Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet leküzdeni a fóbiákat? fórum

Hogyan lehet leküzdeni a fóbiákat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. jún. 12. 23:11
Ha vkit érdekelnek az alternatív terápiák: pl. Bach-virágterápia(a lényegét leírtam a "Pánikbeteg vagyok" c. fórumban), kineziológia, reiki
11. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 10. - Jemma)
2007. jún. 12. 09:33

szia :D

de hasznalsz, de nem arra!marmint nem a fobiamra szedtem!arra jo volt, de sztem nem attol mult el a dolog!bar nem tudom!megtanulni en jonni menni a hidakon, de nem merek ralepni! :D mokas! :DD

10. jemma (válaszként erre: 7. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 11. 19:23

szia:)

nem használt a pánikra a gyógyszer? miért, mit szedtél?

úgy vettem észre, hogy mindig "áttevődik" a szorongás! például, ha valaki nem mert buszon közlekedni, akkor egy idő után (gyógyszer vagy terápia hatására) szépen megtanul jönni-menni és amikor ez már flottul megy, akkor olyan területen fog szorongani, ami addig zökkenőmentesen ment.

9. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 8. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 11. 14:52

nem aggodom, tudom h minden embernek van fóbiája!:D

legalabbis a nagytobbsegnek!

8. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 10. 17:17

Attól fögg milyenek ezek a" fóbiák".

Ne aggódj,minden embernek van valamilyen "fóbiája".

2007. jún. 8. 20:02
nekem vannak azert kerdezem, de nem akarok bogyikat szedni, nem latom ertelmet, meg nehogymar 25 evesen bogyit szedjek, regen szedtem eleget a panikbetegsegemre!de semmi ertelme nem volt!
6. jemma (válaszként erre: 5. - 2ecfe1b5f5)
2007. jún. 8. 17:44
neked is vannak panaszaid?
2007. jún. 8. 17:27
Biztos le lehet győzni orvosi segítséggel, de én nem hiszek benne.
2007. jún. 8. 16:52

jellemzően pszichoterápia keretében gyógyítható, szükség esetén gyógyszeres kezeléssel kiegészítve. a beszélgetés során olyan dolgok kerülnek felszínre, amelyeket, ha a pszichiáter megvitat, átbeszél a beteggel akkor kiderül, hogy hol van a bibi és ahogy ezek felszínre kerülnek, a beteg szembe tud nézni a problémával, illetve azzal, hogy mi okozza szorongást, a félelmet.

a fóbiák egyértelműen rossz beidegződések, automatikus gondolatok, amelyek elő-előjönnek, de lehet őket kezelni, meg lehet őket "szelidíteni".

2007. jún. 8. 16:39

Szia!

A fóbiákat csak úgy lehet legyőzni,ha szembe nézel velük.Nehéz dolog,de muszály!!!

Nekem is volt pár,de amikor már rá gondolnék "megmondom az agyamnak",hogy nekem erre nincs időm,jól vagyok!

2007. jún. 8. 16:34
szerintetek le lehet gyozni, ha igen hogyan?feltetlen fontos orvoshoz menni vele, vagy ez az egesz pszichés dolog?várom a véleményeteket!
2007. jún. 8. 16:31
Hogyan lehet leküzdeni a fóbiákat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook