Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Halloween dekor ötletek fórum

Halloween dekor ötletek (beszélgetős fórum)


2023. okt. 18. 07:12
Én is a pinterestet javaslom, csomó ötlet van rajta.
2023. okt. 10. 23:00
Vájjál ki magadnak egy tökfigurát és akaszd fel!
9. andilaci (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2023. okt. 10. 14:44
🙋🏻‍♀️
2023. okt. 10. 14:36

Ezt a régi várfalat csak meg kell festeni és a szekrénysort vagy falat be lehet vele borítani + 1-2 kiegészítő.

[link]

2023. okt. 10. 12:22
Van egy ilyen oldal/applikáció hogy Pinterest, ott keresnék.
2023. okt. 10. 11:06
Ha vannak hozzá régi ruhák,,egy parás madárijesztőt se nehéz összedobni és valamelyik sarokba ültetni.
2023. okt. 10. 11:03
Ja és hát a töklámpa,,de ez biztos ez az első:)
2023. okt. 10. 10:54

Pókháló cérnákból, koponyák, denevérek, nagy szőrös pókok, egy-két szellem.


Nagy tálba piros ital, bele cukorból szemek, néhány fehér tök.

Pohár szélét felolvasztott gyertyával lecsurgatni.

Egyszerű linzer tésztából ujj formájú rudakat kisütni, amire előtte köröm formát és ráncokat rajzoltál, majd leönteni híg málna lekvárral, mintha vér lenne.


Párizsiból nyelvformákat ki vágni, rátenni vajas kenyérre, néhány fogat retekből és kis kecsőppel vagy piros arannyal véresre díszíteni.


És még sorolhatnám;)

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 10. 10:49

Lehet másra gondolsz és ez házi barkács ,de tök könnyű denevért rajzolni,,egy fekete kartonra aztán kettesével összeragasztani madzaggal közte,,aztán lebeghetnek is.

Ez csak egy,,amúgy tegnap voltam kínaiban vannak holmik ha venni akarsz.

2023. okt. 10. 10:37

Szia. Néhány ötlet képekben.


[link]

2023. okt. 10. 10:28
Sziasztok tudnátok segíteni? Házibuli lesz nálunk már 1 hete nézem a netet de nem találok semmit. Lehet rosszul keresem. Hogy tudnám tök jól ijesztőre feldíszíteni a szobát? Képeket kerestem ahol már fel van díszitve a szoba de inkább csak dekorációkat ad ki a net és néhány olyan képet ahol kandallóra van téve pókháló stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook