Hajvasalás (beszélgetős fórum)


116. Orsi cicuska (válaszként erre: 114. - Figarina)
2007. máj. 4. 08:04
Először hővédőkrémet a Loreal-tól bár azt mindig is használtam most is.. De pakolásból a Loreal elseve pakolást aztán az nem jött be és most a niveanal tartok... Az eddig jó.. Ti mit használtok?? Ami jó is?Nekem az a baj hogy nagyon vastag szálú hajam van és sok is...:( Elöre is köszi
115. mimo (válaszként erre: 113. - Angelcivic)
2007. máj. 3. 22:41
Ezzel én is igy vagyok.Mióta nekikezdtem azóta rabja vagyok!!!.Bár nekem is elég száraz lett azóta mióta vasalózom, de pakolással kényeztetem.meg a hajkiegyenesitő permet tutti!!!!!!
114. figarina (válaszként erre: 112. - Orsi cicuska)
2007. máj. 3. 22:05
És mit használsz rá?
2007. máj. 3. 21:13

Hello hajvasalók! Én még kezdö vagyok ez ügyben, de azt tudom, hogy mindenféleképpen szükséges az ápolás mosás után balzsammal, ami vitaminos, vasalás elött ápoló egyenesítö szérummal. Emellett szerintem egy vagy két hetente érdemes pakolással kényeztetni a sörényünket, akár házilag kevert olivaolajos-tojásos, vagy kókuszolajos pakolással is, de már van egy csomó féle hajpakoló szérum elérhetö áron dm-ben, vagy Avon, vagy Oriflame-böl rendelt.

És van egy tanácsom, amit én is alkalmazok. Az úgynevezett szépségvitamin szedését. Ezek a bör, köröm és a számunkra legfontosabb a haj védelmére vannak. Én a Vallmarkosat szedem kb. 1500 Ft. egy havi adag (napi 1x1), de van Biovanne, Revalid is, ezek picit drágábbak. Egyébként az én hajam nem göndör, söt szögegyenes, de csak vasalóval áll úgy, ahogy kellene. Elöször furán néztem a fodrászomra, amikor azt, mondta, hogy most kivasalom a hajad, de azóta istenítem!

2007. máj. 1. 20:35

Sziasztok!!

Én szinte majdnem mindennap vasalom a hajam és töredezett de másképp nem jó...:S mit használjak hogy ne legyen olyan?? Már sok pakolást kiprobáltam..segisetek..S.O.S.

111. Orsi cicuska (válaszként erre: 110. - Lulu7)
2007. máj. 1. 20:33
Nekem Remington van és nagyon jó mert vizesen is kihuzhatod a hajad.. :))
110. lulu7
2007. ápr. 30. 12:21

Sziasztok!


Valaki mondja meg, hogy melyik a jobb: a GAMA vagy a Remington, nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem meg:S valaki segítsen. Köszi előre is.

109. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 105. - Lazarusss)
2007. ápr. 25. 18:39
Szia!!!Én csak ajánlani tudom ezt a márkát,nagyon jó!!Nekem a fodrászom használja,ő ajánlotta,és én már második éve használom!!Semmi baj nincs vele,3X-os kerámia lapos az enyém!!Nyugodtan vedd meg!!!!
2007. ápr. 25. 15:18
A kerámialapos hajvasaló jobban egyenesít, és másnapra nem göndörödik visza a haj. Nekem is van egy régebbi, de nem használom, mert nem volt tőle elég egyenes a hajam. Használhatsz hajlakkot is, a tartósság érdekében.
2007. ápr. 20. 08:37

Sziasztok!


Azt szeretném megtudni, h miért nem sikerül kihúzni a hajam. Ha kihúzom is másnap begöndörödik. A hajvasalom Rowenta márkájú. + használok fodrászterméket(nem kevés áron): hajkisimító krémet és hajvédő+kiegyenesítő spray.

Köszi! agipicur@freemail.hu címre várom a választ

106. Kri79 (válaszként erre: 105. - Lazarusss)
2007. ápr. 12. 13:11

Szia!

A Remington nagyon jó! Nekem is az van és a fodrászom is azt használja. Nekem a legújabb van teflon+kerámia+ionizálós

9.990 ért vettem dec-ben akciósan.

2007. ápr. 11. 19:28

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni hogy mit tudtok a Remington hajvasalókról? Mert én kinéztem magamnak egyet (Remington s2002) és nemtudom, hogy érdemes-e megvenni, vagy jó márka-e. Esetleg az hogy teflon+kerámia bevonat az mond valakinek valamit?

2007. ápr. 7. 13:59

Nagyon elszomorítottál, de hát ilyen lüke vagyok, nem gondoltam volna,hogy az még fixál!Minden praktikát kipróbáltam már, de semmi látható eredmény.

Azért köszi,aranyos vagy.L.

103. figarina (válaszként erre: 102. - 0148b688d6)
2007. ápr. 6. 21:32

Helló!

Sajna rossz a hírem:semmivel:(

Ha hidrogénperoxidot tettél rá(gyanítom)akkor az csak még jobban fixálta!

2007. ápr. 6. 21:29

Szia Figaina!


Tudnál-e segíteni nekem?Akérdés: ta valy egy gyenge pillanatomban befestettem a hajam barnára. (azóta már újra szőke). De sajnos ezt a manővert a műanyag vagy akril? flancos kádam is bánja. :((

Megfogta a festék pöttyökben az oldalát és az alját néhány helyen. Próbáltam 9 és 21 %-os valamivel feloldani de nem jött le, sajnos. Esrtleg lene valami ötleted, mivel lehetne eltűntetni a pöttyöket? Köszi. L.

101. figarina (válaszként erre: 100. - Stifi)
2007. ápr. 5. 10:05
Ez nem szerencse kérdése,ha ápolod nem fog törni!ettől nem hullhat!
100. stifi
2007. ápr. 4. 21:03
Nekem is szőkített hajam van és majdnem minden reggel vasalom. Ez vezethet hajhulláshoz? egyébként szerencsém van, mert eddig még nem törik a hajam, csak attól félek h hullani kezd.
99. figarina (válaszként erre: 96. - Ashtray Girl)
2007. ápr. 1. 21:20
Alapvetően már az is baj,h összevissza használsz mindenféle terméket(a loreal még hagyján,de a másik kettő.....:()sima akkor lesz a haj,ha alaposan kihúzod szárításnál,egy terméktől ne várd azt,h kiegyenesíti....Ha normálisan ki van vasalva a haj,akkor nem hullámosodik vissza naponta,de ha erős pára éri,behullámosodik.Ezt egyetlen krém sem tudja megakadályozni,mert ha így lenne,akkor még el is törhetne a haj,annyira merev lenne!!
98. Ashtray Girl (válaszként erre: 97. - 0148b688d6)
2007. ápr. 1. 20:42
Köszönöm, majd utánanézek!!:))
97. 0148b688d6 (válaszként erre: 96. - Ashtray Girl)
2007. márc. 31. 14:46

A Lorealnak van egy új hajegyenesítő "olaja" .



fehér átlátszó, kb. fél dl-es üvegben van, 4 ezer körül.Fodrászkellékesnél érdemes mgnézni.

2007. márc. 31. 10:20
oké, akkor vasalhatok:D hát a samponom az Avon, oylan, amit mindennap lehetne használni, a balzsamom az ilyen Sunsilk hajegyenesítő balzsam, és hazsnálok iylen Loréal hajegyensítő krémet, amit kifejezetten a hajvasalás előtt ajánlanak... de ha bekenem ezekkel a hajam, és megszárítom, akkor nem lesz egyenes, csak ha hajat vasalok, viszont, ha párás, esős az idő, akkor behullámásodik egy picit... de olyan krémet szeretnék, ami extra erős, hogy ne kelljen mindennap hajat vasalni, csak hajmosás után...:)
95. figarina (válaszként erre: 94. - Ashtray Girl)
2007. márc. 28. 08:47
Ezt csak azért kérdeztem,mert a kettő nem ugyanaz és ha szőkített lennél nem ajánlanám a vasalást!Írd le konkrétan miket használsz a hajadra(sampontól kezdve) és akkor segíteni tudok,hogy mi kell és mi nem!:)
94. Ashtray Girl (válaszként erre: 92. - Figarina)
2007. márc. 27. 22:02
szőkére festett:)
2007. márc. 26. 17:13

Sziasztok.Segitsegetek kernem abban h hajvasalas elott es utan milyen termekeket kell hasznalni.Mar nagyon meguntam a hajam(termeszeted barna es hullamos),nem tudok mit kezdeni vele,ezert kiprobaltam a hajvasalast,amiutan nagyon megtetszett.Tanacsokat erre a cimre kuldjetek,PLS!


andy19927@yahoo.com

92. figarina (válaszként erre: 91. - Ashtray Girl)
2007. márc. 25. 19:52
Szőkített vgy szőkére festett?
2007. márc. 25. 15:08
sziasztok! én mindennap vasalom a hajam, mert mióta frufrum van folyamatosan behullámosodik! igaz előtte is az volt, de így hogy a frufrum dugóhúzó alakban áll el a fejemtől, nagyon idegesítő! szóval azóta vasalok, pedig használok hajegyenesítő balzsamat, meg habot is, de mégis mindig hullámos lesz... csak az én hajam ilyen szemét, vagy másnak is ilyen? jah és nekem ráadásul szőkített a hajam, szóval van-e egyáltalán valami, ami jó lenne a hajamra?:S ha valaki elé tudna látni tanáccsal, azt nagyon megköszönném:))
90. lulu7
2007. márc. 17. 17:58
Sziasztok! Olvastam, hogy mennyire népszerű ez a GAMA ionos lézeres hajvasaló, és kiváncsi lennék rá, hogy a haj kihúzása után mennyi ideig marad a haj egyenes, illetve párás időben is megmarad a hatása? Én eddig babyliss kerámiás hajkihúzót használtam, de lekopott a kerámiabevonat róla, és már nem merem használni és nem is marad meg a kihúzás után sokáig... És ezt a GAMA-t kizárólag fodrászoknál lehet kapni? Megnéztem a honlapjukat, eléggé kusza, nem nagyon lehet rajta kiigazodni..ti hol néztétek?
89. emoheart (válaszként erre: 88. - Lájla)
2007. márc. 13. 10:22

használj egyenesítő sampont és balzsamot (tervor sorbie (douglas), kerastes vagy paul mitchell (fodrászat)), aztán használj egyenesítőkrémet, vagy olajat, vagy gélt, hajszárítóval körkefével is egyenesítsd ki a hajad és mindig lefelé szárítsd. Aztán meg menj rá hajegyenesítővel.

És ha tutira egyenesre akarod a buliban is, vasald ki egyszer, rakj rá nagyon nagyon keveset a hajegyenesítőkrémből, és fél óra múlva menj rá mégegyszer.


Ugyanis nekem göndör a hajam, és párás időben, vagy ha melegem van rögtön elkezd kunkorodni, meg akkora lesz mintha... egy oroszlán volnék.

Ja és télen a hajad ne hagyd kinnt, hanem tűrd be a sál, pulcsi vagy kabát alá.

88. Lájla
2007. márc. 13. 09:37
Én tegnap vettem GAMA ionos és lézeres hajvasalót, de nagyon jót, 14500 volt. Ajánlom mindenkinek! Vettem a GAMA-nak egy ehhez kifejlesztett hajápoló spay-jét is. Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnám még szebben kivasalni a hajam? Köszi
2007. márc. 6. 16:21
Én is vasalom a hajam,de nem sokszor,mert így is nagyon száraz,az meg csak jobban szárítja.:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook