Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gilmore Girls - A year in the life 2016 fórum

Gilmore Girls - A year in the life 2016 (beszélgetős fórum)


1 2
24. Arón1
2017. jan. 5. 12:18
Most nézem... még jó, hogy náthás vagyok
23. linzerkarika888 (válaszként erre: 21. - Babyapocakban)
2017. jan. 5. 12:02
Ha van kedved, és időd, utána kíváncsi lennék arra is, Neked mi a véleményed a négy új részről! :)
22. linzerkarika888 (válaszként erre: 20. - NomNom)
2017. jan. 5. 12:02

Én is erre gondoltam, hogy mi van, ha az egyszeri alkalmas ürgéé a gyerek... de szerintem nagyon elszúrták ezt, hogy Rory is olyan lett végül, mint az anyja.

Ebbe a négy részbe próbáltak minden régi szereplőt beszuszakolni, és nekem nagyon erőltetettnek tűnik az egész. Felesleges volt sok minden, sajnáltam nagyon, hogy elrontották az élményem, pedig nagy lendülettel kezdtem nézni.

2017. jan. 5. 10:05
Nem merem elolvasni, miket írtok, mert most nézem újra a régi részeket, mielőtt az újakat megnézném.
20. NomNom (válaszként erre: 18. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:45

Ez az egész valószínűleg a pénz miatt készült. A Netflixnek nagyon jól megy és bizonyára jó összeget ajánlott mindenkinek - még azoknak is akik 5 percig voltak benne.

Szerintem csak Logané a gyerek, az alibi baráttal nem is találkoztak hónapokig ugye, csak SMS-ben értekeztek néha. De tényleg borzalmas volt, én szégyelltem magam Rory helyett. :D

Mondjuk a slussz poén lenne ha a wukié lenne... áh túl sok nyitott kérdés maradt.

19. linzerkarika888 (válaszként erre: 17. - NomNom)
2017. jan. 4. 23:41
Önbecsülése nem sok van, az biztos.
18. linzerkarika888 (válaszként erre: 15. - NomNom)
2017. jan. 4. 23:40

Igen, az jó lenne, ha révbe érne. Én nagyon kíváncsi lennék, hogy kitől vár babát.

Egyesek azt mondták, biztos Logantől, és akkor ő is vasárnapi apuka lesz, mint anno Christopher volt. A barátja, akinek senki sem tudja a nevét, na ő szerintem felesleges volt a sorozatba, nem igazán értettem, minek van benne, ha egyszerűen a kutya nem foglalkozik vele. Aztán meg úgy eltűnt a süllyesztőbe. Szóval volt egy ilyen szál is, de nem volt lényeges. Igazából egyik szál sem volt fontos a történetben. Talán Laurelai és Luke párkapcsolati problémáit, megpróbáltatásait dolgozták ki a legjobban.

Hiszen Lane és Zack mondjuk benne volt, de ők sem voltak lényegesek. Sookie meg végképp csak azért volt benne, hogy lássuk, hogy még él... csak úgy, mint Dean. A hajuknál fogva lettek előrángatva pár mondat erejéig. Nekem sajnos ez az érzésem volt, ezért (is) nem tetszett.

17. NomNom (válaszként erre: 14. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:36
Ez igaz, Rorytól ez tényleg elég visszataszító húzsás, hogy kidobja a srácot és utána visszajár az ágyába kvázi... na hátha lesz még valami befejező rész.
16. linzerkarika888 (válaszként erre: 5. - E9af76b8e7)
2017. jan. 4. 23:36
Rendben, spring wind, várom hogy te neked mik a benyomásaid ezekkel az új részekkel kapcsolatban. :)
15. NomNom (válaszként erre: 13. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:35

Na igen az furcsa volt valóban. Viszont ezek mind csak emberré teszik a karaktert, mert mikor nem úgy mennek a dolgok mint várnád, akkor megesik, hogy hülyeséget csinál az ember. Szerintem nincs ezzel gond, ő sem lehet mindig az a szende középsulis kislány. :)

Jessel kapcsolatban igazad van, szerintem is illene hozzá és ő lehozná a földre mert nincsenek ilyen "gazdag ficsúr" allűrjei mint Logannek. Szóval mindenképp kéne egy olyan befejezés, hogy lezárul ez a csapongós időszaka és megtalálja magát mind párkapcsolatban, mind karrierben.

14. linzerkarika888 (válaszként erre: 13. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:33

Ja, és még egy gondolat Rory és Logan románcáról, ami hirtelen eszembe jutott: Rory dobta ki Logan-t, mert meg akarta a karrieri vágyait valósítani. És Logan tovább lépett, Rory viszont nem tud elszakadni, és se vele se nélküledbe kezdenek. Roryra ez sem vallott az első hét évad alapján, nekem ez is nagyon furcsa volt. Logan olyan lett Rory számára, mint Christopher Laurelainak. Jó társaság egymásnak, de egyébként ha ilyen párhuzamot vonunk, akkor Rorynak Jess az igazi.

Hát, jó lenne amúgy, ők tényleg összeillenének.

13. linzerkarika888 (válaszként erre: 11. - NomNom)
2017. jan. 4. 23:30
Én abban reménykedem, ha lesz folytatás esetleg, hogy Jess lesz Rory számára a nagy ő. Rory karakterét meg szerintem nem úgy ismertük meg, hogy képes lenne egyéjszakás kalandra egy wookie-nak öltözött sráccal, úgyhogy mikor ezt mesélte Laurelai-nak, hát én nagyon ledöbbentem. Rory mindig a jó kislány volt, ez igazán nem vallott rá eddig. Ez furcsa volt nekem.
12. NomNom (válaszként erre: 10. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:28
Ja ok. :D Csak lejjebb írtak olyanok akik még nem látták.
11. NomNom (válaszként erre: 8. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:27
Szerintem nem csúszik le teljesen Rory, illetve én nem így éltem meg. Ez az élet. Hiába járt a legjobb egyetemre, bizony érik elutasítások. Ha lenne folytatás, abban már várnék azért egy happy endet mert a Gilmore lányok megérdemlik. Szerintem Logan is rájön, hogy Rory a nagy Ő.
10. linzerkarika888 (válaszként erre: 9. - NomNom)
2017. jan. 4. 23:24
Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy olyanok beszélgessenek, akik látták ezeket a részeket, hogy megbeszélhessük konkrétan, mi a véleményünk. :) Úgyhogy nyugodtan írd le amit gondolsz.
9. NomNom (válaszként erre: 7. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:23

Hmm hát gondolom majd a szereplőkön múlik. De ha elég pénzt ajánlanak... :)

Mondjuk szerintem azzal már kár lenne elrontani, ha ezt 4 részesre tervezték. Végülis ez is elég kerek így. Nem tudom kell-e azzal bonyolítani, hogy Rory elmondja-e XY-nak azt, hogy ......***

és ha igen akkor XY hogy reagál.

Bocsi nem akarok spoilerezni. :D

8. linzerkarika888 (válaszként erre: 4. - Arón1)
2017. jan. 4. 23:21

SPOILER VESZÉLY!!!!!



Például, hogy Michelből meleget csináltak. Oké, hogy mindig is benne volt a karakterében, de én nekem inkább aszexuálisnak tűnt, és tök felesleges volt beszélni erről a folytatásban, hogy ő meleg. Nem ismerjük meg a párját, csak a nevét tudjuk.

Laurelai és Luke gondolkodnak a gyereken, de aztán abból sem lesz semmi.

Rory viszont teljesen lecsúszik, és még annyi önbecsülés sincs benne, hogy Logennel lezárja az afférját, holott a férfinek menyasszonya van. Újságírói karrierjéből se lesz semmi.


Ez a négy rész azért volt nagy csalódás, mert pörög az egész, de ennek ellenére vannak benne ritka unalmas részek. És vannak benne felesleges részek is, illetve olyanok, amik nagyon liberálisra sikeredtek. Azt hitték biztos, hogy így felel meg a mai nézőknek.

7. linzerkarika888 (válaszként erre: 6. - NomNom)
2017. jan. 4. 23:18
Nem biztos, lehet hogy fogják folytatni. Az a hír járja, hogy mivel úgy lett vége, ahogy, ezért benne van a folytatás lehetősége. Szeretnék folytatni, Amy Sherman Palladino nyitott rá, és mivel nagy sikere lett, ezért van rá esély.
6. NomNom (válaszként erre: 1. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 23:14

Szerintem jó volt, akit/amit tudtak beletettek újra. Jó volt újra érezni a kisvárosi varázst, nekem hasonló élményt nyújtott mint a sorozat. Csak ugye pont a csattanónál hagyták abba. :)

Picit úgy érzem. hogy "felajzották" a közönséget, pedig ugye folytatás nem lesz.

2017. jan. 4. 21:39
Én mindent felirattal nézek,viszont ezt anno szinkronnal láttam,tehát eleve fura lesz.Ledarálom a 4 részt és majd írok.Remélem,azért klassz lesz.
4. Arón1 (válaszként erre: 1. - Linzerkarika888)
2017. jan. 4. 21:18
Miért volt csalódás? Hiányoztak a sziporkázó beszélgetések? Mi a folytatás története?
2017. jan. 4. 21:16
Az folytatást nem láttam ... a régi részek viszont nagy kedvenc :)
2017. jan. 4. 21:13
Nem láttam a 2016-os folytatást. A régi sorozat eleinte tetszett, majd fárasztónak találtam. A kisvárosi hangulat, a helyszín tetszett.
2017. jan. 4. 20:57

Sziasztok!


Ki látta a régen nagy sikernek örvendő 7 évados Szívek Szállodája 2016-os folytatását? Nektek mi a véleményetek róla? Beszélgessünk róla!


Személy szerint nekem ritka nagy csalódás, de érdekel, hogy Nektek mi a véleményetek, illetve Nektek melyik részek voltak, melyek tetszettek, megleptek, vagy esetleg hozzám hasonlóan feleslegesnek tartottátok, hogy belevették?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook