Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
206. d'or
2007. okt. 23. 11:20
kaptam egy keramialapos REMINGTON hajvasalo, de en nem hasznalok ilyet igy olcsobban eladnam, irjon akit erdekel ,kuldok at képet.
205. Belissima (válaszként erre: 204. - Csillllag)
2007. okt. 20. 19:18
Szia. Nem arra. Annak a nagyobb verziójára, fehér tubusos sárga fel írattal, és az ára asszem900 és 110,-ft közt mozog, attól függ hol veszed meg. Viszont szerintem azonnali hatású (azonnal kezelhetővé teszi a hajadat és fényesé) és sokáig elég mivel kicsi kell csak belőle. Én a teljes haj hosszra is szoktam alkalmazni, nem zsírosítja el így sem :-)
204. csillllag (válaszként erre: 203. - Belissima)
2007. okt. 19. 22:07
nem arra gondolsz ami sárgás-arany szinü kis tubusban van, 1-2 alkalomra elég? és kb 2-3 száz ft.??
203. Belissima (válaszként erre: 194. - Mel82)
2007. okt. 19. 18:54
A gliss kur tubusos változatát javasolnám :-) Könnyen be szívódik, de nem zsírozza össze a hajadat .Száraz és töredezett hajra valódi gyógyszer lehet.
202. coline
2007. okt. 19. 15:12

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHH!

Miért van az, hogy akié egyenes az göndör fürtöket szeretne és igy fordítva. Nekem szögegyenes a sérom és a fenekemet veri ezért megsem próbálom gödöríteni.:((((Hihetetlen mennyien vasaltok..8);))

2007. okt. 19. 14:59
Nekem sokáig a göndör haj tetszett.Persze mikor egyenes volt!De most hogy hullámos most az egyenes jön be!:-)Így van ez!De ennek ellenére azért a haj vasalás sem marad el!
200. csillllag (válaszként erre: 189. - Danika567)
2007. okt. 18. 02:04
szerintem vizesen ne vasald a hajad.. mert akkor nem lesz elég sima és gözölni fog.. szárazon egyszerübb is!! probáld meg ugy vasalni mint ha 1 fésüvel akarnád formázni, én hullámositani is szoktam vasaloval, csak annyi az egész hogy ne egyenesen lefelé huzd rajta végig, hanem abba az irányba ahova akarod h ott maradjon, esetleg használj hajhabot, vagy lakkot... igaz ez nem tesz neki tul jot h belevasalod.. de a pasik ezzel ugyse sokat törödnek:)
2007. okt. 18. 01:51
olyan száritó amit reklámoztak régen a tv-ben? és az önmagában is jó? vagy csak a vasalóval együtt? nekem szögegyenes a hajam...de a vasalotol olyan szép sima lesz mindig:)persze ezzel épp eleget ártok a hajamnak:S:S ha ettöl a hajszáritótól is ilyen szép lenne akkor lehet megspórolnék pár cm-t a hajambol, ami feleslegesen törik le:(
2007. okt. 17. 22:31
Na ezzel pontosan így jártam én is,felesleges idő és pénzkidobás.Most van egy hajkiegyenesitő hajszáritóm,egy hajvasalóm és rengeteg kencém!Ha rászánom az időt gyönyörűen megcsinálom magamnak!
2007. okt. 17. 22:17
nekem a babyliss másfél évig birta, és csomo ismerösömnek ugyan olyana volt, és mindenkinek tönkrement!!:S a remington jo nagyon!!!
196. newl (válaszként erre: 193. - D'or)
2007. okt. 16. 18:25
engem érdekelne! kép? ár?
195. Orsi cicuska (válaszként erre: 194. - Mel82)
2007. okt. 14. 19:33

Szia!

Nekem az AVON-os jött be az jó meg a Kallos-os hajvégápolótól is szép maradt a hajam...:)

194. Mel82
2007. okt. 13. 13:22

Sziasztok!



Melyik a legjobb hajvégápoló szérum? Kinek mi jött be?

193. d'or
2007. okt. 12. 21:20
kaptam most egy uj Remington keramialapos hajvasalot..de en nem hiszem,hogy hasznalni fogom ha valakit erdekel irjon,realis aron atadnam...
2007. okt. 11. 23:47

hajvasalóra jótnács: vidal sassoon, kis vékony, egyszerű kivitel, max. 8000 Ft. Nagyon profin vasal.

Én a babylisst nemajánlom, rövid az élettartama. nálam legalábbis .... :-)

2007. okt. 11. 23:45

Sziasztok

én most fedeztem fel valamit, gondoltam megosztom veletek, úgy látom máson is segítene.

Avon selyemfényű testpermet (olajos) ezer forinba sem kerül.

És mire jó?

A hajamra!!!! Eredetileg az az igazi félig göndör agyonfestett szőkített agyonvasalt borzlmasan száraz hajam van.

Na most ha a hajam félig-meddig megszárítom, majd egy keveset teszek a testpermetből a hajamra és kicsit bedörzsölöm, majd úgy szárítom és vasalom, gyönyörű egyenes és selymes lesz, és egy kicsit sem áll szét. mintha zselézve lenne, csakhogy nincs rajta semmi.

KOmolyan mondom csodaszer. próbáljátok ki.jahh, és védi is a hajat vasalás közben.

2007. okt. 9. 15:09

Sziasztok! Megcsináltattam az x-tensos hajegyenesítő kezelést. Eredetileg hullámos(majdnem göndör) a hajam és most így a kezelés után ha megszárítom akkor nagyon enhye hullámok vannak benne, szóval rá kell vasalni de nem ugrik össze a párától vagy ha ráesik 2 csepp víz és úgy nagyon szép egyenes, még formája is van. Annyi mindössze a bajom hogy ha csak hajszárítóval szárítom meg a hajam akkora sörényem lesz, mint egy oroszlánnak.Nem tudtok erre valamit ajánlani?

Ja és üzenem mindenkinek aki vasalja a haját hogy használjon hajvégápoló szérumot ha nem akarja h eltörjön a haja vége.:)

2007. okt. 7. 18:51
Hy all! lenne egy kérdésem. Én fiú vagyok és azt akarnám a hajvasalóval hogy ne egyenesítse a hajam, mert elég egyenes, hanem hogy ne lelapuljon hanem ferdén álljon tehát szét! remélem értitek ezt hogy lehet elérni??? vizws hajat kell vasalni? mert száraz hajjal próbáéltam de ugyan olyan maradt!
188. Nikol93 (válaszként erre: 154. - Lola444)
2007. okt. 7. 18:17
Helló, nekem van tapasztalatom a "végleges hajkiegyenesítéshez", azaz a kiegyenesítő dauerhez.Mikor a fodrász megcsinálta tök szép volt, aztán következő hajmosás után már olyan volt a hajam, mint a drótkefe... Hiába használok, akármilyen pakolást, meg mindent nem segít. Egyszóval alig várom, hogy lenőljön ez a borzalom, tönkretette a hajm. Senkinek NEM ajánlom!!! És ráadásul nem is lett egyenes, csak az első héten. Szóval: hajkiegyenesítő dauer=ronda, száraz haj, és ugyanolyan göndör...jahh és minusz 8000Ft...
187. 62279c4d3b (válaszként erre: 186. - Nikol20)
2007. okt. 6. 21:39
Szia Nikol!Én nagyon sok hajvasalót probáltam és végül egy philips kerámiás hajvasalot vásároltam a Madia Marktban.16 ezer forint volt de nagyon megyvagyok vele elégedve,nem égeti el a hajam ...stb.Én ezt ajánlom.:-)
186. nikol20
2007. okt. 6. 14:25

Sziasztok! Légyszi segítsetek nekem, én is hajvasaló akarok venni, végre vmi normálisat. Ki is néztem egy párat(remington: s1031,s2003,PR5000; vagy gama:hőfokszabályozós vagy lézeres), de nem tudom melyiket vegyem meg, mert mindenki mást mondd. Meg a másik hogy utánanéztem a gama honlapján( [link] is a hajvasalóknak és ott még a legjobb is (lézeres) csak 36-41 wattosra van írva.Nem értem mert én megnéztem itthon is egy fodrászkellékesben és ott 170W volt ráírva, most akkor minek higgyek? Szerintetek? Nem akarok 70W-osnál kisebbet venni, de egyelőre még azt sem tudom hogy ezeknek a remingtonoknak mennyi a teljesítménye! Légyszi ha tudjátok mennyi írjátok meg. Ja meg hol lehet ezekhez a legolcsóbban hozzájutni, én a Stella nagykerről hallottam, más vélemény? Előre is köszi a válaszokat!


Sziasztok! Niki

2007. okt. 3. 11:31
Na, ilyet soha nem fogok használni, max egy félresikerült dauer után. Olyan egyenes a hajam, mint a szög :(
184. noeemi
2007. szept. 30. 20:22
Sziasztok! Nekem Babyliss kerámiás hajvasalóm van, és nagyon elégedett vok vele. Hajmosás után hővédőkrémmel és hővédő habbal is bekenem a hajam és olyan is marad a következő hajmosásig. Gyönyörű fényű a hajam és selymes tapintású, szóval nekem nem károsítja a hajvasalás, pedig 2 éve minden héten vasalom. De ápolom is hajpakolással és balzsammal...
183. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 182. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 22. 00:34
Esetleg ha allithato a vasalo forrosaga, ne a legerosebb fokozatra tedd.
182. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 181. - Mel82)
2007. szept. 22. 00:31
Lehet sokaig tartod a forro lapok kozott a hajadat. Talan ha gyorsabban huznad vegig rajta, az segitene.
181. Mel82
2007. szept. 21. 23:49

Sziasztok.


Remington S2002-es hajvasalom van, használok hajvégápolót de a vasalás után égett szaga lesz a hajamnak. Segítsetek, mitől lehet ez?

180. Orsi cicuska (válaszként erre: 179. - Eva25)
2007. szept. 8. 12:27
Igen ebben van valami... Jó neked hogy magától egyenes a hajad...:)
179. eva25
2007. szept. 8. 12:10
Az én hajam egyenes. Soha nem kell vasalni,stb. Néha becsavarom egy picit a végeit,de mindig kisimmúlnak. Van aki a smmát kedveli, van aki inkább a hullámosat. Szerintem mindig arra vágyunk, amink nincs.
178. Orsi cicuska (válaszként erre: 176. - 7c647a47d7)
2007. szept. 7. 19:36
Szia!Nekem is az a bajom hogy a vasalás nem tartott sokáig vagyis nem maradt a hajam egyenes.. Egyszer hallottam egy olyan hajegyenesítő módszerről hogy olyan mint egy hajfestékkrém csak egyenesít!Ugyan a hajszínt kiszívja de utána 1-2 hétre rá lehet befesteni!Kb nekem 2-3 hétig tartott az egyenesség.. (Nálam ez sok idö:) )Én is használok hövédö krémet és hajvégápolót is a hajam szép fényes marad..
177. etnies
2007. aug. 27. 12:52

Hali

nekem is göndör hajam van épp ezért vettem babyliss hajvasalós hajszárítót, és télleg jó mert tök egyenesre ki tudom szárítani a hajamat vele! sokszor még vasalni sem kell utána! szóval nekem bevált. viszont a hajvasalómról elkezdett a kerámiabevonat lekopni,ezért most másikat kell vennem,sztetek meik a legjobb?? és énis használom a gliss kurt,és a hajam fényesebb lesz tőle!és nemis olyan száraz

*etnies*

❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook