Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagyjam vagy lépjek fórum

Hagyjam vagy lépjek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
510. csikil4ny (válaszként erre: 507. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 12:22

Most hirtelen mindenkinek meginog a bizalma a házasság intézményében, mert velük is megtörténhet. Ezért kapsz majd hideget-meleget. Már kaptál megerősítést is az unokatesódtól.


A legjobb tényleg az lenne, ha a nő odaköltözne, ezzel lezárulna a megkérdőjelezés fázisa. Ha mégsem költözik oda, akkor még bármi lehet a végkifejlet.

509. Magdalénia (válaszként erre: 504. - Csikil4ny)
2017. aug. 7. 12:21

Én ilyen helyzetbe bele sem tudom gondolni magam és nagyon könnyen ki tudom mondani, hogy kirúgtam volna.

Másoknál tapasztaltam, hogy elváltak, de azt is, hogy nem és visszaállt a házasság a megszokott mederbe, mert szerették egymást azon túl is. Csorbát szenved a bizalom elvesztése és nem könnyű ezzel a tudattal élni. Sokáig biztosan nem.

508. manó2000 (válaszként erre: 507. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 12:17
Szia! Ronda és akkor mi van. Ettől még hülyének nézett...egy ronda nő miatt... ne foglalkozz az okoskodókkal. Nem ők vannak a te helyzetedben!
2017. aug. 7. 12:14
Sziasztok. A nővel nincs is mit beszélnem azt a élettársa rendezte. Most már mindenki tudja a családba és az a röhej az egészben hogy ahelyett hogy azt gondolnák, hogy hogyan tehet ilyet egy férj 80 %-ban azon rugóznak hogy hogyan lehetek féltékeny egy ilyen nőre aki külsőleg a közelembe sem érhet, sem belsőleg, ráadásul öregebb. Tök mindegy hogy hogy néz ki szerintem. A férjem vasárnap visszament a nyaralóba. Azóta kétszer hívott de letiltattam a számát. Egyenlőre nem akarok vele beszélni.
506. manó2000 (válaszként erre: 486. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 12:13

Jól tetted, hogy felhívtad az élettársát. Ő se legyen hülyének nézve tövább. Valakinek tiszta vizet kellett tölteni a pohárba!

Elhiszem, hogy idegesítő, de ezt a kört le kell játszani. Kitartást kívánok! Szerintem abszolút ezt kellett tenned. Ez a normális, nem a sumákolás. Igyák csak a levét annak, amit főztek...

505. csikil4ny (válaszként erre: 500. - Vacsa)
2017. aug. 7. 12:11

Szerencsére Mazsunak megvan a magához való esze, nem fog aszerint dönteni, hogy itt mi melyik variációt szavazzuk meg.


Egyébként meg egyetértek veled. Főként amin én keresztülmentem nem is mondhatok mást mint te. Nem kell eltűrni semmit, a csalás az csalás, a hazugság meg hazugság.


Mindenki a saját szemüvegén keresztül nyilatkozik pro vagy kontra. Az idő fogja eldönteni, meg a főszereplők, hogy mi lesz ezután. Az viszont félelmetes, hogy vérre menő vita alakul ki, mert nem tudjuk elfogadni mások álláspontját. Nem ítélkezek, csak megállapítottam.

504. csikil4ny (válaszként erre: 501. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 12:06
Nem pont így látom. Pl. ilyen helyzetben én páros lábbal rúgnám ki a delikvenst. De elfogadom azt, hogy te másképp látod a szituációt és nem akarlak meggyőzni arról, hogy az én álláspontom a helyes. Van akinek az enyém, van akinek a tied. Egyik sem jó vagy rossz, csak más.
503. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 491. - Alidamolnar)
2017. aug. 7. 12:04
aranyos vagy köszönöm.
502. Magdalénia (válaszként erre: 499. - Vacsa)
2017. aug. 7. 11:57
A magunk életében sem könnyen döntünk sorskérdésekben seperc alatt, nemhogy a máséban. :)
501. Magdalénia (válaszként erre: 498. - Csikil4ny)
2017. aug. 7. 11:52
Igen. Erre én is rácsodálkozom. :) Te még sokkal nyitottabb vagy, én pedig már a koromnál fogva "begyöpösödött". :) A tapasztalatok ilyenkor már nem adnak tág teret.
500. vacsa (válaszként erre: 498. - Csikil4ny)
2017. aug. 7. 11:50

Én meg ezért nem :)

De azért még egy utolsó próbát tettem. De mint tudjuk, mindenkinek más a meggyőződése és egymást győzködni hiábavaló vállalkozás.



Én nagyon sajnálom azokat a nőket, akik hajlandóak magukat megalázva, háttérbe szorítva megmaradni egy sz.r kapcsolatban ilyen-olyan indokok miatt. Az viszont hogy erre többen kifejezetten biztatnak egy megcsalt, megalázott, lehülyézett nőt, kifejezetten feldühít. Mielőtt valaki belekötne, nem csak a konkrét szex a megcsalás. Mindenkinek joga van boldognak lenni akárhány évesen és akárhány éves házasság után is.


Részemről a téma ennyi volt :)

499. vacsa (válaszként erre: 497. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 11:46

" Szerintem tudna úgy beszélni a férjével, hogy az ne elrohanjon. - MIÉRT KELLENE? HAZUDOTT NEKI, AZTÁN LEHÜLYÉZTE, PIKKPAKK ELVITTE A MOTYÓJÁT, BELEMENT A VÁLÁSBA

Kérdés, hogy meg akarják -e menteni a házasságukat mindketten, vagy csak az egyikük? Vagy sem. - EZT A HÁZASSÁGOT SENKI SEM AKARJA MEGMENTENI

Ebben nagy szerepe van az együtt töltött éveknek és az egymás iránti érzésüknek. - HAGYJUK MÁR AZ EGYÜTT TÖLTÖTT ÉVEK SZÖVEGET. ANNYIRA UNALMAS. NINCSENEK ÉRZÉSEK. ELMÚLTAK MAZSUBAN EGY PILLANAT ALATT.

498. csikil4ny (válaszként erre: 475. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 11:36
Hihetetlen, hogy egy adott szituációt mennyire másképp tudunk látni. Ezért szeretek veled beszélgetni.
497. Magdalénia (válaszként erre: 493. - Vacsa)
2017. aug. 7. 11:32
Régebben írta, hogy a férje nagyon kedves, közvetlen, udvarias típus, így a nőket lehengerli. Ha ilyen és ez eddig is így volt, akkor nemcsak a fülemre hallgatnék.
496. csikil4ny (válaszként erre: 495. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 11:06
Meg az időnek. Le kell ülepedniük a friss történéseknek.
495. Magdalénia (válaszként erre: 487. - Csikil4ny)
2017. aug. 7. 11:03

Azt érzékeltem, hogy mindketten igen felfokozott idegállapotban voltak és veszekedésbe torkollott. Így nem működik.


Nem gondolom, hogy bármit el kell tűrni és megbocsájtani. Nem.

De azt sem, amit már írtam, hogy 30 éves kapcsolatukban nem volt zökkenő, jól és boldogan éltek miért nem várja ki, vagy tisztázza le, mi történt. Mert jelenleg ez a "bármi", az édeskevés.


Szerintem tudna úgy beszélni a férjével, hogy az ne elrohanjon.

Kérdés, hogy meg akarják -e menteni a házasságukat mindketten, vagy csak az egyikük? Vagy sem. Ebben nagy szerepe van az együtt töltött éveknek és az egymás iránti érzésüknek.

494. Epresturmix (válaszként erre: 491. - Alidamolnar)
2017. aug. 7. 10:09
Az jött! Köszi! :)
493. vacsa (válaszként erre: 475. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 10:06
Mert a saját fülének hisz.
492. alidamolnar (válaszként erre: 490. - 1c2bf7d42c)
2017. aug. 7. 10:04

Hugom is ezt tapasztalta. Elváltan, harmincas éveiben keresett párt, sokkal.kevesebb facér pasi volt, mint amikor negyven felett volt. Akkor lett is társa.

Nekem meg az elmúlt két évben egy ötvenes, és két hatvanas nő ismerősöm is úgy találkozott élete párjával, hogy esküvő is volt azóta.

491. alidamolnar (válaszként erre: 489. - Epresturmix)
2017. aug. 7. 09:59

Virágot akartam küldeni Neked, remélem, nem a síró karika lett véletlen, ami alatta van.

Főzésben egy a véleményünk:)

490. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 484. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 09:19

Szeritem a novel semmi beszelnivalod csak a ferjeddel, mar ha akarsz.

Amugy 40 folott amennyire nehezebb, de annyival is konnyebb a tarsra talalas. Kevesebb felesleges kort fut az ember, mert van mar nemi tapasztalata, emberismerete.

489. Epresturmix (válaszként erre: 478. - Alidamolnar)
2017. aug. 7. 08:04
A fenét! Nekem pl igen, de én imádok főzni. A barátnőm meg erre azt mondja szükséglet, nekik más a szeretetnyelvük. Ő kotyvaszt valamit, eléjük teszi és jóvanazúgy. Nincs is igényük egy szépen terîtett asztalra, finom ételre, és jóízű beszélgetésre közben. Neked van, látszik. 😉
488. gribedli*** (válaszként erre: 483. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 07:59

De én nem az anyagiakra gondoltam, hanem hogy ha nem vette ki a részét a házimunkából, akkor igen, marad a rendelt kaja és a konzerv meg keresni egy takarítónőt.


De ha a nő ki lett dobva otthonról, akkor gondolom, most oda fog költözni vagyis nehéz lesz beadni a családnak, hogy te csak képzelődtél meg kitaláltad az egészet.

487. csikil4ny (válaszként erre: 471. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 07:22

Én is azt mondtam, hogy beszéljék meg, de ha nincs kivel?


Miért gondolod úgy, hogy az egyedüli jó út az, ha egy nő bármit eltűr, megbocsájt?

486. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 471. - Magdalénia)
2017. aug. 7. 06:44
Visszahívott telefonon a nő élettársa miután kitört náluk a vihar mondta hogy ő azt kérdezte meg hogy igaz e az amit én állítok hogy rendszeresen beszélnek telefonon úgy hogy arról sem ő sem én nem tudtam, hetente többször. Először á nem igaz volt, aztán amikor mondta hogy híváslista van róla akkor hát igen előfordult. Össze vissza hazudott. Ja és arra hogy mégis miről beszélgettek ilyen sűrűn hát azt a nő nem tudta. Ezek után kirakta a lakásból a cuccait meg kiszórta a harmadikról. Mondtam hogy finomabban is lehetett volna, szerinte ezzel a hazug ....-al csak így lehetett. Már most elegem van az egészből. Előbb utóbb az én idegeimre fog menni az egész.
485. b5a7853468 (válaszként erre: 484. - 35d45e2ed1)
2017. aug. 7. 06:20
Jól teszed, ha nem keresed fel...nem szabad leereszkedned a szintjére, te sokkal több vagy!
484. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 465. - Menekülés)
2017. aug. 7. 06:12
Én pont ezért nem megyek személyesen a nőhöz mert ha elszáll az agyam és nekiesek még én rohangálhatnék utána hivatalos helyekre. Bár ilyet még sosem csináltam de ismerem magam jobb ha ezt kihagyom. Ehhez én túl temperamentumos vagyok.
483. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 459. - Gribedli***)
2017. aug. 7. 06:09
Mindenben főleg anyagilag sokat segített, a háztartást azt nem kellett vezetnie persze. Hogy mondjam hagyományos munkamegosztás volt. Hát ez tényleg jelentős változás lesz neki.
482. Menekülés (válaszként erre: 481. - 04424e865e)
2017. aug. 6. 23:16
Azt írtad, hogy 40 fölött nem könnyű új életet kezdeni... számomra ez azt jelenti, hogy úgy gondolod akkor be kell nézni bizonyos dolgokat nehogy egyedül maradjon valaki.
481. 04424e865e (válaszként erre: 479. - Menekülés)
2017. aug. 6. 22:27
Hol írtam ilyent?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook