Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha jön az a bizonyos harmadik fórum

Ha jön az a bizonyos harmadik (beszélgetős fórum)


1 2 3
57. kódok (válaszként erre: 56. - Bozo79)
2013. júl. 25. 07:58
Én is az elven vagyok ki, csendesen és félénken ,mint Hitler mondok véleményt.Miközben gerinctelenül nem szúrok csak elmondom a véleményem:))Ezen kellene gondolkozni és mélyen magadba tekinteni,asszem neked se fog menni:))
56. bozo79
2013. júl. 25. 06:27
És ezt nem rosszindulatból írtam, csak tudom milyen, velem is megtették anno. (fél éves gyerekkel maradtam egyedül) Azóta rendeződött az életem, és soha nem voltam még ilyen boldog mint most! Nem elítéllek, csak ha tényleg szereted a párod (és most nézz mélyen magadba) nem kellene ezt tenned vele! Viszont ha nem szereted, zárd le a kapcsolatodat és nyugodt szívvel és lelkiismerettel új izgalmas életet kezdhetsz!
55. bozo79 (válaszként erre: 23. - Hedike85)
2013. júl. 25. 06:06
Teljesen mindegy, h mi a sztori lényege. Ha Te már mással flörtölgetsz, és találkozni is akarsz a pasival, akkor mit keresel még mindíg a párod mellett? Elég gerinctelen vele szemben, nem gondolod? Megérdemelnéd, h két szék közül a földre essél.
54. one euro (válaszként erre: 53. - Ina87)
2013. júl. 25. 02:12
Ki , mit érez és ki , mit gondol az nem egyforma. De nem biztos , hogy attól lesz szebb az élete amit leírtal estetleg neked.xd
53. ina87
2013. júl. 25. 00:02
Namár most elég baj h már egy 3-dik ember kelt benned egyfantázia világot,nyilván vonz az ami úgye nem teljesedetbe,de azért ved figyelmbe van párod és kitudja annak a másik szeméjnek is lehet valakije,egykicsit semm számit h jóformán más pasival leveleztél úgymond udvarolt neked a párodnak meg mosolyogsz a szemébe,söt kitudja ha találkoztatok volna és megtörtént volna amit megcsalásnak neveznek,azért még rajtatok kivül kétt embert tetek volna tönkre.szerintem a meglevö kapcsolatodat kellene újra ápollni,ha pedig nem igy van akk kár egymáséletét tönkre tenni,akár igy akár ugy gondolom párod ebböl semmit nemtud de atol nemkell átvágni.
52. hedike85 (válaszként erre: 51. - One euro)
2013. júl. 24. 23:11
:D
51. one euro (válaszként erre: 49. - 55416fb8e2)
2013. júl. 24. 23:00
Neked igen is fontos, nagyon sok véleményét írtál Légy már kicsit őszinte magadhoz, és sokkal egyszerűbb lesz. Tudod van neked saját életed vagy nincs? Xd
2013. júl. 24. 22:53
No comment pickford!
49. 55416fb8e2 (válaszként erre: 45. - One euro)
2013. júl. 24. 22:44
nekem nem fontos brad pitt, se xd, se ez a tortenet, csak varom, mig lejar a mosas :)
48. 55416fb8e2 (válaszként erre: 44. - Hedike85)
2013. júl. 24. 22:42

azt nem ertem, miert gondolja valaki azt, ha mas velemennyel van az ember, biztosan annak van nagy problemaja :) attol fuggetlenul, hogy en nem csaltam meg a paromat, es tudtommal o sem, attol meg el tudom kepzelni, hogy ez masnak milyen fajdalmasnak lehet. ha egne a hazam (mint peldaul neked), akkor valoszinuleg a sajat onigazolasomra teljesen normalis es jo lepesnek tartanam, amit csinalsz, es mindenki mast leszolnek, milyen nagy erkolcsbajnok, es csak szajaskodnak :)

nekem fiatalnak tunsz, nem olyannak, aki 15 eve hazassagban el es 3 gyereket nevelve belefasult a mindennapokba, ezert jolesik neki, ha egy masik ferfi probalkozik, udvarol, es jol jonne egy kis kaland mar, minek ahhoz valni :) szerintem az biztosan nem egy jo kapcsolat, neked nem jo kapcsolat, amiben mar tobb eve egy masik ferfi utan vagyodsz, es vele flortolsz, levelezgetsz. ugy is lehet pasizni, ha az ember lezarja a kapcsolatat. persze azt is latom, hogy sokan inkabb vedohalonak tekintik a kapcsolatukat, es addig nem lepnek ki, mig nem jon egy masik.

2013. júl. 24. 22:35
Volt egy kedves történet, minek változtatni?@-
2013. júl. 24. 22:28
Ne haragudj már lehet fáradt vagyok de nem értem a kérdést :)
45. one euro (válaszként erre: 41. - 55416fb8e2)
2013. júl. 24. 22:20
Neked miért fontos ez, még mindig nem értem , ,talán senki sem xd , valami önigazolás? Xd
2013. júl. 24. 22:05

Igen, tényleg nem vagyok olyan :)

De teljesen mindegy mit gondolsz rólam. Itt mindenkinek lehet nagy a szája, úgysem tudja senki ki vagy, lehet neked ég legjobban a házad.

Csak tudod a hangnem nem tetszett ahogy írtál. Mert én nem mernék ilyen stílusban írni senkinek és nem is bántanék meg senkit, mert nem ismerem a másikat és nem tudom mi van a háttérben.

Én burkoltabb hozzáfűznivalót írnék mindenkinek. De hát ez én vagyok, nem vagyunk egyformák. Igaz én kértem a véleményeket, de valószínű nem vagyok hozzászokva ehhez, nem szoktam idegenekkel megosztani a dolgaim. :) Nem írtam még fórumon és ezt tudva biztos már nem is fogok. :)

A pasiról még annyit, hogy fikció minden. Te sem ismered, én sem. Bennem azért él egy kép róla, h milyen lehet, amit szerintem jól gondolok.

Különben az lehetett az egészben régen, h nem volt neki igazi a barátnője és ezért nyitott volt másra is. Konkrétan rám. Úgy gondolom ÉRZELMI BIZTONSÁGban érzi magát párja mellett. A szerelem nem igen égeti. Több barátnőm szerint többet akart mint szex, szerintem is. De teljesen mindegy, ez csak akkor derül ki ha lesz személyes beszélgetés. Majd megírom, ha lesz olyan.. :)

Tudod nagyon furi itt csevegni, mert lehet ha személyesen találkoztunk volna és közben látod az arcom úgy mesélem el ezt az egészet, lehet más véleménnyel vagy erről az egészről.

De azért minden jót neked. :)

43. 55416fb8e2 (válaszként erre: 42. - Hedike85)
2013. júl. 24. 21:35

szerintem te vagy rosszindulatu, de ezen feleslegesen vitaznank :) ha a parom ezt csinalna, az engem nagyon szomoruva es csalodotta tenne :( en nem tennem meg vele, mert szeretem. valoszinuleg ezert nem tartom helyesnek, amit te csinalsz. engem meglep, amikor valaki a parja mellett ugy randizik, mintha szingli lenne, foleg ha azt mondja, szereti a parjat es minden rendben. ez nekem csak egy nyitott kapcsolatnal elfogadhato, mert akkor a masik sem esik pofara hirtelen

szerintem legyel ovatos, mert te mintha az evek alatt egy vegzetes vonzerot fantazialtal volna bele ebbe a pasiba, es hat egy olyan ferfit, aki a baratnoje mellett barmikor kaphato egy randira (es egyebre), azt nem biztos, hogy a szerelem hajtja :) az ilyen pasik is tudnak nagyon komolyan nagyon szepeket irni. persze ha teged is csak egy izgalmas kaland hajt, akkor ez nem problema, csak hat annyira hangoztattad, hogy te nem vagy olyan :)

2013. júl. 24. 21:27

Ne is cseréld le! Lehet imádottad is pont ezt teszi a hátad mögött mint ez a neten fűzögető marha. :) És lehet soha nem tudod meg. :) Hisz senki nem bízhatja el magát.

Látom még mindig nem világos. :)

Nem erőltetek senkire semmit, nem mondom hogy ez a helyes, mert ez egyáltalán nincs így jól tudom. És marhára nem örülnék, ha a páromról valami ilyesmi derülne ki. De hiába írok akármit, vagy próbálom megértetni a dolgot teljesen felesleges. A szavaim is kiforgatjátok.

Látok benned egy kis rosszindulatot is PICKFORD. :)

41. 55416fb8e2 (válaszként erre: 40. - Kódok)
2013. júl. 24. 21:10
bizony :) es nem cserelnem se brad pittre, se valami neten (a noje mellett) fuzogeto marhara :)
40. kódok (válaszként erre: 39. - 55416fb8e2)
2013. júl. 24. 20:56
Akkor most mindenki megtudta TE mire vágysz és hajrá!:))
39. 55416fb8e2 (válaszként erre: 37. - Hedike85)
2013. júl. 24. 20:52

te irtad, hogy a fuzogetes utan a levelek elmaradtak, nem irt tobbet, te irtal neki. aztan ujra elmaradtak, pali eltunt, most megint te irtal neki :) en nem nyalatom a seggem es nem huzok egy ferfit sem, csak hogy valaki tegye a szepet es jolessen, foleg azert nem, mert ha a parom megtudna, jogosan akadna ki, en is forditott helyzetben :) egy normalis ferfi mar az elejen veszi a lapot, es ha latja, hogy ez a no nem hajlando semmire, mert van parja, akkor beken hagyja. csak az tart meg levelben egy not, aki eleve soha nem hagyna ki egy kis kalandot, es nem nagy faradtsag virtualisan talonozni egy not :)


szerintem tevedsz, egy nonek sem az az alma, hogy a parja mellett, akit szeret, egy masik utan epekedjen. talan brad pitt utan :) ha a parodrol derulne ki, hogy hosszu honapok vagy evek ota egy masik novel levelezget, ora vagyik, es randit beszel meg vele, valoszinuleg teged sem hagyna hidegen a dolog :)

nem hiszem, hogy ez erkolcsoskodes kerdese, nem mindenkinek fullad unalomba a kapcsolata, hogy csak egy masik no vagy ferfi hoz bele izgalmat. de azert nem kene termeszetesnek es jonak kikialtani azt, hogy te a parod mellett (akit persze nagyon szeretsz) egy masik pasi utan futsz (tudom, o pedalozik irtora, mert kepes volt netes levelezesre idot aldozni). a te dolgod, mit csinalsz, csak ne akard mar azt raeroltetni masokra is, hogy igy az idealis, a tokely, es mindenki erre vagyna

38. kódok (válaszként erre: 1. - Hedike85)
2013. júl. 24. 20:29
Nem értem neked ez miért fontos ?:))Nem fog senki jó tanácsot adni ,te tudod neked mire van szükséged ,nem ők.Mindenkinek vannak elvárásai neked is ,neki is:))Nem egyezett a kettő:))Ennyi.
2013. júl. 24. 20:28

Bocsi, de nem én vagyok a hülye...! :) Amúgy meg csak támadsz... :)

NEM MÁSFÉL ÉVENTE VÁLTOTTAM LEVELET, HANEM MÁSFÉL ÉVIG RENDSZERESEN MENT AZ EMAIL MEG A CHAT! ÉS IGENIS MÁSFÉL ÉVIG PEDÁLOZOTT! Aztán eltelt majdnem egy év, amikor újra beszéltünk és még találkozni akart de visszautasítottam. Már nem pedálozik, anno tette. Múlt időbe írtam ha rendesen elolvastad volna. ÉRTED? De ha mégsem én nem tehetek róla. :)

Amúgy meg minden nőnek jólesne, ha lenne olyan férfi, akit ennyi ideje foglalkoztatna. Köztük téged is. :)

Abban igazad van, ha találkoznánk nem biztos hogy bejönne. Vagy igen, ő is változhatott. Éppen ezt szeretném kideríteni. Hisz ha így van, évekig csak gyötörtem magam feleslegesen.

36. 55416fb8e2 (válaszként erre: 35. - Hedike85)
2013. júl. 24. 20:07

arrol en nem tehetek, hogy te hulye vagy :) (sajnos egyre tobbi ilyet talalni) azt, hogy nem mindenkinek az hoz izgalmat, hogy felrejar, nem neked irtam, hanem masnak, reakciora arra, hogy itt mindenki milyen husegesnek tunik :)

neked azt irtam, hogy ha barmi lesz belole (peldaul kaland), es kiderul, a kovetkezmenyekkel is szamolni kell.


ha egeszen oszinte akarok lenni, nekem meg a sarki kozertes is jobban pedalozik, te komolyan is gondolod, hogy egy pasi, akivel kabe masfel evente valtottal par levelet, vagy meg ritkabban, es most is te kerested, nem o, az irtora pedalozik neked? :) csak azert, mert ezer evvel ezelott fel akart csipni? eleg sok ido eltelt, lehet, a pasi teljesen megvaltozott, es nem is tetszene neked, vagy forditva :)

2013. júl. 24. 19:44

Kedves PICKFORD!


Eltaláltad, nem mindenkinek az hoz csak izgalmat az életébe hogy hajtja a férfiakat és a félredugást!

Mert nem hajtom őket és nem is dugok félre! Nem ezt a tábort boldogítom.

Te már biztos többször tetted szét a lábad férfinak mint én! :)

Nem akartam eddig írni, mert magánügy, de igen csak meglepődnél azon a kicsi számon ha mondanám eddigi életemben hány férfit engedtem be oda. :)

A mai világban nagyon kéne keresni ilyet, nem tudom találnál e. Szóval te ne oszd nekem az észt, mert az égvilágon semmit nem tudsz rólam.

Igen ezt a legkönnyebb ítélkezni, ehhez nagyon értenek az emberek.

Hogy itt mindenki milyen erkölcscsősz! :)

Az a baj, hogy általánosítotok.

Különben elmondanám, hogy mindenki elcsábítható, csak találkozni kell azzal az emberrel. De ez vagy jön, vagy nem, és általában keveseknek jön. Akárcsak az igaz szerelem.

Megnézném azt, ha egy pasi így pedálozott volna utánatok évekig, ti nem játszadoztatok volna e el a gondolattal....

És szerintem már találkoztatok volna vele rég a helyemben. :)

A történetem meg sokan meg sem értettétek. De persze ez nem meglepő, ahogy mondtam is. Itt ezt nem is lehet.

Azt meg nem várom hogy szerelem legyen belőle. Egyáltalán még azt sem tudom bele megyek e a taliba. Én kerestem igen, de én voltam az aki anno mindig visszautasította. Máshogy dehogy kezdeményezek én egy pasinál.


Kedves SYRIA!


Te meg olyan ember lehetsz, aki a kákán is csomót keres. :) Nem mindegy hogy "nem e találkozunk" vagy "nem találkozunk e"?

Valószínű meg lehetsz keseredve és örülsz ha beleköthetsz valakibe. :)

Abban viszont igazad van, vagy van benne valami, hogy a jó mód is teszi ezt.


De köszönöm mindenkinek az eddigi hozzászólást!

Senkit nem akartam megbántani, de ha valaki így közeledik felém én sem kímélem. :)

Ha van olyan, aki volt már hasonló helyzetben örülnék ha megosztaná velem tapasztalatait.

34. syria (válaszként erre: 27. - 35486a5042)
2013. júl. 24. 15:43

Én nem vagyok mindenki. Senki vagyok. :)


Viszont hűséges, nem kacsintgatok kifelé, a francnak kell az izgalom (nekem nyugalom kell) és nagyon megbecsülöm a páromat.


De azért ha adódik, a flörtölést nem hagyom ki. :) Ha valaki komolyan veszi tőlem, az az ő baja. :D

2013. júl. 24. 11:21

Szerintem ez úgy undorító ahogy van! írom ezt mint megcsalt személy.

Pont egy ilyen maca került nálunk is a képbe...marhára unatkozott és vágyott törődésre, újdonságra...

Mi szétmentünk, hál Istennek, egy ilyen féreggel nem maradtam, Ő pedig maradt továbbra is egy dugás után a pasijával.

Mi a francért nem tudtok keresni egy szabad pasit? És, hogy vagytok képesek ezt megtenni a párotokkal?

32. 55416fb8e2 (válaszként erre: 27. - 35486a5042)
2013. júl. 24. 10:54
szerintem ez nem igaz, boven talalsz olyan forumot, ami nem a husegrol szol :) aki pedig felrejar, valoszinuleg nem szivesen reklamozza nyilvanosan egy forumban, mert senkinek semmi koze hozza, maganugye :)
31. 55416fb8e2 (válaszként erre: 27. - 35486a5042)
2013. júl. 24. 10:50
lehet, hogy erdekes, de valoszinuleg nem mindenkinek az hoz csak izgalmat az eletebe, hogy hajtja a ferfiakat es a felredugast :) azon szoktam csodalkozni, hogy valaki ennyire raer es unatkozik, hogy azon tepelodik, hogy egy tobb eve rovid idore latott ferfinak irjon-e vagy sem, hogy legyen mar valami izgalom az eleteben :) engem peldaul boven lefoglal a csalad, munka, karrier, nem azon ragodok naphosszat, hogy vajon megdug-e jozsika suttyomban vagy sem :)
30. derintini (válaszként erre: 29. - 35486a5042)
2013. júl. 24. 10:30
Konkrétan mire gondolsz?
29. 35486a5042 (válaszként erre: 28. - Derintini)
2013. júl. 24. 10:29
szerinted így is van, ahogy írják, vagy csak álca az egész?
28. derintini (válaszként erre: 27. - 35486a5042)
2013. júl. 24. 10:22
Épp ugyanez jutott eszembe nekem is :))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook