Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan győzzem meg a 18 éves lányom, hogy nem kell minden fiúval lefeküdnie? fórum

Hogyan győzzem meg a 18 éves lányom, hogy nem kell minden fiúval lefeküdnie? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
7. zebracsikó (válaszként erre: 2. - 3f1a642000)
2009. ápr. 26. 16:01

nem azért van abortusz, mert 2 hét után lefekszenek egymással a fiatalok.

Hanem azért, mert nem védekeznek.

2009. ápr. 26. 15:50
Bocsi, hogy ezt mondom, de ezen nem most kellene már gondolkodnod...hanem az elmúlt 18 évben. Amit eddig nem tettél meg, azt most már nem tudod bepótolni...
2009. ápr. 26. 15:46

18 éves, azt csinál a testével amit akar.


Abortusszal meg betegségekkel hülyeség fenyegetni, attól csak rosszul érzi majd magát.


Inkább világosítsd fel a védekezésről, mondd el neki mennyire fontos hogy óvszert használjon. Aztán majd ha elmúlik a tavasz, lehiggad. :)


Anyukámnak és nekem teljesen más az értékrendünk, ő mégis elfogad engem olyannak amilyen vagyok. Tudom hogy nem örül a dolgaimnak, de legalább megnyugodt amikor megígértem neki hogy mindig védekezni fogok és vigyázok magamra.

2009. ápr. 26. 15:42
Ilyen létezik?
2009. ápr. 26. 15:38

Nem akarlak elkeseriteni de nem hiszem,hogy meg tudod győzni!Ha tiltod annál jobban csinálja!

Adj neki tanácsokat amiket vagy megfogad vagy nem.

Ülj le és beszélj vele!Mindenesetre próbáld meg elmagyarázni neki hogy hülyeséget csinál.Ettől nem lesz menő vagy nagy lány.Csak árt magának!

2009. ápr. 26. 15:38

mondjuk,nekem imádott dédim mesélte hogy az ő idejükbe ez nem volt divat és itt kérdezem >hogy

miért van olyan sok abortusz ?azért mert

már 2-hét alatt lefeküdnek ...

sztem beszélgess erről a lányoddal !

2009. ápr. 26. 15:34
Hogyan győzzem meg a 18 éves lányom, hogy nem kell minden fiúval lefeküdnie?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook