Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a párom menni akar.. fórum

Ha a párom menni akar.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
45. adbefc7882 (válaszként erre: 44. - Lolita63)
2011. nov. 7. 15:34

Ezt egy szóval lehetne jellemezni...

Hitelesség. :)

2011. nov. 7. 15:31

Laura022!

Nem értelek...

2011.07.28.-án "Ti írnátok a facebookon a pasinak, aki tetszik nektek?"ezt a fórumot nyitottad és akkor azt írod ,hogy szakítottál a pasiddal...

Most már nem értem mit akarsz...?

43. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 35. - Laura022)
2011. nov. 7. 15:05
Ha nem bírod nélküle,az kapcsolatfüggés..Keress magadnak pszichológust,vagy iylesmit,aki megtanít arra,hogy megállj egyedül is a lábadon,és ne kelljen egyik ffitől a másikig csüngened,mint az ágba kapaszkodó majmoknak..
42. adbefc7882 (válaszként erre: 38. - 03e8385f6c)
2011. nov. 7. 14:52
Igen, ilyesmikre írtam, hogy a fórumindító sem ártatlan bárány. :)
2011. nov. 7. 14:47

Ha a kiírt fórumtémákat nézem, a fórumindító sem egy ártatlan kislány.

Emellett: ha a fiú megcsalt, minek adsz még esélyt? Hogy bármikor rákiabálhasd? Mert a legtöbb megcsalt ember azt teszi. Nehéz, nagyon nehéz ezen túllépni. Nyomozni valaki után és figyelgetni,hívogatni meg személyes szabadság megsértése... Ne csodálkozz, hogy menekül.

24 éves? Hiszen mit akarsz tőle még? Ne feledd, egy 24 éves fiú (általában) fiatalabb mentálisan, érzelmileg, felfogásilag, mint egy 24 éves lány...


Nem bírod nélküle? Ne viccelj! :D

Emberek milliói ennél sokkal nehezebb dolgokat kibírtak :)

Fel a fejjel, élj, szórakozz, bulizz és ismerkedj :)

2011. nov. 7. 14:46
Ha ő akar menni, hagy menjen, mert láncra verve kutyát sem érdemes tartani. Ha menni akar, azt el kell engedni, mert csak szenvedés lesz az egész élet.
39. Vigyorex6 (válaszként erre: 35. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:37

Tudod mi mindent kibírunk???

Nehéz? Az hát. Senki nem mondja, hogy nem.

Igazából mondhatunk itt bármit. Rajtad kívül egyébként mindenki tisztán látja a helyzetet. Ez általában így is van. A saját dolgunkban tök hülyék vagyunk. Kuszának, és átláthatatlannak látjuk a problémáinkat. Holott nem azok, csak mi nem látunk.

Mindenkinek saját magának kell elmennie a reményei temetésére, meggyászolni, elengedni. Közben pedig folyamatosan tanulni fogsz Te is, és rájössz, hogy ez nem a vég, hanem egy új kezdet, viszont mire rájössz, az még sok idő, annak tükrében, ahol most állsz.

38. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:33

Múltidézés:


laura022 2010-07-18 14:49

Szóval az van, hogy 2 és fél éve együtt élek a párommal, de már nem vagyok boldog vele. Nem foglalkozik velem, nem csinálunk közös programokat, alig beszélgetünk, nem is szexelünk már olyan sűrűn. Elmegy reggel és este jön haza. Azt mondja, hogy szeret. Én meg össze vagyok zavarodva, legszivesebben elhagynám de nem tudom megtenni, azt hiszem szeretem még, de már csak szenvedek. És most van egy pasi akivel megismerkedtem, még nem találkoztunk, csak igy látásból ismerem. Szoktunk beszélgetni msnen és megbeszéltük hogy találkozunk, de ő úgy tudja hogy már szakitottam a párommal, mert azt mondtam neki. Nem tudom mit csináljak, ha találkozok vele akkor az olyan mint ha megcsalnám a barátomat, de kell egy másik férfi hogy ki tudjak lépni ebből a kapcsolatból. .

2011. nov. 7. 14:31

Ezt az idézetet feltétlen olvasd el,nem tudom jobban leírni!!!


"Tedd, amit tenned kell,

Ha menni akar, enged el!

Ez a szerelem már rég nem tiszta,


Ahogy a folyó sem fordul vissza,

Enged őt is előre menni,

S ne akard többé már szeretni.

Az ő szíve már rég nem a tiéd,

Hát engedd ki szívedből szívét,

Mert ha végleg ott marad,

A tiéd csendben megszakad "

36. zsazsanéni (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:30
Az,hogy állandóan hívogatod,abba unt bele.Nem szeretik a pasik az állandó felügyeletet.Ki akarja próbálni,milyen amikor szabad.Hagyni kell ,hogy szét nézzen a piacon,milyen a felhozatal.Lehet,hogy rájön,hogy az sem jobb.Nem mondom,hogy könnyű ezt elfogadni,de túl kell lépni.
35. laura022 (válaszként erre: 34. - Lolita63)
2011. nov. 7. 14:30

Ajj de én nagyon szeretem,nem birom nélküle.


24 éves egyébként.

34. Lolita63 (válaszként erre: 29. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:26

Hiányozna Neked az aggódás?Megalázkodnál?

Legyen egy nőben tartás!

2011. nov. 7. 14:24
Akkor hagyni kell,hadd menjen.
2011. nov. 7. 14:22
Csak igy szimplán ! MENJEN! sőt minél előbb, nem fog MEGVÁLTOZNI, s Te pedig tudom fájdalmas, de majd találsz normálisat ,aki veled akarja leélni az életét.
31. Vigyorex6 (válaszként erre: 29. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:22

Te tudod.

Össze is törheted magad. Ezt gondolom. Akkor sem gondolnám, hogy ezek után stimmelne.

A lényeg, hogy ha adsz rá engedélyt, ha nem, ő mostantól bulizni fog és csajozni. A kérdés, hogy megvárod-e, amíg visszamegy (ha visszamegy), és akkor biztosra veszem, hogy kezdődik elölről a félrejárás.

Hány éves a srác egyébként?

2011. nov. 7. 14:18

Szerintem nem jó dolog féltékenynek lenni.

Kicsit szállj magadba is, már az is nagy dolog hogy beismered, és ezen változtathatsz, de azon a tényen, hogy a barátod csajozni akar nemigazán...


Ez a szöveg hogy majd újrakezdjük... ne nézzen már hülyének..

menjen de akkor visszaút nincs, vagy maradjon..

2011. nov. 7. 14:18
De azt mondja ugyanúgy szeret.Szóval ha látja hogy megváltozom és kedves leszek,meg nem hivogatom meg engedem bulizni akkor még újra lehet kezdeni nem? Sztem csak rajtam múlik úgy érzem..
28. Vigyorex6 (válaszként erre: 24. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:18
Valószínűleg már előtte sem volt jó, ha félrement. 2 okból: vagy már akkor is üldözted, csak kevésbé, mint most, vagy egyszerűen nem nőtt be még a feje lágya, esetleg 2 in 1 .
27. Lolita63 (válaszként erre: 24. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:16
Ez már megtörtént,ne bánkódj miatta.Előtted az élet...
2011. nov. 7. 14:16
akkor itt van a bibi..
2011. nov. 7. 14:15
Nem is tudom. Szerintem korrekt volt a pasi részéről, hogy elmondta mit szeretne. Ha megcsalt, akkor szakitani kellett volna, mert megette a fene az egészet ha egyszer a bizalom már nincs meg. Ő állandóan bizonygassa, hogy hol jár, mit csinál...te pedig állandóan egyed magad, hogy vajon igazat mondott-e. A féltékenység kétélű fegyver. Két embert tehet tönkre, talán jó, hogy igy történt.Hagyd elmenni és próbálj meg élni, neked is könnyebb lesz.
24. laura022 (válaszként erre: 22. - Kiraroli)
2011. nov. 7. 14:14
Ez az hogy én alig bulizom,nem is pasizom..Csak elrontottam mindent a sok veszekedéssel..
23. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 15. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:13
Akkor menjen a pasi és ne foglalkozz vele többet!
2011. nov. 7. 14:12
drágám szerintem engedd had menjen!!te meg gondolkozz el hogy mit is akarsz tulajdonképpen mert az előző hozzászólásaidból és kiírt témáidból ítélve vagy egy kis bulizós csitri vagy, vagy nem tudod mi is az a párkapcsolat...ha te valóban szereted , akkor foglalkozz vele, kényeztesd, és engedj a pórázon... de ha már a pasi ennyire menni akar akkor ez veszett fejsze...
2011. nov. 7. 14:12
Tényleg nem bizom benne,ezért lett elege belőlem,mert mindennap a fejéhez vágtam,hogy megcsalt,mert nem tudtam elfogadni.Végülis megértem hogy elege lett,elég elviselhetetlen voltam:( Megpróbálok megváltozni és visszaszerezni..
20. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:11

Én pontosan ugyanezt kaptam meg 22 évesen az akkori páromtól: ő bulizni akar,meg élni.Az a helyzet,hogy ilyenkor hagyni kell.Ha így érzi,hiába kötöd magadhoz,nem fog változni benne az érzés,sőt.Nálunk is naponta voltak ebből a balhék,és jobbnak láttuk,ha tényleg elengedjük egymást.Akkor fájt,nagyon,de utólag nézve sokkal,de sokkal jobban jártam (nem ő,hanem én),mert neki a mai napig nem nőtt be a feje lágya,30 évesen még mindig ugyanott tart,nekem viszont azóta már volt olyan kapcsolatom,amit megbántam volna,ha kimarad az életemből,és nagyon jó volt.

Hagyd menni,majd vissza jön,ha akar.

19. Vigyorex6 (válaszként erre: 15. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:06

Szerintem akkor már eleve almás a dolog.

Vagy csak én vagyok kritikus, és én nem bírnám elviselni, ha így megalázna az, akit szeretek.

Bár, mindenki maga dönti el mi fér bele.

Tény viszont, hogy nem bízol benne. Ha nem tette volna ezt a kijelentést, akkor tudnál benne bízni feltétel nélkül? Mert, ha hívogatod, stb..., akkor nem hiszem. Ha pedig nincs bizalom, akkor van élet egy kapcsolatban?

18. kevian (válaszként erre: 7. - 6615c3e53b)
2011. nov. 7. 14:06
Tényleg érdemes volt!!!
17. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - Laura022)
2011. nov. 7. 14:05
Kedves Hölgyem! A férfi nem tulajdon még egy ilyen dekoratív hölgy részére se. Nekem is az agyamra ment volna, állandóan hívogatott és veszekedett volna a feleségem. Szerencsére a korai féltékenysége ellenére is együtt maradtunk és leéltünk 36 évet együtt. Tolerancia az ami minden problémát megold.
16. a1a5b8f69a (válaszként erre: 14. - Ca1d795694)
2011. nov. 7. 14:04
pontosan..én egyszer elengedtem...többé már soha nem akart elmnenni...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook