Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan NE szoptassunk? Hibák, amiket elkövettem fórum

Hogyan NE szoptassunk? Hibák, amiket elkövettem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan NE szoptassunk? Hibák, amiket elkövettem

1 2 3 4 5 6 7 8
2011. aug. 25. 10:25

Hát ezen meglepődtem! Nekem sem volt segítségem, én sem bababarát kórházban szültem, de valahogy mégis tisztában voltam vele, hogy egy anyának hogyan kell ellátnia a babáját.

Az igény szerinti szoptatás meg szerintem teljesen egyértelmű! Elvégre mi is akkor eszünk, ha éhesek vagyunk... Ha pedig valaki szeretne jó minőségű tejet 'előállítani' alap az olyan táplálékok bevitele, amik a tej javára válnak! Értem alatta a tejtermékeket, húsokat... én elég sok szárnyas húst ettem.

A kezdetektől lefejtem ami megmaradt, ezt sem értem erre hogy nem lehetett időd?! 10 és fél hónapig szoptattam a fiamat...

Nemértem, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Dehát kétlem!

Nekem fura, ha egy nő szervezete képes kihordani a babát, akkor arra is képesnek kell lennie, hogy a születése után is el tudja látni...

Bocs, ha esetleg bárkit is megbántanék a véleményemmel! De én így gondolom!

2011. aug. 25. 10:24
Szia! Nálunk a baba sajnos még nagyon várat magára, de hasznos volt ez a cikk. Megpróbálom elraktározni az olvasottakat :) Viszont egy valamit szeretnék megjegyezni: megnéztem a képeidet, a kislányod csodaszép! :)
2011. aug. 25. 10:17

Szerintem itt egy probléma volt..nem fordultál szakemberhez, mikor beláttad, hogy egyedül nem megy.

Egyébként legalább tudod majd a második babádnál hasznosítani a tapasztalataidat!

Én 2 hónapos koromig szopiztam, a testvéreim közül a legtovább..pótlással.

A kisfiam 2,5 évesen, szinte magától hagyta már el a szopizást és még lett volna tejem. Ennyit a genetikáról.


Azért tápszeren is fel fog nőni biztosan és pár év múlva már a kutya sem kérdezi meg tőled, hogy meddig szopizott. A végén a hozzáállásod tetszik..vagyis tápszerrel is fel fog ám nőni a kicsi lány! :D

2011. aug. 25. 10:08
Ez nem egy sikertörténet leírása, ez egy olyan cikk, amiben sorra veszem azokat a hibákat, amik oda vezettek, hogy mindössze négy hónapig tudtam szoptatni. Ezeket a hibákat mindet elkövettem. Azért gyűjtöttem így egy csokorba őket, hogy más tanuljon belőlük, és sikeresebben szoptasson, mint én.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan NE szoptassunk? Hibák, amiket elkövettem
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook