Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan győzhetnék egy banya ellen? fórum

Hogyan győzhetnék egy banya ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
79. 2a69f78972 (válaszként erre: 69. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 20:18

Én most nem szeretnék foglalkozni a "banyával", hanem téged szeretnélek figyelmeztetni, hogy ezzel a pasival nem jó úton jársz.


Ha már úgyis fizetsz, akkor vegyél ki egy albit, ne egy ilyen "elfoglalt, pótanyás, pótapa" kegyeiért vergődj.

Keress egy minden szempontból független, RÁD ÉRŐ pasit, akin nem egy gyanús kolhozban kell osztozkodnod a különböző címen jelenlévő főnökfeleség/pótanyákon és "fogadott"gyerekeken.

Ezek nem normális dolgok, vedd észre!

2012. okt. 8. 20:09
Én már nem értem, hogy itt ki-kicsoda, kinek a milye... Jobb is, ha dolgozik minél többet a fiatalember.
77. Regin_a (válaszként erre: 75. - A14deb9047)
2012. okt. 8. 20:05

Milyen saját lakás??


A "barátja" apjának a főnökének a felesége. Annak nem ez/az a lakása.

Nem egyszerű kapcsolat

Mi a fater, titkosszolga? Srácnak meg nincs ideje kefélni egyet , "mer' dogozik keményen"

Waaaaaa!

76. emi1206 (válaszként erre: 57. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 20:00

Nekem ebből a hsz-ből az jön le, hogy te szégyenled magad a két évvel ezelőtti cselekedeted miatt és ezért felnagyítod a dolgokat és belemagyarázod, hogy "Fanni" utál téged. Esetleg lehet, hogy érzi rajtad a frusztrációt, őt meg ez frusztrálja és valóban nem kedvel.

Először magadnak kell megbocsátanod, utána másképp fogsz hozzáállni "Fanni"-hoz is.

75. a14deb9047 (válaszként erre: 74. - Regin_a)
2012. okt. 8. 19:42
Ilyen "stílusú" nőt beengedni a saját lakásomba??? Soha!
2012. okt. 8. 19:28

Mit mondjak, keversz rendesen!

Milyen nő az anyja a srácnak aki üldöz, meg milyen jövendőbeli a 14 éves kissrác?


" hogy neki egy párkapcsolat nyűg, és most a munkára koncentrál. .eléggé kimerült,"


Aha!

Mondd neki, ha sokat maszturbál teniszkönyököt fog kapni


Te még ehhez a fickóhoz és családhoz akarsz tartozni?


Képzeld el amikor tornáztok egyet és a "mama" rátoknyit a tizenéves fiával és rádszól hogy ne bujálkoggy

73. andi6020 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 18:37

Ha zavar, állj odébb.

Nem is értem....

72. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 16:57
Sehogy, te jöttél később.
71. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 16:50
Aki lebanyázna, azt én lerbncoznám :( bárki is legyen az illető.
70. a14deb9047 (válaszként erre: 69. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 12:39

30 éves fiam van, vőlegény, tehát van némi tapasztalatom e téren.

Néhány hónapos ismeretség után mi jogon akar velem a lány beszélni, hogy ez vagy az neki nem tetszik?

Az az érzésem, hogy itt te nyomulnál, de nagyon :(

2012. okt. 8. 12:35

Értem... igazából a barátom is azért nem akar újra összejönni velem, mert úgy gondolja, hogy jobbak vagyunk barátnak, kevesebbet vitázunk, kisebbek az elvárásaim felé. Ami nem igaz, mert valahogy még mindig olyan, mintha kapcsolatban lennénk, de mégsem...

A valódi ok, amiért nem vagyunk egy pár, hogy neki egy párkapcsolat nyűg, és most a munkára koncentrál... valóban, éjt nappallá téve dolgozik, eléggé kimerült, és neki nincs megszokva, hogy mással is foglalkozzon ezután. Főleg nem megfelelni neki.


Ezért is tartom hatásosnak ezt a hozzáállást, amire megint rávezettetek, mert nem egymással van a bajunk, nem olyan miatt mentünk szét, ami javíthatatlan. A múlt miatt mindketten sérültünk, illetve ő nem akar felelősséget ilyen téren... tehát ha sikerülne kibékülnöm magammal, és felnőttesebb felfogással bírnom, valószínű neki is megváltozna a hozzám állása.

2012. okt. 8. 12:32
Én a helyedben leülnék vele és higgadtan átbeszélném, hogy mi az ami neked nem tetszik, és hogy ezen lehetne-e változtatni, vagy, hogy neki mi a baja veled (mert lehet, hogy ha megbeszélnétek te is és ő is tudna változtatni és megoldódna a probléma).
67. michelle.r (válaszként erre: 63. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 12:28

Nem tudhatja. És természetesen igaza lesz, vagy nem lesz :o))


Igen, első dolgod, hogy elengedd a haragod.A második, hogy mindig a pillanatra regálsz, nem arra ami elmúlt. A múlt már nincs rád hatással, most van most. Mindig a jelen pillanatot éld. És ne menj bele senki játszmáiba, azt hagyd meg neki. Fanninak is a sajátjait. Egyedül játszmázni nem szórakoztató, ha nincs partner, a játszma is abbamarad.

Ha jön egy "mocsok" megjegyzés, nagy levegő, laza izom és nem az "elvárt" módon reagálni.

66. Zizisicc (válaszként erre: 61. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 12:26
Szerintem az összes kérdésedre igen a válasz, iil. azt mondom, hogy akkor van esélyed arra, hogy téged is elfogadjanak és be tudj illeszkedni, kivéve a harmadikra. Ha te szeretettel fordulsz a barátod felé, akkor nagy valószínűséggel ő is szeretettel fog fordulni feléd. De ez nem feltétlen jelenti azt, hogy újra össze akar majd jönni veled, hiába szeretnéd ezt.
2012. okt. 8. 12:26
Épp ezt kérdeztem az előző hozzászólásomban... hogyha lenyugszom, és máshogy közelítem meg, nagyobb az esélyem a sikerre?
2012. okt. 8. 12:25
Aki szelet vet, vihart arat. Te pedig olyan elánnal "akarsz", hogy rossz még olvasni is. És a családban működik az ösztönös védekező reflex.
63. b4d40997c0 (válaszként erre: 62. - A14deb9047)
2012. okt. 8. 12:20
Miért ne lenne? Miből gondolod, hogy nem lesz semmi?
62. a14deb9047 (válaszként erre: 57. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 12:19

Te jobban ítélkezel, mint ők. És úgy tűnik, hogy joggal vannak fenntartásaik beismerésed szerint.

Vissza kellene fogni magad. Csak nagyon halkan suttogom és lassan, szótagolva: eb-ből a kap-cso-lat-ból hosz-szú tá-von nem lesz sem-mi!

Így legyen öttalálatosotok a lottón!

2012. okt. 8. 12:17

Szóval azt mondjátok, hogyha kiűzöm magamból minden sértettséget, és én is tiszta lapot adok nekik, akkor nagyobb eséllyel mutathatom meg nekik, hogy milyen vagyok?


Tehát ha kiállok magamért, ha úgy szól a srác, vagy az anyja, de nem őrzöm meg a haragot, és túllépek, akkor be fogok tudni illeszkedni közéjük?


Igazából ebben van logika... érzem is, hogy menne, mivel én szeretnék abban hinni, hogy a szeretetre mindig szeretet a válasz. Tehát ha szeretem a "barátom", akkor egy idő után ő is úgy fogja érezni, hogy szeretne a párom lenni...


Tehát ez beválhat olyannál is, aki elég rosszindulatú? Ha szeretettel közelítek felé, akkor az ő véleménye is megváltozhat rólam?


Vagyis először saját magamból kellene kiűzni azt az undok hozzáállást, amit szóvá is tettetek? És utána ebbe a családba is nagyobb eséllyel sikerült teljesen beilleszkednem?

60. Zizisicc (válaszként erre: 59. - Michelle.r)
2012. okt. 8. 12:11
Egyet kell hogy értesek veled is és Zsókával is .... én is így érzem .....
59. michelle.r (válaszként erre: 54. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 12:08

Szeretted a fenét. A szeretet önzetlen és nem azon múlik, hogy mit vágott a fejedhez.

Könyörgöm egy 14 éves kamaszról beszélünk. Lázadnak minden és mindenki ellen. Ezt az időszakot csak végtelen türelemmel lehet átvészelni. Majd elmúlik. De ahelyett, hogy felnőttként próbálnál hatni rá, lemész a szintjére.


Zsókának meg tök igaza van, vérlázító, ahogy beszélsz a nőről is és a gyerekről is.


Engedd a dolgokat, ne AKARJ olyan kötelékeket elszakítani, amelyek régóta léteznek. Ne AKARJ a fickóval összejönni. Ne AKARJ egy gyereket kipaterolni valahonnan, ahol 8 éve szeretik. Minél jobban akarsz valamit, annál nagyobb ellenállásba ütközöl.

58. Idhikai (válaszként erre: 57. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 12:08

... hja, mondd meg neki! :)

Amúgy nyiss felé szeretettel... ez be szokott jönni, csak kevesen képesek rá. ... nem úgy csinálva, mintha kedvelnéd, szeretnéd... hanem szeretettel... hm... menne?

57. b4d40997c0 (válaszként erre: 56. - A14deb9047)
2012. okt. 8. 12:06
Rendben, de akkor a nőt sem jogosítja fel semmi, hogy felszínes dolgok és egy 2 évvel ezelőtt elkövetett hiba miatt (mert ebből indult az utálat) elítéljen. Azóta már sokat változtam, de sajnos hiába cselekszem eszerint, ő szentül hiszi, hogy én csak ártani akarok.
2012. okt. 8. 12:02

A stílusodból, a szóhasználatodból következtetek, és ez nem éppen kedvező benyomást ad rólad.

Ne akarj mindenáron... Egy családnak van saját hierarchiája... Nincs jogod senkiről ilyen sarkított véleményeket nyilvánítani. Mindegy, hogy náluk hogy van... az ő életük. Joguk van hibákat elkövetni, ezek nem tartoznak rád.

Ha ennyire kritizálsz, te sem úszod meg...

Akinek nem tetszik a bolt, ne menjen be, hanem keressen másikat.

55. b4d40997c0 (válaszként erre: 52. - Zizisicc)
2012. okt. 8. 11:59
A "barátom" is ezt mondta... hogy legyek önmagam, és az megoldja a gondokat... csak kicsit megnyomorított az élet, most szedegetem a darabjaimat amit az elmúlt 6-7 év elmorzsolt, és lettem miatta egy önbizalomhiányos, pánikolós, depressziós kis senki. Mert én is az vagyok... vannak terveim, de nincs ambícióm véghez vinni... elveszett... régebben volt... aztán annyi rossz történt velem, hogy innen nehéz visszamászni, de haladok.
54. b4d40997c0 (válaszként erre: 49. - A14deb9047)
2012. okt. 8. 11:57
Nem is próbálsz megérteni... én tisztelném, ha nem látnám miket művel... Ha nem tudnám, hogy a gyerekei viselkedése, és stílusa is az én "barátom"nak köszönhető, mert ha ő nem húzná vissza őket a földre, már beképzeltek lennének. Egyébként nem hiszem, hogy annyira rossz ember lennék, mert a nő (és azért nő, mert nevet nem akarok írni, de legyen akkor Fanni)... szóval mert Fanni kislánya is kedvel... ő 12 éves, és vasárnap is beült hozzám. Én a srácot is szerettem, amíg ezt hozzá nem vágta a fejemhez.
53. M0ncsa
2012. okt. 8. 11:54
Nah, nekem most mennem kell, kivancsi vagyok, mi fog ebbol kisulni :)
52. Zizisicc (válaszként erre: 45. - B4d40997c0)
2012. okt. 8. 11:52
Nem! Én nem azt mondtam, hogy nyalizz! Azt mondtam, mutasd meg, hogy alaptalan a rossz véleménye rólad. Ha te valóban más vagy, mint amilyennek gondol. Légy önmagad, felejtsd el az eddigieket, azt hogy félsz tőle, azt hogy azt hiszed, nem kedvel téged .... indíts tiszta lappal és őket is kezeld úgy, mintha nem lettek volna előzmények. Légy nyitott és ne ellenséges.
51. b4d40997c0 (válaszként erre: 48. - Michelle.r)
2012. okt. 8. 11:52

Erő erőnek feszül. Ezt kifejtenéd? Priviben is jó :)


Az agykontrollt még csak most tanulom, azért is viselem így, ahogy... ennél lehetne jobban, ha tudnám rendesen alkalmazni az agykontrollt, valószínű sikeresebb lennék itt is... de jelenleg még nem sokat tudok a dologról...

2012. okt. 8. 11:51
Egyébként a "banya" szó használata sem éppen etikus a részedről. Esetleg rád is lehetne egy-két minőségjelzőt használni :(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook