Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságon kívüli kapcsolat fórum

Házasságon kívüli kapcsolat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
484. Krisz42 (válaszként erre: 469. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 14:39
Én azt nem értem,h miért úgy nézi mindenki,h a nő odaadja magát,a ffi elvesz vmit,ha szex van,akkor a nő csak szétteszi a lábát,stb.Jò,ha egy pasi nem akarja,akkor ugye csinâlhatunk bármit,nem fog menni,de én nem tekintem sem magam,se a szexet részemről áldozatnak,odaadásnak,az nem plussz a férjemnek,h hajlandó vagyok rá.Én is nagyon élvezem,ha én akarom akkor is van,bár általában nincs olyan,h kezdeményezni kell:),de ne tekintsük már áldozatnak.Sokszor azt is olvasom,h talâlkozzon-e xy-nal,mert biztos csak a szexet akarja.És akkor mi van?Legalább szerelmeskedik egy jót,ha mindkettőjüknek jò,akkor akár folytatá is lehet,ha pedig egyébként is alakul vmi,akkor ugyis normális kapcsolat lesz a vége.
483. 8bff41629d (válaszként erre: 482. - Bd55e3f068)
2013. szept. 30. 14:38
Szerintem valami ilyesmit szokott jelenteni az "extra" szó szexügyekben...De az is lehet persze hogy akkor másnak mást jelent...Éppen azért voltam úgy vele, hogy jobb letisztázni egyértelmüen a dolgot...
482. bd55e3f068 (válaszként erre: 480. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 14:26
Akkor attól extra, hogy olyat csinálnak, amit amúgy nem szoktak?
481. gribedli*** (válaszként erre: 478. - Bd55e3f068)
2013. szept. 30. 14:21
XDDDD
480. 8bff41629d (válaszként erre: 478. - Bd55e3f068)
2013. szept. 30. 14:20
Hát...Ez esetben akkor valóban mindenkinek mást jelent az "extra" szex fogalma...(Nekem pl az orális-anális szexet szokta jelenteni az "extra szex"...)
479. szomorkodó (válaszként erre: 477. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 14:16
Téged nem kérdeztelek, és nem vagyok rád egyáltalán kíváncsi. Menj a dolgodra, vigyázz a férjedre.
478. bd55e3f068 (válaszként erre: 474. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 14:15

férj111-nek minden extra, ami 3 hónapnál gyakrabban van és hasonlít a szexre :D

Te mit értesz szex alatt?

Lehet akár a személy extra. "Drágám, én ma kiporszívóztam, úgyhogy átmegyek a szomszédba a Mancihoz egy dugásra."

477. gribedli*** (válaszként erre: 456. - Szomorkodó)
2013. szept. 30. 14:12
Te meg is erdemelted
476. Anthico (válaszként erre: 469. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 14:11

Én már múltkor is írtam pár gondolatot a helyzetetekkel kapcsolatban, hogy utána kellene járni, miért is érzi állandóan fáradtnak magát, és miért lett szinte aszexuális. Mert igenis lehetséges, hogy nem ő a galád nőszemély, aki megunt és megvonja a szexet.

Az is lehet, hogy hormonális gondok vannak a háttérben (pl.: foggátló szedése).

Az is lehet, hogy magában sincs ingere örömet szerezni, tehát nem konkrétan téged nem kíván, hanem úgy igazán semmit. Magához sem nyúl, más sem hozza lázba.

Írtad, hogy sokszor fáradt és sokszor fájlalja valamijét. Ezeknek egyáltalán megpróbált utána menni? Vagy hagyja magát ilyen állapotban?


A fentiekkel most nem arra akarok célozni, hogy biztosan valami ilyesmi áll a háttérben, de ezek sem kizárhatóak. Főleg ha gyanúsan hirtelen változás történt, ami előtt teljesen rendben volt a szexuális étvágya is a közérzete is. Volt egy barátnőm, akinek azért ment tönkre a kapcsolata, mert a pasija miatt foggátlót kezdett el szedni és a libidója lecsökkent nullára. A pasi ezt nem tolerálta és otthagyta, aztán mikor elhagyta később a tablettát, érdekes módon visszatért minden vágya.


Kommunikálnotok kellene, és nem feltétlen arról, hogy te szexet akar, ő pedig nem. Arra kellene rávilágítanod, hogy egy egészséges nő volt sokáig, akinél valami változás történhetett, hogy ez lett belőle. Utána kéne járni, minden oldalról megvizsgálni, mert lehet, hogy a problémának tényleg semmi köze hozzád. Ha feltennéd neki azokat a kérdéseket (kicsit burkoltabb formában, mert ugye pont azt kéne erősíteni, hogy te az állapota megváltozása miatt aggódsz), mit felelne rájuk? Egyáltalán válaszolna? Nem lehet, hogy eleve követelőzve állsz a kérdéshez, és szinte letámadod, ha ez szóba kerül? Esetleg rögtön a szexszel indítasz, hogy neked hiányzik, neked kellene, és csináljon már valamit? A kommunikáció formája, stílusa rengeteget nyom a latba.


Mondjuk az a tudat se segíthet neki túlságosan, hogy lebuktál. Ilyenek után pláne nem szívesen nyúl az ember a másikhoz, megtörik benne valami.

475. gribedli*** (válaszként erre: 468. - Ittmost)
2013. szept. 30. 14:09

Total igazad van, ne menjunk le a masik szintjere. De ha ez olyan eroltetett, hogy kozben meg nap mint nap arra gondolunk, hogy basszus, de hat ez nem igazsagos, akkor inkabb de, menjunk le a szintjere. Vagy masik lehetoseg, ki lehet szallni, sot elotte ki lehet nyirni a masikat a birosagon, es meg mas ezer modja van ennek.


Bar minden tettnek megvan a maga kovetkezmenye, de a gondolatoknak is, karmikusan nezve meg mindig kevesbe gaz, ha nem mesz le a szintjere vagyis nem csalod vissza, "csak" kibacod mint macskat carni, de ha visszacsalod, annak is lesznek kovetkezmenyei. Viszont ha nem csinal az ember semmit, es megis emeszti magat, mert valojaban csak magara erolteti a moralt, hogy o nem olyan, de melyen melyen marhara merges a masikra, EZ a legrosszabb, amit maga ellen tehet. Es ettol nem lesz jobb o a karma szemeben (mar ha ez erdekli, engem erdekelni szokott...), mert a gondolataiban ugyanolyan negativ lehet, szoval ennek is lehetnek negativ kovetkezmenyei, hiaba hiszi, hogy akkor nincs szivas. Ha nem hisz a karmaban(mert ez egy elmelet) akkor is erzelmileg nagyon szivas mindenhogy, szoval kulonosebb hit sem kell hozza, hogy ezt belassa valaki

474. 8bff41629d (válaszként erre: 472. - Bd55e3f068)
2013. szept. 30. 14:08
De lehet hogy ő "extra szexre" gondolt jutalomként...Az azért nem egészen ugyanaz, mint amiröl ti beszéltek...(Bár az is lehet, hogy csak én értek az "extra szexen" mást...)
473. ittmost (válaszként erre: 472. - Bd55e3f068)
2013. szept. 30. 14:06
IIigen..ha csak a házimunkáért cserébe szexelnek vkivel,az olyan is..bár a semmi szexnél bizt az is jobb,ha az asszony legalább hagyja magát:S
472. bd55e3f068 (válaszként erre: 467. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 13:56

Miért mit képzelsz? Attól vagy faca gyerek, hogy más vagy, mint régebben volak az emberek? Veregesd már meg a vállad, hogy írni-olvasni tudsz, mert régebben azt sem tudtak, és iskoláról még álmodni sem mertek.


Az én fejem nem szokott fájni, összekeversz a feleségeddel :D Én azért szoktam szexelni, mert a szexet kívánom, és nem a mosogatásért; nem idomítom a férjem úgy, mint egy pincsit, a szex nem jutalomfalat.

471. ittmost (válaszként erre: 469. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 13:53
nem hát..de erről írtam is korábban,h nincs joga elvárni tőled a hűséget,ha ő semmit nem mozdul irányodban.
470. ittmost (válaszként erre: 456. - Szomorkodó)
2013. szept. 30. 13:52

Tényleg utoljára,de még megkérdezem:

nem szétszedés,kérdés:

Téged nem zavar,hogy a szeretőd átverte a fejed,és azt hazudta,hogy facér?aztán kiderült,hogy egy menyasszony mellől jár hozzád?Mikor nyugodtan találhatnál facér férfit is.

Írd le,csak egyszer,hogy :nem,nem zavar,és máris nincs kérdésem.


Egyébként szerintem a szeretőben az a pláne,h független,gyakran ráér,nem kell hozzá igazodni,és bármikor fel lehet menni hozzá,mert egyedül él.A többi,az mind kényelmetlenség.Mármint ha egy szerető szexpartnerként van jelen.(nekem az nem szerető,akivel érzelmek vannak,vagy bújkálni kell a felesége elől)

469. 51536e5b45 (válaszként erre: 466. - Ittmost)
2013. szept. 30. 13:51

Így ebben a formában igazad van :-)

Azt sem mondtam, hogy természetes a félrelépés, és ha már itt tartunk ezerszer jobb a szex azzal akit szeretsz mint ha csak testiségről van szó!

De azt sem lehet elvárni valakitől hogy hónapokon át várjon hátha esetleg a felesége(férje)

mégis csak úgy gondolja lehet egy kis szex!

468. ittmost (válaszként erre: 450. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 13:47

Van,aki nem amiatt nem csal bosszúból,mert annyira szereti a másikat,hanem maga előtt akar tiszta maradni.Ő csak úgy tud tükörbe nézni,ha "nem megy le arra a szintre".Ez egyfajta erkölcsi magaslat,ha akkor sem bántok vissza,ha engem bántanak.És szerencsére van,akit ez boldoggá tesz.

Ezért is kérdeztem rá Lucánál,h myilen okból marad ő most is hűséges.


((mert egyébként nagyon nem mindegy-és most nem Lucáról beszélek_hogy vki miért hűséges..döntésből-e vagy gyávaságból,vagy érdekből.Nekem ezek talán még fontosabbak,mint maga a megcsalás.de ez csak elmélet volt,csak neked))


Én is így gondolom ezt a folyamatot,amit írtál,h átmenne barátságba..egyszerűen más alapokra helyeződne a kapcsolat.

467. 51536e5b45 (válaszként erre: 465. - Bd55e3f068)
2013. szept. 30. 13:47

Tudod elszámoltam magamban 10-ig mire válaszoltam!

Pont ez az amiről beszéltem, teljesen természetes az airől egy generációval ezelőtt még álmodni sem mertek a nők!

Legfeljebb este majd nem azt mondod, hogy elfáradtál a sok munkában, hanem fáj a fejed!

466. ittmost (válaszként erre: 451. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 13:40

Már megbocsátok:D

nem azt mondtam,h nincs mentség a félrelépés után a számodra,hanem azt,h ne lepődj meg,ha ettől nem javultak a dolgok.

Van,ahol elkezdenek teperni a nők,ha megcsalják őket,mondjuk ha nagyon odavannak a pasiért,és szinte mindenáron meg akarják tartani.

Sajnos úgy néz ki,hogy a te feleséged a másik csoport:valószínű neki nem oylan fontos,h együtt legyetek mindenáron.

Nekem nem természetes egyik irányú félrelépés sem,de nem ítélem el feltétlenül.Sok dolgok vannak égen és földön.

465. bd55e3f068 (válaszként erre: 463. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 13:33

Teljesen természetes is, hogy mindenki kiveszi a részét a házimunkából. Nyilván az elismerés és megbecsülés mindkét félnek jár érte, de hogy plusz jutalmat vársz, az gyerekes.

Az extra szex meg nevetséges és szánalmas. Azért dobja szét a lábát a zasszony, mert felmostál? :D

464. szomorkodó (válaszként erre: 463. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 13:26
A magam nevében tudok nyilatkozni. Nekem életemben ha bruttó 10 órát besegített pasi a házimunkába. De részemről nem is tartom férfias dolognak.Nem is várom el. Nem hiszem, hogy csak azért jár egy kis extra szex. AZ mindig kellene, hogy járjon. Észrevettem, hogy akinek megadatik az nem becsüli meg a partnerét. Azt hiszi természetes, és vele marad mindenáron. Tudnék mesélni, és akkor csak úgy is lesnék a párjuk kívánságát szex ügyben.
2013. szept. 30. 13:15

A másik dolog ami eszembe jutott, nekünk pasiknak hiányzik az elismerés azért amit teszünk akár a konyhában vagy máshol a háztartás terén, többségünk olyan családból jött ahol a férj maximum annyit tett a konyhában, hogy megette amit elé tettek!

A mai nők teljesen természetesnek veszik, hogy a pasi is besegít a házimunkában, és ez rendjén is van csak ezt valahogy meg is kellene háláni, nem azt várom el, hogy Nobel-békedíjat kapjak, de egy kis ölelés vagy egy kis extra szex szerintem a részetekről is beleférne!

462. 51536e5b45 (válaszként erre: 461. - D0d8909694)
2013. szept. 30. 12:38
Igen én is irígykedem!!!:-)
461. d0d8909694 (válaszként erre: 457. - Krisz42)
2013. szept. 30. 12:36
De jó nektek!!!!.........
460. d0d8909694 (válaszként erre: 456. - Szomorkodó)
2013. szept. 30. 12:34
Teljesen egyetértek veled.
459. 51536e5b45 (válaszként erre: 457. - Krisz42)
2013. szept. 30. 12:34

Igen, de ahogy írtad Ti mindennaőp szerelmeskedtek, valószínű párod nem is gondolkodik el azon félrelépjen-e!

Az hogy náluk, se szerelem, se őszinteség nincsen azt nem tudjuk!

Egy alapos beszélgetés talán mindent tisztába tenne, már egymás közti beszélgetésre gondolok, a párja akkor talán azt is megmondaná miért ment félre és most a valódi okora gondolok!

458. d0d8909694 (válaszként erre: 451. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 12:32
Én ezzel kapcsolatban sok-sok ellenpéldát tudok. (nem az én életemből)....
457. Krisz42 (válaszként erre: 455. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 12:10
Nekem semmit nem erősítene,sőt,de nem lehet tudni milyenis igazán a kapcsolatuk.Mi mindennap szerelmeskedünk,tehát én biztos nem tudnék megbocsátani,de nem is akarnám,h megcsaljon,mert ha már másra van szüksége,akkor elengedem.Tehát ez csak arról szól,mennyire szeretjük a másikat és vagyunk öszinték.Itt se szerelem,se öszinteség,se megbecsülés nincs.
456. szomorkodó (válaszként erre: 454. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 12:00
Egyetértek veled. Engem is szétszedtek. Én sem bosszúból, direkt kerestem nem független pasit. De ezt úgysem tudod megmagyarázni. A kezdetek kezdetén még minden képlékeny. " először csak találkoztok, beszélgettek, aztán csak egy puszi és nincs megállás!". Ezt nem hiszem, hogy nem lehet megérteni. Ha ez neked többet adott érzelmileg stb, mint amit otthon megkapsz, akkor hülye lennél magadtól megtagadni a jót.
455. 51536e5b45 (válaszként erre: 449. - Krisz42)
2013. szept. 30. 11:48
Viszont tekinthetik az egészet egy intő jelnek, mint egy jól végződő infarktust, ha mindketten úgy állnak hozzá, lehet még boldog kapcsolat az egészből, és ahogy látom a férj is úgy akarja, ha okosan csinálják akkor ez az egész csak megerősítheti a kapcsolatukat, viszont ehhez tudni kell megbocsájtani
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook