Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan nem szabad szakítani, vagy mégis? fórum

Hogyan nem szabad szakítani, vagy mégis? (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. Estefani (válaszként erre: 37. - 25d4b44717)
2012. jan. 9. 08:39
Igazad van! Szeretem az optimizmust!
37. 25d4b44717 (válaszként erre: 36. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 20:21

Tudtam én:-)

Okos lány lévén.hamarosan látod,mennyivel szebb élet vár rád.Mennyi csodára nyilt ki életed kapuja.

Ablakot nyithatsz a világ szépségeire :-)

Álmodj nagyokat és valósítsd meg.

36. TimikeGy (válaszként erre: 35. - 25d4b44717)
2012. jan. 8. 19:52
Igen, én ezt tudom. :-)))
35. 25d4b44717 (válaszként erre: 31. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 19:24

Az a baj, hogy mi úgy látjuk te ís Ludas vagy, Hogy türhetted éjt a se kinn, se benn állapotot?

Ő már megszokta, hogy azt csinálja veled, amit akar.

34. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 17:53

Ezen ne morfondirozz , az ilyesmi elöfordult az en eletrajzomban is -:)

Es meg , csak "potlek" sem volt a kepben , ez van -:(

33. 25d4b44717 (válaszként erre: 30. - 2caf8744b6)
2012. jan. 8. 17:50
Bizony....Én most szégyelném magam helyette mint ffi,de inkább elszomorít, hogy egyre több ilyet tapasztalunk a korosztályában leledzők között.
2012. jan. 8. 17:02

Bocs "mindennapi eset."

Sok férfi így lép ki a kapcsolatából

31. TimikeGy (válaszként erre: 29. - 4c30444687)
2012. jan. 8. 17:01

Szerintem ez az egész történet nem volt vicces, ő rég túllépet én nem, de megpróbálom magamtól.

Figyelj ez még túl korai, tegnap történt, 7 évig szerettem bíztam benne, hittem neki. És tegnap hopp aztán kopp.

De mint a többi hozzászólásból is látod, ez nem mindennapi esett. Előbb megkeresik az utódot és ha már tényleg biztos csak akkor hagyják ott a régit, mert 7 után nem lehet csak valakihez kefélni járni. De amikor azt mondtam,hogy oldjuk meg költözzünk össze, az már neki nem lett volna jó,hiszen megkötöttem volna, nem tudott volna mellék utakon járni. Így mennyivel kényelmesebb.

Nem hisztiztem,nem ordibáltam, csak egyszerűen így tudtam visszaadni valamit,abból ahogyan megbántott.

2012. jan. 8. 16:49
:):):):):)
29. 4c30444687 (válaszként erre: 13. - 25d4b44717)
2012. jan. 8. 16:44
Biztos a csaj is röhögne a bíró előtt, és örülhetne, hogy minimum büntetést szabnak rá ki, mert a srác vicc tárgya.
28. 4c30444687 (válaszként erre: 12. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 16:43

Nem hiszem, hogy mindenkinek az összes apró kis szösszenetét követnem kellene. Nem keresek rá, és nem kérek több magyarázkodó/kioktató privát üzenetet. "Nem értem", hogy mi a kérdés a kérdésben, mi így hangzik: Hogyan nem szabad szakítani, vagy mégis?

Részemről akkor ez lezárva.

2012. jan. 8. 16:33
Persze, hogy fel hozta. Majd a másiknak is fell hozza. és így tovább, vénségére meg majd sajnáltatja magát, ha csak agyon nem üti valaki.
2012. jan. 8. 16:16
Tényleg ezt is felhozta indokként.
2012. jan. 8. 16:12
"idegroncs" De könyen a képünke vágják azt nem veték észre, hogy ő miatuk vagyunk azok (Voltunk)én voltam!!! ma már ki egyensujozott vagyok
24. timycat (válaszként erre: 23. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 16:05

nem látná be; mert véleménye szerint itt mind h.lye idegroncs pi..ák vagyunk


A reakciódat én megértem, sőőőt nem biztos, hogy egyetlen ütésnél én megálltam volna (ja mert ugye idegroncs h.lye pi..a vagyok)

23. TimikeGy (válaszként erre: 21. - Timycat)
2012. jan. 8. 16:02

Köszönöm, így már értem mindkét hozzászólást.

Ezt neki kellene olvasnia, de ő akkor is helyesen döntött, ugyebár? :-)

2012. jan. 8. 16:01
A pofon nem ártott neki és fájni sem fog meg sem érzi. Az az ember akinek kettő is van egyszerre anak semiség a pofon. Neked nagyobb a fájdalmad mint neki.
21. timycat (válaszként erre: 9. - 4c30444687)
2012. jan. 8. 15:57

Tényleg így szokott lenni; sosem látják be a hibáikat... az ilyen esetet így adják elő a közönségnek, ahogy Franie írta; a közönség reakciója pedig az szokott lenni, hogy még jó hogy időben ott hagytad az az idegroncs pi..át; és még csodálkozik, hogy megcsaltad


Amit írtam nem az én véleményem, csak a pasik ezt így intézik... fültanúja voltam már pár ilyen kirohanásnak; ez egy visszaigazolás a pasinak, hogy ő jól döntött, nem méláznak, meg siránkoznak, inkább örülnek, hogy még időben (házasság, gyerek és egyéb macera előtt) jött a "veszteség"

2012. jan. 8. 15:52

Szombaton reggel felébredtem és a személyautómba bepakoltam a cucait és küldtem neki egy üzit,hogy viszem. 11 után értem oda, a családja segített kipakolni, ő nem volt otthon egész éjjel és még mindig ki volt kapcsolva. Mivel szekrényekről és akváriumokról, bicigliről volt szó, ezért ezután szereztem teherautót. 10 perc alatt,arra a napra, küldtem neki még egy üzit, hogy délután 3-kor lesz autó sofőrrel együtt. Ha jön segít, ha nem nem.

Féltette az akváriumokat, mondtam vagy megcsinálja akkor vagy megpróbálom én megcsinálni ahogy tudom, ezért hát jött.

Végig csak gúnyosan mosolygott rám, azt mondta elrontottam a hétvégéjét stb. És mindenért engem hibáztatott.

Este 8-ra értünk oda hozzá, ő már előbb elment, nagyon sietett valahová.

Pisilnem kellett így bekéreckedtem. Fel akartam menni a fenti fürdőszobába, az apja azt mondta a fenti wc nem működik, kérdeztem van fent valaki? Nem válaszolt, egyből leesett. Hát felmentem, bemutatkoztam az új lánynak (az iwiwes lány volt), de nem balhéztam, kb. 2-3 percben elmondtam neki mire számítson.

Majd lejöttem és kimentem hozzájuk. Kértem,hogy álljon velem szembe. Nem mert,védte magát. Mivel végleg el akartam felejteni a tőle kapott ajándékokat is vissza vittem. Megtaláltam az ékszereket amiket tőle kaptam és még a kezébe adtam nem figyelt és szemen vágtam. Csak ennyit akartam a történtekért, de nem ordibáltam nem csináltam semmit.

A saját szülei is egyet értettek velem,hogy ezt megérdemelte, a elmúlt 1 hónap miatt.

Majd kérdeztem hazafelé a sofőrömet,hogy ő is ezt csinálta volna és azt mondta nőként igen,férfiként nem, helyesen tettem. Majd megkérdeztem tőle nagyon balhéztam,azt mondta egyáltalán nem. Így bele gondolva tényleg nem nagyon mondtam semmit, csak képen töröltem.

2012. jan. 8. 15:30
Egy FÉRFI vállalja cselekedeteit! , csak a ffiutánzat nem.!
2012. jan. 8. 15:25

Csütörtökön felhívott, tök normális beszéltünk egymással, reméltem idővel normális "baráti" kapcsolat alakulhat ki közöttünk. Mondtam,hogy pénteken felmondok a cégnél, még probált normális tanácsokkal is ellátni. Kb. ekkor volt ez a 9000-es telefonszámla is. Péntek délelőtt felhívott,hogy hogy ment a felmondás és mondta majd hétfőn jön vizet cserélni.

Péntek este felmentem az iwiwre és láttam,hogy be jelölt egy lányt. Kiváncsi voltam a képeire. Felvillan néhány kommentje a volt pasimnak, de még ez sem olyan gáz. Csak,hogy szép a haja, stb.

De ami most jött az már igen.

Felhívtam és kérdeztem van-e ilyen keresztnevű ismerőse, de higgadt voltam és nem is mondtam semmi bántót, ő pedig egyből felkapta a vizet. Ezzel kezdődött az egész. Lehet mondthatta nem tartozik nekem elszámolással stb. Én meg még itt vannak a holmijai,addig igen. Erre kértem,hogy akkor hétvégén fejezzük be. Erre megint felkapta vizet,hogy neki a hétvége nem jó. Én mondtam, el akarom felejteni,minél előbb úgyhogy ne húzzuk tovább. Kérdeztem mit csinál szombaton. Nem ér rá. Jó akkor mondtam vasárnap, neki az sem jó. Majd kb. 10-15-ször kérdeztem meg miért nem jó a vasárnap. "Söröznie" kell mennie, és amit megigért ahhoz mindig tartja magát. Én mondtam azt hiszem ennél fontosabb 7 év lezárása, persze akkor már nem hittem neki, túl sokat-himeget-hamogot. Én azt mondtam neki, nem érdekel hogy de innen a hétvégén elköltözöl. Majd kikapcsolta a telefonját.

Folyt.köv köviben a szombati nappal

17. 25d4b44717 (válaszként erre: 15. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 15:05

Akkor keveset kapott!

Én ffi vagyok,de ez már szerintem is hatalmas szemétség.

Írhatom,hisz végigolvastam a történetet.Ha csak fele lenne igaz, én bele is rúgtam volna. Hát még.ha nem lennék ilyen szelíd:-):-)

16. 25d4b44717 (válaszként erre: 14. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 14:57
Háát.. ...
2012. jan. 8. 14:35
Ja és még velem akarta kitakarítatni a szobáját az új nőnek!
14. TimikeGy (válaszként erre: 13. - 25d4b44717)
2012. jan. 8. 14:35
Állítólag aki írta az is nő
13. 25d4b44717 (válaszként erre: 9. - 4c30444687)
2012. jan. 8. 14:26

Jaa, ha megtenné,jól körbe röhögnék, hogy egy nő tanította móresre :-)

Móres=jó erkölcs :-):-)

12. TimikeGy (válaszként erre: 9. - 4c30444687)
2012. jan. 8. 14:22

Keress rá, a

"Mérges vagyok a pasimra, 7 év, szakítás vagy sem?"

témára, egy hónappal ezelőtt indítottam. A kapcsolat lezárásának előzményei.

2012. jan. 8. 14:19

Miért, mert 1 hónapja képtelen volt elhordani a cucát, nekem kellett megoldanom, és nem egész egy óra alatt megoldottam, amire ő képtelen volt egy hónap alatt.

Ő már rég túl lépett, de engem még hitegetett. Játszott velem.

2012. jan. 8. 14:16

Rossz volt nézegetnem nap mint nap az akváriumait.

Egy véletlen folytán megéreztem,hogy aznap nekem el kell vinnem a holmiait. Nem akartam benne kárt csinálni. Élőlények, még ha utáltam is őket akkor is.

Az unoka tesómmal voltam, kérdeztem nagyon balhéztam, mondta nem és tényleg nem.

Kérdeztem tőle ő is ezt tette volna, azt mondta nőként igen.

Hozzátette,hogy lehet valaki olyan balfék, aki egyszerre rendeli oda a régi és az új barátnőt.

Bár részemről részére egy kicsit kényszer is volt.

Neki már rég ki kellett volna lépni férfiként és nem úgy hogy az egészért engem hibáztatott,közben meg már alakította az új kapcsolatát.

9. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2012. jan. 8. 14:15
Szerintem nem fog fájni neki, mert elkönyveli, hogy tényleg ott kellett hagyni ezt a hülye ..csát. Örülj, ha nem jelent fel. Valószínűleg minden közös ismerős, akivel össze fog találkozni ugyanúgy rossz véleménnyel lesz rólad.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook