Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Házi fogyi club fórum

Házi fogyi club (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. nov. 2. 00:09

Kedves d cila!

Kicsit vissza olvastam és nagyon tetszett, az örömtől átítatott szavaidat csak itta kiéhezett lelkem. Kérlek jelentkezz minél többet, mostantól én is itt leszek veletek.

Újra kezdem a diétát. És így a már leadott 8-10 kg sem megy veszendőbe.


Én atkinseznék, de egy idő után szédültem. Így most leszoktatom magam a sok ch(szénhidrátról), s majd eldöntöm mit csináljak. Talán maradok az atkins mellett, de nem túl zsírosan és több ch-val zöldégból.


Nekem a Norbi szimpi dolog lenne, csak azt nem tudom, hogy sok 1es kódú dologban magas a kcal. Akkor mégis hogy működik nem tudom. Biztos a torna is elengedhetetlen.


Tényleg CIla te hogy osztod be az időd, hogy jusson mindenre?

1072. sarkanylany (válaszként erre: 1062. - D.cila)
2007. nov. 1. 23:57

Kedves d.cila!


Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább! Szépek a fiaid! Értük érdemes és nemes a küzdelem!

1071. Henie
2007. okt. 31. 15:06

Naa, jolvan megnyugodtam azthittem mar vegleg eltuntetek...

En is jol haladok, es boldog vagyok es naprol-napra boldogabb!!:))

Kitartas mindenkinek!:D

2007. okt. 31. 14:37

Szevasztok!

Én is megvagyok. Mindennap jövök, látom sehol senki, de azért örülök, hogy Ti is megvagytok!

Ez a N. diéta nekem is szimpatikus, gondolkodom is rajta erősen, de majd meglátom.


Azért irok ritkán, mert a gyerekeim megtanitották hogyan kell kimásolnom magamnak a recepteket és most a kevés kis szabadidőmet azzal töltöm.


Mindenkinek ölelés:-))))))))))))))))))

1069. 8b68ade120 (válaszként erre: 1068. - Addry)
2007. okt. 31. 14:34
Nekem 80 kilo a cel. Most 93 vagyok. A 90 napost csinalom.
1068. addry
2007. okt. 31. 14:00

Sziasztók!

Rég jártam már erre.Ki hol tart,kitartást mindenkinek.Én el értem a 80 kg, 3kg ment le.

Sok diétát próbáltam ,nekem a Norbi diéta szimpatikus.

1067. Vikka78
2007. okt. 31. 13:34
Én is vagyok! :)
2007. okt. 31. 13:31
:) hát elég furi is az :)
2007. okt. 31. 13:03

Sziasztok!

En itt vagyok, lelkesedes is van, fogyok is. De egyedul nem tudok beszelgetni.

2007. okt. 31. 08:25
Sziasztok :)
1063. Henie
2007. okt. 31. 07:05

Haho emberek!!

Hova lett a csipet csapat? Es a fo fogyosok?? Eltunt a lelkesedes?:(

1062. d.cila (válaszként erre: 1061. - C38e379cec)
2007. okt. 27. 09:47
Szuper jóhír! Csak elindul újra lefelé, jó hétvégét, szép időt és mosolyogj, kevesebbet fogyaszt mint a torna, de a belső hatása óriási! Üdv, Cila
2007. okt. 27. 07:46

Nem fogjátok elhinni, de az előbb ráálltam a mérlegre (pusztán kiváncsiságból) és kevesebbet mutatott.

Mindenkinek jó munkát!

1060. adri25
2007. okt. 26. 13:57
Sok sikert a fojtatáshoz!
1059. d.cila (válaszként erre: 1058. - Adri25)
2007. okt. 25. 20:24

Szia! Én a Norbi féle -10kg /hó könyvet kezdtem el, amit 2 hétig szó szerint betartottam / komplett napi menüsor 4 étkezéssel, grammra és én főztem/

azután beépítettem a családi étkezésbe azokat amiket én ehetek.

Mellé napi 1-1,5 óra torna, bicaj, séta v. kocogás. De ha csak fél órát v. semmit sem csinálok akkor sem büntetem magam.

Nem eszek tésztát, rizst, krumplit, cukrot, kenyeret csak up1-est heti 1-2 szelet reggelihez, semmi liszt még a főzelékekbe sem, a zöldség felét turmixolom sűrítésnek.


Plusz napi 2-3 liter folyadék /bármi de cukor nélkül/

Megtanultam cukor és liszt nélkül somlói galuskát csinálni, a kedvencem az up1-es norbirudi amiben szintén nincs cukor és édes lekvár.

Mivel húsevő vagyok így nem megterhelő, hogy a pörihez, sültekhez csak párolt, főtt v. nyers zöldséget eszek. A gyümölcs mindig külön étkezés magában / előtte utána 2 órával nem eszek/

Meg is lepődnek néha az ismerőseim ha meglátnak vendéglőben enni, kérdezik ,te nem diétázol? Én azt szoktam mondani, nem én másként élek és jóízűen nekilátok a rendes adag sültnek zöldség és saláta köretnek.

Ha sütire édességre vágyok akkor külön elkészítem vagy eszek 2-3 rudit. Ma tejet ittam pottyantós cukorral fahéjjal és tejszines mogyoró, jamaikai rum ízesítésű aromával dúsítottam. Mennyei kényeztetés az ízérzéknek!


Elég drasztikusnak látszik a dolog, de nekem abszolút nem az, óriási az energiám, centiket fogyok mindenhonnan. Élvezem az "ujjászületésem" !!!


Nekem ez vált be, 5 éve hasonlóképpen fogytam 9 hónap alatt 30kg-ot, most okosabban csinálom, nincsen koplalós nap és nem hajtom túl magam, ha megkívánok valami "tiltottat" akkor eszek de csak pár falatot, az íze kedvéért.


Neked is kitartást, szép napot! Üdv,Cila

1058. adri25
2007. okt. 25. 12:53
Szia D.Cila! gratulálok a sikeres súlycsökkenésedhez,és további kitartást kívánok. Te milyen diétát követsz ?
1057. d.cila
2007. okt. 24. 21:59

Sziasztok! Ma reggel végre átléptem egy újabb kiló határt és így az első hónapra megvan a 12kg minusz.

Nagyon örülök és büszke vagyok magamra mert kitartottam a sok "ellenmunkálkodás" ellenére is!


Most este szaunázni voltam, ott is és amikor hazaértem a kedvesem is körbedicsért. Nagyon jól esett és szinte új erőre telítődtem egy újabb fantasztikus átalakuló hónaphoz!!!!


Mindent megteszek /ésszerű határon belül/, hogy elérjem a célom és egészséges, csinos és boldogabb 34éves legyek januárra!!!


Holnaptól új hónap kezdődik, az életmód marad mert bevált és működik mert jól érzem magam.


Nektek is további kitartást és súlycsökkenést kívánok! Szép napot, remélem sütni fog a nap! Mosoly és puszi! Üdv, Cila

1056. 8b68ade120 (válaszként erre: 1055. - Adri25)
2007. okt. 24. 19:31

Szia!

Elkezdtem kb. 3 honapja egy sajat modszert. Keves szenhidrat es sokszor enni kevest. De nem mukodott. Aztan elkezdtem a 90 napost es az mukodik. Kb. 10 kilot fogytam le a 3 honap alatt. Ennek nagyreszet az utobbi ket honapban.

Korabban eleg kemenyen sportoltam. Napi egy ora szobabicikli + 1 ora sulyzos edzes. Aztan a derekam nem birta. Most nem sportolok. MAjd, ha mar csak lejjebb megy a sulyom. A fogyas igy is megy.

1055. adri25
2007. okt. 24. 19:09
Szia Mókusvirág. Te mivel fogyizol?
2007. okt. 24. 17:47

Haho Fiuk, Lanyok!

Nagyon leullt a klubb. Mar nem akartok fogyni vagy csak nem akartok dicsekedni az eredmennyel?

En fogyok folyamatosan. Bar most epp eleg sok problemam van es foleg emiatt.

2007. okt. 23. 07:54

Kösz' Lányok majd erőt veszek magamon. Azért érzem magam ilyen rohadt sz...l, mert alapban nem ilyen vagyok. Abszolút pozitiv gondolkodású, optimista és lételemem a vidámság.

A fogyimat nem hagyom abba, csak egy kicsit finomitok.


A depimmel ne foglalkozzuk többet, mert még elveszem a Ti kedveteket is, azt pedig nem szeretném. Ahogy jött, maj el is megy! Remélem.


Minden jót! :))))))))))))))))))))))))

1052. Henie
2007. okt. 22. 22:02
aaaa most jottem haza Kangoo Jump aerobikrol vagy miez... Ugyanis az unnep miatt elmaradt az en kis kedvenc step aerobikom.. Haat huuuuuu!! Asszem 30 kgval konnyebben majd visszaterek ra, ennyire intenziv mozgas szerintem nem letezik, mint ez! Naaaaggyon brutal!! Es most ugy kivagyok mint a bili fule:D
1051. d.cila
2007. okt. 22. 21:04

Sziasztok!

Nekem is vannak depis időszakaim, de most ezeket áthidalom magamhoz képest őrjítő tempójú házimunkával, karácsonyi nagytakarítással!

Ja és van egy plusz segítségem, aki abszolút depiűző: [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Bruce Willis[{[{[/A]}]}] mániás vagyok!!!!!!!!! Ha érzem, hogy csüggedek vagy összecsap felettem a gond, berakok egy dvd-t vagy kazit és már minden rendben.

Ez már évek óta bevált segítség. A DieHard trilógiát kb 450-500!!! szor láttam részenként. 26 filmje van meg. Nagy álmom találkozni vele személyesen is. Azért is kell a fogyás, nehogy hülyén nézzek ki a fotókon mellette!!!! /ez nem vicc, hi-hi/

Én azért írok nektek mindig vidáman, örömteli dolgokról, hogy hátha rátok is hatással lesz és ti is jól érzitek majd magatokat! / legalább addig amíg poénkodok/


Még egy módszer a jó közérzetért: ma elég szuttyogós idő volt nálunk, függönyöket vasaltam, de óriásiakat 10x3 m-t 6-ot, nagyon melegem volt, ezért felvettem az újra rámjövő bikinimet, szalmakalapot a fejemre, limonádét csináltam csigaszívószállal, ventillátort lassú fokozaton velem szembe és máris kész a tengerparti hangulat!!!


Legyen szép napotok holnap, gondoljatok szép dolgokra, ne akarjátok görcsösen a fogyást mert a bús lélektől pánikba esik a szervezet. Lassan de biztosan és tartósan.

Sok mosolyt és ölelést küldök, főleg neked hapcimanó, kitartás!!!! Üdv, Cila

1050. 175c71a378 (válaszként erre: 1047. - C38e379cec)
2007. okt. 22. 08:09
Miért vagy depis?
1049. c38e379cec (válaszként erre: 1048. - Henie)
2007. okt. 22. 08:07

Köszönöm! Még meg is könnyeztem, milyen aranyos vagy.


Sziasztok, megyek dolgozni! Hurrá!

1048. Henie (válaszként erre: 1047. - C38e379cec)
2007. okt. 22. 07:59

Hapcika!

Ne keseredj mar.. Szerintem amugy ez normalis, en is amig nem all at teljesen a szervezetem (akar 1-2 honap) totalis depresszios hangulatban voltam.. Egyik percbe orultem, hogy hu fogytam megint 1 kgt, masikba meg bogtem, mert beszolt vki az utcan.. De mindig azzal gyozkodtem magam, hogy el fog mulni.. Es biztos vagyok benne, hogy neked is! Ne add fel!!!!

1047. c38e379cec (válaszként erre: 1046. - D.cila)
2007. okt. 22. 07:42

Az "optimista"-klubnak ez volt a legklasszabb beirása. Gratulálok neked és örülök az örömödnek. Sajnos engem még Te sem tudtál feldobni, de gondolom lesz ez még .....


Mindenkinek további sikereket!

1046. d.cila
2007. okt. 21. 22:01

Sziasztok! Bocsi, hogy régen nem jöttem, de őrületes 10 nap van a hátam mögött!!! De túl vagyok rajta és a legfontosabb, hogy a súlyom csökken, igaz lassan de csökken!!! A Norbis könyvet nem tudtam recept szerint betartani, mert szinte csak aludni jártam haza, de a fő up1-es szabályt csak 2 evéssel léptem át. Ami a végzett nehéz fizikai munka miatt volt muszály./több mázsányi cucc pakolása és napi 2-3 óra alvás csak, és ez 5 napig/


Amióta életmódot váltottam, őrületes energiám van. Sokszor sajnálom, hogy este van és mivel a család alszik már nem zörgök, én is lefekszek, de az agyam jár, hogy mit fogok reggel megcsinálni.


Még a kávéról is leszoktam, nem értem miért, de mióta másként eszek, cukor nélkül akartam kávézni, de szinte még az illatától is felfordul a gyomrom. 4hete nem ittam, pedig előtte csak úgy bírtam észnél lenni, ha 2-3 adagot ittam naponta.


Én is hétfőn újra Norbirecept szerint étkezem, /vége a hajcihős heteknek, magamra is szakítok időt! / és megint jó a bicajom, tornára is futja az erőmből és időmből, mert nekem ez fontos, mert nagy céljaim vannak!!! / tűzpiros estélyiruha januárban egy bálra!/


APRÓ ÖRÖMÖK: Már nyújtott lábbal lehajolva be tudom kötni a cipőmet, egy egész szekrény ruhámat újra tudom hordani amiket már ki akartam dobni mert kicsik voltak. A férjem és a fiaim minden nap látnak, de így is csodálattal mondják egyre jobban nézek ki. EZ MINDEN SZENVEDÉST MEGÉR!!!


Mindenkinek sikeres súlycsökkentést, szép hetet, kitartást és új erőt a csüggedőknek, Puszi és mosoly, üdv, Cila

2007. okt. 20. 08:33

Jo nektek hogy ennyit tudtok inni... majd jövö het vegetöl en is visszaszoktatom magam a sok ivasra. Az a baj hogy ha uton vagyunk es ennyit innek az egesz napom wc keresessel telne es utalok idegen helyen menni mert felek a baciktol.

Mindenkinek szep napot es minusz kilokat!:) Engem var a tovabbi hazimunka es vasarlas.:(

1044. adri25
2007. okt. 20. 08:30
Úgy látom itt mindenki fogy csak én nem,hiába gyötröm magam,teljesen ki vagyok,már az élettől is elment a kedvem,sajna már semminek nem tudok örülni
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook