Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy neveljem a kiscicám? fórum

Hogy neveljem a kiscicám? (beszélgetős fórum)


1 2
12. zsófyc (válaszként erre: 9. - Arianne113)
2011. márc. 9. 19:41
Nagyon kis cukor:)
2011. márc. 9. 19:40
Sehogy,nem hagyják magukat,de nagyon jó fejek!:)
2011. márc. 9. 19:40

:):):) Azért jó olvasni, hogy nem csak az én macskuszaim ilyen kis sunyik...:D

De amúgy érdkes, mindegyiknek volt valami irtő hülye szokása, amit csinált 1-2 hétig aztán leszokott róla...CSak úgy magától.

De néha meg tudnak lepni, mikor lebuknak h mit sunyiznak...Pl múltkor a mosogatóban aludt az egyik:O Nem tudom, hogy melyikőnk lepődött meg jobban, ő vagy én:D

2011. márc. 9. 19:40

Tettem fel erről a rosszcsontról egy képet, akinek van kedve nézze meg:)

Mostmár nagyobb kicsit mint a képen kb fél éves. :)

Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket, remélem egy idő után már lehet szeretgetni is a cicámat mert most nagyon nem engedi mindíg menni kell valamit rosszalkodnia:D

8. Gine (válaszként erre: 3. - Arianne113)
2011. márc. 9. 19:38
Igazán nincs mit!:)Nem vagy ezzel egyedül,az én macsom már 10 éves,de még mindig egy rosszaság,olyan szokásai,dolgai vannak,hogy néha csak lesek,de jókat röhögök Neki:)
2011. márc. 9. 19:35
Szia! Foglald le, játssz vele, adjál neki játékot: alufóliagalacsin, szívószál, műanyagkupak, stb. Ha valahova olyan helyre megy, ahova nem szabad neki, határozottan tiltsd meg neki, spricceld le vízzel vagy tapsolj egyet... vérmérséklettől függően kiabálj rá. Hidd el, meg fogja tanulni, h mit nem szabad (az én cicáim tökéletesen tudják már, mégis felugrik Folti a pultra, amikor nem vagyunk a konyhában, de ha megyek ki, gyorsan leugrik... innen lehet tudni, h tudja, h nem szabad..., csak lesz*ja :) )
6. Arianne113 (válaszként erre: 4. - Zsófyc)
2011. márc. 9. 19:33

köszönöm a tanácsot ezt is bevetem majd!:)

Csak olyan kis majom tud lenni, képes beszökik a lakásba feljön a szobánkba és ott nyávog az ajtó előtt hogy ő be akar jönni! Nekem meg mindíg megesik a szívem rajta párom is nagyon szereti csak nemlehet vele idebent bírni:)

5. 6499553a2c (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2011. márc. 9. 19:32
Ő fog téged nevelni!
2011. márc. 9. 19:31

Hát sajnos nevelhetetlenek nagyjából, de idővel kinövi a rosszaságot. Ha tudsz esetleg szerezz be "cicariasztó" spray-t, ami elvileg távolktartja 1-1 helytől. De nem tudom pontosan mi a neve, és nincs tapasztalatom sem ezzel kapcsolatban.

Ami még bevehető, h csörgős újságpapírral ráütsz mikor rosszalkodik. Nem nagyon, csak legyintve mert a csörgéstől is megijed már.


Sok szerencsét hozzá! ;)

3. Arianne113 (válaszként erre: 2. - Gine)
2011. márc. 9. 19:31
hát:D köszönöm, mindenesetre ilyen rossz cicám még nemvolt soha!:D Imádnivaló egyébként, dorombol minden, és nemtud megülni a popóján fél másodpercig sem:D
2. Gine (válaszként erre: 1. - Arianne113)
2011. márc. 9. 19:28

Szia!

Hát a cicukat nagyon nem lehet sztem nevelgetni,öntörvényű állatkák,imádnak rosszalkodni,folyton a játékon jár az eszük.Amit kell,azt maguktól is megtanulják,ilyen a szobatisztaság is

2011. márc. 9. 19:26

Van egy kiscicám. Rosszfiú a neve, imádom, de annyira rossz!

Ha bejön, ( néha beengedjük ) mindíg mindent lever, kukázik, mindenhol keresi a kaját!

Hogyan tudnám megnevelni egy kicsit?:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook