Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy és min változtassak? fórum

Hogy és min változtassak? (beszélgetős fórum)


1 2
37. liliom10 (válaszként erre: 36. - Ágio8405)
2022. aug. 20. 21:43

Ha a gyerek a saját ágyában van legalább addig, amíg a szülei szeretkeznek, akkor kicsit más a helyzet. De én biztos nem lettem volna együtt a férjemmel úgy, hogy közben a kisfiam is az ágyunkban van ! ( A férjemnek is az volt természetes, hogy a baba, a kisfiunk a saját ágyában alszik.)

A párnak sem muszáj együtt aludni, még egy szobában sem. De ez két felnőtt emberről szól. Ha gyerek is van, rá is tekintettel kell lenni.

36. Ágio8405 (válaszként erre: 34. - Liliom10)
2022. aug. 20. 18:42
Egy házasság és a nemi élet nem azon múlik együtt alszanak-e a gyerekkel. Sőt azon sem, hogy a pár együtt alszik-e.
35. michelle.r (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 16:33

Ha tudja, hogy el fog veszíteni, de nem változtat, az azt jelenti, hogy mindegy hogy vagy vagy nem.


Beszélgess nyugodtan azzal pasival. Semmi rossz nincs benne.

34. liliom10 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 14:04

Nem ez az egyetlen probléma, de sosem értettem, miért alszik egy pici gyerek ( itt 9 hónapos) a szülők között ? Volt úgy, hogy fiatalon egy szobában aludtunk 3-an sokáig, talán 2 évig is, de sosem egy ágyban ! A kiságy nem fér el a szobában ?

A férjed miért nem fordul szakemberhez, urológushoz, szexuálpszichológushoz ? Mindig 2 perces szex volt ? Nem tudom elhinni, hogy akkor is hozzá mentél volna.

Talán meg kéne beszélned vele, ha nem tesz semmit, hogy megoldódjon a baja, szeretőt fogsz tartani, és neki egy szava sem lehet ! Valamit majdcsak válaszol rá. Nem élnék így éveket, évtizedeket, az biztos.

2022. aug. 20. 12:47

Kedves Fi.


Azért minél többet osztasz meg magadról a fórumon, így az én véleményem is változott, most már Bichi 32 sz. beírása

számomra a szimpatikusabb.


Nem mintha ez osztana-szorozna bármiben is.

32. Bichi (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 12:10

Hát én ezt az egészet nem értem. Gondolom a férjed korábban sem volt más az ágyban. Minek mentél hozzá, ha neked ez alapból nem felel meg? Minek szültél neki gyereket? A legtöbbünknek van itt gyereke, mind volt kicsi is, a legtöbb nem olyan, hogy leteszik, azátn annyi, mégis meg tudtuk oldani az együttlétet.

Nem hiszem, hogy valaki aki a hitvesi ágyból a férje mellől egy pasival levelezik, az meg akarná menteni a házasságát, mert akkor ezt az időt azon való agyalással töltené.

Valami miatt mégis "kényelmes" neked ez a helyzet/házasság, ha nem akarsz lépni belőle.

Azt sem hiszem,hogy ha ezt egy férjnek elmondják, és az szereti a feleségét, akkor arra az a válasz, hogy "tudom, hogy elhagysz ha így marad" és mégsem változtat semmin.

Az én férjem 25 év házasság után is bármit megtenne, ha jelezném neki, hogy valamilyen igényem van...

Szóval ez egy posvány, amiből egyik sem akar kimászni...

2022. aug. 20. 11:39

Najó hát minden kommenteddel kiderül egy újabb részlet...


Szóval attól még hogy 2 percig bírja, vannak kezei, nyelve, játékok stb. Ha ő végez 2 perc után és veled nem is foglalkozik, az gáz. Akik fizikai munkát végeznek, azok is szexelnek valamikor, gondolom. Bár így nehezebb ennyi gyerekkel, ha a kicsi rendesen alszik is.


Nem tudok normális tanácsot adni erre, de ehhez a férjed is kéne, hogy megoldjátok, mert ez így nen hangzik túl fenntarthatónak, és nem is az a legnagyobb gond hogy te más palival írogatsz.

30. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 11:36

Kedves ismeretlen Fi.


Ne ostorozd magad, negatív jelzőkkel meg pláne ne.

Az én szememben Te egy karakán nő vagy, én nagyon büszke lennék Rád, ha ismernélek.


A többi, amiket említesz, egy teljesen normális folyamat.

A mindennapok rideg egyszerűsége most az életed, de a ribiségtől az én fogalmaim szerint nagyon távol állsz.

Sőt...

2022. aug. 20. 11:34
Izgi 😀😀
2022. aug. 20. 11:32

Mit jelent?

Gyerek kicsi 9 hós.

Több gyerek van,és nincs több szabad szoba,ők kamaszok együtt kinyirják egymást🤠

Fizikai munkát végez,hajnalba kel,valahol megértem.

A gyerek extra,extra full extra nehéz eset,nagyon keveset alszik éjjel és nappal egyaránt.

Nehezen csinálok itthon bàrmit is,alug várom hogy betoppanjon a férjem és átvegye.

Szóval a gyerek az tényleg kihivás😆

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Dfc04c70e4)
2022. aug. 20. 11:29

Nem a férjemet nem kéne irigyelni?

A probléma az,hogy szexben kb 2 percet bír…mindig de az rekord.

Kb 2 éve nem volt orgazmusom.

Hüvelyi.

Szükségem lenne rá,hiába kérem,nem tesz az ügy érdekébe semmit.

Gyógyszert nem akar szedni,mert fél tőle,viszont az elején nem volt ezzel gond,ezért sem értem.

Néha beletörödök,aztán meg sík ideg leszek magamra(is) hogy így mennek el az éveim.

2022. aug. 20. 11:26

Miért alszik 8-kor?? Gyerek mekkora? Nincs saját szobája?


Amúgy ha tudja és nem változtat, akkor az szerintem kb. egy dolgot jelent...

25. dfc04c70e4 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 11:25

Az viszont tényleg nagy probléma.

Azt hittem, hogy valami átmeneti dolog. De ezek szerint nem átmeneti. Itt nagyobb gond van, mint gondoltam.

Nem irigyellek.

2022. aug. 20. 11:23
Komoly problémák? Mindig ez volt? Azért ha neked átlagon felüli igényed van, ő meg nem tud teljesíteni, az hosszú távon nem tudom, mennyire működőképes.... Inkább úgy hangzik, hogy ez a gond, lehet azért hanyagol el.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Ágio8405)
2022. aug. 20. 11:23

Azt mondja tudja hogy el fog vesziteni,tudja hogy ez így nem jó,de nem változtat.

Miért az mi,hogy fekszünk az ágyban köztünk a gyerek,a férjem kb 8 kor alszik,és én a csávóval írkálok.???

Forditott helyzetben megölném a férjemet..

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Dfc04c70e4)
2022. aug. 20. 11:20

Köszönöm a tartalmas választ,egyébként sem vagyok átlagos ami a szexet illeti.

Tudom,hogy ez a nőknél gyakoribb,nálunk ez van.

A szexxel a férjemmel komoly problémák vannak,ha van esetleg akkor is.(szintén sajnos,szintén nem mentség)

2022. aug. 20. 11:19
Ugyan már!
20. dfc04c70e4 (válaszként erre: 16. - Dfc04c70e4)
2022. aug. 20. 11:18

Az utolsó bekezdés sztornó.

A többi oké.

19. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 11:18
Mit mond a férjed? Mekkora a gyerek? Mikor megy közösségbe? Mondtad a férjednek hogyha így folytatódnak a dolgok el fog veszíteni? Ja és ribi semmiképp nem vagy.
2022. aug. 20. 11:17
Csak 3 éve vagytok együtt és elhanyagol? És már szóltál is miatta?? Hát szerintem nagyon sürgősen mondd meg neki hogy szedje össze magát... Én egy 10+ éves kapcsolatra gondoltam a leírtak alapján.
2022. aug. 20. 11:15

Most darabokra fogsz/fogtok szedni.

Sajnos de előfordult.

Tipikus k…🤮🤮🤮

Az exférjemnél is előfordult,de ott sem tettem meg sosem.

A sablon duma nagyon is aktuális,nem szabadott volna soha kapcsolatba kerülnöm senkivel.

(Komoly)

16. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 11:14

Kicsit gondolkodtam, hogy reagáljak-e vagy sem.

Reagálok. Nem tudom, segít-e valamit, de ha cseppnyit is segít, akkor már jó.


Érdekes, általában inkább a férfiak esetében szokott előfordulni, hogy elhanyagoltnak érzik magukat - főleg a gyerekek megérkezése esetén. Általában a nők fásulnak jobban bele a szinte 24 órás készenlétbe, fáradtabbak, mint a férj, és többnyire a férjnek van figyelem,-és szexhiánya. Legalábbis én ezt tapasztaltam akár az

ismeretségi körömben, akár itt, a Hoxán.


1. Ne gondold, hogy itt, bármelyik fórumban csak szép dolgokról van szó. Mert nem.

2. Miért kellene hánynod magadtól? Az önkielégítés nem bűn. És szerintem tök mindegy, hogy egy képzeletbeli valaki, egy filmsztár vagy egy másik férfi az okozója, ha magadhoz nyúlsz. Sokkal jobb, ha maszturbálsz, mintha feszült lennél a szex hiánya miatt. Az senkinek sem lenne jó.

3. Maga az önkielégítés soha nem undorító. Átmeneti dolog lehet, egy megoldatlan helyzet áthidalására.

Főleg nem hatalmas bűn.

Majd ha a férjed nem hanyagol el, leszoksz a dologról.

4. Azért csak van annyi időd napközben, hogy megbeszéld a férjeddel, hogy mi a gond. Sokaknak nincs segítségük, de az nem indok arra, hogy ne legyenek kettesben.

Beszélj a férjeddel, mondd el neki, hogy neked hiányzik a figyelem, az intim együttlét.

Valami oka csak van annak, hogy a férjednek nem hiányzik a szex veled.


Szóval a lényeg az, hogy amit teszel, az nem bűn, nem undorító, nem kell emiatt gyötörnöd magad. Viszont törekedj a megoldásra. Ez hosszú távon nem fog működni.



3.

De mint a példád is mutatja, van fordított helyzet is. Te jobban vágynál az együttlétre, de mire arra kerülne sor, a férjed elalszik.

2022. aug. 20. 11:11
És ilyen nem fordult veled elő mèg soha?
2022. aug. 20. 11:10

Nem vagyok fiatal….

40 vagyok😟

Vannak gyermekeim,és 3 éve vagyunk együtt😔

2022. aug. 20. 11:09

❤️

De az. :) Fiatal lehetsz még és nem lehettek túl régóta együtt. :)

2022. aug. 20. 11:08
Így lesz.Köszönöm!
11. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 11:07
Szólj neki megint, nyomatékosabban. Ha szereted még akkor tudatosítsd benne hogy ami van az nagyon nem oké.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
2022. aug. 20. 11:06
Köszönöm igyekszem,de azért ez nem normális dolog ugye?
2022. aug. 20. 11:05
Az hogy szóljak a férjemnek…már túl vagyunk rajta…
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 845783fc97)
2022. aug. 20. 11:05

De ez az.

Többször írkáltam is a faszival.

Gondolatba leakartam építeni,többször meg is tettem,aztán én írtam neki,teljesen mondva csinált hülyeséggel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook