Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagyjam vagy lépjek fórum

Hagyjam vagy lépjek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
540. túrógombócka (válaszként erre: 538. - Lapbarna)
2017. aug. 7. 13:57
a férj.
539. epervirág (válaszként erre: 532. - 04424e865e)
2017. aug. 7. 13:56
Az azért nem teljesen ugy van ahogy gondolod mert erre van a mondás:Amiről nem tudsz az nem fáj.De Mazsu élt 20 évet a férjével nem te.Talán ő jobban ismeri mint te.Te is egy hűséges tipus lehetsz ha ez a véleményed.
538. lapbarna (válaszként erre: 537. - Túrógombócka)
2017. aug. 7. 13:54
Itt ki nem tesz érte?
537. túrógombócka (válaszként erre: 536. - 04424e865e)
2017. aug. 7. 13:52
ez kétoldalú dolog. ha az egyik fél nem tesz érte, akkor annak annyi.
536. 04424e865e (válaszként erre: 535. - Túrógombócka)
2017. aug. 7. 13:48
Mindegyiket valóban nem, de törekedni kell arra, hogy amelyiket lehet, azt az ember mentse meg.
535. túrógombócka (válaszként erre: 534. - 04424e865e)
2017. aug. 7. 13:46

én se akarnék vele beszélni ezek után.

nem lehet minden házasságot megmenteni, és nem is kell.

534. 04424e865e (válaszként erre: 533. - Túrógombócka)
2017. aug. 7. 13:45

Nem rögtön az esetet követően kell az ilyen dolgot megvitatni. Idő kell mindkét félnek, hogy lenyugodjon.

Most pedig mazsu nem akar kommunikálni a férjével.


Teljen el mondjuk egy hét, mikor már mindketten tudnak higgadtan beszélni a másikkal.

533. túrógombócka (válaszként erre: 532. - 04424e865e)
2017. aug. 7. 13:43
kissé el vagy tévedve, Mazsu ugyanis meg akarta beszélni a dolgot, a férje meg lehülyézte.
532. 04424e865e (válaszként erre: 515. - Vacsa)
2017. aug. 7. 13:38

Igazad van legegyszerűbb dolog a válás. Jelenleg úgyis ennek a korát éljük. Minek megbeszélni az egészet és az a 20 év sem ér valóan semmit, amit szeretetben töltöttek el. Rúgjanak fel azonnal mindent, ami mögöttük volt.

Nálam pedig a te hozzáállásod veri ki a biztosítékot. Úgy beszélsz, mintha te soha nem csinálhatnál hülyeséget, holott te is olyan gyarló ember vagy mint bárki más.

Tudod mi történt pontosan? Ott tartottad nekik a gyertyát? Még mazsu sem tudja a részleteket. Történt -e más a telefonos beszélgetéseken kívül?


Ne legyen senki sem biztos abban, hogy a párja sosem csinált ilyent. Csak elképzelhető, hogy ügyesebb volt és nem derült ki, hogy akadt némi flörtje az elmúlt x év alatt.

531. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 520. - Sanyinak)
2017. aug. 7. 13:13
Ja igen. Lent a tónál is beléptem párszor a Hoxára a telómon illetve ha belép a netre azonnal kidobja ezt a fórumot. Hát gondolom csak szóvá tette volna hogy miért írom ide ki a történetét de akkor elmondtam volna neki hogy azért mert összetörte a szívemet és egyszerűen szükségem volt arra hogy tanácsokat kérjek mert ha a keresztanyját hívom fel tanácsért akkor ő azt javasolta volna hogy "Te most mit hisztizel ez a nők sorsa nem?" Na ezért fordultam a Hoxához inkább. De nem szólt úgyhogy szerintem nem látta.
530. lapbarna (válaszként erre: 524. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 13:08

Ez így teljesen jó is. Egy smsben ezt le is írhatnád neki, mert azzal, hogy tiltod, felé csak azt közvetíted, hogy nem vagy hajlandó fikarcnyi kommunikációra sem vele.

Honnan tudhatná, hogy nejed csak egy kis idő kell, hogy lehiggadj?

529. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 515. - Vacsa)
2017. aug. 7. 13:07
Igen bármennyi évet lenulláz az egy pillanat alatt, ha azt aki bízik bennünk és szeret totálkárosan átverjük.
528. gribedli*** (válaszként erre: 507. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 13:05

Uristen. Hát teljesen mindegy, hogy kire lehet meg kire nem lehet féltékenykedni, a lényeg az, hogy az illető rászolgált. Meg ez az egész már rég túlmutat a féltékenységen szerintem, hiszen felsoroltál sok sok dolgot amit te már kezdtél unni, vagy azt unni, hogy cserébe nincs. Így ha nem lett volna senki harmadik, se szex, se telefonálás, ez akkor is felszínre tört volna, csak idő kérdése. Nem mindig kell egy harmadik egy váláshoz, pl az én szüleim úgy váltak el, hogy nem volt semmilyen harmadik. Erre biztos valaki azt mondaná, hogy akkor miért is? Hát sima összefèrhetetlenség miatt is lehet. Nem ivott, nőzött, pasizott senki, még szexeltek is, csak annyit veszekedtek, hogy inkább elváltak.


Szóval ha nem bukott volna le a férjed, akkor sem biztos, hogy nektek jó lett volna folytatni, illetve, ha ezt a dolgot meg tudnád bocsátani (kétlem), akkor is a felszín alatt vannak még dolgok, amik ehhez az egészhez az alapot szolgáltatták. Ezért én nem hallgatnék azokra, akik csak a félrelépés bizonyítékától teszik függővé (ha megcsalt, menjen, vagy fogadd vissza, ha nem csalt meg, akkor fogadd vissza). Hanem nézz magadba mélyen, hogy biztos vagy te, hogy csak az a nő nem kellett volna közétek? Vagy az èvek során más miatt is volt diszkomfortérzésed?


Ja, ezeket nem kell ideírni, ha nem publikus, de azért gondolkodj csak el, hogy lehet, hogy semmi se volt jó, csak te addig próbáltad kint tartani a fejed a sz.rból, ami már volt a nő előtt is, amíg ez a nő bele nem csapott.

527. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 525. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 13:05
igen én is úgy érzem.
526. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 514. - Pengő Gyöngyi)
2017. aug. 7. 13:04
Gyöngyi köszi ez jól esett amit írtál és igen nekem számít a véleményed ahogy a többieké is. Hát én is olvastam a kommenteket valahogy úgy érzem senki nem bántott meg legalábbis nem érzem úgy. És tényleg jó hogy kapok tanácsokat (bár hogy őszinte legyek nagyjából letérképeződött az agyamban hogy mit fogok csinálni) de jó átlátni hogy mások hogy gondolják. Abban biztos vagyok hogy helyreállítás nem lesz. Tudod ha egyszer azzal jött volna haza hogy te anyanyúl figyelj ide nagyon hülye voltam ez és ez történt és az lett a vége hogy kikötöttünk az ágyban bárkivel de szeretlek és ne haragudj akkor két hétig csapkodom az ajtót de megbocsátom de ezt amit csinált nem nyelem le. Ez annál sokkal rosszabb mint egy "kilengés".
525. Magdalénia (válaszként erre: 518. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 13:01
Megerősítetted, amit gondoltam és helyes, hogy most levegőhöz akarsz jutni.
524. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 513. - Lapbarna)
2017. aug. 7. 12:57
Igen pont ezt szeretném, legyen el most egy ideig ott, komfortos, ruhája van, pénze van nem sivatagi körülmények, nekem pedig egyszerűen levegőre van szükségem. Nem jó ha beszélünk telefonon hú két perc alatt összeugranék vele. Pár nap múlva higgadtabb leszek.
523. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 521. - Pengő Gyöngyi)
2017. aug. 7. 12:56
*bocs, nem megcsaló férjnek, hanem megcsaló félnek.
522. Magdalénia (válaszként erre: 515. - Vacsa)
2017. aug. 7. 12:55

"Ja, meg annyit jeleztem hogy hagyjuk már ezt a 20 évet együtt... meg mi lesz vele egyedül, inkább maradjanak együtt szöveget."


Szerintem ezt így senki nem mondta, te ollóztad össze a saját szájaízed szerint, mert ezt szűrted le.

2017. aug. 7. 12:55

Egyébként minden embernél máshol van a tűréshatár. Vannak házasságok, amelyben azt vallják a felek, hogy egy-két félrecsúszás belefér, inkább hunyjunk szemet a másik botlása fölött, mert annyira nem rossz a kapcsolat, hogy "e miatt" elváljanak. Idős emberekként pedig örülnek, hogy együtt maradtak, és a jóra meg a szépre igyekeznek emlékezni.

Más embereknél viszont akkora csalódást, lelki törést okoz egy ilyet történet, hogy soha többé nem tudna megbízni a párjában, és akkor jobb, ha tényleg külön mennek.

Én mindkét kapcsolattípusban "hiszek", és mindenkinek el kell tudni dönteni, hogy melyik oldalhoz tartozik.

Ezer bocs, de megint Popper Péter szavai jutnak eszembe... Ő azt vallotta, hogy egy botlással nem érdemes foglalkozni. Ha viszont érzelmek is vannak az új kapcsolatban, akkor a megcsaló férjnek kutya kötelessége színt vallani, és kilépni a korábbi kapcsolatból. Szerintem ebben is lehet valami.

520. sanyinak (válaszként erre: 446. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 12:51

Azokra az elhangzott pár szavára gondolok, amit itt megosztottál a többiekkel.

Mikor a telefonod nála volt, simán leellenőrizhette a hoxás aktivitásodat is...

519. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 517. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 12:51
Nem megoldás az igaz. Csakhogy nekem valahol most erre van szükségem. Nem akarom látni és beszélni sem vele. Átöltözni fog tudni meg minden ilyesmi ott is van kint ruhája nem kiXeszni akarok vele mert nem stílusom. Csak egyszerűen levegőt akarok venni.
518. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 512. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 12:48
Nekünk jó volt az együtt töltött idő. Nem voltak gondjaink. Leszámítva egy két baromságot hogy pld. én kutyát akartam ő meg nem mert összeakármizi a kertet vagy a szomszéd légkondija miatt síkideg voltam amit szerinte higgadtan el kellett intézni és ennyi meg ilyesmik. Ja meg a gyerekneveléssel nyilván voltak gondok hol nincsenek.De nem voltak nagyobb bajok.
517. Magdalénia (válaszként erre: 507. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 12:45

"Azóta kétszer hívott de letiltattam a számát."


Ez nem megoldás, de nem is telefontéma.

516. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 511. - Túrógombócka)
2017. aug. 7. 12:43
Ez igaz, ennek valóban nagy az esélye.
515. vacsa (válaszként erre: 505. - Csikil4ny)
2017. aug. 7. 12:42

Én pl egyszer sem tanácsoltam Mazsunak hogy tegye ezt, vagy azt :)


Arra reagáltam hogy szerintem is a pasi magát buktatta le, hogy ne neki kelljen kimondania a dolgokat. Alamuszi, gyáva, de gyakori megoldás.


Aztán hogy nem küzdenék ezért a pasiért, házasságért a történtek fényében.

Hát kábé ennyi.


Ja, meg annyit jeleztem hogy hagyjuk már ezt a 20 évet együtt... meg mi lesz vele egyedül, inkább maradjanak együtt szöveget. Ez tényleg kiveri nálam a biztosítékot.


Igen, Mazsi szerintem is jól látja a helyzetet, nem szorul tanácsra.

514. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 12:35

Ó a picsbe, most olvasom.... Baromira sajnálom, ami történt. A kommenteket is végigfutom majd, biztos kaptál hideget-meleget.

Szerintem mindenképpen jó, hogy rájöttél, legalább tudod, kivel állsz szemben. És tök ari, jó csaj vagy, ha számít a véleményem.

513. lapbarna (válaszként erre: 507. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 12:33

Nem is akarsz vele beszélni?

Vqgy csak annyit, hogy még ne keressen, majd egy idő múlva.

512. Magdalénia (válaszként erre: 504. - Csikil4ny)
2017. aug. 7. 12:31
Hozzátenném, hogy akik elváltak azoknál egyéb probléma is felmerült az együtt töltött idő alatt,tehát már azelőtt sem volt jó a kapcsolatuk.
2017. aug. 7. 12:30

sajnos ezzel a botránnyal valószínűleg csak közelebb sodortátok őket (mármint a férjet meg a nőt), még ha eddig esetleg csak flört lett volna, vagy futó kaland, most majd össze is jönnek rendesen, mert nincs hova menni...

amúgy az esetek nagy részében nem történik minőségi csere a szeretővel...

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook