Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságon kívüli kapcsolat fórum

Házasságon kívüli kapcsolat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
574. Krisz42 (válaszként erre: 571. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:25

Ez az,h nem beleszerettêl és elvetted,hanem azt nézted,h az elvárásaidnak megfelel-e.És te megfeleltél az ő elvárásainak?Tudod nekem is voltak elvárásaim,főleg miután az első férjem egy állat volt.Tudtam milyen vok,milyen ffi kell,de pl.a fèrjem először a hangjával és az intelligenciájával vett le a lábamròl,akkor még csak telefonon beszéltünk és miután éjszakákat beszélgettünk át,úgy mentünk a randira,h valahol mindegy volt,hogy néz kia máik,de azért sejtettük,h nem lehet annyira rossz,mert sok mindent meg lehet tudni akkor is,mikor órákig beszélgetsz.Tehát tudtam már nagyjából milyen és beleszerettem az elején,de ha nincs meg az a szikra,akkor nem ment volna.Hiába áll ott az elváráaimnak megfelelő ffi,az édeskevés,hacsak azt nem akarom,h én jòl érezzem magam,nekem legyen minden szép és jò,ki legyek szolgâlva,stb.Nekem olyan ffi kellett,akinek saját egyénisége,akarata van,aki nem azt teszi,amit elvárok,hanem azt,ami a megfelelő.Különben is ő a mximalista,én a szétszórtabb,nem biztos,h az én meglátásom a jó,viszont mindketten elég kreatívak vunk és vállalkozó szellemüek.A te párod nem igazán építő jellegű kapcsolatban él veled,ha csak a te elégedettségi mutatód mindig szinten tartásának elèrésé nem vesszük az ő épülését szolgáló dolognak.

Igen,nem vagyok a te kapcsolatodban,te tálaltad az egészet úgy,h ez jött le belőle.Pl.a külső megjelenés nekem édeskevés.18évesen még még fontos volt,sőt.De aztán tapasztaltam,h mennyi vagy buta vagy csak látszatra ffias ffi van,úgyhogy ha ránèztem egy kigyúrt pasira az jött le,h milyen beképzelt,hiú vagy milyen buta,stb.Tehát jó volt,h a fèjemmel előbb beszélgettem,utána találkoztunk,mert tudtam,h intelligens,jó humorú,ő is imád olvasni.Aztán megjelent egy kopasz,tetovált,kigyúrt pasi.Ennyit a kinézetről.

Bár túl sokan akarnak kikezdeni vele,lehet h pont ezét nem kellett volna.Szerencsére nem hiú,vasalni jobban tud mint én,ill.gyorsabb.És nagyon jòl elvan közben,mert néz vmi jó filmet,általában a nagyfiam társaságában:)Most közben X faktort néztünk,de pl.a kicsivel én vok,mikoe el kell altatni,tehát nekem kellett menni

573. gribedli*** (válaszként erre: 571. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:15
Hat nem tudom, szerintem az is egy netrol levadaszott kep, mint a tobbi, mert amikor egyszer betett egyet magarol, igazit, ott nem igy nezett ki, persze nem is oltott rajta nyelvet, vagy az egy osregi volt, de sztem Magyarorszagon nem gyakori az ilyen ventillator, vagy igen? Meglatszik, hogy reg jartam otthon:)
572. 8bff41629d (válaszként erre: 570. - Krisz42)
2013. okt. 1. 10:52
Amíg nem ismersz személyesen, addig szerintem ne filozofálj olyan dolgokon amiben nem vagy, és nemis lehetel képben...Mert teljesen tévútra jutol mindig, aztán azt hiszed hogy az az igazság amit kiokoskodtál, közben meghát dehogyis az...Pont az áll a legmesszebb a valóságtol...
571. 8bff41629d (válaszként erre: 564. - Krisz42)
2013. okt. 1. 10:49
Honnan tudod te, hogy én most "szerelemböl" házasodtam-e, avagy sem? Abbol házasodtam pedig, sőt, még ma is szerelmes vagyok a nejembe...Még 20 év elteltével is...Ennek az a magyarázata,hogy nálam a szerelem az MINDIG egy következmény...Annak a velejárója, hogy "egy hölgy megfelel az igényeimnek", ígyhát bele is vagyok esve teljesen...És minnél jobban megfelel valaki az igényeimnek, annál inkább szerelmes vagyok az illetőbe...Éshát a KÜLSŐ MEGJELENÉS áll ilyen téren a legelső helyen, minden más csak ezután jöhet...(Ezért is állok értetlenül pl. Adri legújjabb produkciója előtt, aminek gondolom az a célja hogy minnél jobban bosszanthasson már megint...Nem tudom hogy miért csinálja ezt, lehet hogy az nem tetszik neki, hogy kibékültem rerével, vagy mit tudom én, hogy mi a célja ezzel a legutóbbi provokációval, de valahogy nemtudom elhinni, hogy AZ a fotója a legjobb, amit ki tudott tenni nemrég az adatlapjára...Azért kicsit hihetetlen nekem, hogy nincs olyan képe, amin nem narancssárga a haja, nem ölt nyelvet, és amin elegánsan fel van öltözve, úgy, ahogy az egy úrinőhöz illik mindig...Nemtudom hogy miért csinálta azt amit csinált, de van egy olyan gyanum, hogy szándékosan akar már megint bosszantani...)
570. Krisz42 (válaszként erre: 569. - Gribedli***)
2013. okt. 1. 10:34
Igazad van,ő rendesen pròbál kompenzâlni és a férfiasságát azzal bizonygatni,h egyrészt micsoda bika másrészt h ő mit nem csinâl otthon.Tőlem egy ffi tök mindegy milyen az ágyban a lênyeg,h nekem jò legyen vele.Ha ezt úgy érnénk el,h ên pl.egy domina lennék és azt êlveznénk,h a cipős sarkát nyalja,stb.akkor azt csinâlnánk és nem érdekelne,h ő mennyire bika az ágyban és mekkora a teljesítménye.A lényeg,h ha 15perc jut a szexre,akkor annyi is elég legyen,ha meg 4óra,akkor azt is êlvezzük.De nála ez is kompenzâlás és ne mondja senki,h az nagyon intelligens lehet,aki a pénzzel enbyire nem tud bânni és a nő vegye meg magának,h valami kell,na meg rá is gondoljon.Nekem hoz haza a férjem olyan ékszert,amit én nem is látok,mert nem arra járok vagy nem veszem meg,mert magamnak minek,de ha ő hozza,akkor tudom,h az neki is tetszik.Pl.egy köldökpiercinget télen főleg csak ő lát,tehát miatta van,tehát jól esik,ha megveszi azt,amit ő is szívesen lát rajtam.
2013. okt. 1. 08:49

A visszajarorol annyit, hogy meg a 10 eves fiam is tud visszajarot szamolni, masreszt nem tudom mi a rosszabb, egy ilyen anyagi "kasztraltsag" egy hazassagban, vagy az, hogy a ferj is foz alkalmankent vagy beagyaz alkalmankent?


Lehet mentsvarkent hasznalni, hogy a mosogatas nem ferfimunka, meg arrebb nem teszunk egy poharat se, de ez mind annak a kompenzalasa, hogy a penzt meg otthon leadja az asszonynak (az osszeset) es emiatt erzi magat kasztraltnak, ezert bujik ertelmetlen sztereotipiak moge egy ferfi. Szerintem egy hazassag anyagi helyzete mindketton mulik, es bar a noknek jobb erzekuk van a penzhez (azert van rengeteg uzletember ferfi, ugyhogy ez is tenyleg tanulhato! Es vannak pazarlo nok is) ettol fuggetlenul azt, hogy mire koltik, ketten kell eldonteni. A nok hozzajarulhatnak a precizsegukkel, hogy ellenorizzek, mennyi az annyi, de aztan az elkolthetorol ketten dontsenek, maskulonben ott a ferfi is egy babu.

568. gribedli*** (válaszként erre: 566. - 51536e5b45)
2013. okt. 1. 08:42
Na ez az! Mindenki orul a viragnak es ertelmetlen is lehet, en szeretek barmilyet, cserepeset is, es meg a baratnoimnek is jar virag, ha szulinap, stb. van, plane egy ferfitol a felesegenek!
567. gribedli*** (válaszként erre: 565. - 51536e5b45)
2013. okt. 1. 08:40
Jo, mar lapoztam am:)
2013. okt. 1. 07:01

Amúgy jól elkanyarodtunk az eredeti témától, bár lehet hogy ezek magyarázzák a félrelépések 80%-át!

Én mindenesetre nem vagyok ékszerpárti, ellenben virágot néhanapján nem pénzkidobás adni, nekem is szokta mondani párom, hogy értelmetlen dologra ne dobjak ki pénztz, de látom azért örül neki!

565. 51536e5b45 (válaszként erre: 549. - Gribedli***)
2013. okt. 1. 06:39

Ennyire érthetetlenül fogalmazok?

Ha jól emlékszem arról volt szó, hogy titusztitusz feleségének tettek egy ajánlatot egy ékszerrel kapcsolatban, erre írtam, hogy inkább lealacsonyító mint hízelgő!

564. Krisz42 (válaszként erre: 562. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 18:47
Ez meg is magyarázza a dolgokat.Ennyire egoista tényleg lehetsz,hiszen gondosan megválasztottad a párod,aki az egodat tovább építgeti.Nem szerelem volt,hanem a te számodra a legmegfelelőbb kiválasztása.Ja és nem mentél messzire,nehogy a való világ lerombolhassa az egodat.Akkor neked kár magyarázni mi az,h szerelem,mi az,h egyenrangú felek,h az igazi szerelem arròl szòl MINDKÉT FÉL SZÁMÁRA,h adok,mert önzetlenül szeretem a másikat és ez tesz boldoggá.Neked a szex is az egodròl szòl.Nálunk vhogy soha nem téma,h elégedett vok-e a teljesítmênyével,az s3mh az mosogat,aki éppen ott van,de a gyereknevelésben így is rengeteg dolog vanamit csak a nő tesz meg normális esetben.Ettől függetlenül mi egyenrangúak vunk az ágyban is,nincs szexisten,szexistennő,csak pont ő és én,ami szâmunkra a legtökéletesebb párosìtás és nincs jó vagy rossz szex,csak mindig fantasztikus-ezért is van minden nap-de ez nem vmelyikünk èrdeme,hanem mindkettőnk szerelme.Ennyi.
563. ittmost (válaszként erre: 562. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 18:41

neked is szép estét:)

köszi a válaszokat

562. 8bff41629d (válaszként erre: 560. - Ittmost)
2013. szept. 30. 18:33
Nem...Nem...Létezik számomra sok más értékes dolog is a szexen kívül, pl a művelődés-olvasgatás-új infók begyűjtése mindenröl, a természetjárás, az élet nagy kérdésein való filozofálgatás, éshát hogy minden módon boldog nőnek lássam a nejemet...Az nem zavar hogy "kívül vagyok" mindig a dolgokon, mivel szeretem magam körül a csendet és a nyugalmat mindig...Viszont szeretek másokat okosítani is...(Többek között ezért is járok ide, a hoxára is időnként...)A feleségemet én választottam, nagyon gondos szűrés után, a legbelső körböl, 4 másik hölgy közzül, több napi fejtörés után...Szerencsére nem bántam meg a választásomat a mai napig sem...Hát...Nagyjábol ennyi, remélem elégedett vagy a válaszokkal, márcsak azért is, mivel nekem most lépnem kell mára...További szép estét...
561. Krisz42 (válaszként erre: 559. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 18:30
Na én rá se néztem volna a férjemre,ha nem csillogtat meg egy kis intelligenciát,humorérzéket és olyan szenvedélyt,amit nem csak az ágyban érzek.Ja és minimum szeressen ő is sportosabb szabadidős elfoglaltságokat.Ezek után pedig jöhet a külső,aztán mikor eljutunk az ágyig,akkor ne akarjon teljesíteni,csak adni akarjon,ahogy én is,az tegye boldoggá,mert akkor az orgazmus mindig lesz,mert engem is az tesz boldoggá,ha adhatok,az izgat,ha őt izgatom és fordítva.Nincs izgatóbb,mint ha érzem,látom,h a párom az izgatja,h engem izgat,nem az,h mikor dughatja már be és ennyi.Ja és így nem számít az ékszer sem.Ajándékért nem mennék el senkivel,de a féjem meg szokott lepni csak úgy ékszerrel is,nem a szex miatt.
560. ittmost (válaszként erre: 559. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 18:24

Tudod,a férfi az nem csak egy farok(na jó,meg száj,amit még nyilván használsz szex közben).

Vagy neked ennyi az életed összvissz?

Emberi minőségek elérésére nem törsz?Az emberi egódnak nem hiányzik valami egyéb szellemi teljesítmény is?Vagy a körülötted levő nőknek sem hiányzik ez,hanem elég,hogy szép a tested?és jól működteted?

Nem zavar az,hogy kívül vagy a dolgok mozgásán,és csak azt várod,amit odavisznek neked?

Ez indiszkrét,ha nem akarsz,ne válaszolj:a feleségedet te választottad?


Bocs a sok kérdésért,de ilyen madarat én még nem láttam:)


és ráadásul off is voltam,sorry mindenkitől,ez nem is az a topik..:S

559. 8bff41629d (válaszként erre: 558. - Ittmost)
2013. szept. 30. 18:13
Egy szóval sem állítottam azt, hogy mindez "férfias" dolog lenne...Viszont különösebben nem zavar a dolog, mivel mindezeket a dolgokat úgy fogom fel, mint "női kényeztetést" az irányomban...Már írtam sokszor hogy az én "férfiúi egómat" szinte kizárólag a szexuális képességeim táplálják mindig,és semmi más...Mivel a szex terén MINDIG tökéletes mestermunkát szoktam végezni a mai napig is, így nincs szükségem egyébb megerősítésre a "férfiúi egó" terén...(Na jó...Azért a testépítőalkat még meglehetősen szükséges dolog, de más már tényleg nem...)
558. ittmost (válaszként erre: 556. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 18:04

És ez férfias?

Hogy nem tudod normálisan megszámolni a visszajárót,hogy az asszony vásárol neked,meg hogy az asszony veszi neked a fagyit is? :D

557. ittmost (válaszként erre: 475. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 17:58

:) Én nem azt mondtam,h ne menjünk "le" a másik szintjére,hanem azt,h van,akit ez a fajta erkölcsi magaslat boldoggá tesz,hogy ő fentről nézhet a gyarló párjára.Ha pl.Luca iylen,akkor neki tényleg nem érdemes bosszú-csalni.

Viszont ez az erkölcsi magaslat valószínű később mindvégig távolságot fog tartani a két ember között,mert az egyik mindig gyarló marad,hisz csalt,a másik meg mindig tiszta.Bár..lehet,hogy így is,úgy is megmarad ez a tüske,mindegy,h viszont csal,vagy nem...

A karma-dolgok nekem bonyolultak:)

556. 8bff41629d (válaszként erre: 554. - Nbandus)
2013. szept. 30. 17:01
Tényleg nincs nálam sohasem pénz, ha velem van a nejem is, éshát semmiféle bankkártyáim/bankkártyáink sincsenek...Még a fagyit is mindig ő veszi, és hozza oda nekem...Ha meg járunk valahol, és valamit megkívánok, akkor neki szólok mindig, hogy vegye meg...Ő meg akkor megy és megveszi a dolgot, aztán idehozza nekem...
555. 8bff41629d (válaszként erre: 552. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 16:51
Nem...Nem tapintatbol mondja...Háromnapos ismerettség után talán még énis hajlanék ilyesmi véleményekre, de azért 20 év házasság után, már jobban ismerem az egyéniségét mint a tenyeremet...
554. nbandus (válaszként erre: 551. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 16:47
Na jó, ez már szőrszálhasogatás :) Én pl. amikor elmegyek munkaidőben ebédelni, és a párom kedvencét látom esetleg, akkor viszek neki haza egy dobozban, aminek ő nagyon örül. Azért nem hiszem, hogy nálad sosincs pénz... :) Ha így van, kártyával is lehet fizetni, sőőőt, ma már ott a szuper SZÉP-kártya is :)
553. gribedli*** (válaszként erre: 550. - Nbandus)
2013. szept. 30. 16:45
Na hallod! Egy piacon így, én is rosszat gondoltam volna...
552. gribedli*** (válaszként erre: 547. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 16:44

Te meg mindent elhiszel, amit a feleséged mond, holott lehet, hogy csak tapintatból mondja, de igaz, különbözünk, mindenesetre én sajnálom őt, hogy ilyen alakkal van, mint te, aki még ellene sem szegül ebben, hogy csakazértis vegyen neki egy ékszert, egy virágot.


Hiszem, hogy mindenki maga választja az életét, szóval ő is sajat maga választott egy ilyet, de hát sajnálom, na!

551. 8bff41629d (válaszként erre: 548. - Nbandus)
2013. szept. 30. 16:42
Vagy úgy...Ilyen variáció valóban nem jutott eszembe, de gondolom ennek az az oka, hogy nem nálam szokott lenni a pénztárca ha megyünk valahova, mivel én utálok mindig fizetni, és állandóan összekeverem a bankjegyeket, meg az érméket, ráadásul olyan gyorsan nemis tudok utánaszámolni, hogy jól adnak-e vissza...Szóval biztosabb az mindig, hogyha a nejemnél van a pénztárca, éshát ha már valakinek venni kell valamit akkor az minden esetben én vagyok, és a nejem az aki fizet...Még egy étteremben is...Holmi szokásokkal meg én nem foglalkozok sohasem...
550. nbandus (válaszként erre: 549. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 16:38
Na most nagyon elbeszéltek egymás mellett. Ne balhézzatok, Férj111 arra gondolt szerintem, amire én is. Hogy a körülmények, és az adakozó fél alapján lesz az ajánlat kedves vagy felháborító.
549. gribedli*** (válaszként erre: 540. - 51536e5b45)
2013. szept. 30. 16:35

Most ezt komolyan gondoltad? Csak a qrvák kapnak ékszert ajándékba? Na ne már! Ezzel lehet magyarázgatni, ha nincs pénzed rá, nyugtatni a lelkiismereted. Minden nő szereti az ékszert, és szeretik bármilyen alkalomra és nem érzik ettől qrvának magukat. Legalabbis nők milliói így gondolják a világ minden táján!


Mint mondtam, van olyan, hogy nincs rá keret, sőt, ez lehet közös megegyezés is egy párnál, de ne gyártsunk hozzá ilyen töketlen ideológiákat!

548. nbandus (válaszként erre: 546. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 16:34
Cukrászdára gondoltam. Eszembe se jutott, hogy süss :)
547. 8bff41629d (válaszként erre: 545. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 16:33
Az a baj veled mindig ahogy elnézem, hogy mindenkit magad után akarsz mérni örökké...Megintcsak megismétlem, hogy SOKFAJTA NŐ VAN,és nemcsak olyan gondolkodásuak, mint amilyen te vagy...
546. 8bff41629d (válaszként erre: 543. - Nbandus)
2013. szept. 30. 16:31
Na jó...Azért azt se akarnád ugye, hogy ÉN ÁLLJAK LE SÜTEMÉNYEKET SÜTNI... Vagy igen? Ne nevettess már...
545. gribedli*** (válaszként erre: 541. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 16:28
Haszontalan virág? Röhejes, hogy a pofátlanságra milyen kifogásokat keresnek az emberek! Szép és kész, egy udvarias gesztus, nem kötelező orchideát adni...
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook