Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan győzhetnék egy banya ellen? fórum

Hogyan győzhetnék egy banya ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. homern
2012. okt. 8. 11:16

most a barátod a barátod? vagy miért van állandóan idézőjelben?nagyon zavaró...

ha kiderül ki is pontosan ott az a gyerek,könnyebb válaszolni.

18. 4244093cd0 (válaszként erre: 12. - Adb20ce52a)
2012. okt. 8. 11:16

Szerintem nincs igazad.

X éve így csinálják,x éve megszokott volt ez a dolog,a fiút látták felnőni,ez jóformán szinte családtagi viszony,legalábbis így gondolom .

Én úgy gondolom,hogy a fórum kiíró,aki nemrég jött össze a sráccal gondolkodhatna el azon ,jó -e neki így vagy sem,és hogy akkor odaköltözik -e ,vagy sem.


Ha neki így nem felel meg ,akkor joga van más alternatívát keresni,de nem befurakodni ,vagy kidobni valakit onnan ,ahol nem ő van "otthon".

2012. okt. 8. 11:13
Szia!Miért alszik ott a srác?Öccse a "barátodnak",ez nem egyértelmű az írásodból.Ki tudja?!Lehet a nő azért ragaszkodik ahhoz,hogy ott aludjon a srác,mert nála meg hétvégén van pasi,és zavaró lenne a 14 éves srác előtt...nem tudom.Szerintem ülj le a barátoddal és beszélj neki mindenről,amit a kis srác művel veled.Együtt találjatok megoldást erre a helyzetre.Hmmmm....az én vehemenciámmal fognám a barátomat....jön a kis srác?Akkor mi megyünk az anyjához hétvégére!Aztán lenne ami lenne! :)Azzal nincs semmi baj,hogy számítógépes szakember vagy,van állatkád,stb.,stb.,a mai pláza cicákhoz képest te nagyon is normális csaj vagy,és önálló!Nem tudok tanácsot adni....de kíváncsian várom a többi hozzászóló véleményét,tanácsát!Biztos adnak 1-2 jó tippet! :)További szép napot Neked,és kívánom,hogy oldódjon meg ez a gond!
16. Idhikai (válaszként erre: 14. - 4244093cd0)
2012. okt. 8. 11:12
... azért, ha egy családba belép egy új emberke, picinykét mindenki alkalmazkodik... jó esetben... szerintem. :)
15. adb20ce52a (válaszként erre: 12. - Adb20ce52a)
2012. okt. 8. 11:10
Ezért nem mindegy hogy kifiaborja... mert ha a kiscsávó családtag, az más...
2012. okt. 8. 11:10
Szerintem itt a csaj az "Új " emberke,neki kell alkalmazkodnia.
13. M0ncsa (válaszként erre: 8. - 4244093cd0)
2012. okt. 8. 11:09

Szerintem meg nem mindegy.

Az ember eleteben valtoznak a korulmenyek es prioritasok, es ehhez alkalmazkodni kell.

12. adb20ce52a (válaszként erre: 8. - 4244093cd0)
2012. okt. 8. 11:09
Annyiból, hogy ha neki megengedték, hogy ott lakjon és nyilvánvaló, hogy nincs szabad hely, de ő ennek ellenére mégis odamegy (a fiú) akkor neki sincs joga elégedetlenkedni, hiszen mindketten engedéllyel vannak ott... Ha nem tetszik neki, hogy még valaki odaköltözött, nem kell odajárni aludni...
11. Zizisicc (válaszként erre: 6. - 4244093cd0)
2012. okt. 8. 11:08
Egyetértek.
10. Idhikai (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 11:07

Mi köze van a kissrácnak a barátodhoz? Öccse, gyereke... kifjaborja? Ez nem mindegy!

Ki a "nő"? Volt feleség? Közös a gyermek? Te találkoztál/beszéltél már a nővel, vagy csak úgy kigondoltad, hogy miatta nem tudtok összejönni, mert ilyen-olyan-akármilyen?

Amúgy meg vegyetek még egy ágyat, és akkor mindenki elfér!

2012. okt. 8. 11:06

Amúgy meg kell szerezni egy felfújhatós vendégágyat és mehet apucihoz aludni... :)


A 9 áv korkülönbséggel megy lehetsz a bébiszittere simán... nyugodtan leolthatod... bár mivel épp serdülő korban van, biztos nehéz, de hozzád képest még igencsak gyerek, nem kéne harcba szállni vele, mert visszafokozod magad...


Egyébként meg nem kell róla tudomást venni...

8. 4244093cd0 (válaszként erre: 7. - M0ncsa)
2012. okt. 8. 11:06
Szerintem tök mindegy kifiaborja',ha eddig így volt ,akkor nincs igazán joga pampogni szerintem.
7. M0ncsa (válaszként erre: 5. - Adb20ce52a)
2012. okt. 8. 11:05

:)))

azert kerdezem. Mert ha a gyereke, akkor van ertelme, hogy ott van hetvegen, mmint ha igy egyeztek meg az anyjaval. Ha meg nem, akkor nem ertem az egesz szitut.

6. 4244093cd0 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 11:04

Hát ,nem sok indent tehetsz,mert ha ők így szokták meg,ilyen jó viszonyban vannak,akkor neked kell alkalmazkodnod hozzájuk,amíg el össze nem költöztök külön albérletbe ,ami megjegyzem a megoldás lenne maga.

Ennyi idősen amúgy is jobb kirepülni a szülői házból.

5. adb20ce52a (válaszként erre: 4. - Adb20ce52a)
2012. okt. 8. 11:03
Otthon nincs ágya?
4. adb20ce52a (válaszként erre: 3. - M0ncsa)
2012. okt. 8. 11:03

Igen, ez jó kérdés...


Meg hogy tulajdonképpen miért is van ott a 14 éves srác egész hétvégén??

3. M0ncsa (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 11:01
Szamomra nem igazan derul ki a sztoribol, hogy az onjelolt anyuka ill. fia milyen viszonyban van a te "baratoddal"? Ez az o gyereke, vagy kicsoda?
2. b81fcd1219 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 10:57
Mit lehet erre írni?Te 23 vagy a színvonalad mégis vetekszik a 14 évesével.
2012. okt. 8. 10:54

Lehetne ez párkapcsolat is, de inkább psziché. Sokaknak már ismerős vagyok, közben alakulnak a dolgaim, tömören: van egy srác, akivel lehetne valami, lassan de biztosan, ha egy önjelölt anyuka nem tenné tönkre a hétvégéket, amikor is közelebb kerülhetnénk egymáshoz.

Már 2. hétvégén átküldi a kisfiát, aki lassan 8 éve jár az én "barátomhoz", és péntektől vasárnapig ott alszik. Eddig nem volt gond belőle, mert én nem laktam ott náluk, mert együtt élünk a sráccal és az apujával, de mostmár nincs szabad ágy, ahol a 14 éves srác aludhatna... ezen a hétvégén meg is kaptam az oltásom, hogy minek vagyok én ott, ő nem tud ágyban aludni, stb stb... ezt én a "barátom" nővérének meséltem el, akivel szintén jó a kapcsolatunk.Ő jelezte a tesójának a dolgot, és kultúráltan megbeszéltük, ott kicsit le lett törve a srác szarva... Azért nem a "barátomnak" mondtam, mert ő van, amikor a srácot védi, legalábbis akkor úgy éreztem, mostmár sejtem, hogy azért mellettem is kiáll, ha úgy van.


Egyszerűen gőzöm nincs, hogyan érhetném el, hogy ez a nő és a srác ne kavarjon közbe... anno jártunk a "barátommal" és akkor is ebből voltak a balhék, hogy én hétvégén lementem (akkor még 200 km távolság volt közöttünk) és a srác ugyanúgy ott aludt... és most is... kezd elegem lenni belőle, főleg, hogy még oltogat és le is néz engem... egy 14 éves kis senki.


Eddig bírtam a fejét, mostmár legszívesebben megfojtanám... nem lenne gond, hogyha nem lenne állandóan ott... minden hétvége minden napján... de ez mind a "barátomnak" mind apujának nem zavaró, ők már megszokták... engem viszont zavar... mert még ha tisztelne, de neeem... és úgy érzem, hogy ahol tud alám tesz, kiforgatja a tetteim, nehogy bármi jót is feltételezni lehessen rólam, hisz az önjelölt anyuka szerint h.lye r.banc vagyok, mert 23 éves nő létemre szoftverfejlesztőként dolgozom, szabadidőmben számítógépen játszom, állatokkal foglalkozom (hörcsögökkel, akik szerinte patkányok), autózom, szerelem is, ha kell... tehát nem modell vagyok, vagy bármi, ami egy nőhöz illene... 22 évesen még tanultam, nincs gyerekem, férjem, házam, nem tudok profi szinten főzni, stb. Bár tegyük hozzá, hogy amit el tudok készíteni, azt nagyon jól el tudom készíteni.

23 évesen a saját lábamon állok, igaz, hogy ismerősöknél lakok (ugye "barátoméknál") de fizetek rezsit, lakbért, anyum nem tud besegíteni anyagilag, teljesen saját keresetből tartom fent magam, és igyekszem tartalékolni. És erre beszólogat egy 14 éves, akit feltételezem az anyja bujtott fel...


Segítsetek, hogy hogyan tudnám úgy lekezelni és megszüntetni ezt, hogy a "barátom" ne lásson hibásnak? Vagy hogyan tudnék rámutatni, hogy a nő utál engem? Mert őt az orránál fogva vezeti a nő, a "barátom" szentül hiszi, hogy a nőnek a véleménye befolyásolható, miközben téved, a nő mindenkit utál, aki nőből van, és közelebb kerül az ő "pasijaihoz" ("barátom", az apja, a férje, fia). Ezt onnan tudom, hogy a "barátom" nővérét is kiutálta a családból, csak azért ő mégiscsak testvér és lánygyerek, nem tudta teljesen, illetve nagyobb szája van, mint nekem. Én hogyan védhetném meg magam? Hisz én nem vagyok rokon, csak fontos nekem ez a család, a "barátom", akivel már egyszer jártunk, és érzem, hogy összetartozunk, és van még esély arra, hogy összejöjjünk, de ez a nő... részben ő is az oka annak, hogy nem megy...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook