Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyertek, mert futni jó! fórum

Gyertek, mert futni jó! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. jan. 4. 21:22
Nem megyek.
20. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - 1b26a5f006)
2014. jan. 4. 21:22

Én szeretek futni,de ennyire nem.


2014km...És csak 2x-i félmaraton?Hogy is lesz?

Az havonta 168km és minden hónapban

Az hetente 38km és minden héten

Az naponta 5,5km és minden nap az év során.

Tervezgetve...:

Ha hetente 2x megy az ember futni,akkor az a két alkalom 19km és minden héten,vagyis minden futás alkalmával.Nyílván nem ez van betervezve,hiszen csak 2x szeretnénk félmaratonozni,ez meg erősen hajaz rá.

Ha másnaponta jár az ember futni,abban az esetben 11km-t kell futni minden alkalommal.

Hááááát...Aha.:)


Ehhez szerintem én biztos nem csatlakozom...:)


Én hetente 2x futok 5km-t.Hát kb...

Ha:

-nincs meg épp a mensim

-aludtam eleget előző éjjel

-nem vagyok megfázva

-nincs szénanáthám

-nincs túl meleg

-nincs épp vizsgaidőszak


Sok-sok akadály.:)

19. 1b26a5f006 (válaszként erre: 18. - Marrr)
2014. jan. 4. 18:54
Én is versenyekről maradt pólóban nyomom nyáron.Sajnos technikai pólót még nem sikerült kapnom, így azt vettem kettő rövidet, meg egy hosszú ujjút. Én is mackóban, ill. babarózsaszín :P melegítő alsóban, és váltásban sötétkék mackóban űzöm az ipart :) Nagy hidegben még nem futottam, így dzsekit nem vettem fel eddig. Van egy piros Nike mellénykém, hálós a háta, azt húzom a két réteg fölé. Eddig még nem fáztam :)
18. marrr
2014. jan. 4. 16:48

Szintén Runkeeper és Edzésonline párhuzamosan. Az esti-éjszakai futást imádtam, pont a sötétség miatt szoktam rá én is. Akkor senki nem lát úgysem. És még így is nehéz volt elindulni a legelején. Annyira szeretem a kihalt utcákat, de most hétköznap csak nappal tudok menni.

Ha jobban belegondolok a futócuccaimat a versenyekről gyűjtögetem. Csak olyasmit vettem meg magam, amit onnan nem kapni. Nadrág, széldzseki, cipő stb. A téli ruhám sima mackónadrág, hosszú ujjú garbó, póló, szóval semmi különös.

Nekem mára lesz egy 5 km-em. És most, hogy itt megígértem, csak nem sunnyogom el. :D

17. 1b26a5f006 (válaszként erre: 16. - 8ef78160df)
2014. jan. 4. 15:16

Én is Runkeeper-t használok, nekem eddig bevált! Én is főként este futok, sőt! AMikor nyáron voltam 2-3 versenyen, nem éreztem túl jól magam. Valahogy, mintha még mindig én szégyellném magam azért, mert futok:(

Pedig, erre büszkének kéne lennem, nem?! :)

Meg van egy rossz szokásom: nem tudom miért, de lehajtott fejjel futok, tán azért, hogy ( ne is lássam, milyen messze még a cél) :D

Edzőteremben még nem voltam, idegenkedem a légkörtől, de inkább azért, mert szégyellős vagyok: mindig azt hiszem, hogy mindenki engem néz.

Amúgy van egy Garmin órám, (jó drága, nem én vettem, tombolán nyertem) de még nem avattam fel...

Te vezeted a futásaidat? Runkeeperen én fent vagyok, ott rögzítve van minden adat, és az tök jó!! Meg tegnap regisztráltam az edzésonline.hu-ra.

Ma pihizel, vagy mész futni? Én 6 után tervezem.

2014. jan. 4. 14:54

Szabadban csak este szoktam futni, edzőteremben változó.

Én csak cipőre ruháztam be semmi másra. Távolságot mérek telefonnal, jelenleg runtasticot használok, de még androidos telefonom volt, addig runkeeper-t, ami szerintem százszor jobb és megbízhatóbb ennél.

Ja és szabadban mindig zenét hallgatok közben, és sokkal de sokkal jobban szeretek kint futni, mint futópadon, de ha olyan az idő, akkor inkább bent maradok.

Te?

2014. jan. 4. 14:17

Én tegnap kényszer pihenőt tartottam. De ma bepótolom: ill. a szokásos 8 km. lefutom. Ki mikor fut amúgy, reggel, napközben, este????

Milyen ruhában, profi vagy otthoniban, mert jó az!

Mivel, és hogyan, és mértek-e a távot, pulzuskontroll????

2014. jan. 4. 10:34

Sziasztok!


Én is futok heti 3x nem nagy távokat, kb. 4 km-t, de van, hogy ennyit se. Majd idővel szeretném növelni a távokat. Mást is csinálok a futás mellett, ez csak kiegészítés nekem, de attól még nagyon szeretem, jól ki lehet kapcsolni közben :)

13. töhöske (válaszként erre: 12. - 1b26a5f006)
2014. jan. 4. 09:16

Fanatizmus a javából...:),de ilyen fanatizmust kívánok mindenkinek!

Biztos hogy megmarad a lelkesedés,már az iskolában is indult a mezei futóversenyeken,aztán kipróbálta magát más sportokban (kézilabda,úszás,thai box)végül visszakanyarodott a futáshoz.

Ő tegnap futott először a szeptemberi Spar verseny óta,télen nem szeret futni. :)


Mindenkinek jó futást kívánok és a sport szeretete legyen velünk! :D

2014. jan. 4. 08:48

sziasztok lányok, asszonyok!!!!!

Az hogy életben marad-e a fórum, csakis rajtunk múlik. Én elég sokat vagyok itt fent, (rugalmas munkaidő)és szeretem olvasni más élményeit, tapasztalatát a futásról (is), Rékáról meg kérlek ne vitázzatok, inkább fussatok!!!!

Szerintetek, az már fanatizmus, ha tegnap csak agon dobolt az agyam, hogy menni kéne valahogy futni, de nem tudtam megoldani sajnos.(de a héten már 3* futottam. Ma pedig úgy keltem fel, hogy megint ezen kattogok, és alig várom, hogy mehessek végre!! töhöske, nagy gratula a fiadnak, ez nem semmi!!! csak maradjon is meg a lelkesedés!!!

Üdvözlök mindenkit, és a futás gyönyöre legyen velünk. Mindenkinek azt kívánom erre az évre, hogy fussa meg azt a távot, amit szeretne!!!

Szép napot, és kellemes hétvégét Mindenkinek!

11. töhöske (válaszként erre: 10. - Bimm2)
2014. jan. 4. 08:25

Jaj tényleg,bocs....elfelejtettem odaírni hogy akinek nem inge ne vegye magára. :)

Engem a fiam motívál aki 14 évesen 1:46 perces idővel futotta élete első félmaratonját,most már 1:29-nél tart.

10. bimm2 (válaszként erre: 9. - Töhöske)
2014. jan. 4. 08:06

Nem is ertem, mit kerdezel vissza...

Az kijelentes degradalonak hat, a visszakerdezes csk egy kibuvonak.

Mikozben en ugyanazt erzem, amit te. Nem tokmindegy, ki motival?!

Ha mar 'ciki'-nel tartunk, cikibb, ha SENKI nem motival. De ez az allando degradalas... mi szukseg van ra?

2014. jan. 4. 07:41

Visszakérdezek: miért baj,ha nem ő motítvál?

Nekem eszembe sem jutott volna megemlíteni a nevét,nem érdekel a nő abszolút,csak lejjebb láttam egy hozzászólásban,és mosolyogtam rajta.

Nem akartam megbántani senkit.

2014. jan. 4. 07:31
miert baj az, ha valakit rubintreka motival?
2014. jan. 4. 07:23

Sziasztok.

Nekem a 16 éves fiam fut. (ő sem a Rubint Réka hatására...:D ) 2 éve egy ismerőse szólt neki,hogy lesz egy nagyszabású futóverseny (ez volt a 2012-es tavaszi vivicitta)ha érdekli...,érdekelte.

Mögötte van 3 félmaraton,és a tavalyi Kékes csúcsfutás. A félmaratonokon mi is ott voltunk szurkolni. Óriási élmény ezek a versenyek! :)

Tavaly év elején mi is elindultunk a párommal a 3,5 km-es távon,idén szeretnénk a 7 km-n,tavasszal vagy ősszel,még meglátjuk.

Párom most adott le 18 kg-t,nekem is van még 6-8 kg-m feleslegben.

2014. jan. 4. 01:03

De jó, remélem ez a fórum életben marad. :)

Kb. másfél éve futok elég változó távokat. Először tavaly télen volt meg a 10 km, és most szeptemberben a félmaraton. Utána kicsit elhagyott a lelkesedés, úgyhogy azóta 5-10 km közti távokat futok, és próbálok visszatérni a heti 4 alkalomra. És szeretnék tavasszal összehozni egy félmaratont ismét.

2014. jan. 3. 23:37
Hát......??????????
2014. jan. 3. 23:03

Sziasztok!

Én egy éve futok(kisebb -nagyobb kihagyásokkal) Fokozatosan kezdtem el 10 perccel kedztem,persze kocogást és majdnem 40 perc eddig max.Tavasz közelettével újra belendülök.De addig is más edzést csinálok,nem tunyulok :)

Nagyon megszerettem a futást.Valahogy utána sokkal jobban is érzem magam.

3. AbsolutelyMe (válaszként erre: 1. - 1b26a5f006)
2014. jan. 3. 22:57

38 vagyok ebben az évben...

Mögöttem két kölyök, két iron man, pár maraton és párral több félmaraton.


Nem tavaly kezdtem a futást és nem Rubint Réka ösztönzésére. :D Na, tőlük aztán kiráz a hideg úgy rendesen.


Jó éjt.

2014. jan. 3. 22:54
Szia, én is futok egy ideje, de most lett egy csonthártya gyulladásom és most 2 hét pihi. Jelenleg 6-8 km a távom. Imádok futni, de a beton nem nekem való. Eddig vagy futópadon, vagy salakon futottam, most pár napja betonon és le is robbant a lábam. Pedig betonra való a cipőm. Most vettem bele egy betétet, hátha az is segít valamin.
2014. jan. 3. 22:43

Sziasztok futni vágyók!!

Láttam itt másik futós fórumot, de eléggé leült. Várok ide minden olyan emberkét, aki komolyan veszi a futást. Nekem már szinte lételemem, és ezzel szerintem vagyunk egy páran itt. A tél, a hideg azért némileg megnehezíti a dolgunk, de mi kitartunk! Az idei tél eddig kegyes volt hozzánk, remélem, nem lesz -15 fok...

Magamról pár szót: 46 éves vagyok, tavaly ősszel kezdtem el futni, de rendszeressé csak 3 hónapja váltak a futásaim. Ma már kétnaponta, sőt van hogy pihenő nélkül futok le 3-8 km. közötti távokat.

Célom ebben az évben nem kevesebb, mint 2014 km lefutása, melyben feltétlenül benne foglaltatik 2 darab félmaraton is!!!

Gyertek és csatlakozzatok!

Jó éjt nektek!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook