Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha jártok masszőrhöz... fórum

Ha jártok masszőrhöz... (beszélgetős fórum)


2010. dec. 13. 18:18
Szerintem is allergia lehet. Azt meg néha elég nehéz megszüntetni.
2010. dec. 6. 18:51
Szerintem várni kell és rendesen letisztítani a hátad masszázs után. Ha sokadik alkalommal sem múlik el, akkor valamit nem bír a bőröd.
2010. dec. 6. 11:07
Az én masszőröm előtte megkérdete, hogy milyen masszázskrémet használjunk: száraz, zsíros stb, és olyan krémet használt amilyet megbeszéltünk. Van semleges is.
2010. dec. 5. 20:44
Vagy esetleg beindított a masszázs valamilyen méregtelenítést nálad, és így jön ki...
4. last
2010. dec. 5. 20:40

Valami rozmaringos olaj volt,a 4.masszázs után lett már szembe tűnőbb és rengeteg.

Most utoljára testápolót használt,de abból meg beitta a bőröm szinte a fél dobozt.Most próbálom szüneteltetni megint pár 7ig,de sajnos így télen nem nagyon tudom szellőztetni a bőröm.

Próbáltam a radírt,de semmit nem ért.

3. Dinuss (válaszként erre: 1. - Last)
2010. dec. 5. 20:32
Sztem meg inkabb az lehet,hogy allergias a borod arra az olajra amit a masszor hasznalt!Legkozelebb mondjad neki.Nekem a masszor natur mandula olajat hasznal es semmi gond nincs vele,nem allergizal.
2. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Last)
2010. dec. 5. 20:31
Masszőrrel nem jártam így. De bőrradírozd le, az apránként helyre hozza majd a pórusaidat.
1. last
2010. dec. 5. 20:21

Valaki járt már úgy hogy nem bírták a hátán a pórusok és az olajtól eltömődtek,rengeteg pattanása lett amik viszketnek...

Mit használtok rá?Van valami speciális kenőcs?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook