Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan győzzem meg a 18 éves lányom, hogy nem kell minden fiúval lefeküdnie? fórum

Hogyan győzzem meg a 18 éves lányom, hogy nem kell minden fiúval lefeküdnie? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
37. lilura (válaszként erre: 36. - Paki1968)
2009. ápr. 26. 16:51
Na igen, könnyen hire lesz az embernek-szinte bárhol..
36. paki1968 (válaszként erre: 33. - B37711f5f0)
2009. ápr. 26. 16:49
Pont ezekkel érvelek Neki,de ő azt mondja,hogy még nem is akar megtartani senkit sem,mert még ráér.Most még inkább szórakozni akar.Én mondogatom Neki,hogy ha így csinálja nem lesz becsülete a fiúk előtt,vagyis majd csak azért fogják keresi a társaságát,mert tudják,hogy Ő úgy is lefekszik velük.
35. lilura (válaszként erre: 32. - Paki1968)
2009. ápr. 26. 16:47
Eltiltani úgysem tudod tőle, meg felesleges lelkére beszélni, mert pl emlékszem Én 16 évesen veszítettem el a szüzességemet, fél éve akkor már együtt voltam a fiúval-és további egy évet még utánna is-Anyukámnak elmeséltem, ő meg, hogy jaj, ezt, hogy meg fogom bánni, mert ez mekkora kincs volt. persze tudom, hogy igaza volt, de akkor is inkább viccnek hangzott akkoriban.
34. klarika5 (válaszként erre: 29. - Paki1968)
2009. ápr. 26. 16:47
Szerintem nem is a 2 héttel van a baj, mert ma minden a szexre van kihegyezve,meg a türelmetlenségre: most, azonnal, máris - hanem a tartóssággal. Mert nem is azzal a szándékkal mennek egy kapcsolatba, hogy tartós legyen,ráhangolódjunk egymásra, hanem tart, ameddig tart.Ha ez bennük nem okoz egy borzasztó kielégítetlenségi érzést, hanem természetes nekik, akkor nincs mit tenned.Ha kiegyensúlyozott a lányod, boldog a kapcsolataiban, akkor légy mellette, ha kér, kérdez. De én a mai eszemmel nem tudom felfogni, hogy ilyen út vezet a boldogsághoz.
33. b37711f5f0 (válaszként erre: 29. - Paki1968)
2009. ápr. 26. 16:45
hát ez tényleg kicsit sok..van akinek az egész életében nincs ennyi..beszélgess vele arrol hogy egy noben mit szeretnek a férfiak,mikor fogják tisztelni és becsulni.például ha elérhetetlen,ha nem minden fiu kaphatja meg ot.lehet hogy hulyeség amit irok meg régi duma de valahogy megkell vele értetni hogy nem jo uton jár,ha igy folytatja 20 évesen 15 fiuval is lefekszik?
32. paki1968 (válaszként erre: 24. - Lilura)
2009. ápr. 26. 16:42
Ő mondja el,de persze úgy,hogy rákérdeztem.Szerintem nem volt ilyen típus.Lehet,hogy egy bizonyos barátnő hatására lett ilyen
31. szanád (válaszként erre: 25. - Klarika5)
2009. ápr. 26. 16:41
de így van...ennek a lánynak az anyja tavaly szűlőin fel volt háborodva , mert az igazgatónő mondta hogy jó lenne ha a lányok nem járnának túl rövid szoknyában és pólóban...
2009. ápr. 26. 16:40
Igaz én csak 20 éves vagyok,de az a véleményem,hogy meggyőzni nem tudod,tiltani pedig nincs értelem.Én is csak azt tudom tanácsolni,amit az előttem szólók,üljetek le és beszéljétek meg a dolgot,főleg azt,hogy a legfontosabb a védekezés.Szerintem,ha ésszel "csinálja" a dolgot semmi probléma nincs vele.
29. paki1968 (válaszként erre: 20. - Klarika5)
2009. ápr. 26. 16:40
Nem tüntem el,folyamatosan figyeltem a reagálásotokat.A lányom szerint ez,vagyis a szex hozzátartozi a szerelmi élethez.Pótszerek hatása ki van zárva ugyanis az 100%,mivel általában mindenről beszél.Naprakészen ismerem e fiúügyeit is.A dobásokat is .Hol ő, hol a fiú.Egyébként lehet,hogy hülyének néztek,de ez úgy néz ki,hogy kb5 fiúja volt tavaly augusztus óta,5,4 2 1-1 hónapig.Vagyis ezekkel feküdt le.Lehet,hogy ezzel kellett volne kezdenem.De hát nekem sajna ez is sok egy kicsit,vagyis az ,hogy mindjárt kb.2 hét után miért kell lefeküdni egy fiúval.
28. 3f1a642000 (válaszként erre: 26. - Lilura)
2009. ápr. 26. 16:38
úúú.ez vad lenne !
2009. ápr. 26. 16:37
hát sztem az se jo tanács hogy "legalább védekezzen hamár sok pasival fekszik le" - tudjátok egyáltalán mi a kovetkezménye a gyakori partnerváltásnak?pl a méhnyakrák..a tobbi nemi betegségrol ne is beszéljunk,kulonbozo fertozések még ovszerrel is lehetnek.. csak kivánom a lányodnak hogy egy ido után ezt birja majd érzelmileg is.. mást nemtehetsz minthogy beszélgetsz vele,kérdezd meg miért jo neki az ha sok fiuval szexel,vagy hogy nem lenne talán jobb ha kicsit válagoatosabb lenne?!
26. lilura
2009. ápr. 26. 16:37
Mondjuk el sem tudok képzelni egy ilyen beszélgetést: "Anyu, lefeküdtem a Zolival, a Lacival meg a Gergővel, most szeretnék még az Andrissal meg a Tomival...szerinted?"
25. klarika5 (válaszként erre: 23. - Szanád)
2009. ápr. 26. 16:37
Meg nem gondolod szanád, hogy a szülő is? Miért engedi, hogy a lánya haspólóban, fülönfüggőkkel, festett hajjal, műkörmökkel menjen iskolába, alsó tagozatban?Kis műnők lesznek, koravének, fejben éretlenek. Én is hallom, hogy szünetekben alsósóok tesznek a fiúk kedvére, és versengenek értük. Csökött agyu libák,a fiúk pedig egy bilinek használják a lányokat.
24. lilura (válaszként erre: 22. - Paki1968)
2009. ápr. 26. 16:36

Akkor gondolom van időd arra, hogy beszélgessetek.

Ő mondta el, hogy így áll a fiúkkal vagy csak voltak bizonyos jelek? (Pl gumi a táskájában-ami egyébként jó, mert legalább védekezik...)Hirtelen lett ilyen, vagy mindig is inkább az a "típus" volt? (Bár ezt szerintem egy szülőnek nehéz megállapítania, de azért kb be tudod Te is határolni a saját lányodat...)

23. szanád (válaszként erre: 21. - Lilura)
2009. ápr. 26. 16:30
látod itt tartunk.....és ennek legfőbb oka a média....
22. paki1968 (válaszként erre: 13. - Lilura)
2009. ápr. 26. 16:29
Én tettem fel a kezdő kérdést és ebben egyáltalán nincs igazad.Ugyanis én Az bemlített 18 éves lányom,születése óta itthon vagyok,mint főállású anya,ugyanis Ő az első gyermekem és rajta kívül még van három.vagyis időm van Rájuk bőven./ezt nem részletezem,mivel belőlem, nem volt hiányuk.Beszélgetni is sokat szoktunk,tehát innen tudom amit tudok és nem csak sejtem,gondolom./A másik a pénz .nem hogy pénzzel igyekszem pótolni a szeretetet/mert gondolom arra gondoltál/,de éppen hogy csak eltartom Őket tisztességgel.Nem panaszkodom,de amit kell azt sem mindig tudom megvenni,nemhogy pénzzel pótoljak szeretetet.Úgyhogy szerintem ebben egyáltalán nincs igazad.
21. lilura (válaszként erre: 18. - Szanád)
2009. ápr. 26. 16:28
Én ősszel voltam tanítási gyakorlaton, általános iskolában is jártam, és nyolcadikban olyan kifejlett lánykák voltak már, full sminkben, hogy Nálam idősebbnek néztek ki-pedig ugye Én se vagyok kifejezetten szolid fajta...egyik tanár mesélte, hogy az egyik elányzó már hetedik óta fogamzásgátlót szed-ennek köszönhetően szépen kikerekedett-ami még a legkisebb probléma lenne...na meg azon vesztek össze, hogy melyikük sz*pta le előbb az iskola menő csávóját...
2009. ápr. 26. 16:28
Paki bedobta a témát, aztán eltűnt.De megkérdezném, hogy tudja-e, miért teszi ezt a lánya. Kapaszkodna valakikbe, de azok sorban dobják?Kíváncsiság vezeti, hajtja?Mindig újat kóstolni?Minden mindegy alapon belesodródik a kalandokba, némi pótszerek hatására is? Mindenesetre egy 18 éves lánynak 0 lehet az ÖNBECSÜLÉSE, ha "minden fiúval lefekszik".Ha ő hajtja az újabb kapcsolatokat, akkor az lesz a borzasztó, ha majd besokall. De ha őt dobják állandóan, bár ő szeretne megállapodni valakivel, az is krízishez vezethet. Nem tudjuk az okait a lány viselkedésének, de nem könnyű eset.
2009. ápr. 26. 16:25

Nem értem mi a baj ezzel. Nem szüzen fog férjhez menni. Na és?

Inkább most élje ki magát, és később koncentráljon egy valódi kapcsolatra, mint hogy egész életében kérségei legyenek arról, hogy mit hogyan kell, mi hogyan alakulhatott volna.


Az a baj, hogy sokat azt hiszik, hogy azért mert valaki 18 évesen pasizik, akkor máris kurva, drogos, terhes és nemi beteg lesz egyszerre.

Pedig ha a lánynak van egy kis esze, és kapott rendes felvilágosítást a védekezésről, fél év alatt elmúlik ez a dilis időszaka, és egy normális, tájékozott nő lesz belőle.

18. szanád (válaszként erre: 13. - Lilura)
2009. ápr. 26. 16:24

szép...

az a lány akiről az előbb írtam, jó családból van, foglalkoznak vele eleget.....

a fiamnak van egy osztálytársnője 8.os....aki 1-1 diszkó alkalmával minimum 10 fiúval csókolózik...és ezzel még dicsekszik is... de szerintem nála már nemcsak csókról van szó...

2009. ápr. 26. 16:23
Szerintem már elkéstél. Inkább beszéld meg vele felnőttként, hogy mindig védekezzenek, bármennyi fiúval is fekszik le. Felnőtt, biológiailag érett már a szexualitásra, ettől ne tiltsd el, mert ezzel többet ártasz, mint használsz.
2009. ápr. 26. 16:22

Szerintem 18 évesen jogában áll azt tenni az életével és a testével, amit akar. A lényeg, hogy védekezzen, ilyen sűrű partnerváltogatásoknál óvszerrel.

Elhiszem, hogy félted, de nem lehetsz állandóan mellette.

2009. ápr. 26. 16:20

Csak a felvilágosítás lehet az,amit ezek után tenni tudsz.

Hiába minden,ennyi idős korban már csak dacból is megteszik,amit akarnak.

A mai időkben sajnos úgy tűnik sikk mennél több "trófeát" gyűjteni,lehetőleg minden fiúval ágyba bújni.

14. lilura (válaszként erre: 12. - Szanád)
2009. ápr. 26. 16:18
Nem mondogatni kell, csak nevelni, beszélgetni, hogy kialakuljon egy értékrend...
13. lilura
2009. ápr. 26. 16:18
Azért ez főleg azoknál a szülőknék fordul elő, akik nem tudtak elég időt tölteni a gyerekükkel-és esetleg ajándékokkal, pénzzel igyekezték pótolni a pótolhatatlant...de egyébként 18 évesen már csaknem "vénlánynak" számít szerintem, errefele a 13-14 évesek a legnagyobb r*bancok...
12. szanád (válaszként erre: 6. - Lilura)
2009. ápr. 26. 16:17

és mit kellett volna beszélget 18 év alatt ?

mondogatni hogy ez nem jó..? az csak ellenkező hatást vált ki....


neked mondogatta az anyukád ?....nekem mondjuk nem....de mégsem volt sok férfi az életemben...

11. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 6. - Lilura)
2009. ápr. 26. 16:16

Neked van lányod? Mennyi idős?? Hmm.....nem kívánom, hogy 18 éves koráig MINDENT megtégy legjobb belátásod szerint, és aztán jóóóóóóól pofára ess.......De akkor tudnád, hogy a másik hogy érzi magát.

Ezt csak az tudja, aki végigcsinálta. Senki nem ilyennek neveli a gyerekét. De sokszor sajna ezt "kapja".


Most már a -remélhetőleg nem a levegőbe elszálló-higgadt tanácsokon és az őszinte nyugodt beszélgetéseken túl semmit.

2009. ápr. 26. 16:15

Mesélek valamit...,

egy ismerős lányról kiderült hogy jópár fiúval volt már dolga....

a lányom is /18 lesz / és a haverjai is azt mondták amikor erről beszélgettünk...hogy ebben semmi ciki nincs ebben a dologban...magyarul tök normális...

hát ennyit " fejlődött " a világ....

2009. ápr. 26. 16:12
azt gondolom ezzel elkéstél
2009. ápr. 26. 16:03

Egyszer majd valaki jól megalázza, ejti, akkor majd egy időre elmegy a kedve a sűrű partnerváltogatástól.


Ez az ő útja, végig kell rajta mennie.

Csak annyiról bizonyosodj meg, hogy védekeznek.

A többibe nincs esélyed beleszólni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook