Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha telepítem a Microsoft Office Outlook levelezőt, attól még a volt alapértelmezett Thunderbird fogadja a leveleket? fórum

Ha telepítem a Microsoft Office Outlook levelezőt, attól még a volt alapértelmezett Thunderbird fogadja a leveleket? (tudásbázis kérdés)


10. Serry (válaszként erre: 9. - 82a31ed4c7)
2009. jún. 3. 19:09
Értem.
9. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 8. - Serry)
2009. jún. 3. 18:52
Értem, szóval annyira jónak tartja a Thunderbird-et a férjed? Én nem vagyok megelégedve vele, mert a nagy terjedelmű levelek nem jönnek be, és ebből problémáim vannak. Én a laptopomon a Outlook-ot használom és azon annyi lehetőség van. Ez tetszik nekem, mert sok mindent beállíthatok rajta.
8. Serry (válaszként erre: 7. - 82a31ed4c7)
2009. jún. 3. 13:27
Igazán nincs mit. Beszélgettem erről a rendszergazda férjemmel és ő a következőket mondta. Ő egy jó Thunderbird-öt nem cserélne le. A Qutlook 6.0 benne van a windows-ban azt nem kell telepíteni, csak beállítani. Egyébként a "madár" ha elindítod elvileg ha nincsenek megváltoztatva a beállításai továbbra is leszedi a leveleket. De ezt nem tudom nem próbáltam . mióta lecseréltem a qutlook-t azóta nem próbáltam egymás mellett a kettőt.
7. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 6. - Serry)
2009. jún. 3. 12:54
Köszönöm Serry:-)
6. Serry (válaszként erre: 5. - 82a31ed4c7)
2009. jún. 2. 20:58

Elvileg nincs korlátja amennyire én tudom. De ha nagyon megtelik lelassítja a géped.

De ez igaz másikra is.

5. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 4. - Serry)
2009. jún. 2. 14:48

Értem köszönöm Serry.

Meg vagyok áldva ezekkel a levelezőkkel. És nem tudod, hogy mekkora tárhelyű? Mert ugye van amelyik 7GB-os van amelyik csak 2 GB-os. Az Outloock mennyi lehet?

4. Serry (válaszként erre: 3. - 82a31ed4c7)
2009. jún. 2. 14:40
Nem mert nem az lesz az alapértelmezett. Ha az Outlook lesz az alapértelmezett,akkor az tölti le a szerverről a leveleid, így nem jönnek be a Thundenbirdbe.
3. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 2. - Kry84)
2009. jún. 1. 11:20
Én ezt értem, de a kérdésem az hogy ha az Outlook lesz az alapértelmezett, bejönnek e attól a leveleim a Thundenbirdbe?
2009. jún. 1. 08:43
Ha azt választod alapértelmezettnek akkor az marad.Telepítés után megkérdezi,hogy szeretnéd e ha az lenne az alapértelmezett levelező program,és akkor rányomsz,hogy nem és akkor marad a Thundenbird az alapértelmezett.
2009. jún. 1. 07:25
Eddig a Thundenbird volt az alapértelmezett levelezőm, de ha most telepítem a Microsoft Office Outlook levelezőt mint alapértelmezett levelezőt akkor még attól fogadni fogja a Thundenbird? Addig nem merem telepíteni még nem tudom rá a választ. Segítetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook