Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a vesében homok van, milyen gyógymódok léteznek, hogy megelőzhető legyen a kő kialakulása? fórum

Ha a vesében homok van, milyen gyógymódok léteznek, hogy megelőzhető legyen a kő kialakulása? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
6. Elviracska (válaszként erre: 5. - Jolly78)
2007. máj. 24. 21:29
Nagyon köszike a hozzászólásod,mindenképpen probálok minél több folyadékot fogyasztani....
2007. máj. 24. 21:01
Elviracska. A vesehomok valamilyen szinten természetes dolog, hiszen a kiválasztás során az urinában lévő szilárd anyagok egy része leülepszik. Ez az ún. vesehomok. Később ez képes összeállni és kő lesz belőle. A sörös hozzászólásban van valami :) jegyzem meg halkan :) a lényeg a követ a savas anyagok oldják, a kiürüléshez pedig fel kell gyorsítani a kiválasztást. Ergo sok-sok CITROMOS teát kell inni. Azért napi 20 liter az túlzás, de a 3-4 az kellene. Garantált sikere lesz. Mellékhatásként sokat fogsz a WC-re járni :) jelenleg az orvostudomány más jobb és hatásosabb módszert nem ismer.
4. Elviracska (válaszként erre: 2. - Huncutka84)
2007. máj. 24. 20:46

20 liter vizet???


Hogyan birtad meginni?Nem 2 liter vizet akartál irni?

2007. máj. 24. 20:45
Allitolag a sorfogyaztas segit a homoktol megszabadulni. Tobbektol hallottam mar.
2007. máj. 24. 20:41
Nekem volt egyszer homokom... végighánytam 1 napot, be dokihoz, be kórházba... Vesekövet nem talált, homok... Napi kb 20 liter vízet ittam és nem volt nagyobb probléma... átmostam magam.
2007. máj. 24. 20:38
Ha a vesében homok van, milyen gyógymódok léteznek, hogy megelőzhető legyen a kő kialakulása?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook