokli... Szerintem.
2012. jan. 8. 09:40

Ha jólesett neked, megkönnyebbültél utána,,és megérdemelte,miért ne...

Mondjuk én tettlegességig nem mentem el, csak verbálisan,és gondolatban,anno...

2012. jan. 8. 09:35
Megérdemelte:)
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 09:28

Mármint a monokli?

Az nem fáj. Csak akkor amikor kapja az ember, utána csak randa.

Nekem sport miatt volt ezer éve, de csak akkor fájt, amikor összefejeltem a sporttársammal, utána nem győztem sminkelni:)


Amit nem értek: ha úgy is szakítás volt folyamatban, akkor miért kellett megütnöd? Nem volt valami nőies megoldás minden esetre:))))

2012. jan. 8. 09:01
Szerintem fájni fog neki, főleg idővel mikor rájön, hogy elveszített. Most még a hatalmas férfi egója mögé bújik. Kutyaharapást szőrével kapcsolatokba bonyolódik, de rájön. Lehet, hogy még szórakozni akar, csajozni. Fél az elköteleződéstől. Biztos megbántja...
2012. jan. 8. 03:44

A történetet részenként írnám le végig.

De a történet végén a volt pasi 7 év után egy monoklival végezte.

Volt egy megérzésem, és mivel már 3 hete nem cucolt el tőlem, hát én meg tettem fél nap alatt.

Sajna pont akkor mikor az új lány is nála volt.

Már-már barátsággá alakult, illetve így is el tudtunk volna válni egymástól. De egyszerre mindkettőnket hülyítette. 7 év pár kapcsolat nem ennyit érdemel.

Miután bemutatkoztam az újdonsült barátnőnek (illetve pótléknak), lementem a volt pasimhoz és képen töröltem. Egy-két percig nem is látott.

A mokeszosok hozzászólását is várom, mennyire fog ez neki fájni?

Ha tényleg valaha is szeretett előbb elpakol tőlem, utána azt csinál amit akar.

Részemről ez csak tényleg egy megérzés volt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook