Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? fórum

Hízni szeretnék! Mit tudnátok tanácsolni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
2008. máj. 2. 13:12
Norbi módszere. Egész nap és főleg este 3-as kódú ételeket enni! A sok vitamin is jó, az főleg csinálja az étvágyat. Csak azt nem tudom, ha valaki olyan típusú, hogy bármit csinál nem tud hízni, akkor ez hatásos -e.
224. SF
2008. máj. 2. 13:01
Tarts 1 hét kemény fogyókúrát, aztán térj vissza a normális étkezéshez. Gaantáltan hízni fogsz!
223. 80ASIQ (válaszként erre: 222. - Alyce)
2008. ápr. 20. 22:28
Nekem zsíros tejtől és Neskakaótól sikerült ilyen szép szál derék embernek lennem: 123 kg. Kis kitartás és utolérsz! :D
222. alyce
2008. ápr. 19. 12:44
Szerintem ne úúúúútáljatok, nincs ám olyan jó helyzetem. Jelenleg 43-44 kg között mozgok, ami számomra már ijesztő. Jó, eddig sem voltam vastag, de azért az a pár kiló rámfér....
2008. ápr. 19. 12:43

Igyál sört:)))

Sade is ezt a módszert alkalmazta:)

2008. ápr. 19. 12:35
Én azt olvastam Norbi könyvében, hogy koplalni kell egy kicsit és akkor a szervezet elkezd raktározni....Valami ilyesmi. A férjem viszont úgy hízott elég sokat, hogy minden este mogyorót evett. De azért egy kicsit én is úúúúúútállak:))
2008. ápr. 19. 12:19

hát szíevm szerint azt mondanám,úúúúúúútállak :) de ezt csak az irigység mondatja velem,bár csak nekem is ilyen problémám lenne a súlyommal kapcsolatban:)

Szerintem ami a legfontosabb a sok sok szénidrát,azt bontja a legnehezebben a szervezet,és hogy este sokat egyél,mert akkora lelassul az anyagcsere,és a szervezet már nem használja a tápanyagot amit kapott,hanem raktározza.

sok sikert:)

218. alyce
2008. ápr. 19. 11:34
Sajnos most már eljutottam arra a szintre, hogy tényleg kellene valamit a súlyommal kezdeni, mert szörnyű....várom az okos ötleteket (nekem is van egy pár, de kíváncsi vagyok mások véleményére is).
2008. ápr. 16. 21:34

sziasztok!

én 21éves vagyok 175 cm,és 50 kilón stagnálok már 4-5éve.

a sporton kívül már mindent próbáltam-ahhoz nem vagyok elég kitartó.

fél évig egész nap itthon ültem, ettem,sütögettem hetente3Xsütiket,husikákat,semmi...

most fél éve rohanó lett az életem, össze-vissza kaja(Meki),stressz,munka rohanás,most se hízok.

rengeteg szénhidrátot eszek, jóllakni hosszútávon csak jó nagyszelet kenyérrel és krumplis ételekkel tudok.rengeteg tésztát eszek,de egy órára ha csillapítja az éhségem...3óránként eszek,és rengeteget iszok.

5let?mitől hízhatnék?

próbáltam vitaminokat,centrum,polivitaplex, béres(ettől már túl éhes lettem), szójalecitin,lenmagpehely....semmi...


rengeteg édességet eszek, imádom a sütiket, sósra mindig édeset is küldök.

mit tegyek?

2008. ápr. 16. 18:07
Saját tapasztalat:zabpehely,tejbe áztatva.Este áztasd be,tedd hideg helyre,reggel melegítsd meg egy kicsit,és tegyél bele mézet.Én még reszelt sárgarépát is tettem bele,mondjuk azt a vitamin miatt.Nekem ez a "koktél" túlságosan is bejött.Egy hét alatt 53-ról 58-ra híztam.Sok sikert!
215. maya80
2008. ápr. 16. 17:57
Szia Tutu! Köszönöm, és majd benézek!
2008. ápr. 16. 12:51

Szia Maya!Hát én is csak próbálkozó vagyok,mert erősen hízni akarok,ami hol megy,hol nem..biztos receptet nem tudok neked mondani,sajna,mert kinél mi válik be.Nézz be hozzánk a Hízzunk együtt fórumra,és ha találsz valami neked valót,próbáld ki.Oké?:))

Van,akinek méz segít,nekem egy időben a tömegnövelő ivása segített,edzés mellett,amit azóta már nem iszok,szóval,kinél mi..

213. maya80
2008. ápr. 16. 12:02
Tudna valaki egy biztos receptet javasolni arra az esetre, ha hízni szeretnék? Van egy hat és fél hónapos kislányom, akit szoptatok, és miatta különösen fontos lenne, hogy ne egy csontsovány anyukája legyen. Mindig is vékony alkat voltam, de ez azért már túlzás... Gondolom a szoptatás is közre játszik a fogyásban, valamint, hogy nem éppen rendezett és boldog körülmények között élek (egyedül nevelem a gyermekemet). Tehát ha tudsz valami étvágygerjesztőt, vagy bármilyen módszert javasolni, ami elősegítheti a testsúlyom gyarapodását, kérlek segíts!
212. 80ASIQ
2008. febr. 10. 21:11

Boldog emberek! Ki vesz tőlem 20 kg-t? A 120-ból?

:D

211. LacaTunde (válaszként erre: 189. - Maresz86)
2008. jan. 25. 23:34

Egyél sok fehérjét, és figyelj arra hogy az étkezésed minnél változatoabb legyen, tehát ügyelj az energiabevitelre ( cukor, zsír )is. Szeretném arra is felhívni a figyelmedet hogy a fehérje bevitel ne csak egy forrásból származzon, mert a szervezetednek különböző aminosavakra van szüksége, a különböző sejtek felépítéséhez és ezek a legkülönfélébb fehérjékben találhatóak meg ( babban pl. nincsen metionin, a búzában lizin stb.)Legyen rendszeres a főétkezés, és közötte nassolj nagyon sokat és étkezés után igyál turmixokat ( banán tojás sárgája jégkrém tej cukor méz-tuti recept) , de a csokit ne főétkezés előtt edd, ellentétben a gyümölccsel, aminek az ideális fogyasztása főétkezés előtt 1 óra. ( azért mert a vitaminok felszívódása éhgyomorban a leghatékonyabb.) Ja és ha lehet akkor felvágottak, virslit stb. -k helyet inkább egyél húst reggelire is, mert ezekben szinte semmi tápanyag nincs, csak víz. Legjobban akkor jársz hogyha minnél több olyan főtételt eszel, amit te készítesz el friss alapanyagokból. A mozgásról annyit hogy végezzél sok alapgyakorlatot ( pl gugolás ), olyan súlyokkal, melyekkel az adott gyakorlatot 6-8-szor tudod elvégezni. Válasz ki egy napra 3-4 gyakorlatot és ezekből csinálj 4-5 sorozatot. Hetente elég négyszer tornáznod, de a gyakorlatok típusáról érdeklődj valakitől, biztos van a környezetetben olyan srác vagy lány aki foglalkozik testépítéssel. ui: kerüld a szénsavas üditőitalokat is mert azok foszforsavat tartalmaznak amik kivonják a Ca ionokat a szervezedből, és hát az se túl előnyös. Ja és ami a legfontosabb: sok kitartás

üdv: Tünde és Laca

2008. jan. 18. 11:33
Én természetgyógyászati vas kapszulát szedtem attól kezdtem hizni.De előtte elmentem biorezonenciára természetgyógyászhoz.Csak rendesen kell szedni és használ én sajnos ezt nem mindig tartom be.
209. anciko
2008. jan. 18. 10:54
Én új vagyok itt. Lassan 30-as anyuka. 170 cm-rel és 49 kg-mal. Azt hittem a szülés után marad rajtam valami plusz, de még soványabb lettem 9 hónap szoptatás után... Tornázni tornázom, inkább azt nem tudom mennyit egyek, hogy elég legyen egy napra az energiám és a súlyom is növekedjen, szépen, lassan, nem lötyögő zsír formájában? Egészségesen testesedni, formásodni szeretnék.
2008. jan. 15. 11:13
Az nem megoldás ha ülsz egész nap és nem csinálsz semmit...edzés nélkül nem lehet hízni, vagy jobb összeenni édeset sósat mindent és közben meg az egészségedet károsítod!?Egészséges táplálkozás és egy kis testedzés..és minden happy.én emellett vagyok..
2008. jan. 8. 16:15
Üljél egész nap a munkahelyeden, járjál mindenhová kocsival, közben kapkodva ebédeljél a menzán. Nekem két év alatt 8 kilót hozott. A kolléganőim is esküsznek rá...
206. adri25
2007. dec. 22. 21:52
édesség,kenyér,tészta
205. contu
2007. dec. 22. 19:40
Egymás után sósat és édeset kell enni. Állítólag az úgy eléggé hízlal.
2007. dec. 22. 19:38
sajtos kiflit, csokit, pizzat, minden jo falatot, mi szem-szajnak ingere
203. bence9
2007. dec. 22. 19:34
14 éves vagyok. edzőm szerint fel kell szednem 8 kilót minimum? mit javasoltok mit egyek?
202. ibcsi59
2007. nov. 5. 22:55
Egyél sok kalóriadús ételt.Csokikat,süteményeket,mézes diót
201. Teráz
2007. nov. 5. 21:24
Gyere hozzánk egy hétre :)
200. pufika
2007. nov. 5. 21:04
Mozgásszegény életmód, sok édesség.
199. adri25
2007. szept. 29. 07:34
Sok édesség,és kenyér.
2007. szept. 28. 23:29
Mit szolnál a SUMO-hoz?
2007. szept. 28. 23:20
Igyál sört:)))
2007. szept. 28. 23:13

Sziasztok! :)

Most találtam rá erre a fórumra,én kb 5 kg-ot szeretnék még "felszedni" .Visszaolvasok!

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook