Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gilmore Girls - A year in the life 2016 fórum

Gilmore Girls - A year in the life 2016 (beszélgetős fórum)


1 2
54. linzerkarika888 (válaszként erre: 53. - EmmiLeike)
2018. jan. 16. 01:11

Tuti, hogy Logan az. Főleg, mivel Paullal valószínűleg semmi ilyesmi nem volt, mivel nem is találkozgattak, a wookie pedig ahhoz kicsit korán történt, hogy ő legyen az apja, mivel hónapokkal előtte volt. :D

Poén az lenne, ha Jess lenne valamilyen úton. :D

2018. jan. 8. 20:31
Valóban függővéget hagytak a sorozatban. De úgy tudom a Lorelai már nem szeretné a folytatást. Bár rá szerintem már nem is lehetne építeni. Itt már Roryn van a hangsúly. Viszont ha tényleg Logannel történt... Akkor az eléggé klisé. A történelem megismétli önmagát. Rory úgy jár mint Lorelai Christoferrel. És sajnos Roryban Dean óta megvan ez a vonulat, hogy neki akkor kell a volt pasija, amikor az már elköteleződik... Szóval az ügyben eléggé Logan az esélyes jelölt...
2018. jan. 4. 20:42
Az lett. :) Jó lenne, ha összehoznák őket Rory-val végre, mondjuk még az kérdéses, hogy lesznek e újabb részek, de Amy Sherman Palladino, Helen Pai és a szereplőgárda se zárkózik el tőle, azt mondták, teljesen lehetséges, hogy folytatódik. Úgy nem lehet lezárni, hogy csomó nyitott vonal maradt benne. (Szerintem.)
51. EmmiLeike (válaszként erre: 49. - Linzerkarika888)
2017. dec. 17. 22:54
És haladok az új évad felé csak ez az utsó két évad ne lenne ami elválasztó. Amúgy ez a Jess elég jó pasi lett itt az elmúlt pár évben :)
50. EmmiLeike (válaszként erre: 2. - Arón1)
2017. dec. 17. 22:51
Most én is pont ezt érzem. A 6. Évadnál járok. De egyszerűen nem ismerek rá a szereplőkre. Persze fejlődjön a karakter. De ami annyira jó volt a a Rory Lorelai párosban az teljesen kihalt. Tényleg próbálok megbarátkozni Logannel de nem megy. Rejtélyes hogy jutnak ezek lánykérésig. Roryban nem volt meg sosem az hogy jó újságíró legyen. Nem értem miért erőlködik. Én azt hittem Tristant visszahozzák az új négy részbe. Megdobta volna a hangulatot. Ha ő nincs akkor inkább Jess. És hát én mindig reménykedtem a Lorelai -christofer párosban szóval csalódás lesz látni hogy mégsem.
2017. okt. 24. 01:07

Na, van valaki, aki azóta megnézte és van véleménye róla? :)

Jön a szinkronizálás.. Pár szereplő hangja más lesz benne.

48. linzerkarika888 (válaszként erre: 46. - Babyapocakban)
2017. jan. 16. 20:10

Rendben! :)

Kíváncsi vagyok a véleményedre.


Igaz, négy részt terveztek csak, de szerintem direkt hagyták nyitva a végét, a várható nagy nézőszám miatt, és azért, hogy még több pénzt tudjanak ebből a franchise-ból kisajtolni.


Egyébként arra gondoltam, hogy lehet hogy másodjára már jobb lenne a vélemény a részekről, ha megnézném. :D Szerintetek?

47. NomNom (válaszként erre: 42. - Linzerkarika888)
2017. jan. 10. 15:49

Nekem tetszett első nézésre, de utána felmerült bennem néhány kérdés és utólag jöttem rá, hogy ez-az végülis nem tetszett benne, vagy túl sok kérdés maradt bennem. Nekem nem tűnt túl liberálisnak, hiszen ha Rory neveltetését nézzük és azt az életszakaszt, amiben éppen van, akkor nem olyan nagy csoda, hogy kissé csapongó az életmódja. A sorozat során is ugye voltak kilengések, amikor az anyjával is megszakította a kapcsolatot, meg ugye mikor a házas Dean elvette a szüzességét.

Szóval nekem nem ezek voltak a furcsák, inkább maga a tény, hogy ennyire nyitva hagyták a végét, miközben tudjuk, hogy nem lesz folytatás.

46. babyapocakban (válaszként erre: 44. - Linzerkarika888)
2017. jan. 10. 15:42
6. évadnál járok, még nem jutottam el az új részekhez. De majd írok!
2017. jan. 10. 15:05

Sziasztok!

Én most értem a végére az új részeknek! Tetszett,de röbbet vártam,főleg,h azt lehetett olvasni,hogy csak 4 részre állnak újra össze. Szóval vszleg sosem derül ki,h ki Rory gyerekének az apja...

2017. jan. 9. 13:43
Máris kihalt a fórumom..:D Pedig jó lenne a sorozatról részletesebben beszélgetni valakivel, más véleményeket olvasni, kinek hogy tetszenek egyes részek. :)
2017. jan. 6. 21:49
köszönöm :)
2017. jan. 6. 19:28

Arra gondoltam, hogy szerintetek, ha másodjára végig néznénk őket, más perspektívából látnánk a történetet?

Én szerintem mindenképp így lennék, lehet, még meg is tetszene. De ez a mérhetetlen liberalizmus, amitől csöpög, számomra nem szimpatikus.

Ti mit gondoltok?

41. NomNom (válaszként erre: 38. - Cippora)
2017. jan. 6. 16:28
Én moovie-n néztem, de nem volt még felirat hozzájuk. Nem tudom azóta van-e.
2017. jan. 6. 12:12
Én az ncore-ról töltöttem le őket, egyben voltak, angol felirattal.
39. Arón1 (válaszként erre: 38. - Cippora)
2017. jan. 5. 21:53
Nézz sorozatokat oldalon néztem
2017. jan. 5. 21:52
Hol lehet megnézni?
37. túrógombócka (válaszként erre: 36. - Linzerkarika888)
2017. jan. 5. 20:09
én még nem láttam. de örülök, h legalább Lorelai a megfelelő pasival jött össze.
36. linzerkarika888 (válaszként erre: 35. - Túrógombócka)
2017. jan. 5. 19:59

Na igen, kinek a pap, kinek a papné, szokták mondani.

"Sajna" Dean már házas. Újra.


Nektek hogy tetszett Laurelai és Luke esküvője? Mi a véleményetek a jelenetről? Nektek esetleg olyan volt, mint egy tündérmese, vagy inkább úgy vagytok vele, mint én, hogy 7 évadon és három és fél részen át erre vártam, és aztán összecsapták az egészet?

35. túrógombócka (válaszként erre: 34. - Linzerkarika888)
2017. jan. 5. 16:16
hehe, én meg mindig Dean-nek drukkoltam :) a másik 2 srác sose tetszett.
34. linzerkarika888 (válaszként erre: 33. - NomNom)
2017. jan. 5. 16:09

Hát csak nem jön össze vele...:D Az már Rorytól is visszataszító lenne, ha a második házasságát is elrontaná Deannek.

Aztán kiderülne, hogy Jess azért nézte Roryt olyan boci szemekkel az ablakon keresztül, mert titokban nekik is volt valami afférjuk, aztán tőle terhes. :D Hát, csak nem...


Michel karakterét sajnáltam nagyon, illetve Christopher is nagyon jelentéktelen lett. Logan pedig kissé visszafejlődött, holott a 7. évadban már egész normális volt, és úgy látszott, kezdi kinőni a gyerekes dolgait, meg a felszínességét, és a többi ilyesmit, de úgy néz ki, ez sem jött be.


Én teljesen máshogy képzeltem el ezt az új négy részt, a fejemben sosem ilyen folytatás volt.

33. NomNom (válaszként erre: 31. - Arón1)
2017. jan. 5. 14:12

Szegény srác, én nem is értettem, hogy miért kell bele... hogy még tahónak is tűnjenek a lányok? :D

Egyébként nekem Deantől mindig a hátamon felállt a szőr, pláne mikor még olyan serdülő szőrzetet is növesztett. Szóval csak vele ne jöjjön össze. :D

32. linzerkarika888 (válaszként erre: 31. - Arón1)
2017. jan. 5. 14:00
A hét évadot úgy ültem végig, hogy negyven perces részeken lehetett jót mulatni. Ez a négy rész meg most olyan hosszú és vontatott, és mégis próbálják, hogy pörögjön, hogy pont ezért veszik el az egész varázsa. Unalmas lett, mondjuk ki kerek perec.
31. Arón1
2017. jan. 5. 13:57
Végeztem az első résszel. Rohadt fárasztó🙁 A Rory Paul nevű pasija, akire senki nem emlékszik... Huhh valahogy olyan az egész, mintha nem történne semmi a filmben. Nagy csalódás.
30. linzerkarika888 (válaszként erre: 28. - NomNom)
2017. jan. 5. 13:13

Igen, aztán nekem is eszembe jutott ez, hogy valószínűleg ezért írta, csak itt nem lehet kitörölni a hozzászólásokat. :D ... Mindegy.


Jess aranyos lenne Rory számára, szerintem vele illenek össze a legjobban. MÉg jó, hogy Dean karakterét kiházasították, gyerekekkel meg miegyébbel. Legalább őt már nem húzták bele ebbe a történetbe, mint lehetséges lovagot.


Amúgy, azt álmodtam éjjel, hogy Rory és Dean összeházasodnak. :O Na, az lenne csak igazán a nagy csavar, ha folytatnák.

29. NomNom (válaszként erre: 26. - Linzerkarika888)
2017. jan. 5. 12:32
Igen és az ő ötlete volt a könyv is... :)
28. NomNom (válaszként erre: 27. - Linzerkarika888)
2017. jan. 5. 12:31
Gondolom ráér nézni. :D
27. linzerkarika888 (válaszként erre: 24. - Arón1)
2017. jan. 5. 12:26
Az miért jó, hogy náthás vagy? :O Hogy függ ez össze a sorozattal?
26. linzerkarika888 (válaszként erre: 25. - NomNom)
2017. jan. 5. 12:26

Jó, hogy mondod a nagypapát. Nekem az a rész tetszett egyedül, mikor Emily véletlenül rossz méretet rendelt Richard portréjából, és eltakarta az egész falat, padlótól a plafonig. Ebben a rövid jelenetben éreztem egyedül a sorozat régi hangulatát.

Meg a végén, mikor Jess úgy nézett Roryra az ablakon keresztül, ahogy. ;)

25. NomNom (válaszként erre: 22. - Linzerkarika888)
2017. jan. 5. 12:21

Jaj nekem Paris is túl sok volt, kicsit túljátszotta a szerepét.

Tényleg mindenkit próbáltak beletenni, még a nagypapát is, pedig ugye a színész is meghalt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook