Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy és min változtassak? fórum

Hogy és min változtassak? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. aug. 20. 11:04
Te írtad most ezt a fórumot, ez most rólad szól, rólad beszélünk. Először magadat tedd helyre fejben H mit akarsz és utána abba az irányba mozdulj el.
6. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 11:04
Amíg nem vagy teljesen őszinte vele, nem beszélitek meg ezt IS, nem lesz változás.
5. 845783fc97 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 20. 11:02
Ez nem ribiség. 😄 Szép tőled, hogy hűséges vagy. Mindenre van megoldás. Beszélgessetek!!!
2022. aug. 20. 11:01
Előbb döntsd el, hogy te mit szeretnél? Nem kell hányni magadtól meg ribiségnek titulálni azt hogy eszedbe jut egy másik férfi is, de úgy hogy te se tudod mit akaraz, nehéz dolgod lesz. Esetleg szólj a férjednek, hogy ne hanyagoljon el..?
2022. aug. 20. 10:55
Nem.Szerintem ez két emberen függ.Nyilván ha nem akarnám “megmenteni” már félrementem volna.
2022. aug. 20. 10:53
Tőled függ mennyire akarod megmenteni a kapcsolatot.
2022. aug. 20. 10:51

Házas vagyok vannak gyermekeim.A férjem totál elhanyagol,szinte nulla a beszélgetésünk,szx sincs már csak nagy ritkán.Miközben folyton attól remegtem,hogy nem akarom elvesziteni,mindent megteszek azért hogy elveszitsem.Nagyon szeretem őt,de sokminden megváltozott a gyerek érkezésével,egymásra semmi időnk nincs,mire este esetleg arra lenne ő elalszik.

Nem csaltam meg,de gondolatban igen,önkielégitek egy másik férfira.

Hányok magamtól.

Aztán olyan lelkiismeret furdalásom van hogy leirni nem tudom.Nem akarok nagyképüsködni,mindig voltak irányomba akik próbálkoztak,mindenki hidegen hagy/hagyott.aztán itt ez a pasi,aki közös ismerösünk,természetesen nem történt semmi és nem is fog,de folyton rá gondolok.Eszméletlen undoritó mi?Tudom ide csak szép dolgokat írtok,de ez van sajnos van ilyen is,pláne vállalom is.Nem tudom mit tegyek.Persze fèlre nem lépek,de ez hatalmas bűn,hányingerem lesz,a férjem elhanyagol de nem azért mert nem szeret.Teljes fordulatot vett az életünk,nincs segitségünk,nem tudunk sosem kettesben lenni.Ha van szx,csendben gyorsan a gyerek fel ne keljen..

Mit tegyek…????

Ez nettó ribiség tudom,de aki a bántáson túl segitő szándékkal esetleg írna.Megköszönném😔

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook