Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a párom menni akar.. fórum

Ha a párom menni akar.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. nov. 7. 14:04
Azóta vagyok ilyen hogy hivogatom meg veszekszem vele,hogy hol van kivel van,mióta kiderül 4 hónapja hogy megcsalt :( Én megértem hogy nem birja elviselni a veszekedést meg a hisztiket,de ez az ő hibája is,ha nem csalt volna meg nem lettem volna ilyen. Nem bizok benne már.De az tényleg korrekt volt,hogy elmondta hogy még csajozni akar és kiélni magát.Csak nagyon fáj :(
2011. nov. 7. 14:03
Engedd el menni. Ha vissza jön, akkor örökre a tied lesz, ha nem soha nem is volt a tiéd!
13. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:01

Nem akar kötöttséget.Azzal,hogy féltékenykedsz és hívogatod,csak elriasztod magadtól.

A túlzott ragaszkodást nem tűri,ezzel megmérgezed a kapcsolatotokat.

Lehet csaj is van a dologban, még nem élte ki magát.

Engedd,had menjen!

2011. nov. 7. 13:59

Az a baj,hogy ez ellen tenni sem nagyon lehet semmi.Nem akaszkodhatsz rá,h márpedig téged nem hagyhat el.:S


Biztos baromi nehéz lesz,de el kell engedni,aztán...ahogy ő is mondta...ha úgy érzitek a későbbiek folyamán,hogy mégis együtt akartok megöregedni,akkor ismét 1 pár lesztek.


Kérdés,hogy te egy ilyen dolog után akarod.e még majd?!!

2011. nov. 7. 13:59
Viszon nagyon korrekt,szerintem! Világosan előadta,hogy mit érez,és hogy mire számíthatsz Tőle! Ettől többet nem lehet elvárni egy pasitól sem!
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - 6615c3e53b)
2011. nov. 7. 13:59
Ohh..., ez a történet már több sebből vérzik. :/
9. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 13:57
Ha már ilyet mond,az ő részéről már nincs túlzott szeretet.Ha együtt is maradnátok,ezeket a bulizós dolgokat meg fogja titokban csinálni.Ha meg szünet van kettőtök között,akkor meg még inkább.Én inkább akkor azt mondanám neki,ha ezt akarod,akkor szevasz tavasz.
8. vizike (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 13:57

hehe.

Szánalmas a pasi ebből nincs ujrakezdés.

Ha neki kell idő, meg buli,akkor gondolhatod mennyire vagy fontos neki.

Az én volt férjem is ezzel a dumával jött,annyira megtetszett neki a bulihév, hogy el is felejtett jelentkezni, én meg 1,5 hónap múlva be is adtam a válópert.

Emeltfővel váltam el.

Mint utólag kiderült alig csalt meg,csak még a legjobb barátja menyasszonyával is. :D

7. 6615c3e53b (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. nov. 7. 13:57
Érdemes megnézni Laura többi kiírt fórum témáját is:(
2011. nov. 7. 13:56
Szerintem, ha menni akar, akkor hagyd menni, még ha nagyon fáj is. Sok egyéb problémától mented meg magadat.
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - 6615c3e53b)
2011. nov. 7. 13:55
Én is így gondolom.:S
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 13:54

Ha igaz amit írtál (márpedig miért ne lenne az), hogy féltékenykedsz, hívogatod, akkor gyakorlatilag az agyára mész a sok hisztivel és vitával.

Én elképzelhetőnek tartom, hogy szeret, de ezt hosszú távon "fehér ember" nem bírja. :(

3. b4c06bc553 (válaszként erre: 2. - 6615c3e53b)
2011. nov. 7. 13:54

:)

hasonlót válaszoltam volna én is


Sajnos ez nem a te pasid! Ő mást akar, nem téged. Előfordul az ilyesmi. El kell engedni!

2. 6615c3e53b (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 13:52
bepánikolt a drága barátod: nyilván élni akar, és nem akarja magát lekötni. Biztosan szeret, de nem annyira, hogy az összes többi csajt kihagyja:(
2011. nov. 7. 13:49
Sziasztok! Múlt héten a párom akivel lassan 4 éve együtt vagyunk közölte velem, hogy szakitsunk, mert ő élni szeretne bulizni meg csajozni, de szeret engem nagyon és nem akar megcsalni ezért tartsunk szünetet inkább. Az igaz, hogy nagyon sokat veszekszünk mindennap, meg féltékenykedek, hivogatom és ezt nem birja azt mondja, ezért jobb lesz igy. Pasizzak, bulizzak én is, és ha később még úgy érezzük akkor újrakezdhetjük azt mondja. Szerintetek szeret még tényleg vagy csak igy akar lerázni?? mert nem értem, én nagyon szeretem őt még mindig. Mit gondoltok erről az egészről?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook