Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságon kívüli kapcsolat fórum

Házasságon kívüli kapcsolat (beszélgetős fórum)


4. Depike (válaszként erre: 1. - D0d8909694)
2013. júl. 16. 10:31
Szia, én biztos előbb elbeszélgetnék a férjemmel, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem akar veled lenni. Lehet szervi oka van, vagy valami lelki probléma is lehet, nem gondolod?
3. f36e266467 (válaszként erre: 1. - D0d8909694)
2013. júl. 16. 10:30
Ha a párjaitok belemennek, akkor talán. Bár az a tapasztalatom, hogy semmilyen módon nem működik az ilyesmi. Ez nem matek, hogy ha nincs sex, akkor mástól kell megkapni. Egy kapcsolatban érzelmek vannak. De majd meglátod, mert szerintem bele fogsz menni, ha nem ebbe, akkor majd másba. Ez csak egy megérzés.
2013. júl. 16. 10:28

Szia!

Miért nincs kedve?Nem mondta?

Én megbeszélném vele...vagy ha olyan problémája van,akkor orvos.

De semmi pénzért nem csalnám meg a férjemet.

2013. júl. 16. 10:22

Sziasztok!


Szerintetek legyen az embernek lelkiismeret furdalása, ha a férje már hónapok óta nem akar szexelni (nincs kedve és nem is tud - szerintem) és a nő máshol keresi az örömöket?

Megismertem egy pasit a neten, aki szintén nős és hasonló gondjai vannak. Egyikünk sem akar elválni, mivel elvagyunk a párunkkal mint a befőtt, de csak ennyi.

Picit gondolkozom, hogy belekezdjek e, nagyon szimpi a pasi. Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook